Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn.

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 110 z 304 ]

56

Odp: Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn.
oldorando napisał/a:

A ja nadal nie rozumiem....
Mam za takim biegac? O niego zabiegac?

Nie kumam tego.

Niby ma mnie krecic zle traktowanie?
Albo mam " sie uganiac" ( tego tez nie lapie) za kims, kto mnie olewa?

W druga strone:
Znam paru panow, ktorzy odzywaja sie raz na miesiac, zagajaja, a na moja odpowiedz odpowiadaja .....miesiecznym milczeniem.( nie, ze mi to doskwiera, tez olewam) ale czy to oznacza, ze powinnam im wysylac 30 smskow?
( po jaka cholere?) moze to zabieg przyciagajacy " na drania"? Tylko ja nie lapie...

Faceta nie idzie zrozumiec.....prozny wysilek .

Właśnie on jest dla niej aniołem jeśli odejdzie.
Dzwoni, przyjeżdża, kupuje kwiaty, układa wierszyki o miłości, inne pierdoły...
Ona wraca i znowu jest to samo.
Ona i on mają osobowości dysfunkcyjne i wzajemnie się uzależniają.
Podobieństwa się przyciągają. Przyciąga nas to co lubimy, znamy i gdzie czujemy się bezpieczny, to takie dziwne?

Nie wytrzymałbym z taką kobietą nawet pół godziny, ale dla wielu mężczyzn wygląd partnerki jest sprawą istotną i zazdroszczą.

Zobacz podobne tematy :

57

srebrny napisał/a:
oldorando napisał/a:

A ja nadal nie rozumiem....
Mam za takim biegac? O niego zabiegac?

Nie kumam tego.

Niby ma mnie krecic zle traktowanie?
Albo mam " sie uganiac" ( tego tez nie lapie) za kims, kto mnie olewa?

W druga strone:
Znam paru panow, ktorzy odzywaja sie raz na miesiac, zagajaja, a na moja odpowiedz odpowiadaja .....miesiecznym milczeniem.( nie, ze mi to doskwiera, tez olewam) ale czy to oznacza, ze powinnam im wysylac 30 smskow?
( po jaka cholere?) moze to zabieg przyciagajacy " na drania"? Tylko ja nie lapie...

Faceta nie idzie zrozumiec.....prozny wysilek .

Właśnie on jest dla niej aniołem jeśli odejdzie.
Dzwoni, przyjeżdża, kupuje kwiaty, układa wierszyki o miłości, inne pierdoły...
Ona wraca i znowu jest to samo.
Ona i on mają osobowości dysfunkcyjne i wzajemnie się uzależniają.
Podobieństwa się przyciągają. Przyciąga nas to co lubimy, znamy i gdzie czujemy się bezpieczny, to takie dziwne?

Nie wytrzymałbym z taką kobietą nawet pół godziny, ale dla wielu mężczyzn wygląd partnerki jest sprawą istotną i zazdroszczą.

Wyglad chyba nie jest taki " nie do zastapienia", raczej trudno znalezc druga taka, ktora z nim wytrzyma....

"wszyscy pragną twojego dobra,
wiec nie pozwól go sobie odebrać"

58

Z moich obserwacji wygląd jest ważniejszy dla kobiet.

Podobały mi się zawsze zwyczajne dziewczyny rozsądne przede wszystkim.

59

srebrny napisał/a:

Czy ty insynuujesz, ze kobieta bedzie z przemocowcem, bo tylko on wyglada, jak wyglada???
Mysle, ze ona z nim bedzie, bo tylko on ja uderzy/obrazi- a ona tego potrzebuje...
( ale tym powinni sie zajmowac terapeuci, nie ja)

60

oldorando napisał/a:
srebrny napisał/a:

Czy ty insynuujesz, ze kobieta bedzie z przemocowcem, bo tylko on wyglada, jak wyglada???
Mysle, ze ona z nim bedzie, bo tylko on ja uderzy/obrazi- a ona tego potrzebuje...

Insynuuje, że kobiety większą uwagę zwracają na wygląd partnera. Tak wynika z moich obserwacji.

W związki z  wchodzi specjalny rodzaj kobiet i tutaj wygląd nie ma znaczenia.

61

srebrny napisał/a:
oldorando napisał/a:
srebrny napisał/a:

Insynuuje, że kobiety większą uwagę zwracają na wygląd partnera. Tak wynika z moich obserwacji.

W związki z  wchodzi specjalny rodzaj kobiet i tutaj wygląd nie ma znaczenia.

Juz wspominalam....nie znam sie.....

