Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 112 z 112 ]

66

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Mam kupione ładne prezenty dla bliskich, nie zawsze było mnie stać, żeby kupić, a teraz udało się i mogłam coś kupić, wieczorem spotkam się z moim facetem, już niedługo. Mnie też taki drobne rzeczy zazwyczaj cieszą.

Zobacz podobne tematy :

67

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Miałam dziś spokojny dzień w pracy, a uwierzcie mi, że u mnie to naprawdę graniczy z cudem big_smile .

68

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

no ja się nie spozniłam do pracy - liczy się? big_smile

69

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Kupiłam dziś resztę prezentów, przygotowania do świąt idą zgodnie z planem. Zaraz wezmę relaksującą kąpiel, a jutro podpiszę wymarzoną umowę. Końcówka roku jest bardzo udana i mam za co być wdzięczna.

70

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Ja również kupiłam ostatni prezent, z którego w dodatku ogromnie się cieszę, bo bardzo naszukałam się, aby trafić coś odpowiedniego. Mało tego, dostałam do niego w gratisie ślicznego Mikołajka, który stanął na komodzie i zadziornie na mnie spogląda smile. Usłyszałam kilka miłych słów pod swoim adresem od kogoś, od kogo bym się ich raczej nie spodziewała. Przyszły zamówione cienie i jestem nimi zachwycona. Rozpatrzono na moją korzyść reklamację, co do której miałam pewne wątpliwości czy zostanie uznana, a mogło mnie to kosztować pół świątecznego budżetu cool

Biorąc pod uwagę, że w ostatnich dniach wszystko mi się sypało, to sama odmiana, która w końcu następuje - już jest czymś wielce pozytywnym.

_v_ napisał/a:

no ja się nie spozniłam do pracy - liczy się? big_smile

Jeśli się z tego cieszysz, to pewnie, że się liczy wink.

71

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

A u mnie nie wydarzyło się nic złego... Ale super!

72

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)
Gary napisał/a:

A u mnie nie wydarzyło się nic złego... Ale super!

Haha, jakbym mojego męża słyszała. On, kiedy wraca z pracy, to cieszy się z samego faktu, że nie zdarzyło się nic złego i przetrwał kolejny dzień, który o krok przybliża go do emerytury big_smile.

73

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Same dobre rzeczy:
wstałam i nawet mnie nic nie bolało smile
znalazłam w odmętach garderoby rogi renifera dla córki na dziś
znalazłam firmę przeprowadzkową,która nie zdziera niebotycznej sumy
moi prywatni uczniowie odwołali dziś lekcje-juupii ! Nie,żebym ich nie lubiła i lekcji z nimi ale dziś popołudnie mam zajęte innymi,ważnymi sprawami
Idę do pracy dziś tylko na 2 godziny smile
Spadł śnieg i wszystko wygląda cudnie-zwłaszcza moje auto smile

74 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-12-21 16:54:39)

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Ale fajny temat. smile
Co mnie dzisiaj fajnego spotkało?
Uśmiech mojego Faceta, uwielbiam!!! smile smile smile

Udało mi się zakupić już wszystkie prezenty, a była nerwówka, ponieważ nie wiedziałam czy dotrą przed Świętami i bałam się, że nie będą takie, jakie oczekiwałam, ale na szczęście są nawet lepsze niż myślałam. smile

P.S. Mam wielką nadzieję, że Osoby, które zostaną obdarowane tymi prezentami będą także uważać, że prezenty są udane big_smile

75

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)
Olinka napisał/a:
Gary napisał/a:

A u mnie nie wydarzyło się nic złego... Ale super!

Haha, jakbym mojego męża słyszała. On, kiedy wraca z pracy, to cieszy się z samego faktu, że nie zdarzyło się nic złego i przetrwał kolejny dzień, który o krok przybliża go do emerytury big_smile.

Hura! Kolejny dzień i nic złego się nie stało. smile smile
Oczywiście nie jest moim celem zbliżyć się do emerytury, bo lubię swoją pracę... ale jak na głowę sypią się problemy niczym cegły w trakcie trzęsienia ziemii to już boli...
Dzisiaj nic mnie nie boli. smile smile

PS. ale nie jak w przysłowiu "jeśli po 40-tce budzisz się i nic Cię nie boli, to znaczy że umarłeś".
smile

76

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

nooo, a ja sie najadlam i napilam na firmowej wigilii - to zdecydowanie bylo coś dobrego,co mnie dzis spotkalo smile))

mniam, pyszne rzeczy byly smile)

77

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

A mnie jutro spotka dzień wolny od pracy big_smile .
Dzis pakowałam prezenty, czym sprawiłam sobie radość, bo lubię to robić.

