Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn.

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 166 do 220 z 304 ]

166 Ostatnio edytowany przez LunaPARK (2015-07-23 17:56:22)

Odp: Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn.

"Elokwencja u kobiety oznacza rozwiązłość. A rozwiązłość umysłu prowadzi do rozwiązłości ciała."
Zakładam, że u mężczyzny jest tak samo big_smile.

Wprawdzie miałam zbyt małą ilość partnerów, żeby wiarygodnie powiedzieć tą tezę, ale prewencyjnie tylko za takimi się oglądam lol

To w temacie, jak nie idąc z facetem do łóżka, sprawdzić jego potencjalny seksualny temperament i zmniejszyć ryzyko niedopasowania wink [zakładam oczywiście, że mówimy O dopasowaniu w preferencjach, a nie o odpowiednim rozmiarze penisa big_smile]

Zobacz podobne tematy :

167 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-07-23 18:07:26)

Shirow napisał/a:

Dobra, inaczej. Udowodnij mi, że większość. Chcę zobaczyć konkretne dowody. Przyślij mi wykłady, badania, cokolwiek. Bo jak na razie, to tworzysz teorie pod wpływem emocji. Za dużo w nich emocji, by to były obiektywne obserwacje czy sprawdzone informacje. Udowodnij je. Nie obchodzą mnie Twoje uczucia, duma, problemy, chcę fakty.

Proszę bardzo (jeżeli linki zniknęły to przez moderację):

[niedowolony link]

[niedowolony link]

[niedowolony link]

To tylko kilka z wielu innych źródeł.

Zgodnie z Regulaminem Forum wklejanie linków do obcych for, serwisów i wszelkiego typu stron o charakterze komercyjnym jest zabronione. Zawsze jednak możesz (oczywiście z podaniem źródła) użyć właściwych cytatów.

Prawdziwa przyjaźń damsko-męska istnieje tylko między bratem i siostrą oraz między gejem i lesbijską.

168

Prawda jest taka, ze kobiety, o ktorych mowa, to kompletne idiotki.
Sa atrakcyjne, bo sa glupie jak kalosz.
Taka idiotka jest tak beznadziejnie durna, ze facet robi sobie nadzieje, ze ja poderwie...
( mniammmm, ladne nozki, ladna glowka, a w srodku echooo)

I czeka na inicjatywe idiotki, robi podchody, ktorych idiotka nie docenia, nie zauwaza.....bo jest idiotka...

Wreszcie jakis dres gwizdnie na nia, a ona poleci( bo jest idiotka), on nie bedzie robil podchodow, ( bo jest dresem), tylko ja- kolokwialnie bzyknie.

Ona zrobi z tego wielkie haloo, bo chemia iskszy jej miedzy nogami, i uderza do pustej glowki( to musi cos znaczyc, ze ja wzial od tylu w tej bramie, , moze to przeznaczenie?)

I lata za tym swoim przeznaczeniem, jak........idiotka...

A nasz kolega siedzi i sie zastanawia, taka fajna dziewczyna, a woli/wybiera(?) drani.....

Ot, i tyle jej fajnosci...

Nie przecze, ze na swiecie jest rownie wiele idiotek, co drani/chamow/dresow..

Ale, zeby mierzyc z kobieta az tak nisko?
Zeby sie tym chwalic? ( ze ta moja upatrzona, ta o ktora zabiegalem zrobila jabola w bramie, a potem dzidzusia)
Wybacz, bo to nie na temat.... Ale czego ty mu zazdroscisz?
Totalnej idiotki? Pustaka, ktory dam da, gdzie wezma?
Z taka kobieta chcialbys zwiazku?

To nie swiadczy o tobie zbyt....ammmmm....lotnie.....

A teraz zaloz swoj watek, bedziesz sie mogl uzalac na 10000 stron.....

"wszyscy pragną twojego dobra,
wiec nie pozwól go sobie odebrać"

169

sonoderoma napisał/a:

Na temat nie dopasowania seksualnego najpierw potrzebna bylaby rozmowa(taka szczera az do bolu), podczas ktorej kazdy wyjasnilby czego oczekuje od drugiej osoby i czy np. kobieta chce sprobowac czy nie jest w stanie. Jesli po rozmowie wyszloby ze kazdy ma bardzo rozne potrzeby, no to niestety zaproponowalby rozstanie za bardzo balbym sie tego ze dojdzie do zdrady(bo jednak czegos na dluzsza mete by brakowalo). Moze to jest okrutne ale jednak lepiej zostawic taka kobiete jesli wiadomo ze nie bedziemy z nia w 100% szczesliwi, po co ja oszukiwac teraz a pozniej zaliczac inne na boku czy chodzic do "prostytuki" na loda bo zona nie chce zrobic, itp. lepiej teraz byc szczerym moze to ja bedzie bolalo ale napewno mniej niz pozniejsze skoki w bok "mezusia"...

To nie jest takie proste. To że nie robiła loda, nie oznacza, że nie zrobi go Tobie. Są rzeczy, do których trzeba czasu i odpowiedniej osoby. Bynajmniej nie mówię, że z aseksualnej kobiety zrobisz nimfomankę, ale preferencje są jednak dość ruchome. Szkoda tracić fajną dziewczynę w tak głupi sposób...

