Pestki z dyni dla zdrowia i urody - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Pestki z dyni dla zdrowia i urody

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Pestki z dyni dla zdrowia i urody

Chcę się z Wami podzielić moim ostatnim odkryciem - ostatnio próbowałam pestek z dyni o smaku cynamonowym!Genialne połączenie: dynia plus cynamon. No a przy tym samo zdrowie mnóstwo żelaza, fosforu, wapnia , potasu witaminy A, B1,B2,PP, szczerze polecam!!!Dla zdrowia i urody!!!
Pozdrowionka

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pestki z dyni dla zdrowia i urody

Też próbowałam, są super!!Robi je Oleofarm, też niedawno ich odkryłam. Oni też produkują mielony len w różnych smakach, np. truskawkowym czy malinowym. Taki sproszkowany len jest super do płatków owsianych z jogurtem i kefirem, a nawet sam fajnie smakuje:)Widzę,że mamy podobne upodobania smakowe i manię zdrowego odżywiania;) No ale te pestki dyni są nie do przebicia!!!Raz kupiłam osobno pestki i osobno cynamon, ale  już nie było  to samo...

3

Jakiej firmy te pestki są ?

4

Oleofarm, zobacz sobie ich stronkę, mają dużo fajnych produktów http://www.oleofarm.com.pl/

5

Super!!!Już chyba wiem, gdzie będę się zaopatrywać w rarytasy:))Dzięki Monia!!!

6

świetne są te pestki, też jadłam, takie chrupiące, no i próbowałam lnu o smaku truskawkowym, no myślę, ze to nie tylko smakuje, ale odczułam znaczną poprawę jeśli chodzi o moje włosy i paznokcie:)jem juz je od jakiegoś miesiąca

7

świetne produkty ma ta firma, przetestowałam już różne i no te pestki -REWELACJA!!!i w życiu bym nie pomyślała, że len może tak fajnie smakować jak się doda trochę owoców liofilizowanych:)))ja zajadam się nim normalnie łyżeczkami:)))no i myślę wtedy że mi na zdrówko wychodzi;)

8

próbowałam, rewelacja, są też inne smaki, ale cynamonowe sa the best!!!

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Pestki z dyni dla zdrowia i urody

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018