78 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2017-12-21 21:33:12)

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Jestem po 40 i nic mnie boli smile
Jak sprawdzić czy żyję ???:D

79

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)
Ela210 napisał/a:

Jestem po 40 i nic mnie boli smile
Jak sprawdzić czy żyję ???:D

Uszczypnąć się. big_smile big_smile big_smile

80

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Dostałam prezent w postaci extra mamony.Od pracodawcy...Yuupi!!! big_smile big_smile

81

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Dostałam wyróżnienie w konkursie fotograficznym, gdzie brało udział ponad siedem tysięcy uczestników. I ta recenzja moich zdjęć... jakie pochwały... aż mam wątpliwości czy naprawdę zasłużyłam... smile

82

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Bbasia> gratuluje. Skoro tak się zdarzyło to zasłużyłaś, nie ma co w to wątpić smile .

Spotkało mnie dziś coś dobrego smile .
Byłam dziś z córką na usg i wszystko jest dobrze. Okazało się, że młoda jest tak wygimnastykowana, że robi jej się kaloryfer na brzuchu big_smile. A my się obawiałyśmy, że coś nie tak.

83 Ostatnio edytowany przez tajemnicza75 (2018-02-03 18:01:25)

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Wczoraj szukałam tego wątku i nie mogłam znaleźć hmmm. Dzis udało się bez problemu, a to właśnie wczoraj miałam co wpisać wink . Była piękna pogoda, w pracy był spokój (co u mnie graniczy z cudem wink ), mało telefonów i tylko 2 klientki... wow. Miałam bynajmniej czas na poukładanie sterty dokumentów. W dodatku na obiad moje dziecię zjadło pierogi bez marudzenia http://forumpsychologiczne.org/images/smilies/icon_eek.gif.
A Was co miłego spotkało?

84

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

w końcu ogarnelam przeprowadzkę smile
wyniosłam masę śmieci i jakby się jasniej zrobilo w nowym mieszkaniu smile

no i mialam bardzo miły poranek wink

85 Ostatnio edytowany przez Pirx (2018-02-04 10:24:41)

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Pozbyłem się ostatnich starych rzeczy z szafy.
Dwie z moich historyjek przelanych na papier znalazło uznanie jednego ze scenarzystów teatralnych :-)
Córka mnie dziś dopadła mnie z uśmiechem w drzwiach i wskoczyła na ręce ;-)
Moja sympatia sprzed 17 lat (druga już ) znalazła mnie na portalu zawodowym i umówiliśmy się na kawę i pogaduszki :-)

86

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Miałam cudowny seks poranny, a potem śniadanie i kawę do łóżka. Czego chcieć więcej... nawet ta śnieżyca za oknem i zasmarkane dziecko przestały mnie martwić.

87 Ostatnio edytowany przez BelleDeNuit (2018-02-04 20:59:09)

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

A ja się pochwale big_smile Dzisiaj pisałam egzamin u bardzo, bardzo wymagającego i surowego wykładowcy (dla niektórych to i 3 lata [lub dwa zależy który stopień] studiów to za mało by zdać. Często opóźniał obrony lub musiał interweniować promotor lub sam rektor by student mógł zostać dopuszczony do obrony) Kiedy podał pytania złapałam się za głowę i pomimo naprawdę TWARDEGO I DŁUGIEGO przygotowywania się miałam oddać pustą kartkę, ale uznałam, że nie! NIE CHCĘ MIEĆ POPRAWEK, A JUŻ NA PEWNO NIE WALKOWEREM. BĘDĘ WALCZYĆ! Udało mi się, choć byłam pewna, że nie. Nigdy tak zwykłe 3 nie cieszyło smile
Jutro będę jeszcze bardziej szczęśliwa jak otrzymam wyniki innego egzaminu, ale też wierzę że się udało. Wykładowca młody, bardzo przystojny, ale uwielbia robić pogrom w czasie sesji i bardzo go to cieszy. Niemniej, jest bardzo sprawiedliwy. Trzymajcie za mnie kciuki proszę!

88

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

W drogerii rozglądałam się za kremem przeciwzmarszczkowym. Ekspedientka podchodzi, pyta czy pomóc, mówię o swoich oczekiwaniach, ona proponuje... a gdy wybrałam rodzaj kremu, chwytam do ręki 40+, to ona na to coś w stylu: "ale pani chciała 30+?" Choć to bardziej brzmiało jak stwierdzenie niż pytanie wink i chce zabierać mi ten krem. Ja na to, że niestety 40+ wink . Ona mi się dziwnie przygląda i mówi "niemożliwe"... a no możliwe tongue .
Tak więc spotkało mnie dziś spore odmłodzenie big_smile .