170

LunaPARK napisał/a:
sonoderoma napisał/a:

Na temat nie dopasowania seksualnego najpierw potrzebna bylaby rozmowa(taka szczera az do bolu), podczas ktorej kazdy wyjasnilby czego oczekuje od drugiej osoby i czy np. kobieta chce sprobowac czy nie jest w stanie. Jesli po rozmowie wyszloby ze kazdy ma bardzo rozne potrzeby, no to niestety zaproponowalby rozstanie za bardzo balbym sie tego ze dojdzie do zdrady(bo jednak czegos na dluzsza mete by brakowalo). Moze to jest okrutne ale jednak lepiej zostawic taka kobiete jesli wiadomo ze nie bedziemy z nia w 100% szczesliwi, po co ja oszukiwac teraz a pozniej zaliczac inne na boku czy chodzic do "prostytuki" na loda bo zona nie chce zrobic, itp. lepiej teraz byc szczerym moze to ja bedzie bolalo ale napewno mniej niz pozniejsze skoki w bok "mezusia"...

To nie jest takie proste. To że nie robiła loda, nie oznacza, że nie zrobi go Tobie. Są rzeczy, do których trzeba czasu i odpowiedniej osoby. Bynajmniej nie mówię, że z aseksualnej kobiety zrobisz nimfomankę, ale preferencje są jednak dość ruchome. Szkoda tracić fajną dziewczynę w tak głupi sposób...

Tu sie zgadzam...
Raczej nie da sie usiasc i wyjasnic sobie wszystkiego na sucho na poczatku zwiazku.....
( to sie potem nie sprawdzi)

171

X77 napisał/a:
Shirow napisał/a:

Dobra, inaczej. Udowodnij mi, że większość. Chcę zobaczyć konkretne dowody. Przyślij mi wykłady, badania, cokolwiek. Bo jak na razie, to tworzysz teorie pod wpływem emocji. Za dużo w nich emocji, by to były obiektywne obserwacje czy sprawdzone informacje. Udowodnij je. Nie obchodzą mnie Twoje uczucia, duma, problemy, chcę fakty.

Proszę bardzo (jeżeli linki zniknęły to przez moderację):

[niedowolony link]

[niedowolony link]

[niedowolony link]

To tylko kilka z wielu innych źródeł.

Zgodnie z Regulaminem Forum wklejanie linków do obcych for, serwisów i wszelkiego typu stron o charakterze komercyjnym jest zabronione. Zawsze jednak możesz (oczywiście z podaniem źródła) użyć właściwych cytatów.

Ooo, teksty "popularnonaukowe" z interii i wp... Pisane pod publiczkę. Cieszę się.
A z tego pierwszego wynika, że tylko w trakcie owulacji. Rozwiązanie jest proste. Nie wybiorę sobie faceta na całe życie w trakcie owulacji i będzie git.

Mam propozycję, zainteresuj się prawdziwą neurobiologią, bo takie tekściki są pisane pod ludzi takich jak Ty. Wiadomo, że się tym zainteresujesz. Im głębiej wejdziesz w neurobiologię, tym lepiej będziesz wiedział jak dużo procesów i czynników ma wpływ na nasze wybory. Zaczynając od tych genetycznych, po środowiskowe.
Mogłabym Ci przeprowadzić dziesiątki eksperymentów obalających teorię, że "kobiety wybierają drani". Ale każdy widzi, co chce widzieć.

172

black_widow napisał/a:

Ekhm chyba zeszliście z tematu big_smile
Mnie serio interesuje jaka wg Was ilość partnerów kwalifikuje kobietę jako "łatwą".
Padały tu zdania, że taka kobieta, która miała iluś (no właśnie, ilu?) partnerów seksualnych nie jest stała w uczuciach.
Ja np. nie mogę się z tym zgodzić bo:
1. To, że 26 latka miała np 3 partnerów nie wyklucza tego, że była w bardzo długim związku;
2. Kobiety RÓWNIEŻ mają potrzeby seksualne (czyli wg Was wibrator byłby ok? czy jednak samotna kobieta powinna zapomnieć o tych potrzebach?)
3. Widzicie Panowie, jednak większość kobiet potrzebuje czułości, męskiego ramienia itp. itd. I kiedy np. zostaje porzucona przez swojego partnera, czuje się samotna, potrzebuje uczuć, to najczęściej właśnie wtedy pojawia się taki On, który jej to daje, ona się może nawet zaurocza nim. Idą do łóżka a on się ulatnia. Czy w takim razie ona zachowała się jak "łatwa"?

Bardzo ciekawi mnie opinia Panów na te tematy smile

Jeśli ciekawi Cię opinia panów to zapytaj o to reprezentatywną grupę panów a nie grupki frustratów.

Myślę że ten temat powinien być emitowany w TVP Rozrywka. Pewnie wszyscy mieliby polew.
Z jednej strony kilka panien w różnym wieku, które same nie wiedzą czego chcą a z drugiej kilku wyposzczonych frustratów. Obie strony udają że coś wiedzą na temat związków. Frustraci udzielają rad pannom w różnym wieku a panny udają oburzone i przypisują cechy wyposzczonych frustratów wszystkim mężczyznom, a sfrustrowani faceci przypisują cechy starych panien z tego forum wszystkim kobietom. Jednym zdaniem - wiódł ślepy kulawego.
Komizmu dodaje fakt że używają takich stwierdzeń jak "niedopasowanie w łóżku" tak jakby coś takiego istniało. A co to jest to niedopasowanie? Na czym to polega? Gdyby trafił się facet który ma penis na plecach a ona piczkę pod pachą to i tak byliby w stanie się dopasować.
No jeden wielki cyrk. Czasem dosłownie ryczałem ze śmiechu.