62 Ostatnio edytowany przez MFG (2015-07-19 17:13:50)

Ciekawy temat i dotyczy mnie bardzo. Po pierwsze z kobietami w Polsce jest coś chyba nie tak. Z jednej strony marudza jak to faceci traktują je przedmiotowo, a z drugiej właza do łóżka komu wlezie. Potem takie same z niesmakiem opowiadają o swoich koleżankach, które tak robią. Owszem, laski lecą na drani i dla większości koleś z 50 twarzy greya to ideał. Nie placzcie, że faceci zaliczają. Robią to w dużej mierze przez Was. Dla Was to wydaje się męskie i imponujące. Natomiast kobieta, która miał każdy nie jest ani delikatna ani kobieca. Tak, prawie każdy facet tak naprawdę chciałby dziewicę. Ja sam całe życie czekałem jak debil. Na dziewczynę taka jak ja, ale mimo tego, że krecilem z naprawdę spora ilością to takiej nie znalazłem. I prawda jest taka, że to byli bez sensu, bo skoro jestem skazany na  luźna dziewdziewczynę, to dla niej nie będzie miało znaczenia czy miałem 0 czy 10 dziewczyn. Zresztą 10 to jest liczba facetów , z którymi sypiała przeciętna studentka pod koniec licencjatu :-P. Staram się na sile przekonać do takich kobiet, ale naprawdę dlaczego ona nagle miałaby zacząć kochać a nie tylko pozadac? Jak jej zaufać? Co jej mówić, że szukałem ideału, a teraz wziąłem byle co? I nie, nigdy nie miałem problemów z kręceniem z dziewczynami. One zawsze były obok mnie, czasem bardzo blisko, czasem dalej. Jednak nie mogłem poczynić tego głównego kroku, bo chciałem być taki jak moja potencjalna dziewczyna. W moim środowisku dziewczyny są zdecydowanie bardziej zboczone niż faceci. I błagam nie mówcie o emocjach. Od kiedy oddawanie się komu leci to rozbudowane emocje? To popęd, brak poszanowania dla siebie i hipokryzja.
No,ja sobie daje czas do końca roku. Jak nie wydarzy się cud, to też będę takim chujkiem. Za dużo razy odmowilem i nic mi z tego. A potrzeby swoje także mam.

"Każdy poznany mi człowiek jest w jakiś sposób lepszy ode mnie"

63 Ostatnio edytowany przez Paweło (2015-07-19 17:41:44)

To znaczy iż zaliczasz się do tych hipokrytów. Rozumiem że prawiczek chce mieć dziewicę ale nie taki co miał wiele dziewczyn. Wymagaj tyle na ile sam tym wymaganiom sprostasz. Ilość partnerów nie musi mieć znaczenia bo każdy musi się wyszaleć jak się dziewica nie wyszaleje to potem spróbuje. Zrozum to iż w miłości nigdy niczego nie można wykalkulować.

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
http://www.youtube.com/watch?v=RGdaHHHHWoA
http://www.transhumanism.pl/ (strona niekomercyjna)
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt

64

Paweło napisał/a:

To znaczy iż zaliczasz się do tych hipokrytów. Rozumiem że prawiczek chce mieć dziewicę ale nie taki co miał wiele dziewczyn. Wymagaj tyle na ile sam tym wymaganiom sprostasz. Ilość partnerów nie musi mieć znaczenia bo każdy musi się wyszaleć jak się dziewica nie wyszaleje to potem spróbuje. Zrozum to iż w miłości nigdy niczego nie można wykalkulować.

Lol a dlaczego nie? Poza tym ja je friendzone'owalem a nie z nimi chodziłem. To chyba normalne, że się poznaje dziewczyny. Nie uznaję też wybiorczego dziewictwa, typu anal czy oral się nie liczy. Ot, może miałem pecha, że innych nie było:-)
Można wykalkulować dużo. Po tylu porażkach i upadku ideałów robisz się zimny. Nie przeczę, że nie mógłbym pokochać jakiejś Sashy Grey, ale szansę na to sa naprawdę bardzo małe. Nie dla każdego super fajne dziewczyny, które są do przodu.

65 Ostatnio edytowany przez Paweło (2015-07-19 18:15:57)

A co powiesz o mojej kuzynce która miała kilka związków i każdy z nich zdradził. Jej wina ?
Wszyscy faceci robili sobie z niej żarty że skacze z kwiatka plotki jak u bab. a jak pokazała dokumenty w których to jasno było widać iż każdy z nich dostał rozwód ze swojej winy to się jej przestraszyli już nie robili żartów smile
Ale jeszcze mniej już ją chciało to jak to wytłumaczysz.Ja poradziłem jej operację pochwy by myśleli że jest dziewicą chyba jedyne wyjście. Co do friendzone ok póki dwie strony na to się godzą.

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt

66

Od kiedy zacząłem używać życia to już przeszło mi "pragnienie dziewicy" razem z tymi idiotycznymi marzeniami o miłości, szczęśliwym związku i innych nierealnych rzeczach.

A do do tematu i w ogóle...

