Adam czy Szymon - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 ]

Temat: Adam czy Szymon

Witajcie smile
Kochane Dziewczyny ! Jestem w ciazy i Jeszcze nie znamy płci dzidziusia. Dla córki mamy juz imię wybrane, ale dla syna niekoniecznie. Mam dwa typy: Adam i Szymon. Pomóżcie mi w wyborze ;P które imię brzmi ładniej ? dziękuję z góry !!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Adam czy Szymon

Imieniny miałby obchodzić w Wigilię? hmm
Szymon!

3

Odp: Adam czy Szymon

Oba marne.

4

Odp: Adam czy Szymon
Harvey napisał/a:

Oba marne.

A jakie się Tobie podobają ? smile

5

Odp: Adam czy Szymon
Maadziuunia napisał/a:
Harvey napisał/a:

Oba marne.

A jakie się Tobie podobają ? smile

Mocne i dzwieczne smile

6

Odp: Adam czy Szymon
Harvey napisał/a:
Maadziuunia napisał/a:
Harvey napisał/a:

Oba marne.

A jakie się Tobie podobają ? smile

Mocne i dzwieczne smile

np typu-Artur?

7

Odp: Adam czy Szymon

Szymon.

Adam mi się nie podoba.

8

Odp: Adam czy Szymon
jaMajkaa napisał/a:
Harvey napisał/a:
Maadziuunia napisał/a:

A jakie się Tobie podobają ? smile

Mocne i dzwieczne smile

np typu-Artur?

Bron Boze...

Przyznam szczerze, ze malo imion meskich mi sie podoba... i sam bym mial problem z imieniem pierworodnego wink

9

Odp: Adam czy Szymon
jaMajkaa napisał/a:
Harvey napisał/a:
Maadziuunia napisał/a:

A jakie się Tobie podobają ? smile

Mocne i dzwieczne smile

np typu-Artur?

Lub Grzegorz ? smile

10 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2016-11-10 22:59:24)

Odp: Adam czy Szymon
Maadziuunia napisał/a:

Witajcie smile
Kochane Dziewczyny ! Jestem w ciazy i Jeszcze nie znamy płci dzidziusia. Dla córki mamy juz imię wybrane, ale dla syna niekoniecznie. Mam dwa typy: Adam i Szymon. Pomóżcie mi w wyborze ;P które imię brzmi ładniej ? dziękuję z góry !!

Ten temat to na pewno w dobry dziale jest?
Przyznam, że czytając tytuł, to pomyślałam, że jest to wątek czy wybrać chłopaka o imieniu Adam czy może Szymon. big_smile

A z tych dwóch imion wybrałabym Szymona.

11

Odp: Adam czy Szymon
Harvey napisał/a:
jaMajkaa napisał/a:
Harvey napisał/a:

Mocne i dzwieczne smile

np typu-Artur?

Bron Boze...

Przyznam szczerze, ze malo imion meskich mi sie podoba... i sam bym mial problem z imieniem pierworodnego wink

No i ja mam ten sam problem. Tak naprawde podoba mi sie tylko imię mojego meza w 100%. Przeszło mi przez myśl nadać tak synowi, ale spotyka sie to raczej z krytyka hmm

12

Odp: Adam czy Szymon
Maadziuunia napisał/a:
jaMajkaa napisał/a:
Harvey napisał/a:

Mocne i dzwieczne smile

np typu-Artur?

Lub Grzegorz ? smile

Kolega nazwal syna Bruno... jak psa wink

Z innych modnych z mojego otoczenia to Jaś. Jasiek. Jasienko... i tak co 2gi tongue

13

Odp: Adam czy Szymon
Maadziuunia napisał/a:
Harvey napisał/a:
jaMajkaa napisał/a:

np typu-Artur?

Bron Boze...

Przyznam szczerze, ze malo imion meskich mi sie podoba... i sam bym mial problem z imieniem pierworodnego wink

No i ja mam ten sam problem. Tak naprawde podoba mi sie tylko imię mojego meza w 100%. Przeszło mi przez myśl nadać tak synowi, ale spotyka sie to raczej z krytyka hmm

A jak maz ma jesli mozna wiedziec?