Ilość partnerów jest wypadkową różnych zdarzeń w życiu. Nie ma to kompletnie znaczenia. Bywa że ktoś marzył o doświadczonej partnerce a odnajduje się z dziewicą. Bywa że ktoś chciał dziewicy a znalazł szczęście u doświadczonej kobiety z dwójką dzieci.
Takie rzeczy to loteria. Nie da się tego zdefiniować, żadne tabelki, ramki się tu nie sprawdzają.

173 Ostatnio edytowany przez LunaPARK (2015-07-23 18:29:10)

Rumpelstiltskin napisał/a:

Komizmu dodaje fakt że używają takich stwierdzeń jak "niedopasowanie w łóżku" tak jakby coś takiego istniało. A co to jest to niedopasowanie? Na czym to polega? Gdyby trafił się facet który ma penis na plecach a ona piczkę pod pachą to i tak byliby w stanie się dopasować.

Tu nie chodzi o fizyczność, ale o psychikę. Jedni lubią ostrzej, drudzy delikatniej. Jedni wolą męską dominację, drudzy damską. Dla jednych seks mogłby być raz w miesiącu, drudzy mogliby kilka razy dziennie. To jest ważne, bo satysfakcja z życia seksualnego ma duży wpływ na naszą wierność. Jak Cię podrywa jakąś dziewoja a Ty wyposzczony od tygodni to jest większe ryzyko, że ulegniesz. To normalne, więc lepiej chuchać na zimne zawczasu smile

174

LunaPARK napisał/a:

Wiadomo ze nie mowie o poczatku zwiazku, ale o tym jak juz zobacze ze jednak do pewnych rzeczy tej dziewczyny nie przekonam, jestem w stanie isc na ustepstwa to wiadomo.
Wyobraz sobie sytuacje mezczyzna mysli tylko o trojkaciku ty jestes przeciwko i co myslisz ze on odpusic moze na razie, ale predzej czy pozniej jak tylko bedzie mial okazje to to zrobi i jak sie bedziesz wtedy czula? Jak zmarnujesz kawal zycia dla takiej osoby?

oldorando napisał/a:

Tu sie zgadzam...
Raczej nie da sie usiasc i wyjasnic sobie wszystkiego na sucho na poczatku zwiazku.....
(to sie potem nie sprawdzi)

Nie mowie na poczatku, ale jak juz wiem ze bardzo sie roznie od kobiety np. ja potrzebuje codziennie a ona moze sie zgodzic tylko na raz w tygodniu no to taka rozmowa moze duzo dac zawsze mozna sprobowac udac sie razem do jakiegos specjalisty... no ale jesli kobiety to nie interesuje to po co mi taki zwiazek... Wiesz ja jestem wychowany w troche innej kulturze w ktorej kobiety cenia sobie szczerosc i rozmowe na kazdy temat nawet najgorszy, i tutaj kobiety lubia rozmawiac o zyciu seksualnym szczegolnie jesli widza ze facet sie stara i chce sie dowiedziec co robi nie tak co moze ulepszyc, oczywiscie to dziala tez w druga strone, moze z tego powodu mam taki poglad.

PS. Sorry za brak polskich znakow big_smile

Sono Romano perche' sono de Roma tongue

175

Mysle, ze ten watek byl zaispirowany innymi watkami, w ktorych kobiety sie zala, ze partner ma pretensje o brak dziewictwa, albo facet sie skarzy na zbyt bujna przeszlosc partnerki...

Rozumiem, ze to jest sprawa indywidualna...
Ale ja obserwuje brak jakiejkolwiek logiki( o co pytalam wyzej)
I chcialam poznac opinie panow- oczywiscie nie wymagam wypowiadania sie za ogol, tylko za siebie...

( taka chyba idea tego forum)

176

LunaPARK napisał/a:

Tu nie chodzi o fizyczność, ale o psychikę. Jedni lubią ostrzej, drudzy delikatniej. Jedni wolą męską dominację, drudzy damską. Dla jednych seks mogłby być raz w miesiącu, drudzy mogliby kilka razy dziennie. To jest ważne, bo satysfakcja z życia seksualnego ma duży wpływ na naszą wierność. Jak Cię podrywa jakąś dziewoja a Ty wyposzczony od tygodni to jest większe ryzyko, że ulegniesz. To normalne, więc lepiej chuchać na zimne zawczasu smile

Dokładnie tak. Dopasowanie się w sprawach seksu, wbrew pozorom, ma ogromne znaczenie. A jego brak? Kończy się często w łóżku tego/tej trzeciej, albo innym dramatem. Sorry, taki mamy klimat.

177 Ostatnio edytowany przez oldorando (2015-07-23 18:39:28)

sonoderoma napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

Wiadomo ze nie mowie o poczatku zwiazku, ale o tym jak juz zobacze ze jednak do pewnych rzeczy tej dziewczyny nie przekonam, jestem w stanie isc na ustepstwa to wiadomo.
Wyobraz sobie sytuacje mezczyzna mysli tylko o trojkaciku ty jestes przeciwko i co myslisz ze on odpusic moze na razie, ale predzej czy pozniej jak tylko bedzie mial okazje to to zrobi i jak sie bedziesz wtedy czula? Jak zmarnujesz kawal zycia dla takiej osoby?

oldorando napisał/a:

Tu sie zgadzam...