To śmieszy mnie ta żałosne hipokryzja wielu kobiet, które tak narzekają na facetów którzy "zaliczają" laski jak leci, a jednocześnie taką odrazą traktują "starszych" prawiczków oraz same lecą na doświadczonych seksualnie facetów.
"Kobieta pójdzie z kimś do łóżka to jest uważana za d.... , zaś jak facet zrobi to samo to jest gość i w ogóle" - no akurat za drugą część tego powiedzenia odpowiada żeńska część społeczności. Mówiąc wyraźniej - to kobiety odpowiadają za istnienie społecznego przyzwolenia na bogatą przeszłość seksualną męskiej części społeczności.
Tym bardziej że obecnych czasach to prawictwo w "późnym" wieku jest uznawane za większy powód do wstydu niż bujna przeszłość seksualna z wieloma przygodnymi kobietami.
Inaczej by było, jakby kobiety podchodziły do kwestii męskiej przeszłości seksualnej, podobnie jak faceci do żeńskiej.

Prawdziwa przyjaźń damsko-męska istnieje tylko między bratem i siostrą oraz między gejem i lesbijską.

67

Paweło napisał/a:

A co powiesz o mojej kuzynce która miała kilka związków i każdy z nich zdradził. Jej wina ?
Wszyscy faceci robili sobie z niej żarty że skacze z kwiatka plotki jak u bab. a jak pokazała dokumenty w których to jasno było widać iż każdy z nich dostał rozwód ze swojej winy to się jej przestraszyli już nie robili żartów smile
Ale jeszcze mniej już ją chciało to jak to wytłumaczysz.Ja poradziłem jej operację pochwy by myśleli że jest dziewicą chyba jedyne wyjście. Co do friendzone ok póki dwie strony na to się godzą.

No sorry chłopie, to ona za mąż tymi facetami idzie tak twardo? Widać, że starsza osoba. Moim zdaniem faceci się robią strasznie porabani, ale gdzieś od 30tke w górę. Bardzo dziwny przypadek opisujesz i nie brzmi do końca serio, ale jestem w stanie uwierzyć w takie ekstremum, bo sam nim jestem.
X77 No właśnie w tym rzecz...

68 Ostatnio edytowany przez theonlyone (2015-07-19 19:48:53)

srebrny napisał/a:

Atrakcyjne,zadbane kobiety,chcą też takowego faceta,bo "chcą razem dobrze wyglądać"

Zależy jeszcze,czy masz na myśli wygląd,czy urodę,bo to zasadnicza różnica.

Paweło napisał/a:

Wymagaj tyle na ile sam tym wymaganiom sprostasz. Ilość partnerów nie musi mieć znaczenia bo każdy musi się wyszaleć jak się dziewica nie wyszaleje to potem spróbuje. Zrozum to iż w miłości nigdy niczego nie można wykalkulować.

KAżdy może wymagać,czego mu się żywnie podoba,bo czy jeśli chce mieć kobiete z krzywym nosem,to też mam mieć krzywy nos ? bez sensu.
Znam dziewice,który są wiernymi żonami,więc ?
Każdy kalkuluje,co będzie mógł wyrwać dla siebie.

Stronger and stronger ...

69 Ostatnio edytowany przez MFG (2015-07-20 07:50:15)

Taaaa, dziewica na pewno musi się potem wyszaleć, bo w czasie kiedy robi się największe głupoty tego nie zrobiła. Wyszaleć się może ze swoim facetem. Kobiety po X facetach są obrzydliwe i tyle.
Zresztą najbardziej i tak chodzi o zaufanie. Czysta psychologia, zdrowy związek to zaufanie i współdziałanie.

70 Ostatnio edytowany przez Paweło (2015-07-20 16:42:48)

Jeśli ktoś nie myśli o ślubie w wieku pstrym czyli 18 a 22 lata a w wieku 35 lat to co taka osoba ma żyć w habicie ?...
Ja pomimo że nie należę do osób które w ogóle szalały to jednak rozumiem to. Każdy z moich kolegów koleżanek musiał się wyszaleć. Ty w wieku 18-22 lat (bądź tyle masz big_smile) nie musiałeś się wyszaleć ?  Opowiedz mi więcej o tym twoim friendzone i ekstremizmie. Friendzone to najczęściej cierpienie jednej osoby kosztem drugiej chociaż znam wyjątki. Twoja przyszła partnerka jeśli taka się zdarzy powinna o tym wiedzieć.

71

Wejdź w moje posty i poszukaj tematu założonego przeze mnie. Motywu szalenia nie rozumiem, tak potrafi mi się pojawić srogi namiot na sam widok ładnej dziewczyny, ale nadal nie widzę potrzeby nabicia sobie licznika przed potencjalną partnerką.

W zasadzie i tak zmieniłem już zdanie od wczoraj i żałuję, że się tu wypowiedziałem (w tym temacie).

72

Skoro ludzie decydują się na takie kroki to znaczy, że muszą być niedowartościowani.

73

BantrothThane napisał/a:

Wyniki dość przewidywalne. Nie wiem, co tu więcej można dodać, poza tym, że Rosjanie, to nie Słowianie.

Trochę nie na temat, ale owszem Słowianie, mają w większości tę samą haplogrupę R1a co my.

