nie wiem co o tym myslec - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » nie wiem co o tym myslec

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: nie wiem co o tym myslec

czesc dziewczyny.  wiem pelno takich pytam chyba szukam pocieszenia. bylam u lekarza po badaniu usg wyszlo ze jestem w 5 tygodniu jeszcze nie bylo widac serca dzieciatka. jestem na podtrzymaniu poniewaz wczesniej poronilam plus mam synka 8 letniego . po wizycie u lekarza wrocilam do domu czulam sie rewelacyjnie . gdzy zaczelam sie przebierac w domowe ubranie wylecialy ze mnie 3 duze krople krwi bez zadnych boli skurczy etc . bylk to jednorazowe zaraz po zazyciu lekow w ten sam dzien zaczelam miec brozowe uplawy potem zmienily sie na czarne a teraz od 2 dni noe mam nic . nie bylo zadnych skrzepow . mam wizyte w czwartek to 5 dni . czy myslicie ze juz po fakcie . wiem nie jestescie lekarzami i skad wsumie macie wiedziec . nie wiem czy dam rade znowu stracic nastepna ciaze . lata leca i chcialabym zeby moj synek mial rodzenstwo .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie wiem co o tym myslec

dzolka22 - nie martw się na zapas :*

nie ma co się denerwować, wiesz, że nie zmienisz nic, zajmij sie może synkiem żeby się oderwać smile

Wiesz jak to z plamieniami jest. Jedne krwawią i z ciążą jest okej, drugie mają 2 różowe plamki i ronią, nie ma na to ani rady ani diagnozy innej jak USG.

Postaraj się zachować tyle spokoju ile to mozliwe :*

Przytulasy, ja też poroniłam w maju, wiem jakie myśli chodzą po głowie, ale nie dokładaj stresu ...

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

3

tak masz racje . wiem ze nie tylko tako stres mnie spotyka bo wiele kobiet tak ma . jestes tego przykladem . za kazdym razem jak  chodze do ubikacji  boje sie zalatwic . tym bardziej ze sie pogodzilam wczesniej po porobieniu ze moze juz sie nigdy nie uda  i  ni z tego no z owego nie dostalam okresu  i znowu to samo . jesli tym razem sie nie uda na dzien dzisiejszy nie wiem czy chce to znowy przechodzic i zastanawiam sie czy dalej sie starac jesli tym razem znowy bedzie porazka . dziekuje za pocieszenie .

4

Krwawienie po badaniu lekarskim pojawiało się u mnie za każdym razem.Dokładnie tak jak u Ciebie. Też poroniłam w drugiej ciąży i to aż pod koniec 4 miesiąca! Każda następna ciąża była podtrzymywana ale ja starałam sie myśleć pozytywnie. Udało się. Dziś mam 3 już kilkunastoletnich dzieci. Zapomniałam dodać że ja się w tych ciążach bardzo źle czułam - bóle kręgosłupa, puchnięcie nóg i bóle podbrzusza w późniejszym stadium. Za to poród dla takich jak my jest o wiele szybszy i mniej bolesny. Uważaj na siebie ale bez przesady a lekkimi plamieniami po badaniach się nie przejmuj. Pozdrawiam

5

Dzolka, ja w 7tc mialam krwawienie, ktore przeszlo potem w plamienie, bralam juz luteine, ale powalilam do lekarza, dostalam no-spe i magnez i zwolnienie. Dzis jestem pod koniec 23tc!
Takze glowa do gory, najwazniejsze to sie niepotrzebnie nie stresowac, bedzie co ma byc. Nie masz na to wplywu.

Both of us can't look good at the same time. It's either me or the house.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » nie wiem co o tym myslec

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018