Nie mowie na poczatku, ale jak juz wiem ze bardzo sie roznie od kobiety np. ja potrzebuje codziennie a ona moze sie zgodzic tylko na raz w tygodniu no to taka rozmowa moze duzo dac zawsze mozna sprobowac udac sie razem do jakiegos specjalisty... no ale jesli kobiety to nie interesuje to po co mi taki zwiazek... Wiesz ja jestem wychowany w troche innej kulturze w ktorej kobiety cenia sobie szczerosc i rozmowe na kazdy temat nawet najgorszy, i tutaj kobiety lubia rozmawiac o zyciu seksualnym szczegolnie jesli widza ze facet sie stara i chce sie dowiedziec co robi nie tak co moze ulepszyc, oczywiscie to dziala tez w druga strone, moze z tego powodu mam taki poglad.

Ale taka rozmowa ma sens, kiedy juz sprobowali tego seksu ze soba...
Dogadanie szczegolow na sucho, czyli zanim pojda do lozka, np. Na randkach...moze nie pokryc sie z praktyka....

( jak z tym lodem- przykladowym, kobieta ci deklaruje, ze nigdy nie robila, bo ja to brzydzi, a okazuje sie, ze z toba czerpie z tego farajde...serio- tak bywa....)

Ale miedzy partnerami, ktorzy ze soba sypiaja ( nie wazne, czy w zwiazxku), powinno byc porozumienie wprost, jasno okreslone potrzeby, oczekiwania, granice...itd.

178

Jeśli ciekawi Cię opinia panów to zapytaj o to reprezentatywną grupę panów a nie grupki frustratów.

Myślę że ten temat powinien być emitowany w TVP Rozrywka. Pewnie wszyscy mieliby polew.
Z jednej strony kilka panien w różnym wieku, które same nie wiedzą czego chcą a z drugiej kilku wyposzczonych frustratów. Obie strony udają że coś wiedzą na temat związków. Frustraci udzielają rad pannom w różnym wieku a panny udają oburzone i przypisują cechy wyposzczonych frustratów wszystkim mężczyznom, a sfrustrowani faceci przypisują cechy starych panien z tego forum wszystkim kobietom. Jednym zdaniem - wiódł ślepy kulawego.
No jeden wielki cyrk. Czasem dosłownie ryczałem ze śmiechu.

Ilość partnerów jest wypadkową różnych zdarzeń w życiu. Nie ma to kompletnie znaczenia. Bywa że ktoś marzył o doświadczonej partnerce a odnajduje się z dziewicą. Bywa że ktoś chciał dziewicy a znalazł szczęście u doświadczonej kobiety z dwójką dzieci.
Takie rzeczy to loteria. Nie da się tego zdefiniować, żadne tabelki, ramki się tu nie sprawdzają.

W co drugiej wiadomości niemalże proszę Panów o wypowiedź, więc jakby nie uczepiłam się tego co pisze jeden.
Ja doskonale wiem czego chcę Oldorando zdaje się również, co nie znaczy że nie może nas ciekawić opinia płci przeciwnej.
Nie oburzyłam się na żadną wypowiedź, nie wrzuciłam nikogo do jednego wora, nie jestem starą panną, byłam 10 lat w jednym związku, więc co nieco o związkach raczej wiem. W związku z tym nie bardzo wiem o co Ci chodzi?
A słyszałeś o tym, że może się zdarzyć, że partner ma np. za długiego penisa i zmiana na jakąkolwiek pozycję nie pomaga? To się nazywa "niedopasowanie", już naprawdę pomijając kwestie psychologiczne o jakich wspomniała LunaPARK.
Dziękuję za ostatnią część wypowiedzi, bowiem wnosi ona coś konkretnego.

179

LunaPARK napisał/a:

Po to masz mózg aby go używać i buzię żeby na te tematy rozmawiać z partnerem/partnerką. Nawet prof Lew Starowicz mówi że w całej swojej kilkudzirsiecioletniej praktyce spotkał się zaledwie z kilkoma przypadkami gdzie można było mówić o niedopasowaniu. Są to więc przypadki niezmiernie rzadkie. Prawdopodobieństwo niedopasowania jest takie jak w przypadku trafienia szóstki w totka.
Jeśli ktoś nie używa mózgu to nic mu nie bedzie pasować, ani psrtnerka, ani praca, ani miejsce w którym mieszka, bo malkontenci tak mają.
Wszędzie dobrze gdzie ich nie ma a seks lepszy z tą z którą go nie mieli.

180

oldorando napisał/a:
sonoderoma napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

oldorando napisał/a:

Tu sie zgadzam...

Dogadanie szczegolow na sucho, czyli zanim pojda do lozka, np. Na randkach...moze nie pokryc sie z praktyka....

( jak z tym lodem- przykladowym, kobieta ci deklaruje, ze nigdy nie robila, bo ja to brzydzi, a okazuje sie, ze z toba czerpie z tego farajde...serio- tak bywa....)

Ale miedzy partnerami, ktorzy ze soba sypiaja ( nie wazne, czy w zwiazxku), powinno byc porozumienie wprost, jasno okreslone potrzeby, oczekiwania, granice...itd.

Otóż to. To, że jedna czynność sprawia mi przyjemność z jednym partnerem nie znaczy, że tak będzie z innym. Może być też tak, że mężczyzna będzie miał już pewne łóżkowe nawyki, które niekoniecznie mi odpowiadają, a z drugiej strony może być prawiczkiem co też może okazać się nie fajne. Takich sytuacji może być całe mnóstwo i niestety nie da się ich sprawdzić inaczej niż w praktyce. Tylko ja pytam co wtedy? Bo czekając X czasu z seksem żeby kobieta nie została uznana za łatwą można w tej kwestii wpaść jak śliwka w kompot .

