Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn.

Strony 1 2 3 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 304 ]

1 Ostatnio edytowany przez Paweło (2015-07-16 16:03:20)

Temat: Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn.

Tak tyczy to Słowian głównie RoSSjan oraz Polaków. Tak się składa że widzę coraz częściej jak rozmawia dwóch gościów o tym jak olewają ciepłym moczem kobietę bo miała przed nim wiele partnerek. W Polsce kobiety powinny jak mówi wiele seksuologów nie ujawniać swojej przeszłości seksualnej ale jak tu nie ujawniać jej przed swoim chłopakiem którego kochają. Dla mnie to jest chore szczególnie szokujące wyniki najnowszych badań w tym zakresie
Zauważcie jakie zdanie na ten temat mają kobiety a jakie faceci.

http://s13.postimg.org/o9f9zkxyv/zwierzenia_bogate_zycie_seksualne.jpg
Najśmieszniejsze jest to ze te same osoby które brzydzą się takich kobiet sami zaliczali i rzucali po naście kobiet.

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
http://www.youtube.com/watch?v=RGdaHHHHWoA
http://www.transhumanism.pl/ (strona niekomercyjna)
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Shirow (2015-07-16 16:10:47)

Odp: Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn.

Jak dla mnie to wszystko wynika z tego, że u mężczyzn inteligencja emocjonalna często jest po prostu niedorozwinięta... Ciężej im spojrzeć na kobiety jak na ludzi i usilniej próbują narzucać różne schematy działania innym, sobie folgując. Nie wszyscy potrafią słuchać i wczuć się w sytuację drugiej osoby. Dlatego właśnie kobiety mają o wiele mniej agresywne poglądy na temat tego co ludzie powinni\czego nie powinni, co widać nawet na tym forum. Każdy ma jakieś oczekiwania odnośnie płci przeciwnej i często te oczekiwania sprawiają, że zapominamy, że wszyscy jesteśmy przede wszystkim ludźmi. Życie prędzej czy później weryfikuje nasze poglądy, ale żeby wyciągnąć odpowiednie wnioski potrzebujemy rozwiniętej inteligencji interpersonalnej. W tej dziedzinie faceci kuleją, nie rozumieją i unoszą się dumą, żyjąc w swoich nierealnych wyobrażeniach i poglądach. (Oczywiście nie wszyscy tacy są, ale to dość popularne zjawisko.)

3

Cóż, wypowiadając się za siebie mogę jedynie powiedzieć że owszem rozstałbym się z kobietą która miałaby bogate życie erotyczne.
A dlaczego?
Nie dlatego że bałbym się iż jej nie zaspokoję albo że inny "na pewno" był lepszy w łóżku niż ja.
Rzuciłbym dlatego że duża ilość partnerów świadczy o tym ze dana kobieta nie potrafi budować trwałych relacji bądź też zmienia facetów jak rękawiczki bo ma takie widzi mi się.
A to mi na pewno by się nie podobało i nie widziałbym innego rozwiązania jak rozstanie.

4 Ostatnio edytowany przez Iceni (2015-07-16 16:29:49)

Paweło napisał/a:

Zwróciłam.
Zadziwiająco zbieżne.

Na prostackie wyrażenie jakiego użyłeś też zwróciłam uwagę.

5 Ostatnio edytowany przez ZwykłyFacet (2015-07-16 16:27:48)

Tom94 napisał/a:

Cóż, wypowiadając się za siebie mogę jedynie powiedzieć że owszem rozstałbym się z kobietą która miałaby bogate życie erotyczne.
A dlaczego?
Nie dlatego że bałbym się iż jej nie zaspokoję albo że inny "na pewno" był lepszy w łóżku niż ja.
Rzuciłbym dlatego że duża ilość partnerów świadczy o tym ze dana kobieta nie potrafi budować trwałych relacji bądź też zmienia facetów jak rękawiczki bo ma takie widzi mi się.
A to mi na pewno by się nie podobało i nie widziałbym innego rozwiązania jak rozstanie.

Popieram kolegę powyżej, a co więcej przytoczę po raz kolejny - z innymi kobietami się sypia, a z innymi się żeni.

6

ZwykłyFacet napisał/a:

Popieram kolegę powyżej, a co więcej przytoczę po raz kolejny - z innymi kobietami się sypia, a z innymi się żeni.

Myślę, że to działa w obie strony big_smile z innymi facetami się sypia, za innych wychodzi za mąż ;P

7

Tom94 napisał/a:

A dlaczego?