14

Odp: Adam czy Szymon
Harvey napisał/a:
Maadziuunia napisał/a:
jaMajkaa napisał/a:

np typu-Artur?

Lub Grzegorz ? smile

Kolega nazwal syna Bruno... jak psa wink

Z innych modnych z mojego otoczenia to Jaś. Jasiek. Jasienko... i tak co 2gi tongue

I u nas co drugi Jaś lub Franek tongue chyba bedzie Szymon bo żadne imię prócz jeszcze wspomnianego mojego meza mi sie nie podoba sad

15

Odp: Adam czy Szymon
Harvey napisał/a:
Maadziuunia napisał/a:
Harvey napisał/a:

Bron Boze...

Przyznam szczerze, ze malo imion meskich mi sie podoba... i sam bym mial problem z imieniem pierworodnego wink

No i ja mam ten sam problem. Tak naprawde podoba mi sie tylko imię mojego meza w 100%. Przeszło mi przez myśl nadać tak synowi, ale spotyka sie to raczej z krytyka hmm

A jak maz ma jesli mozna wiedziec?

Tomasz a na drugie Maciej. Oba ładne ale Tomasz mi sie podoba najbardziej.

16

Odp: Adam czy Szymon

Miałam kolegę Szymona. Zawsze na niego Szynek wołałam... Teraz nie mogę przestać kojarzyć tego imienia z szynką hmm

17

Odp: Adam czy Szymon

To moze Remek? Remigiusz wink

18

Odp: Adam czy Szymon
Harvey napisał/a:

To moze Remek? Remigiusz wink

A co, Ty tak się nazywasz?

19

Odp: Adam czy Szymon
TenSamProblem napisał/a:

Miałam kolegę Szymona. Zawsze na niego Szynek wołałam... Teraz nie mogę przestać kojarzyć tego imienia z szynką hmm

Haha smile

20

Odp: Adam czy Szymon
Krejzolka82 napisał/a:
Harvey napisał/a:

To moze Remek? Remigiusz wink

A co, Ty tak się nazywasz?

Nie. A co, nie mozna rzucic pomyslu?

21

Odp: Adam czy Szymon
Harvey napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
Harvey napisał/a:

To moze Remek? Remigiusz wink

A co, Ty tak się nazywasz?

Nie. A co, nie mozna rzucic pomyslu?

Oczywiście, że można.
A co nie można zapytać?

22

Odp: Adam czy Szymon
Krejzolka82 napisał/a:
Harvey napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

A co, Ty tak się nazywasz?

Nie. A co, nie mozna rzucic pomyslu?

Oczywiście, że można.
A co nie można zapytać?

Oczywiscie, ze mozna.
Kto pyta nie bladzi tongue

23

Odp: Adam czy Szymon

Mój syn ma na imię Adam, także polecam! :-D

A tak całkiem serio - nie podoba mi się imię Szymon.
Synowi na drugie daliśmy Krystian po moim dziadku, ale podoba mi się też imię Erwin oraz Joachim (pradziadkowie z obu stron).

Podoba mi się też Cezary oraz Stefan.

24

Odp: Adam czy Szymon

Adam-dobrze wkładam wink big_smile Popularne standardowe imię.
Szymon też może być i ze względu na urodziny/imieniny chyba lepsze od Adama.

A może wspomniany Grzegorz? Ja bym tak swojemu nie dał bo brat tak się nazywa. Myślałaś nad Bartłomiejem?

25

Odp: Adam czy Szymon
Maadziuunia napisał/a:

które imię brzmi ładniej ?

Według mnie oba ładnie brzmią. smile

Harvey napisał/a:

Kolega nazwal syna Bruno... jak psa wink

Dziwaczne podejście.

26

Odp: Adam czy Szymon

Grzegorz piękne imie

27 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2016-11-11 00:59:04)

Odp: Adam czy Szymon

A nie lepiej skupić się na imionach o których pisze Autorka?

I tak, wiem, że Autorka pisała o Grzegorzu, ale chyba nie w tym kontekście o czym jest wątek.

