pech chciał... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » pech chciał...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: pech chciał...

Witajcie kochane netkobietki smile

Piszę tutaj, ponieważ chciałabym zasięgnąć rady...
Otóż kilka dni przed okresem kochałam się z moim chłopakiem, i pech chciał, że pękła gumka. I chłopak doszedł w środku. Na następny dzień po wyliczeniach stwierdziliśmy, że nie biorę tabletki  72PO gdyż to był ma 100% dzień niepłodny. Zwłaszcza, że kilka dni przed okresem.  Także nie ma opcji.... Podeszliśmy do tej sprawy spokojnie, zwłaszcza, że kiedyś miałam już taką sytuację i w panice dostawałam wszystkich objawów ciąży tzn. plamienie implantacyjne, biała wydzielina, częste oddawania moczu, ból piersi, opóźnienie okresu.... jednak co się okazało, że dostałam GRZYBICY także wiem, że jestem bardzo wrażliwa w tym miejscu.
Nasz wypadek zdarzył się 13... więc w tym tygodniu powinnam dostać okres, mam oczywiście objawy typowe przed okresem, ból brzucha, chęć jedzenia.. jednakże okresu ani słychu ani widu..

Co o tym myślicie? Okres powinnam dostać 3 dni temu...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pech chciał...

idź na badanie krwi beta hcg  (kosztuje ok.15-20 zł) - jeżeli wynik będzie mniejszy niż 5, będziesz miała 100% pewność smile

3

Jeśli dobrze obliczyłaś dni niepłodne to nie powinnaś być w ciąży. Możesz zrobić test ciążowy i będziesz miała pewność.

4

Dokladnie, zrob bete lub test ciazowy wink Ja jednak mysle, ze w ciazy nie jestes, choc zdarzaja si przypadki gdzie do zaplodnienia dochodzi w czasie miesiaczki.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » pech chciał...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018