To się wywodzi z ewolucji,jesli dla kogoś była "łatwa" to dla innych tez pewnie będzie...co może spowodować podrzucenie "kukułczego jaja"
czyli wychowywanie nieswojego potomstwa,co jest dla każdego samca ewolucyjną porażką ...
A problem wcale nie jest aż taki mały,jak to kobiety sugerują,zwłaszcza,że niektóre mężatki lubią ponoć zdradzać bez zabezpieczenia,żeby upokorzyć męża...

Stronger and stronger ...

8

"Z innymi kobietami się sypia, a z innymi żeni" no, pięknie. Jak się najpierw sypia z tymi pierwszymi, to na te drugie już się nie zasługuje.

9

Jak widac, poglady kobiet i mezczyzn sa bardzo zbiezne...

Kobiety tez nie chca faceta ktory korzystal z prostytutek
( tak, jak facet nie chce sie wiazac z prostytutka)

Kobieta tez ocenia negatywnie faceta majacego numerki bez emocji
( tak, jak dla faceta jest to odpychajace u kobiety)

Kobieta nie chce wysluchiwac szczegolow intymnych z jego pozycia
( tak, jak dla faveta takie opowiesci bylyby odpychajace)

No, slowem- jak kuba bogu, tak bog kubie...

( tylko po co u panow ta podwojna moralnosc- ze z jednej strony nie chca cnotki, ciagna do lozka, tylko po to, zeby potem skwitowac, ze latwa...
Albo, sami chwala sie podbojami, a oczekuja dziewicy( najlepiej doswiadczonej, hahaha)

Jak pokazuje wykres- jestesmy przrde wszystkim ludzmi, i szukamy podobnych wartosci( np. Poczucia, ze jest sie waznym dla partnera), cala reszta gadania, ze kobiety to, faceci tamto,....o kant d* potluc.....

"wszyscy pragną twojego dobra,
wiec nie pozwól go sobie odebrać"

10 Ostatnio edytowany przez BantrothThane (2015-07-16 16:40:32)

Wyniki dość przewidywalne. Nie wiem, co tu więcej można dodać, poza tym, że Rosjanie, to nie Słowianie.

11

Paweło napisał/a:

te same osoby które brzydzą się takich kobiet sami zaliczali i rzucali po naście kobiet.

To się nazywa podwójna moralność. W Pl wiecznie żywa.

A z drugiej strony jestem przeciwna przyznawaniu się, czy przeszłości seksualnej. Przyznać lub nie to się można do popełnionej zbrodni - przeszłość się ma. Tacy faceci, którzy się dopytują ilu ich było, no ilu sami siebie torturują i szukają problemów na siłę. Gdyby taki nie wiedział, że kobieta miała powiedzmy 20 facetów w łóżku, to oceniałby to, co widzi, jaka jest teraz, wobec niego. A jak już wie, to myśli, zastanawia się, z kim jej było lepiej, który miał większego itd. tongue

12

Iceni napisał/a:
ZwykłyFacet napisał/a:

Myślę, że to działa w obie strony big_smile z innymi facetami się sypia, za innych wychodzi za mąż ;P

Powiem wiecej...

Ta, z ktora sie zenisz, dla innych mogla byc ta od sypiania....

13

@oldorando No to jest właśnie najśmieszniejsze, sami promują chodzenie do prostytutek, chwalą się podbojami, a później chcą dziewicy za żonę... ale jaka dziewica zechce takiego? wink

14

Shirow napisał/a:

"Z innymi kobietami się sypia, a z innymi żeni" no, pięknie. Jak się najpierw sypia z tymi pierwszymi, to na te drugie już się nie zasługuje.

Wy też lepsze nie jesteście.
U was z kolei panuje zasada że za dobrych wychodzicie a kochacie drani wink

15

Shirow napisał/a:

@oldorando No to jest właśnie najśmieszniejsze, sami promują chodzenie do prostytutek, chwalą się podbojami, a później chcą dziewicy za żonę... ale jaka dziewica zechce takiego? wink

Nie znasz powiedzenia, ze ilosc deklarowanych przez faceta kobiet nalezy podzielic przez3
Ilosc partnerow, do ktorych przyznaje sie kobieta, trzeba pomnozyc przez3

Slowem- facet sie chwali, nawet jak nie ma czym...
Kobieta sie nie przyznaje, nawet jak ma co opowiadac....