181

Zgadzam sie z black widow...

Bywa niedopasowanie nie do przeskoczenia bez poswiecenia potrzeb jednej ze stron....a ile sie mozna poswiecac, ograniczac?

Wracajac do baranow:

Jesli kobieta " chodzi" z chlopakiem, powiedzmy 3 lata, ( zeby nie byc latwa)
Potem walczy z niedopasowaniem...powiedzmy, kolejne 2 lata( bo juz sie zaangazowala)
Potem przezywa rozstanie, powiedzmy, kolejne 2 lata( bo w koncu to bylo 5 lat walki o zwiazek, i nie wyszlo)

To jej daje 7 lat kombinowania z kims, kto...hmmm....np. Ma za dlugi interes.....
Albo inne niepasujace jej upodobania ( fizyczne, psychiczne, czy zwyczaje....)

To troche strata zycia na " pozory nie bycia latwa"
Innymi slowy- glupie to troche...

A jesli sprawdzi to wczesniej, nie tracac czasu, to jest latwa, i odpada
( np. Zgodzi sie zamieszkac z facetem po miesiacu znajomosci)
Zeby nie tracic czasu, i od razu przekonac sie, jak im sie razem bedzie zylo....

182

sonoderoma napisał/a:

Zazwyczaj jednak nasze potrzeby są wielowymiarowe. Myślę, że druga osoba może nas zaspokoić w takim stopniu, że część niezrealizowanych fantazji jest pomijalna. Poza tym wątpię, żebyś  przed pierwszym wspólnym seksem informował dziewczynę o trójkącie. To nawet chętna na takie ekscesy, gdyby to tak wcześnie usłyszała to by uznała, że Ci nie wystarcza i byś ją spłoszył wink

183

oldorando napisał/a:

Napisalas prawie to samo co ja, nie zrozumielismy sie.
Wlasnie o to mi chodzilo.

184

LunaPARK napisał/a:

Tu nie chodzi o fizyczność, ale o psychikę. Jedni lubią ostrzej, drudzy delikatniej. Jedni wolą męską dominację, drudzy damską. Dla jednych seks mogłby być raz w miesiącu, drudzy mogliby kilka razy dziennie. To jest ważne, bo satysfakcja z życia seksualnego ma duży wpływ na naszą wierność. Jak Cię podrywa jakąś dziewoja a Ty wyposzczony od tygodni to jest większe ryzyko, że ulegniesz. To normalne, więc lepiej chuchać na zimne zawczasu :)

Po to masz mózg aby go używać i buzię żeby na te tematy rozmawiać z partnerem/partnerką. Nawet prof Lew Starowicz mówi że w całej swojej kilkudzirsiecioletniej praktyce spotkał się zaledwie z kilkoma przypadkami gdzie można było mówić o niedopasowaniu. Są to więc przypadki niezmiernie rzadkie. Prawdopodobieństwo niedopasowania jest takie jak w przypadku trafienia szóstki w totka.
Jeśli ktoś nie używa mózgu to nic mu nie bedzie pasować, ani psrtnerka, ani praca, ani miejsce w którym mieszka, bo malkontenci tak mają.
Wszędzie dobrze gdzie ich nie ma a seks lepszy z tą z którą go nie mieli.

Teoretyzować to se zawsze łatwo, a potem w praktyce wychodzi co i jak.

185 Ostatnio edytowany przez oldorando (2015-07-23 18:55:12)

A ja sie nie zgodze z rumplem, ze niedopasowanie da sie dogadac...ze jest rzadkie, jak 6 w totka....
Albo ja jestem ...
Pardon- nie uzywam mozgu...

Np. Znalam faceta, ktory lubil przemoc w lozku, podniecalo go to...
( nie wnikam w skale tej przemocy), czuly seks byl dla niego nudny, i nie ekscytujacy....
Twierdzil, ze dobry seks, to taki, kiedy mozna kobiete wytargac za wlosy, poddusic, itd...
Lubil wulgaryzmy....podniecaly go...

Jakos nie widze szans na kompromis w tym przypadku...
Kto i na ile mialby ustepowac?
Kto i w jakim stopniu mialby chodzic niezadowolony?

186

LunaPARK napisał/a:

Zazwyczaj jednak nasze potrzeby są wielowymiarowe. Myślę, że druga osoba może nas zaspokoić w takim stopniu, że część niezrealizowanych fantazji jest pomijalna. Poza tym wątpię, żebyś  przed pierwszym wspólnym seksem informował dziewczynę o trójkącie. To nawet chętna na takie ekscesy, gdyby to tak wcześnie usłyszała to by uznała, że Ci nie wystarcza i byś ją spłoszył wink

Niestety jedna kobieta zanim doszdlo do zbizenia sam na sam zaczela mnie wypytywac czy nie bylbym chetny na trojkacik wink - i tu niestety ja sie sploszylem i przeszedlem na poziom zwyklej znajomosci.

187

black_widow napisał/a:

A słyszałeś o tym, że może się zdarzyć, że partner ma np. za długiego penisa i zmiana na jakąkolwiek pozycję nie pomaga?.

Kobieto bo albo zejdę ze śmiechu albo się własną pięścią zabiję.

Seks to jest czasem zabawa, czasem głębokie duchowe przeżycie. To jest poznawanie się dwojga ludzi. Tak jak chodząc po górach czuwacie nad sobą żeby nic się wam nie stało tak jest i w seksie. To ma być wspólna przyjemność tak jak ta wycieczka w góry.