74

A ja tak z ciekawości. Ilu wg Was kobieta może mieć partnerów seksualnych żeby nie została uznana za łatwą?

75

Nie da się tak tego powiedzieć. Bodaj to Ty założyłaś temat odnośnie "łatwej dziewczyny". Wg mnie łatwa to taka, która po 15minutach bycia w towarzystwie (dyskoteka, parapetówka itp.) nie ma już majtek na sobie. Jeśli dziewczyna uprawiałaby z kimś seks z miłości to nie widziałbym problemu, ale myślę, że wolałbym nie wiedzieć ilu było przede mną. Oczywiście chodzi o miłość dłuższą niż kilka miesięcy, a nie, że co miesiąc niby takie wielkie zakochanie smile No, ale jeżeli taka dziewczyna uprawia seks "z miłości" z piątym, dziesiątym itd. to dla mnie jest łatwa. W dodatku zmienna w uczuciach, więc też bym ją skreślił na starcie bo miałbym świadomość, że ze mną zrobiłaby to samo. Kobiety się nie zmieniają, to by wyszło prędzej czy później.
No bo bądźmy poważni, facet który czeka wyłącznie na dziewicę jest co najmniej dziwny. Takie kobiety ile stanowią ogółu kobiet? 0,01%? No chyba, że lubi takie z podstawówki smile  Albo jak ma smoka to zobaczy, która z dam została wydana na pożarcie big_smile Mi by wystarczyło jakby mnie kochała, była stała w uczuciach i dbała o siebie.
Zresztą przy facetach sytuacja jest podobna. Na takiego prawiczka 20+ patrzy się co najmniej dziwnie, na takiego mnie np. Z tym, że ja się zaczynam godzić z samotnością. Nawet jakby się trafiła okazja to bym nie potrafił się kochać tylko dlatego by mieć to za sobą. Muszę czuć, że to ta.
black_widow uważam, że drugą osoba powinna oczekiwać co najwyżej tego co sama sobą prezentuje. Tj. jeśli dziewczyną, która leci na każdego czeka na tego Waszego "księcia z bajki" to jest to totalne nieporozumienie. Tak samo facet, który z każdą wszędzie, to nie powinien oczekiwać, że trafi na taką kobietę co się szanuję. Chociaż w sumie, przeciwieństwa się przyciągają, co widać po tym forum, dużo porządnych, fajnych dziewczyn woli drania niż taką spokojną duszę. Czemu? Bo taki drań pokazuje, że jest samcem alfa i to imponuje kobietom. Jasne, możesz zaprzeczać, że nie, że Wy na drani nie lecicie, no ale dobrze wiemy jak jest. Bo taki facet typu "ciepła klucha" dla Was to mięczak z którym nie warto się zadawać. Mimo iż Was kocha w przeciwieństwie do takiego drania to jak widać ten argument jest dla Was za słaby.

76

Mam pytanie- co fanego jest w kobietach amatorkach drani?

77 Ostatnio edytowany przez facetJAKwielu (2015-07-22 23:34:16)

ZwykłyFacet napisał/a:
Tom94 napisał/a:

Cóż, wypowiadając się za siebie mogę jedynie powiedzieć że owszem rozstałbym się z kobietą która miałaby bogate życie erotyczne.
A dlaczego?
Nie dlatego że bałbym się iż jej nie zaspokoję albo że inny "na pewno" był lepszy w łóżku niż ja.
Rzuciłbym dlatego że duża ilość partnerów świadczy o tym ze dana kobieta nie potrafi budować trwałych relacji bądź też zmienia facetów jak rękawiczki bo ma takie widzi mi się.
A to mi na pewno by się nie podobało i nie widziałbym innego rozwiązania jak rozstanie.

Popieram kolegę powyżej, a co więcej przytoczę po raz kolejny - z innymi kobietami się sypia, a z innymi się żeni.

a ja Wam obojgu szczerze współczuję. Fakt posiadania przez partnerkę wielu facetów ma być dowodem na jej dojrzałość do stalego związku, a to samo u faceta, ma być tylko faktem, że mówimy o facecie i facet ma prawo? Sorry, panowie, jak dla mnie, a jestem facetem, to szczeniackie myślenie. Prawda jest taka, że faceci zwyczajnie boją się doświadczonych kobiet, bo im nie nawtykają głupot na temat męskości itp itd. Żenua big_smile

A później się tłumaczysz że masz honor i zasady.. To powiem tobie, że jak dla mnie, to nie masz żadnego honoru ani tym bardziej zasad. Masz rację, że za innych facetów się nie wypowiadasz a słowa, które mówią prawdę o twojej bylecości, nie skomentujesz. Moja żona o takich mówi słusznie, doopa co dużo pierdzi ... itp itd.
Zalecam tobie sprawdzenie co to znaczy slowo zasady i honor. Ale nie korzystaj z Wikipedii.