16 Ostatnio edytowany przez ZwykłyFacet (2015-07-16 16:45:46)

oldorando napisał/a:

Kobieta nie chce wysluchiwac szczegolow intymnych z jego pozycia
( tak, jak dla faveta takie opowiesci bylyby odpychajace)

No, slowem- jak kuba bogu, tak bog kubie...

( tylko po co u panow ta podwojna moralnosc- ze z jednej strony nie chca cnotki, ciagna do lozka, tylko po to, zeby potem skwitowac, ze latwa...
Albo, sami chwala sie podbojami, a oczekuja dziewicy( najlepiej doswiadczonej, hahaha)

Jak pokazuje wykres- jestesmy przrde wszystkim ludzmi, i szukamy podobnych wartosci( np. Poczucia, ze jest sie waznym dla partnera), cala reszta gadania, ze kobiety to, faceci tamto,....o kant d* potluc.....

Poproszę dobrego drinka dla tej pani bo mądrze pisze i bez zbędnego zacietrzewienia smile

oldorando napisał/a:
Iceni napisał/a:
ZwykłyFacet napisał/a:

Powiem wiecej...

Ta, z ktora sie zenisz, dla innych mogla byc ta od sypiania....

Oczywiście. Dlatego należy cenić "kobiety z klasą" będąc facetem. I na odwrót, będąc kobietą takowych facetów.

17

Tom94 napisał/a:
Shirow napisał/a:

U kogo panuje, u tego panuje. W moim otoczeniu "drani" lubią pyskate, puszczalskie lachonki, ale nie zwyczajne kobiety.

18

Shirow napisał/a:
Tom94 napisał/a:
Shirow napisał/a:

U kogo panuje, u tego panuje. W moim otoczeniu "drani" lubią pyskate, puszczalskie lachonki, ale nie zwyczajne kobiety.

Już wiele razy słyszałem że zwyczajne/przeciętne kobiety nigdy w życiu nie polecą na drania.....a jednak wink

19

Tom94 napisał/a:
Shirow napisał/a:
Tom94 napisał/a:

Już wiele razy słyszałem że zwyczajne/przeciętne kobiety nigdy w życiu nie polecą na drania.....a jednak wink

No nie wiem. Jak dla mnie ludzie wiążą się z tymi podobnymi do siebie (pod warunkiem, że nie mają zapędów sadystycznych/masochistycznych), życie i literatura, która czytałam to potwierdzają. Całe to zjawisko "wybierania drani" jest mi obce.

20

Jestem w stanie uwierzyć, że kobiecie w wieku 25 lat mogą się trafić 2-3 "nieudane związki", 30latce 3-4 ale jeśli jest ich 10 czy 15 to chyba to o czymś świadczy big_smile

21

ZwykłyFacet napisał/a:

Jestem w stanie uwierzyć, że kobiecie w wieku 25 lat mogą się trafić 2-3 "nieudane związki", 30latce 3-4 ale jeśli jest ich 10 czy 15 to chyba to o czymś świadczy big_smile

Zasada jest prosta. Wymagaj od ludzi tego, czemu sam jesteś/byłbyś w stanie sprostać. Niezależnie od płci.

22

oldorando napisał/a:

Zdarza się,że facet się zakochuje w prostytutce,a potem się z nią żeni tongue

oldorando napisał/a:

Negatywnie oceniają te,którymi się nie interesuje,mimo wszystko taki na brak zainteresowania swoja osoba-nie narzeka,jak już pisałem,dowód społeczny.

oldorando napisał/a:

Facet to zdobywca,a ilość zdobytych świadczy o atrakcyjności...pełno tu tematów o facetach,którzy nie potrafią uwieść ani jednej kobiety,więc oni raczej nie czują się atrakcyjni...
Poza tym kobiety też czują się atrakcyjne,jeśli facet próbuje zaciągnąć do łóżka ?

23

Nie kazdej kobiecie pochlebia, jak facet ciagnie ja do lozka...
Nie kazdej kobiecie imponuje facet " przelatujacy" laski
Nie dla kazdej " dowod spoleczny" to ilosc partnerek...

Musi trafic " swoj na swego" dlqtego, na jaka wedke lowisz, taka rybe lapiesz,
Co dajesz/oferujesz, to znajdujesz...

Powyzszy wykres to potwierdza- jest tyle samo( mniej wiecej) pustych lasek, jak durnych facetow.

Do jakich chcesz zaliczyc siebie, gdzie chcesz siebie uplasowac- tylko od ciebie zalezy.
Jak ktos powtarza formulke o draniach i milych chlopcach- nie okreslajac nawet w przyblizeniu cech powyzszych, to sam sobie wystawia swiadectwo, i sam okresla target kobiet jakimi jest zainteresowany.