Seks to nie zapasy, to nie odrabianie pańszczyzny, to nie obowiązek.

10 lat byłaś w związku a nie wiesz na czym związek polega. Ale wymagania masz wiekie.
Od siebie zacznij a potem od innych wymagaj .

188

sonoderoma napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

Niestety jedna kobieta zanim doszdlo do zbizenia sam na sam zaczela mnie wypytywac czy nie bylbym chetny na trojkacik wink - i tu niestety ja sie sploszylem i przeszedlem na poziom zwyklej znajomosci.

Hahaha, rozumiem, że 2M+K, bo pewnie przed tą odwrotną konformacją byś się nie opierał zbyt intensywnie?
Mężczyźni lol

189

LunaPARK napisał/a:

To nie są wielowymiarowe potrzeby tylko brak rozładowania napięcia seksualnego.
Kiedy jest się już w związku i uprawia się często nawet klasyczny seks to ochota na takie durnoty mija. Jeśli nie mija to znaczy że takimi durnotami chce się zapełnić emocjonalną pustkę.

190

LunaPARK napisał/a:
sonoderoma napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

Hahaha, rozumiem, że 2M+K, bo pewnie przed tą odwrotną konformacją byś się nie opierał zbyt intensywnie?
Mężczyźni lol

Niestety, miala byc najpierw 2K+1M, ja niestety jesli sie zakocham to tylko ona mnie interesuje a nie inne. Wiec poczulem ze moje uczucia zostaly urazone. Niestety jestem dosyc specyficznym mezczyzna...

191

LunaPARK napisał/a:
sonoderoma napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

Mężczyźni lol

Zapewne. Bo jak 2K to ok, ale jeżeli już 2M to on się nie dzieli, taka to dzieciarnia big_smile

192

oldorando napisał/a:

Wracajac do baranow:

Jesli kobieta " chodzi" z chlopakiem, powiedzmy 3 lata, ( zeby nie byc latwa)
Potem walczy z niedopasowaniem...powiedzmy, kolejne 2 lata( bo juz sie zaangazowala)
Potem przezywa rozstanie, powiedzmy, kolejne 2 lata( bo w koncu to bylo 5 lat walki o zwiazek, i nie wyszlo)

To jej daje 7 lat kombinowania z kims, kto...hmmm....np. Ma za dlugi interes.....
Albo inne niepasujace jej upodobania ( fizyczne, psychiczne, czy zwyczaje....)

To troche strata zycia na " pozory nie bycia latwa"
Innymi slowy- glupie to troche...

A jesli sprawdzi to wczesniej, nie tracac czasu, to jest latwa, i odpada
( np. Zgodzi sie zamieszkac z facetem po miesiacu znajomosci)
Zeby nie tracic czasu, i od razu przekonac sie, jak im sie razem bedzie zylo....

Ja rozumie ze kobieta moze zamieszkac z chlopakiem nawet po miesiacu, tu nie chodzi o czas tylko czy ona tak z kazdym czy tylko z wybranymi. Jesli z kazdym no to wtedy znaczy ze latwa, ale jesli tylko z niektorymi no to juz bym tak tego nie nazwal. Rozumiesz nie chodzi o to jak szybko daje nie chodzi rowniez ile, ale chodzi o to komu...

193

sonoderoma napisał/a:
LunaPARK napisał/a:
sonoderoma napisał/a:

Mężczyźni lol

Niestety, miala byc najpierw 2K+1M, ja niestety jesli sie zakocham to tylko ona mnie interesuje a nie inne. Wiec poczulem ze moje uczucia zostaly urazone. Niestety jestem dosyc specyficznym mezczyzna...

No, i sam widzisz, ze lepiej sie tego dowiedziec od razu, a nie po dluzszym czasie w zwiazku...

O ile pamietam, to ful body lubi z zona trojkaty i kwadraty, i ( twierdzi), ze nikt sie nie skarzy...

194

oldorando napisał/a:

A ja sie nie zgodze z rumplem, ze niedopasowanie da sie dogadac...ze jest rzadkie, jak 6 w totka....
Albo ja jestem ...

( nie wnikam w skale tej przemocy), czuly seks byl dla niego nudny, i nie ekscytujacy....
Twierdzil, ze dobry seks, to taki, kiedy mozna kobiete wytargac za wlosy, poddusic, itd...

Nie miałem na myśli takich kompromisów.
Dewiacje seksualne to inna kategoria.

195

facetJAKwielu napisał/a:

Zapewne. Bo jak 2K to ok, ale jeżeli już 2M to on się nie dzieli, taka to dzieciarnia big_smile

Nie nie dzielilbym sie i nie chce aby kobieta sie mna dzielila z inna! Nie chodzi o samolubstwo ale o przekonania ze zwiazek istnieje tylko w wersji 1+1

196 Ostatnio edytowany przez oldorando (2015-07-23 19:18:27)

oldorando napisał/a:

Albo ja jestem ...

Czemu dewiacje?
Moze " prawo pierwszych polaczen"?( nie wiem, nie znam sie)

Ale wiele kobiet lubi taki seks....
( odsylam do dzialu o seksie- ludzie som rozne)

Ja mialam szczescie dowiedziec sie o tym od razu, bodajze...na 3 randce....

197 Ostatnio edytowany przez oldorando (2015-07-23 19:17:13)

Full body ma taki zwiazek, z zona...
Umowmy sie, ze nie kazda kobieta bylaby zachwycona seksem w wielokatach....

