Filmy opowiadające historie samotnych kobiet uwiedzionych przez żonato - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Filmy opowiadające historie samotnych kobiet uwiedzionych przez żonato

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Filmy opowiadające historie samotnych kobiet uwiedzionych przez żonato

Witam Was drogie kobiety, kobietki,panny i... wszystkie po kolei.
... Jak w temacie...
proszę, podpowiedzcie mi jakieś tytuły filmów opowiadających o samotnych kobietach, które, mimo, że nie zamierzały, znalazły się w związku z mężczyzną... żonatym, przez który je w sobie rozkochał...

Będę wdzięczna za każdy tytuł.
Pozdro.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Filmy opowiadające historie samotnych kobiet uwiedzionych przez żonato
tfurca napisał/a:

... Jak w temacie...
proszę, podpowiedzcie mi jakieś tytuły filmów opowiadających o samotnych kobietach, które, mimo, że nie zamierzały, znalazły się w związku z mężczyzną... żonatym, przez który je w sobie rozkochał...

Pozdro.

Jeden z takich filmów, który troszeczkę pasuje do Twoich zapotrzebowań to polski film "Sara".
Na razie nic mi innego do głowy nie przychodzi ale myślę. :)

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

Dziękuję Ci i pozdrawiam :)

4 Ostatnio edytowany przez Excop (2016-07-01 12:29:46)

Kleoma napisał/a:
tfurca napisał/a:

... Jak w temacie...

Pozdro.

Jeden z takich filmów, który troszeczkę pasuje do Twoich zapotrzebowań to polski film "Sara".
Na razie nic mi innego do głowy nie przychodzi ale myślę. :)

Myślę, że to nietrafiony przykład.
Mamy tu nastolatkę, która dla wolności w jej rozumieniu, chce się uwolnić spod kurateli ojca, wpływowego gangstera.
I to ona, w tym celu m. in., rozkochuje w sobie zgorzkniałego ochroniarza po przejściach. :)

Jeśli już, to zaproponowałbym odwrotną, choć podobną sytuację.
"W chmurach", z Georgem Clooney'em i Verą Farmiga'ą.
On, zapracowany, nie mający czasu na uczucia, spotyka podobną mu kobietę.
Zakochał się. Wbrew jej zamierzeniom, co prawda, jak w końcówce się okazało.
Ona bowiem, była "szczęśliwą żoną i matką", a bohatera traktowała, jako pogotowie seksualne.
Bohater miał tak mało czasu na życie prywatne, że nawet nie wiedział, że takie "związki" w wielkich korporacjach, to powszechna praktyka. "Dla zdrowotności", jak by to określił Pawlak z trylogii o zabużanach.
Dla mnie ten film,  to pic i fotomontaż, bo w taką aż głupotę i naiwność sprawnego "producenta bezrobotnych" nie wierzę. Wnioski z tego, niestety i tak są wstrząsające.

facet po przejściach

5

Excop

Masz rację. Podając tamten tytuł też wiedziałam, że ten film niezupełnie spełnia kryteria oczekiwane przez autora i napisałam, że troszeczkę pasuje. Nic innego mi wówczas nie przychodziło na myśl mimo, że przeanalizowałam dziesiątki filmów.

I nadal mam z tym problemy. Najbliżej z tego co oglądałam to "Dziwne losy Jane Eyre".

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Filmy opowiadające historie samotnych kobiet uwiedzionych przez żonato

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018