Kazdy ma wybor- nie moja sprawa, co kto lubi, tylko po cholere sie skarzy na plec przeciwna?
Po cholere kobieta sie skarzy, ze jest wykorzystywana przez facetow- jak by na to nie pozwolila, to by nie byla..
Po cholere facet sie skarzy, ze kobiety lubia drani?, jak by podrywal na inne cechy niz " dranstwo" , to mialby kobiety z innymi preferencjami....

24

oldorando napisał/a:

Po cholere facet sie skarzy, ze kobiety lubia drani?, jak by podrywal na inne cechy niz " dranstwo" , to mialby kobiety z innymi preferencjami....

Ale jak chcesz podrywać na cechy,których nie posiadasz w swoim charakterze ?

Piszesz o rożnych zależnościach między kobietą a mężczyzną,jak o działaniach matematycznych,związki i ich różne aspekty zazwyczaj nie mają nic wspólnego z logiką ani z rozsądkiem,więc analizy na poziomie logicznym niczego nie wnoszą.

25 Ostatnio edytowany przez Paweło (2015-07-16 19:08:31)

Iceni napisał/a:
Paweło napisał/a:

Zwróciłam.
Zadziwiająco zbieżne.

Dlaczego prostackie to tylko skrót myślowy. mnie to też niepokoi. Moja miała bogate życie erotyczne w wieku 14-16 lat potem jej przeszło tj wyszalała się. Tom jeśli żyłbyś z nią powiedzmy 10 lat to rzuciłbyś ją jeśli tak to coś z tobą jest nie tak. Mi się wydaje że część ludzi jest delikatnie mówiąc lekko ograniczona. Ci ludzie kierują się tylko tym co czują. Właśnie dla nich wykorzystałem ten język by sprowokować dyskusję, inaczej by to ominęli. Tym się różni własnie dorosłość od pełnoletności iż dorosłe osoby zdają sobie sprawę że np jak ja lubię naukowe teksty to dla innych jest to naukowy bełkot smile
Trzeba z nimi komunikować się ich językiem tak jak rozmawiasz ze starcem z demencją czy kimś upośledzonym umysłowo. Wracając do sedna sprawy inne badania jeszcze bardziej szokują mianowicie faceci z dużą ilością partnerek w przeszłości na bank przynajmniej na 3 lata zrobią skok w bok mając żonę. Co do bad-boyów każdy ocenia po swoim zachowaniu. Widocznie też macie coś za uszami wink  Bo jakoś nie chce się wierzyć iż ci piszący tu to sami ostatni sprawiedliwi narodów smile

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
http://www.youtube.com/watch?v=RGdaHHHHWoA
http://www.transhumanism.pl/ (strona niekomercyjna)
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt

26

theonlyone napisał/a:
oldorando napisał/a:

Ale jak chcesz podrywać na cechy,których nie posiadasz w swoim charakterze ?

Piszesz o rożnych zależnościach między kobietą a mężczyzną,jak o działaniach matematycznych,związki i ich różne aspekty zazwyczaj nie mają nic wspólnego z logiką ani z rozsądkiem,więc analizy na poziomie logicznym niczego nie wnoszą.

To, ze jestem logiczna( tak odbierana), to wiem....
Ze " racjonalizuje emocje", tez wiem...

Zastanawia mnie cos innego...:
"Jak chcesz podrywac na cechy, ktorych nie masz w charakterze"

Czy to znaczy, ze pokazanie " prostaka" to jedyny dostepny patent??
Czy innych cech, przykladowy czlowiek nie ma?
No, nie wierze, kazdy ma jakis zestaw cech, ....jego wybor, jak sie zaprezentuje....

27

Tom94 napisał/a:
Shirow napisał/a:

Gdybys był dobry, to miałbyś kobietę,  wniosek - jesteś draniem.
Miło?

28

theonlyone napisał/a:

Facet to zdobywca,a ilość zdobytych świadczy o atrakcyjności...pełno tu tematów o facetach,którzy nie potrafią uwieść ani jednej kobiety,więc oni raczej nie czują się atrakcyjni...