78

Och, bo zasadniczy problem jest taki, że większość kobiet kocha się w ekscytujących draniach, który może mieć każdą, ale wybierze właśnie ją, a większość mężczyzn marzy, żeby usidlić przebojową zdzirę, która dała kosza wszystkim jego kolegom, ale dla niego się ustatkuje. Wszyscy uwielbiamy żyć złudzeniami wink

79

Eee, ja to widze tak, ze " fajna, pozadna" kobieta, to taka, co mozna ja zwyzywac, przywalic, a ona i tak nie odejdzie
Dlatego amatorki drani sa takie super...

( innego powodu nie widze)

80 Ostatnio edytowany przez LunaPARK (2015-07-22 23:41:22)

Po prostu generalna większość kobiet jest amatorkami drani. Te porządniejsze ciężej wyczaić wink.

Kobiety nie spotykają się z draniami z powodu zapędów masochistycznych. To jest potrzeba serca, by być tak dobrą, by mieć na drugą osobę pozytywny wpływ, zmienić i "uratować". Marzenie ściętej głowy? Każda dziewczyna uważa, że jest wyjątkowa i jej się uda smile

81 Ostatnio edytowany przez oldorando (2015-07-22 23:42:50)

LunaPARK napisał/a:

Po prostu generalna większość kobiet jest amatorkami drani. Te porządniejsze ciężej wyczaić wink.

Ale, jak rozumiem, panowie, ( ci porzadni) lubia amatorki drani.
Ja pytalam, co w amatorkach drani takiego pociagajacego?
( oni pojmuja drania jako kogos , kto zdradza i traktuje swoja kobiete podle)
Pojawia sie pytanie- co fajnego w kobietach lubiacych , jak je zle traktowac...

Wychodzi na to, ze fajne jest wlasnie to, ze jak odkopniesz, to taka i tak wroci...

PS hola, hola...nigdy nie nawracalam drania!
Toz to glupsze od zawracania kijem wisly....

82

LunaPARK napisał/a:

Kobiety nie spotykają się z draniami z powodu zapędów masochistycznych. To jesy potrzeba serca, by być tak dobrą, by mieć na drugą osobę pozytywne wpływ, zmienić i "uratować". Marzenie świętej głowy? Każda dziewczyna uważa, że jest wyjątkowa i jej się uda smile

Te mniej wymagające trafiają na takich jak nasi rozmówcy, przeze mnie cytowani. Oni wyłapują laski, prawdziwe kobiety dla nich to coś nie osiągalne.

83

facetJAKwielu napisał/a:

Te mniej wymagające trafiają na takich jak nasi rozmówcy, przeze mnie cytowani. Oni wyłapują laski, prawdziwe kobiety dla nich to coś nie osiągalne.

Toż wiem big_smile. Sama latam tylko za najwyższą półką, nieosiągalną dla przeciętnego zjadacza chleba wink~

84

oldorando napisał/a:

Oni pojmują drania jako kolesia, który może mieć każdą, ma seks na zawołanie i laski wzdychają marząc, aby padło na nie. Dlatego każdy mężczyzna chciałby nim być i ubolewa, że nie jest. Co do zdrad i podłego traktowania to polemizuje. Mężczyzna nie zrobi więcej niż mu na to nie pozwolisz.

85

LunaPARK napisał/a:
oldorando napisał/a:

Oni pojmują drania jako kolesia, który może mieć każdą, ma seks na zawołanie i laski wzdychają marząc, aby padło na nie. Dlatego każdy mężczyzna chciałby nim być i ubolewa, że nie jest. Co do zdrad i podłego traktowania to polemizuje. Mężczyzna nie zrobi więcej niż mu na to nie pozwolisz.

Zgadzam się, sam jako facet fantazjuję big_smile ale bez przesady. Mam kolegów, a właściwie znajomych z pracy, których opowieści są tak kosmiczne, a do tego wiem że są nieprawdziwe, że to shock big_smile Zresztą, im większy Macho w gębie, tym większa nie powiem co, w świecie. Ale po co to pisać?

86

facetJAKwielu napisał/a:

Mam kolegów, a właściwie znajomych z pracy, których opowieści są tak kosmiczne, a do tego wiem że są nieprawdziwe, że to shock big_smile

Drania ocenia się pod względem jego potencjału i możliwości, nie marzeń i bajek. Kobieta nie chce sobie wybrać mężczyzny, którym wszystkie inne wzgardziły. Chce zostać wybrana przez mężczyznę, który może mieć każdą. Dlaczego? Bo jest wyjątkowa big_smile

facetJAKwielu napisał/a:

Zresztą, im większy Macho w gębie, tym większa nie powiem co, w świecie.