A troche zal, jak taka potrzeba wychodzi z partnera po kilkuletnim zwiazku:-\

A propos tej latwosci( ze wroce jak pijany do plota)
To najpierw podchody, potem bajerowanie, potem ciu ciu ciu...kwiatki, serduszka...potem zwiazek, ukladanie zycia z ta osoba....a na koncu wychodza takie " kwiatki", ze nie wiadomo co z tym zrobic...

Z bogiem sprawa, jak to wymaga przeprowadzki/wyprowadzki....ale jak juz sa dzieci, to dopiero kesim.....

198

sonoderoma napisał/a:

Hahaha, zwracam honor wink. Ech, nawet nie wiesz ilu mężczyzn marzyło by być na Twoim miejscu. Jak słucham męskich fantazji to nie ma opcji, żeby 2K+M się nie pojawiło big_smile

199

sonoderoma napisał/a:
facetJAKwielu napisał/a:

Nie nie dzielilbym sie i nie chce aby kobieta sie mna dzielila z inna! Nie chodzi o samolubstwo ale o przekonania ze zwiazek istnieje tylko w wersji 1+1

tylko że tutaj nikt nie mówi o takim związku, ale o zabawie w łóżku. big_smile

200

oldorando napisał/a:

Full body ma taki zwiazek, z zona...
Umowmy sie, ze nie kazda kobieta bylaby zachwycona seksem w wielokatach....

A troche zal, jak taka potrzeba wychodzi z partnera po kilkuletnim zwiazku:-\

Ja mu nie bronie jesli jemu w tym dobrze to sie ciesze ja bym tak nie potrafil.
Moge cie zapytac @Full Body Workout co cie do tego sklonilo?
No wlasnie, jesli takie cos wychodzi po latach to znaczy ze jest brak szczerosci w zwiazku...

201

facetJAKwielu napisał/a:
sonoderoma napisał/a:
facetJAKwielu napisał/a:

tylko że tutaj nikt nie mówi o takim związku, ale o zabawie w łóżku. big_smile

Pardon- ja mowie full body work... Deklaruje, ze jest z zona od lat w zwiazku, i sypiaja w wielokatach...
( w jego relacji, wszystkim to pasuje)

202

oldorando napisał/a:

Albo ja jestem ...

A gdzie jest granica? Dla jednego bardzo ostry seks to norma, dla drugich śmiganie w rajstopach przez faceta... Wiele osób (większość?) nie byłaby w stanie ograniczyć pożycia seksualnego tylko do misjonarki.

203

oldorando napisał/a:

Czemu dewiacje?
Moze " prawo pierwszych polaczen"?( nie wiem, nie znam sie)

Ale wiele kobiet lubi taki seks....

Ja mialam szczescie dowiedziec sie o tym od razu, bodajze...na 3 randce....

Bo jeśli kogoś podnieca zadawanie partnerowi bólu podczas seksu i poniżanie go, to jest to dewiacja seksualna. Zresztą chyba nie tylko to. Ktoś taki musi mieć mocno zryty beret.
Takie coś jest tylko dla ludzi którzy mają podobne upodobania. Jeśli jedna strona tego nie akceptuje i nie czerpie z tego przyjemności to nie ma mowy o jakimkolwiek kompromisie.

A jeśli będzie chciał coraz mocniej bić i poniżać, bo z czasem będzie potrzebował coraz mocniejszych bodźców, to co wtedy?

204

A jeśli będzie chciał coraz mocniej bić i poniżać, bo z czasem będzie potrzebował coraz mocniejszych bodźców, to co wtedy?

Wtedy to moze sie przeniesc z lozka do zycia codziennego... i wymknac sie calkiem spod kontroli.

205

LunaPARK napisał/a:

A gdzie jest granica? Dla jednego bardzo ostry seks to norma, dla drugich śmiganie w rajstopach przez faceta... Wiele osób (większość?) nie byłaby w stanie ograniczyć pożycia seksualnego tylko do misjonarki.

Ja mam Ci podpowiadać gdzie są granice? W normalnej relacji nie ma problemu z wyznaczaniem granic.

206

sonoderoma napisał/a:

Wtedy to moze sie przeniesc z lozka do zycia codziennego... i wymknac sie calkiem spod kontroli.

Brawo. Strzał w dziesiątkę.

207

sonoderoma napisał/a:

Brawo. Strzał w dziesiątkę.

Mnie nie pytaj....
Poza kilkoma nieszkodliwymi fanaberiami, nie szukam specjalnych udziwnien
Skad mam wiedziec czemu ludzie to lubia?
Ale sporo ludzi to lubi...

208

LunaPARK napisał/a:

Ja mam Ci podpowiadać gdzie są granice? W normalnej relacji nie ma problemu z wyznaczaniem granic.

Dlatego, że w normalnej relacji partnerzy zorientowani są na  podobny cel i mają podobne upodobania. Nikt nie będzie wyskakiwał z jakimiś fetyszami, które mogą przestraszyć drugą osobe na początku. A nie ma lepszej weryfikacji naszych słów i wyobrażeń niż praktyka.

209

sonoderoma napisał/a:

Bez urazy, ale większość dorosłych ludzi oddziela seks od życia codziennego.

210

LunaPARK napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

Dlatego, że w normalnej relacji partnerzy zorientowani są na  podobny cel i mają podobne upodobania. Nikt nie będzie wyskakiwał z jakimiś fetyszami, które mogą przestraszyć drugą osobe na początku. A nie ma lepszej weryfikacji naszych słów i wyobrażeń niż praktyka.