Tak, ale weźmy pod uwagę, że to nie jest atrakcyjność widziana oczami kobiet, a oczami własnymi i innych facetów. Ja w każdym razie nie znam chyba ani jednej kobiety, która zainteresowała się kimś tylko dlatego, że miał na swoim koncie wiele podbojów, za to znam wiele, u których to zadziałało jak straszak.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

29

Olinka napisał/a:
theonlyone napisał/a:

Tak, ale weźmy pod uwagę, że to nie jest atrakcyjność widziana oczami kobiet, a oczami własnymi i innych facetów. Ja w każdym razie nie znam chyba ani jednej kobiety, która zainteresowała się kimś tylko dlatego, że miał na swoim koncie wiele podbojów, za to znam wiele, u których to zadziałało jak straszak.

Atrakcyjność widziana oczami kobiet to m.in. pewność siebie u faceta. A pewność siebie faceta nie bierze się z kosmosu, a z ilości zdobytych kobiet.
Nie znam ani jednej kobiety która zainteresowałaby się niepewnym, zakompleksionym facetem, za to znam wiele które uwielbiają pewnych siebie, wygadanych facetów.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

30

Remi napisał/a:

Atrakcyjność widziana oczami kobiet to m.in. pewność siebie u faceta. A pewność siebie faceta nie bierze się z kosmosu, a z ilości zdobytych kobiet.
Nie znam ani jednej kobiety która zainteresowałaby się niepewnym, zakompleksionym facetem, za to znam wiele które uwielbiają pewnych siebie, wygadanych facetów.

Pewność siebie można zdobywać na wiele sposobów. Niektórym zupełnie wystarczy, że podobają się kobietom, wcale nie muszą ich uwodzić i zdobywać. Zdobywanie dla podbudowania własnego ego jest strasznie płytkie, a nadmierna pewność siebie bywa odrzucająca.
Zresztą atrakcyjność jest pojęciem względnym, co znaczy, że u każdego z nas co innego będzie budzić zainteresowanie.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

31

To co jest dla danego mężczyzny problemem, jest zawsze jego indywidualną sprawą. Wiadomo, ze gdy spotykają się ludzie po 30 to te czy inne doświadczenia mają. Dla mnie problemem nie jest ilość partnerów, o ile nie byli to partnerzy przygodni, jednorazowi, a partnerzy z którymi kobieta chciała stworzyć związek. Seks w związkach jest raczej normą i nie można mieć za złe nikomu, tego że chce ułożyć sobie życie. Tyczy się to w równym stopniu kobiet i mężczyzn. Nie akceptuję natomiast jednorazowych wyskoków z byle kim i byle gdzie, byle było. Nie świadczy to dobrze / w mojej opinii/ zarówno o kobietach jak i mężczyznach tak postępujących. Sam tak nie robię mimo wielu okazji / jestem wysportowany, zadbany, do tego jestem po kilku kursach tańca, gdy tańczę nie spożywam alkoholu/ o które w moim środowisku zawodowym, wybitnie sfeminizowanym nie jest trudno. Co szkolenie czy konferencje mam propozycje udania się do pokoju aby "porozmawiać" i co szkolenie konsekwentnie odmawiam.

A co do samej przeszłości seksualnej partnera w mojej ocenie najlepiej jest nic nie wiedzieć i nie wchodzić w tego typu dyskusje , nic dobrego z tego nie wynika.

Cóż przeszłość seksualna partnera/partnerki zapewne ma znaczenie dla kogoś kto boi się własnego cienia.
Dla mnie o wiele większym kuriozum są 30 paroletni/letnie dziewice niż kobieta, która do 30' miała z naście przygód erotycznych.

"Tolerancja jest cechą ludzi bez przekonań" Gilbert Keith Chesterton

33

Full Body Workout napisał/a:

Cóż przeszłość seksualna partnera/partnerki zapewne ma znaczenie dla kogoś kto boi się własnego cienia.
Dla mnie o wiele większym kuriozum są 30 paroletni/letnie dziewice niż kobieta, która do 30' miała z naście przygód erotycznych.

Dlaczego?

34

Tak jak pisałem, w mojej ocenie same przygody nie są problemem, o ile nie są to przygody jednorazowe. Co do 30-paro letniej dziewicy, zgoda. Jeżeli ktoś w takim wieku nie ma przeszłości, należy wiać gdzie pieprz rośnie.

Jest takie stare powiedzenie "co było a nie jest nie pisze się w rejestr" i basta. Trzeba być naprawdę zakompleksionym kłębkiem porażek, żeby warunkować znajomość z kimś na podstawie prywatnego życia takiej osoby zanim się ją poznało. Każda znajomość to nowy rozdział i albo decydujesz się inwestować w nią z całym inwentarzem albo uczciwie daj sobie spokój. Obarczanie kogoś swoimi fobiami jest zwyczajnie podłe.