Chyba lepiej, żeby Autorka miała wybór pomiędzy dwoma imionami, a nie na przykład dziesięcioma. smile

28

Odp: Adam czy Szymon
On-WuWuA-83 napisał/a:

Adam-dobrze wkładam wink big_smile Popularne standardowe imię.
Szymon też może być i ze względu na urodziny/imieniny chyba lepsze od Adama.

A może wspomniany Grzegorz? Ja bym tak swojemu nie dał bo brat tak się nazywa. Myślałaś nad Bartłomiejem?

Bartłomiej i Bartosz zawsze mi sie dobrze nie kojarzyły hmm tongue ale dziekuje za propozycje wink

29

Odp: Adam czy Szymon
Harvey napisał/a:
Maadziuunia napisał/a:
jaMajkaa napisał/a:

np typu-Artur?

Lub Grzegorz ? smile

Kolega nazwal syna Bruno... jak psa wink

Z innych modnych z mojego otoczenia to Jaś. Jasiek. Jasienko... i tak co 2gi tongue

Ale Bruno to imię męskie a nie psie.

Autorko-podoba mi się Szymon ale podobają mi się też Rajmund i Mieszko.No i Tymoteusz bądź Tymon.

30

Odp: Adam czy Szymon
Małpa69 napisał/a:

Grzegorz piękne imie

Się zgadzam wink

Autorko - oczywiście, że możesz pytać innych o imię, ale chyba to przede wszystkim Tobie i mężowi powinno się podobać wink
Imię, które dobrze się Wam kojarzy, które można fajnie zdrobnić itp.

31

Odp: Adam czy Szymon
gojka102 napisał/a:
Harvey napisał/a:
Maadziuunia napisał/a:

Lub Grzegorz ? smile

Kolega nazwal syna Bruno... jak psa wink

Z innych modnych z mojego otoczenia to Jaś. Jasiek. Jasienko... i tak co 2gi tongue

Ale Bruno to imię męskie a nie psie.

Autorko-podoba mi się Szymon ale podobają mi się też Rajmund i Mieszko.No i Tymoteusz bądź Tymon.

Dziekuje za odpowiedz i propozycje smile

32

Odp: Adam czy Szymon
luc napisał/a:
Małpa69 napisał/a:

Grzegorz piękne imie

Się zgadzam wink

Autorko - oczywiście, że możesz pytać innych o imię, ale chyba to przede wszystkim Tobie i mężowi powinno się podobać wink
Imię, które dobrze się Wam kojarzy, które można fajnie zdrobnić itp.

Nam podobają sie te dwa imiona wink bardziej skłaniamy sie ku Szymonowi, ale chciałam poznać tez zdanie innych wink

33

Odp: Adam czy Szymon

Szymon jest obecnie jednym z bardziej popularnych imion.

Nie wiem jak z Adamem.

Za 5 lat pojdzie do przedszkola i bedzie mial 5 innych Szymkow w grupie.

To jest jak z Oliwiami, Lenami, Antkami i innymi "modnymi" imionami. Co jakis czas fala nadchodzi a potem co drugi dzieciak ma to samo imie na osiedlu big_smile

( ja w szkole mialam w jednej klasie 5 Katarzyn i 5 Agnieszek jednoczesnie big_smile )

34

Odp: Adam czy Szymon

A z poniższych które  ? smile
Wspomniani Adam i Szymon
Grzegorz
Mateusz
Michał
Wojciech
Emil
Jakub
Marcel
Konrad
?:)

35

Odp: Adam czy Szymon

W tej smile kolejności:
Szymon
Wojciech
Konrad

36

Odp: Adam czy Szymon
Wielokropek napisał/a:

W tej smile kolejności:
Szymon
Wojciech
Konrad

Bardzo dziekuje za odp wink))!

37

Odp: Adam czy Szymon

Ja bym wybrała imię Szymon. Ale ważne co wam się podoba, tobie i mężowi. Dwa czy pasuje do nazwiska.