Och, nie zgadzam się. Dobra bajera bardzo często towarzyszy "facetom z jajami" wink

87

" mezczyzna nie zrobi wiecej niz mu pozwolisz"

Zgadzam sie z tym, wiec atrakcyjna/wyzwaniem powinna byc kobieta, ktora " sobie nie pozwoli na zle traktowanie"

A panowie tego tak nie przedstawiaja( najfajniesze laski sa z draniami, pozostaja ochlapy)

88

oldorando napisał/a:

" mezczyzna nie zrobi wiecej niz mu pozwolisz"

Zgadzam sie z tym, wiec atrakcyjna/wyzwaniem powinna byc kobieta, ktora " sobie nie pozwoli na zle traktowanie"

Oczywiście, że tak jest. Problem jest taki, że samoocena jest nazbyt subiektywna i ciężko wymierzyć siły na zamiary. Tym bardziej jak przystawia się do Cb największe ciacho w mieście. Wtedy każda myśli, ze jest wystarczająco silna.

Mogę powiedzieć z drugiej strony, że ja jestem kokietką i flirciarą. Mnie przeciętny facet nie upilnuje. Mimo że moim priorytetem jest rodzina, mężczyzna, którego nie będę szanować i nie będzie budzić mojego respektu będzie nieszczęśliwy. A stety niestety tacy również do mnie zarywają. Na swoją własną zgubę...

89

LunaPARK napisał/a:

Nareszcie jakaś kobieta na tym forum przyznaje,że większość kobiet leci na drani,bo tutaj wszystkie idą w zaparte,że tak nie jest lol

oldorando napisał/a:

Ja pytalam, co w amatorkach drani takiego pociągajacego?

Może to ,że to są bardzo atrakcyjne kobiety ? tongue

Obejrzyjcie to :

https://www.youtube.com/watch?v=_SXVRGM-V-8

Stronger and stronger ...

90

theonlyone napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

Nareszcie jakaś kobieta na tym forum przyznaje,że większość kobiet leci na drani,bo tutaj wszystkie idą w zaparte,że tak nie jest lol

oldorando napisał/a:

Obejrzyjcie to :

Obejrzałem i jak dla mnie to świetny sposób na powiedzenie czegoś, co ktoś chce usłyszeć a dodatkowo jeszcze za to zapłacić. Absolutnie mnie nie przekonało.

91

theonlyone napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

oldorando napisał/a:

Obejrzyjcie to :

Ciekawe mnie Badboye nigdy nie pociągali wybieram same życiowe ciermięgi i ciągle dostaje po tyłku big_smile

92

theonlyone napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

oldorando napisał/a:

Obejrzyjcie to :

I co zrozumiałeś z tego filmu? Że wszystkie kobiety lecą na drani? Może źle oglądałeś.

93

Dla fajtłapy to kazdy facet, który ma partnerkę jest draniem tongue

94

Shirow napisał/a:
theonlyone napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

oldorando napisał/a:

Obejrzyjcie to :

I co zrozumiałeś z tego filmu? Że wszystkie kobiety lecą na drani? Może źle oglądałeś.

Z tego filmu? Daruj sobie, takie bzdety są dobre dla dzieci. Obejrzałem to razem z żoną. A jest ona po studiach medycznych, wysmiała się jak nigdy.

95

Ekhm chyba zeszliście z tematu big_smile
Mnie serio interesuje jaka wg Was ilość partnerów kwalifikuje kobietę jako "łatwą".
Padały tu zdania, że taka kobieta, która miała iluś (no właśnie, ilu?) partnerów seksualnych nie jest stała w uczuciach.
Ja np. nie mogę się z tym zgodzić bo:
1. To, że 26 latka miała np 3 partnerów nie wyklucza tego, że była w bardzo długim związku;
2. Kobiety RÓWNIEŻ mają potrzeby seksualne (czyli wg Was wibrator byłby ok? czy jednak samotna kobieta powinna zapomnieć o tych potrzebach?)
3. Widzicie Panowie, jednak większość kobiet potrzebuje czułości, męskiego ramienia itp. itd. I kiedy np. zostaje porzucona przez swojego partnera, czuje się samotna, potrzebuje uczuć, to najczęściej właśnie wtedy pojawia się taki On, który jej to daje, ona się może nawet zaurocza nim. Idą do łóżka a on się ulatnia. Czy w takim razie ona zachowała się jak "łatwa"?

Bardzo ciekawi mnie opinia Panów na te tematy smile

96

facetJAKwielu napisał/a:
Shirow napisał/a:
theonlyone napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

Obejrzyjcie to :

Z tego filmu? Daruj sobie, takie bzdety są dobre dla dzieci. Obejrzałem to razem z żoną. A jest ona po studiach medycznych, wysmiała się jak nigdy.

No popatrz, facet jest psychologiem klinicznym, seksuologiem klinicznym, psychiatrą, ma za soba wiele lat praktyki jako terapeuta, ale twoja zona sie usmiala, bo jest po studiach medycznych.

Taka specjalistka!

Kobiety zasadniczo dzielą się na dwie grupy w tej kwestii:

1. takie, które same sobie wybierają partnerów i z nimi się bawią w zależności od swojego widzimisię aż "dotrą się"

2. takie, które są wybierane do spełniania widzimisię tych co je wybierają.