Dokladnie tak...
A to, co dla jednego jest zupelna norma ( np. Seks w plenerze z nutka ryzyka), dla drugiego moze byc nie do przejscia....

211

LunaPARK napisał/a:
sonoderoma napisał/a:

Seks to cześć związku. Każda sfera związku z osobna jest odbiciem związku jako całości.

212

LunaPARK napisał/a:
sonoderoma napisał/a:

Seks to cześć związku. Każda sfera związku z osobna jest odbiciem związku jako całości.

Moje upodobania w seksie a w życiu różnią się dosłownie o 180 stopni. Ludzie są wielowymiarowi smile,
Co mi proponujesz?

213

oldorando napisał/a:

A to, co dla jednego jest zupelna norma ( np. Seks w plenerze z nutka ryzyka), dla drugiego moze byc nie do przejscia....

Jeśli jest nie do przejścia to nie przechodzi.
Jeśli coś takiego przyczynia się do pogorszenia relacji to pies drapał taką relację.
Jednak seks w plenerze to nie są cuda. Zdarza się w prawie każdym związku. Może nie w parku w południe ale w bardziej odosobnionych miejscach to każdy to robił.

214

LunaPARK napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

Moje upodobania w seksie a w życiu różnią się dosłownie o 180 stopni. Ludzie są wielowymiarowi smile,
Co mi proponujesz?

Aspirynę

215

black_widow napisał/a:

A słyszałeś o tym, że może się zdarzyć, że partner ma np. za długiego penisa i zmiana na jakąkolwiek pozycję nie pomaga?.

Kobieto bo albo zejdę ze śmiechu albo się własną pięścią zabiję.

Seks to jest czasem zabawa, czasem głębokie duchowe przeżycie. To jest poznawanie się dwojga ludzi. Tak jak chodząc po górach czuwacie nad sobą żeby nic się wam nie stało tak jest i w seksie. To ma być wspólna przyjemność tak jak ta wycieczka w góry.

Seks to nie zapasy, to nie odrabianie pańszczyzny, to nie obowiązek.

10 lat byłaś w związku a nie wiesz na czym związek polega. Ale wymagania masz wiekie.
Od siebie zacznij a potem od innych wymagaj .

Ale właśnie o to mi chodzi, że seks to ma być przyjemność dla OBOJGA partnerów. Piszę tylko o tym, że pewnych spraw nie da się sprawdzić bez praktyki!
Gdzie ja tu pisałam o swoich wymaganiach? W którym miejscu? O.o
Zejdź ze mnie albo zacznij czytać ze zrozumieniem bo to już się śmieszne robi.

216

oldorando napisał/a:

Jeśli jest nie do przejścia to nie przechodzi.
Jeśli coś takiego przyczynia się do pogorszenia relacji to pies drapał taką relację.
Jednak seks w plenerze to nie są cuda. Zdarza się w prawie każdym związku. Może nie w parku w południe ale w bardziej odosobnionych miejscach to każdy to robił.

Jeśli jest nie do przejścia to pies drapal taką relację .Zgadzam się. Tylko tutaj cały czas chodzi o tą "łatwość" dziewczyn. Bo ona już z nim poszła do łóżka i uznała/on uznał że nie da się tego kontynuować z powodu tych różnic. I np tak ma z jednym, z drugim. I co wtedy? Czy oznacza to że jest łatwa bo poszła z nimi do łóżka?
Tutaj cały czas dyskutujemy o tym co znaczy ta łatwość kobiet wg mężczyzn.

217

A, czy mozemy zejsc z dogryzania sobie( tak, to bylo do rumpla), i przejsc do tematu...
Bo zapowiadal sie ciekawie, a tu jak nie zfrustrowany z powodu drani, to zfrustrowany inaczej...

Przeciez to wymiana pogladow, nie klotnia, nawet nie polemika, bo kazdy moze miec swoje wymagania odnosnie przeszlosci seksualnej kobiety.....

218

Drogie Panie, napisaliśmy co nie co jakie znaczenie ma dla nas przeszłość seksualna, ale że Wy tego nie czytacie to nic nie poradzi się na to smile Napisałem to wyżej, wystarczy przewinąć. Generalnie nie miałbym z tą przeszłością problemu o ile ta kobieta nie zakochiwała się co miesiąc, bo co mi po takiej paniusi, która lubi dla sportu z każdym.

219

Piciu napisał/a:

Drogie Panie, napisaliśmy co nie co jakie znaczenie ma dla nas przeszłość seksualna, ale że Wy tego nie czytacie to nic nie poradzi się na to smile Napisałem to wyżej, wystarczy przewinąć. Generalnie nie miałbym z tą przeszłością problemu o ile ta kobieta nie zakochiwała się co miesiąc, bo co mi po takiej paniusi, która lubi dla sportu z każdym.

Ale to nie bylo do ciebie:-)

220 Ostatnio edytowany przez sonoderoma (2015-07-23 22:16:37)

LunaPARK napisał/a:

Co mi proponujesz?

Troche nie rozumie twojego twierdzenia, troche to brzmi jakbys sie wstydzila prawdziewej siebie tongue bo tu udajesz co innego, a podczas uprawiania seksu jeszcze kogos innego(nie mam zamiaru cie atakowac). Uwarza sie ze ludzie o wielutwarzach tak naprawde sa falszywi.

PS. Moje zmieniaja sie codziennie, ale jakosc nie uwarzam ze musze sie ukrywac pod jakas maska i udawac kogos innego tongue

Posty [ 166 do 220 z 304 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018