Tutaj znaczenie imion:
..Adam to mężczyzna zdyscyplinowany i poważny. Posiada raczej sztywne i konserwatywne poglądy. W życiu stawia na niezależność, konkrety oraz prostotę. Skrupulatnie wszystko zaplanuje i gwarantuje idealne wykonanie powierzonych mu zadań. Na nim można polegać, choć nie zawsze można się z nim dogadać. Oszczędny w słowach, woli działać. Niestety często jego reakcje są zbyt szczere i prostolinijne, przez co może urazić do żywego. Jest natomiast słowny, oddany, pomocny, a przede wszystkim szalony, czym nierzadko zdumiewa swych przyjaciół i bliskich. Gdy tylko może zapomnieć o sztywnych regułach, staje się uroczym kawalarzem. W związku bywa czuły i delikatny, nie potrafi jednak uwodzić ani zniewalać.,,

,,Szymon jest tajemniczy i posiada niebywałą moc przekonywania innych. Pilnie strzeże swojej prywatności i nigdy nie zapomina wyrządzonych mu krzywd. Bywa do tego tak poważny, że nieraz staje się nudny, ale się tym nie przejmuje. Nie jest towarzyskim typem, za to doskonale zorganizowanym i cierpliwym. Nie ulega wpływom, potrafi być obiektywny oraz poświęcić wszystko dla sprawy, gdy zajdzie taka potrzeba. Cechuje go pewność siebie granicząca z fanatyzmem oraz natura pełna sprzeczności. Samorealizuje się tylko w działaniu i to w działaniu za każdą cenę. Szanuje tylko tych ludzi, którzy potrafią stawić mu opór. Z zasady nie okazuje uczuć, nawet gdy targają nim silne porywy namiętności lub czułości.,,

38

Odp: Adam czy Szymon
Ola_la napisał/a:

Ja bym wybrała imię Szymon. Ale ważne co wam się podoba, tobie i mężowi. Dwa czy pasuje do nazwiska.

Tutaj znaczenie imion:
..Adam to mężczyzna zdyscyplinowany i poważny. Posiada raczej sztywne i konserwatywne poglądy. W życiu stawia na niezależność, konkrety oraz prostotę. Skrupulatnie wszystko zaplanuje i gwarantuje idealne wykonanie powierzonych mu zadań. Na nim można polegać, choć nie zawsze można się z nim dogadać. Oszczędny w słowach, woli działać. Niestety często jego reakcje są zbyt szczere i prostolinijne, przez co może urazić do żywego. Jest natomiast słowny, oddany, pomocny, a przede wszystkim szalony, czym nierzadko zdumiewa swych przyjaciół i bliskich. Gdy tylko może zapomnieć o sztywnych regułach, staje się uroczym kawalarzem. W związku bywa czuły i delikatny, nie potrafi jednak uwodzić ani zniewalać.,,

,,Szymon jest tajemniczy i posiada niebywałą moc przekonywania innych. Pilnie strzeże swojej prywatności i nigdy nie zapomina wyrządzonych mu krzywd. Bywa do tego tak poważny, że nieraz staje się nudny, ale się tym nie przejmuje. Nie jest towarzyskim typem, za to doskonale zorganizowanym i cierpliwym. Nie ulega wpływom, potrafi być obiektywny oraz poświęcić wszystko dla sprawy, gdy zajdzie taka potrzeba. Cechuje go pewność siebie granicząca z fanatyzmem oraz natura pełna sprzeczności. Samorealizuje się tylko w działaniu i to w działaniu za każdą cenę. Szanuje tylko tych ludzi, którzy potrafią stawić mu opór. Z zasady nie okazuje uczuć, nawet gdy targają nim silne porywy namiętności lub czułości.,,

Dziekuje bardzo za pomoc :* na dzien dzisiejszy wybieramy Szymona smile dziękuje wszystkim za pomoc i opinie! Jak zwykle jesteście niezawodne / ni smile

39

Odp: Adam czy Szymon

Większość Adamów jakie poznałam w życiu była ok dlatego Adam smile. Z Szymonami było różnie dlatego daruj sobie tego Szymona tongue

Posty [ 39 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024