Te pierwsze to potencjalne partnerki do stałych związków, wielkoformatowych z przyszłością. Drugimi natomiast można jedynie wytrzeć podłogę jak już się je zużyje.

"Tolerancja jest cechą ludzi bez przekonań" Gilbert Keith Chesterton

98 Ostatnio edytowany przez Iceni (2015-07-23 13:43:18)

A co mozna zrobic z facetami przylazacymi na kobiece forum i w tak chamski sposob wyrazajacych sie  o kobietach?

Co mozna zrobic z facetami traktujacymi w ten sposob kobiety?

Slyszales kiedys o tzw. kompleksie Matki Boskiej?

99

A...moze...
(Tak sobie spekuluje, bo nie specjalnie mi doskwiera kobieca przeszlosc seksualna)

Moze jest to kwestia nie ilosci, tylko podejscia?
Jesli kobieta laczy seks z uczuciem, zaangazowaniem, i przywiazaniem do partnera, to nawet jesli miala ich 15, to po prostu, 15 razy byla wykorzystana seksualnie.( liczyla na zwiazek, czula cos wiecej)

Jesli kobieta zgodzila sie na seks z przypadkowym partnerem, ( ktory byl jej calkowicie obojetny), bo chciala tylko seksu( oddzielila potrzebe zaspokojenia popedu od emocji zwiazanych z zaspokajaczem), to jest " latwa"

A , moze kobieta jest latwa, kiedy o seks z nia nie trzeba sie specjalnie starac?
Jest po prostu naiwna, i daje sie latwo wykorzystac, zbajerowac....?

PS jakos te moje spekulacje kojarza mi sie z typowo meskim podejsciem.
A to mezczyznom ta latwosc tak doskwiera....

100

facetJAKwielu napisał/a:
Shirow napisał/a:
theonlyone napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

Obejrzyjcie to :

Też obejrzałem, z ciekawości co Twoja "jaśnie" medyczka raczyła łaskawie wyśmiać??

101

assassin napisał/a:
facetJAKwielu napisał/a:
Shirow napisał/a:

Też obejrzałem, z ciekawości co Twoja "jaśnie" medyczka raczyła łaskawie wyśmiać??

Taaa, i takie ladne dziewuszki sa pokazane w tym filmiku....
To sa " zywe przyklady" kobiet lubiacych drani...

A paste do zebow tez uzywaja tylko kobiety o urodzie modelki...
I pampersow- wszystkie mlode matki to laseczki....
W ogole, na youtube nie istnieja brzydkie baby- we wszystkich filmikach same slicznosci:-) :-) :-) :-) :-)

102

oldorando napisał/a:

A...moze...
(Tak sobie spekuluje, bo nie specjalnie mi doskwiera kobieca przeszlosc seksualna)

Jesli kobieta laczy seks z uczuciem, zaangazowaniem, i przywiazaniem do partnera, to nawet jesli miala ich 15, to po prostu, 15 razy byla wykorzystana seksualnie.( liczyla na zwiazek, czula cos wiecej)

Jesli kobieta zgodzila sie na seks z przypadkowym partnerem, ( ktory byl jej calkowicie obojetny), bo chciala tylko seksu( oddzielila potrzebe zaspokojenia popedu od emocji zwiazanych z zaspokajaczem), to jest " latwa"

A , moze kobieta jest latwa, kiedy o seks z nia nie trzeba sie specjalnie starac?

Oldorando właśnie o to mi chodzi! Nie zawsze kobieta jest łatwa! Czasem jest zwyczajnie naiwna, zagubiona.

A Panowie milczą w tej kwestii?

103

assassin napisał/a:
facetJAKwielu napisał/a:
Shirow napisał/a:

Po pierwsze, grzeczniej. A co śmiała wyśmiać? Wszystko big_smile To takie ciekawe dla miłośnika placu budowy big_smile Same wapno i pustaki. Wystarczy?

104

black_widow napisał/a:
oldorando napisał/a:

A...moze...

Oldorando właśnie o to mi chodzi! Nie zawsze kobieta jest łatwa! Czasem jest zwyczajnie naiwna, zagubiona.

Nooo, wlasnie milcza....w temacie...

A mnie to traci hipokryzja....
Chca, zeby kobiety lubily seks, zeby byly seksualnie dostepne, otwarte....i nimi pogardzaja...
Maja pretensje, ze o seks musza sie starac, wysilac- a jak nie musza, to dziewczyna jest latwa i cyt. " mozna nia podloge wytrzec"
A potem trabia na caly glos, ze kobiety nie wiedza, czego chca...
Ze kobiety to " ksiezniczki"
Ze " karaja i nagradzaja" seksem...

105

oldorando napisał/a:
black_widow napisał/a:
oldorando napisał/a:

A...moze...

Nooo, wlasnie milcza....w temacie...