36

Jest takie stare powiedzenie "co było a nie jest nie pisze się w rejestr" i basta. Trzeba być naprawdę zakompleksionym kłębkiem porażek, żeby warunkować znajomość z kimś na podstawie prywatnego życia takiej osoby zanim się ją poznało. Każda znajomość to nowy rozdział i albo decydujesz się inwestować w nią z całym inwentarzem albo uczciwie daj sobie spokój. Obarczanie kogoś swoimi fobiami jest zwyczajnie podłe.

Dlaczego zaraz fobiami ? Dlaczego podłe ?
Mam swój światopogląd, jestem ukształtowanym człowiekiem i pewne zachowania mogą mi nie odpowiadać i mogę nie chcieć wchodzić w relację z osobą która tak się zachowuje. Ktoś dokonuje takiego a nie innego wyboru i powinien mieć świadomość, że komuś taki wybór odpowiadać nie będzie.

DS1977 napisał/a:

Ktoś dokonuje takiego a nie innego wyboru i powinien mieć świadomość, że komuś taki wybór odpowiadać nie będzie.

I vice versa.

38

DS1977 napisał/a:

Ktoś dokonuje takiego a nie innego wyboru i powinien mieć świadomość, że komuś taki wybór odpowiadać nie będzie.

I vice versa.

Nikomu nie odbieram do tego prawa. Jeżeli dostałbym czapę za jakieś swoje wybryki, a byłaby kwestia mojego błędnego wyboru, nie miałbym do nikogo o to pretensji.

39

Sam sobie przeczysz pisząc wyżej.

Skrajności nie są dobre, ale czasami wytłumaczalne.

Jeśli parterka/partner nie jest idiotą, to wiele można zrozumieć.

40

śmieszy mnie Panowie to, że piszecie, że od 30 letniej dziewicy trzeba wiać gdzie pieprz rośnie big_smile zupełnie jakbyście nie wiedzieli, że każdy człowiek to indywidualna istota wraz ze swoją historią i zasadami.
Co innego, gdy ktoś ma jakieś zaburzenia, wtedy jestem w stanie Was zrozumieć, ale bywają też kobiety, które z własnego wyboru nie poszły z kimś do łóżka, mimo, że miały okazję, bo dany facet ich nie szanował, nie kochał, lub zwyczajnie nie podobał im się.
W takim przypadku też taką kobietę dyskwalifikujecie?

Zaraz zaczniecie pisać, że pewnie jestem zgorzkniałą starą dziewicą big_smile Dziewicą jestem, owszem, mam 21 lat. Jestem atrakcyjna, podobam się mężczyznom i możliwości do uprawiania seksu miałam już mnóstwo. Tylko, że nie chcę być lalką, dzięki ktoś rozładuje swoje napięcie. Chciałabym kogoś, kto doceni mnie też jako człowieka, a nie kogoś, z kim można sypiać. Mam swoje zasady po prostu, ale oczywiście nie jestem za seksem dopiero po ślubie i nie uważam swojego dziewictwa za świętość, nawet jego brak nie spowodowałby zmiany mojego podejścia. Szanująca się kobieta to zło? smile

Radzę trochę poluzować swoje poglądy, bo jesteście bardzo kategoryczni, a każdy człowiek jest inny i kieruje się innymi zasadami smile

41

Ludzie często wchodzą w pierwsze związki dopiero po trzydziestce z różnych powodów, ale jeśli dla nich jest to najlepszy wiek na związek, to dlaczego nie?

Poznałem trochę kobiet po trzydziestce nie miało znaczenia, czy prowadziły bujne życie erotyczne, czy nie jeśli były idiotkami, to nie nadawały się do związku.

srebrny napisał/a:

Sam sobie przeczysz pisząc wyżej.

na czym ta sprzeczność dokładnie polega?

Skrajności nie są dobre, ale czasami wytłumaczalne.

Jeśli parterka/partner nie jest idiotą, to wiele można zrozumieć.

Jak ktoś się uprze to wszystko zrozumie, tylko po co?

43

Trzeba być naprawdę zakompleksionym kłębkiem porażek, żeby warunkować znajomość z kimś na podstawie prywatnego życia takiej osoby zanim się ją poznało. Każda znajomość to nowy rozdział i albo decydujesz się inwestować w nią z całym inwentarzem albo uczciwie daj sobie spokój. Obarczanie kogoś swoimi fobiami jest zwyczajnie podłe.

