Pilna prośba o pomoc do Kobiet... Farbowanie włosów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Pilna prośba o pomoc do Kobiet... Farbowanie włosów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez PanSkoczyslaw (2015-08-26 21:00:27)

Temat: Pilna prośba o pomoc do Kobiet... Farbowanie włosów

Witam Drogie Panie.
Z góry przepraszam że wchodzę na forum przeznaczone dla Was, ale tylko Wy możecie mi pomóc. smile
2 tygodnie temu farbowałem się. Mój naturalny kolor to blond. Postanowiłem go zmienić na brązowy. Efekt wyszedł...hmmm...czerwono-rudy. Pod wpływem mycia i cypryjskiego słońca zmienił się on na jasny rudy (chciałem wkleić zdjęcie, ale okazało się to tu trochę kłopotliwe...). I teraz pytanie (a właściwie dwa): Czy mogę taki kolor farbować na ciemny blond (po tym zajściu odpuszczę sobie brązy wink) i, jeśli tak, jaką farbę mi polecacie? Pozdrawiam

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pilna prośba o pomoc do Kobiet... Farbowanie włosów

ciemny blond na jasny rudy owszem, ale musi byc naprawde ciemny ten blond. Jakakolwiek farba, Schwarzkopf, L'oreal, Joanna-wszystie sa dobre, przeczytaj tylko na pudelku by to byl kolor permanentny nie szampon, ktory sie zmywa.

"For the wrong person you have never worth but for the right person you mean everything"

3

Polecam Perfect Mousse marki Schwarzkopf. Są to pianki koloryzujące - w tym przypadku odpowiednik farby o trwałości do 28 myć. Kolor jest permenentny, ale dobrze kryje.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."
Reklama

4

Hejo wszystkim mam taka mala prosbe bylam 5lat bladynka wczoraj przefarbilam sie na taki odcien brazowego i tu moje pytanie pani fryzjer powiedziala ze mam bardzo suche wlosy i potrzebuje jakas odzywke dobra moze ktos z was mial podobnie i cos mi doradzi ???

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Pilna prośba o pomoc do Kobiet... Farbowanie włosów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018