A mnie to traci hipokryzja....
Chca, zeby kobiety lubily seks, zeby byly seksualnie dostepne, otwarte....i nimi pogardzaja...
Maja pretensje, ze o seks musza sie starac, wysilac- a jak nie musza, to dziewczyna jest latwa i cyt. " mozna nia podloge wytrzec"
A potem trabia na caly glos, ze kobiety nie wiedza, czego chca...
Ze kobiety to " ksiezniczki"
Ze " karaja i nagradzaja" seksem...

Dokładnie! Dlatego pytam o to Panów. Bo kogo innego? Fajnie by było wiedzieć właśnie od tej strony jak jest, jakich błędów nie popełniać itp. A Panowie nie potrafią chyba odpowiedzieć. Wygląda to tak, że czegoś wymagają, stawiają jakieś poprzeczki tylko sami nie wiedzą jakie.
Więc może tak naprawdę Panowie nie ważne czy kobieta jest dziewicą, czy miała 15 partnerów, jeśli to TA JEDYNA to nawet nie zwrócicie na to uwagi?

106

Cóż, kobiety używają synonimów typu: naiwna, łatwowierna, lekkomyślna, etc, żeby najzwyczajniej w świecie dać się przelecieć a potem zwalić winę na bezdusznych facetów, którzy w tak bezpardonowy sposób ja wykorzystali. To jest cecha najgorszego sortu kobiet -> świętoyebliwe. Nawet przysłowiowe blachary mają więcej samo szacunku.
Poza tym co ciekawe nikt nie zwrócił uwagi na fakt, że ta mityczna "ilość" jest bez znaczenia bo to co jest ważne to sposób pozyskania.

107

No, bo to jest tak:
Dziewczyna ma byc chetna, napalona, uwielbiac igraszki.......ale tylko z nim!
On ma byc jedynym, z ktorym ona chce, bo on jest wyjatkowy. Nie musi sie starac pokazac te wyjatkowosc- ona ma to stwierdzic na pierwszy oka rzut.

Dlatego ci, co maja kobiete- to dranie,
A kobiety sa zle, bo nie widza, ze tylko on zasluguje na jej uwage.

Dlatego kazdy taki watek konczy sie pretensjami facetow, ze kobiety lubia drani....

I tu sie konczy dyskusja merytoryczna...i tak w kolo wojtek....

108 Ostatnio edytowany przez oldorando (2015-07-23 14:18:09)

Full Body Workout napisał/a:

Cóż, kobiety używają synonimów typu: naiwna, łatwowierna, lekkomyślna, etc, żeby najzwyczajniej w świecie dać się przelecieć a potem zwalić winę na bezdusznych facetów, którzy w tak bezpardonowy sposób ja wykorzystali. To jest cecha najgorszego sortu kobiet -> świętoyebliwe. Nawet przysłowiowe blachary mają więcej samo szacunku.
Poza tym co ciekawe nikt nie zwrócił uwagi na fakt, że ta mityczna "ilość" jest bez znaczenia bo to co jest ważne to sposób pozyskania.

Pardon- ja zwrocilam uwage.

Czy chodzi o ilosc, czy o trudnosc zdobycia....

I, absrahujac od glupoty( ktora akurat wiekszosc panow sobie ceni), to naiwnosc, to co innego.
Facet potrafi baferowac kobiete przez ponad rok....i majac zone, dzieci, i galerie " zbajerowanych)

To znow implikuje, ze trzeba zakladac i przyjmowac, ze facet klamie i sprawdzac go na wlasna reke, zeby nie byc " szmata"
A ktory facet, poznajacy dziewczyne, chce byc sprawdzany, kontrolowany, przeswietlany?
Deklaruja panowie, ze chca zaufania ze strony kobiety, ze chca " otwartych drzwi", a cenia sobie, kobiete, ktora bedzie wszystko sprawdzac i weryfikowac?

109

oldorando napisał/a:

Pardon- ja zwrocilam uwage.

Czy chodzi o ilosc, czy o trudnosc zdobycia....

A to przepraszam przeoczyłem. Mnie to zawsze dziwi jaką wagę ludzie przywiązują do ilości jakby to był jakiś absolutny wyznacznik. A tu chodzi przede wszystkim o to jakim sposobem się tą ilość osiągnęło.

110

oldorando napisał/a:
assassin napisał/a:
facetJAKwielu napisał/a:

Taaa, i takie ladne dziewuszki sa pokazane w tym filmiku....
To sa " zywe przyklady" kobiet lubiacych drani...

A paste do zebow tez uzywaja tylko kobiety o urodzie modelki...
I pampersow- wszystkie mlode matki to laseczki....
W ogole, na youtube nie istnieja brzydkie baby- we wszystkich filmikach same slicznosci:-) :-) :-) :-) :-)

Jeszcze raz posłuchałem (coby te ładne dziewuszki nie rozpraszały), na mój gust nie ma się do czego przyczepić, deficyty za młodu często czkawką odbijają się w dorosłości i... tyle. I nie istotne czy to związki czy inne relacje międzyludzkie.

Posty [ 56 do 110 z 304 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Przeszłość seksualna kobiet problemem polskich mężczyzn.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018