To tylko twoje fobie jeśli uważasz, że trzydziestoparoletnie dziewice, to kuriozum.

44

srebrny napisał/a:

Trzeba być naprawdę zakompleksionym kłębkiem porażek, żeby warunkować znajomość z kimś na podstawie prywatnego życia takiej osoby zanim się ją poznało. Każda znajomość to nowy rozdział i albo decydujesz się inwestować w nią z całym inwentarzem albo uczciwie daj sobie spokój. Obarczanie kogoś swoimi fobiami jest zwyczajnie podłe.

To tylko twoje fobie jeśli uważasz, że trzydziestoparoletnie dziewice, to kuriozum.

zgadzam się w 100%

srebrny napisał/a:

Bo to są kurioza niezależnie od tego jak bardzo będziesz udowadniał, że tak nie jest. Zresztą zawsze jest przyczyna takiego stanu rzeczy a opowieści dziwnej treści, że jest to świadomy wybór jednej czy drugiej to w porywach kilka procent ich ogółu, których po prostu nikt nie chce. Dorabianie sobie ideologii tam gdzie jej nie ma świadczy tylko i wyłącznie o tym, że się z nimi z jakiś powodów identyfikujesz.

46 Ostatnio edytowany przez srebrny (2015-07-17 13:17:05)

Nie byłem nigdy w żadnym związku, ale to nie moja wina.

Czy to znaczy, że jestem jakimś "kuriozum"?

Nie albo nie miałem interesujących znajomości albo miałem ważniejsze sprawy, ale czy to mnie jakoś ogranicza?

Nie, o ile trafię na kogoś normalnego na takim samym poziomie co ja.

PS. Identyfikuje się z samym sobą big_smile

A co ma związek do życia seksualnego?!? bo jeśli dla ciebie jedno bez drugiego istnieć nie może to trzeba było napisać to na początku i nie marnowalibyśmy wzajemnie swojego czasu!

48 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-07-17 20:12:03)

[post naruszający Regulamin Forum - usunięte przez moderatora]

Negatywny obraz feminizmu jest jednym z narzędzi służących do upilnowania kobiecego stada żeby nie zaczęło brykać i trzymało nóżki razem. I tak przyznanie się do feminizmu lub podejrzenie o to naraża kobietę na zetkniecie się z całym szeregiem często sprzecznych stereotypowych wyobrażeń. Aby nie utracić szacunku społecznego musisz nie lubić feminizmu. Niekoniecznie za postulaty a ich realizację.

49

Jeśli ktoś nie wybierze osoby bardziej mu odpowiadającej charakterem, intelektem i temperamentem, tylko ze względu na różnicę doświadczeń seksualnych to dla mnie jest idiotą. Nie interesują mnie kretyni, więc tacy mężczyźni tak czy siak odpadają. Co do przeszłości partnera to nie przywiązuję do tego specjalnej wagi. Nie przeszkadza mi ani prawiczek ani ruchacz z tysiakiem dziewczyn na koncie. Wysokie wymagania intelektualne i względem charakteru są zdecydowanie moimi priorytetami u mężczyzny, więc na całą resztą przymykam oko wink

50

LunaPARK napisał/a:

Jeśli ktoś nie wybierze osoby bardziej mu odpowiadającej charakterem, intelektem i temperamentem, tylko ze względu na różnicę doświadczeń seksualnych to dla mnie jest idiotą. Nie interesują mnie kretyni, więc tacy mężczyźni tak czy siak odpadają. Co do przeszłości partnera to nie przywiązuję do tego specjalnej wagi. Nie przeszkadza mi ani prawiczek ani ruchacz z tysiakiem dziewczyn na koncie. Wysokie wymagania intelektualne i względem charakteru są zdecydowanie moimi priorytetami u mężczyzny, więc na całą resztą przymykam oko wink

Szanuję.

51

Paweło napisał/a:
Iceni napisał/a:
Paweło napisał/a:

Zwróciłam.
Zadziwiająco zbieżne.

Dlaczego prostackie to tylko skrót myślowy. mnie to też niepokoi. Moja miała bogate życie erotyczne w wieku 14-16 lat potem jej przeszło tj wyszalała się. Tom jeśli żyłbyś z nią powiedzmy 10 lat to rzuciłbyś ją jeśli tak to coś z tobą jest nie tak. Mi się wydaje że część ludzi jest delikatnie mówiąc lekko ograniczona. Ci ludzie kierują się tylko tym co czują. Właśnie dla nich wykorzystałem ten język by sprowokować dyskusję, inaczej by to ominęli. Tym się różni własnie dorosłość od pełnoletności iż dorosłe osoby zdają sobie sprawę że np jak ja lubię naukowe teksty to dla innych jest to naukowy bełkot smile
Trzeba z nimi komunikować się ich językiem tak jak rozmawiasz ze starcem z demencją czy kimś upośledzonym umysłowo. Wracając do sedna sprawy inne badania jeszcze bardziej szokują mianowicie faceci z dużą ilością partnerek w przeszłości na bank przynajmniej na 3 lata zrobią skok w bok mając żonę. Co do bad-boyów każdy ocenia po swoim zachowaniu. Widocznie też macie coś za uszami wink  Bo jakoś nie chce się wierzyć iż ci piszący tu to sami ostatni sprawiedliwi narodów smile

Ze mną wszystko jest w porządeczku, mam swoje zasady i swój honor, coś co dla niektórych facetów może być obce.
Co do reszty twojego wpisu to pozostawię to bez komentarza, szkoda klawiatury smile

52

oldorando napisał/a:

No, nie wierze, kazdy ma jakis zestaw cech, ....jego wybor, jak sie zaprezentuje....

Ale dlaczego prostaka,drań nie równa się prostak.
Oczywiście,że każdy ma zestaw cech charakteru,tylko że nie koniecznie są to cechy pożądane u płci przeciwnej smile
Jakoś wszystkie dranie mają zawsze przy sobie atrakcyjne kobiety i nie zawsze są to puste lalki,jak to niektórzy sugerują.
Nie do końca jest to wybór"jak sie zaprezentuje"bo jak ktoś jest nieśmiały,to ciężko to ukryć,widać to chociażby po mowie ciała,
a kobiety jak wiadomo są mistrzyniami w jej czytaniu.

53

theonlyone napisał/a:
oldorando napisał/a:

Oczywiście,że każdy ma zestaw cech charakteru,tylko że nie koniecznie są to cechy pożądane u płci przeciwnej smile
Jakoś wszystkie dranie mają zawsze przy sobie atrakcyjne kobiety i nie zawsze są to puste lalki,jak to niektórzy sugerują.
Nie do końca jest to wybór"jak sie zaprezentuje"bo jak ktoś jest nieśmiały,to ciężko to ukryć,widać to chociażby po mowie ciała,

Ja tego nie rozumiem.....

Jak juz gdzies wspominalam, nie lapie, co to konkretnie jest ten " dran"
I nie kumam, jakich cech kobiety nie lubia.....

Widac, nie jestem kobieta....( stracony przypadek)

54

oldorando napisał/a:
theonlyone napisał/a:
oldorando napisał/a:

Ja tego nie rozumiem.....

Jak juz gdzies wspominalam, nie lapie, co to konkretnie jest ten " dran"
I nie kumam, jakich cech kobiety nie lubia.....

Widac, nie jestem kobieta....( stracony przypadek)

Znam jeden taki przypadek Ona jak modelka, on przemocowiec.
Ona wykształcona studiuje drugi kierunek, on jest zakompleksionym - przecientniakiem, kontroluje ją na każdym kroku i zabiera pieniądze.
Już raz od niego odeszła, ale przychodził przepraszał, przynosił kwiaty, wróciła i znowu jest to samo.
Zrobił jej dziecko, psycholog powiedziała, że jak uderzy dziewczynkę, to od niego odejdzie.
Kiedyś do niej zadzwonił nie mogła odebrać, rzucił telefonem w dziewczynkę i rozciął jej łuk brwiowy.
Tak sobie do dzisiaj ze sobą siedzą.

To ludzie dysfunkcyjni i uzależnieni od siebie.

Nie kupuje takich przypadków...

55

A ja nadal nie rozumiem....
Mam za takim biegac? O niego zabiegac?

Nie kumam tego.

Niby ma mnie krecic zle traktowanie?
Albo mam " sie uganiac" ( tego tez nie lapie) za kims, kto mnie olewa?

W druga strone:
Znam paru panow, ktorzy odzywaja sie raz na miesiac, zagajaja, a na moja odpowiedz odpowiadaja .....miesiecznym milczeniem.( nie, ze mi to doskwiera, tez olewam) ale czy to oznacza, ze powinnam im wysylac 30 smskow?
( po jaka cholere?) moze to zabieg przyciagajacy " na drania"? Tylko ja nie lapie...

Faceta nie idzie zrozumiec.....prozny wysilek .

Posty [ 1 do 55 z 304 ]

Strony 1 2 3 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018