89

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)
tajemnicza75 napisał/a:

W drogerii rozglądałam się za kremem przeciwzmarszczkowym. Ekspedientka podchodzi, pyta czy pomóc, mówię o swoich oczekiwaniach, ona proponuje... a gdy wybrałam rodzaj kremu, chwytam do ręki 40+, to ona na to coś w stylu: "ale pani chciała 30+?" Choć to bardziej brzmiało jak stwierdzenie niż pytanie wink i chce zabierać mi ten krem. Ja na to, że niestety 40+ wink . Ona mi się dziwnie przygląda i mówi "niemożliwe"... a no możliwe tongue .
Tak więc spotkało mnie dziś spore odmłodzenie big_smile .

piękne smile))

90

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

A ja wczoraj byłam na wsi, w pięknej pagórkowatej okolicy.
Słyszałam skowronka i widziałam zawilce.
Wiosna!

91

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)
Piegowata'76 napisał/a:

A ja wczoraj byłam na wsi, w pięknej pagórkowatej okolicy.
Słyszałam skowronka i widziałam zawilce.
Wiosna!

Widziałam dziś piękne krokusy, było wiosenne słońce, kupiłam sobie świetne spodnie i już za chwilę sobota ! smile

92

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

A ja, Rossanko, wreszcie wezmę pełną wypłatę (były już nie ma prawa zagarniać mi alimentów!!!) i też sobie coś ładnego kupię smile I synowi dorzucę do wymarzonego nowego komputera.
Będę chyba częściej tu zaglądać, takie wątki są bardzo potrzebne. "Moje cudowne..." jakoś utknęło, a szkoda...
Ajsi nazwała mnie kiedyś naczelną optymistką, a mnie ostatnio tak przytłoczyła proza życia, że chyba wkrótce awansuję na naczelną kwękaczkę smile Muszę wziąć się w garść.

93

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)
Piegowata'76 napisał/a:

A ja, Rossanko, wreszcie wezmę pełną wypłatę (były już nie ma prawa zagarniać mi alimentów!!!) i też sobie coś ładnego kupię smile I synowi dorzucę do wymarzonego nowego komputera.
Będę chyba częściej tu zaglądać, takie wątki są bardzo potrzebne. "Moje cudowne..." jakoś utknęło, a szkoda...
Ajsi nazwała mnie kiedyś naczelną optymistką, a mnie ostatnio tak przytłoczyła proza życia, że chyba wkrótce awansuję na naczelną kwękaczkę smile Muszę wziąć się w garść.

Też lubię takie wątki. Mam dosyć jęczenia.

94

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)
rossanka napisał/a:

Też lubię takie wątki. Mam dosyć jęczenia.

Tu zaprotestuję. Czasami trzeba i pojęczeć. Inaczej człowiek zwariowałby albo strzelił sobie w łeb.

95

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)
Piegowata'76 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Też lubię takie wątki. Mam dosyć jęczenia.

Tu zaprotestuję. Czasami trzeba i pojęczeć. Inaczej człowiek zwariowałby albo strzelił sobie w łeb.

No nie, czasem trzeba dla higieny psychicznej. Ale nie lubię, jak się tylko jęczy i to przez x stron.

96

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)
rossanka napisał/a:
Piegowata'76 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Też lubię takie wątki. Mam dosyć jęczenia.

Tu zaprotestuję. Czasami trzeba i pojęczeć. Inaczej człowiek zwariowałby albo strzelił sobie w łeb.

No nie, czasem trzeba dla higieny psychicznej. Ale nie lubię, jak się tylko jęczy i to przez x stron.

Mam nadzieję, że ja tak nie jęczę, a mam i tak wrażenie, że za dużo. Ale czasami trudno mi się powstrzymać. "Czasami człowiek musi, inaczej się udusi" smile

97

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)
Piegowata'76 napisał/a:
rossanka napisał/a:
Piegowata'76 napisał/a:

Tu zaprotestuję. Czasami trzeba i pojęczeć. Inaczej człowiek zwariowałby albo strzelił sobie w łeb.

No nie, czasem trzeba dla higieny psychicznej. Ale nie lubię, jak się tylko jęczy i to przez x stron.

Mam nadzieję, że ja tak nie jęczę, a mam i tak wrażenie, że za dużo. Ale czasami trudno mi się powstrzymać. "Czasami człowiek musi, inaczej się udusi" smile

Co Ty, bardzo mało jęczysz smile

98 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2018-04-05 21:40:06)

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)
rossanka napisał/a:

Co Ty, bardzo mało jęczysz smile

To całe szczęście, bo mam wrażenie, że ostatnio nic innego nie robię smile
Nawet sobie dzisiaj popłakałam w pracy, gdy mnie nikt nie widział.

99

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Ale dosyć już, w końcu nie o tym to forum.
Z dobrych rzeczy, jest obok mnie syn i opowiada mi różne swoje sprawy smile

100

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Kiedy źle się dziś poczułam,jacyś dobrzy ludzie podwieźli mnie do domu smile

101 Ostatnio edytowany przez troll (2018-04-06 16:22:40)

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)
Piegowata'76 napisał/a:

A ja wczoraj byłam na wsi, w pięknej pagórkowatej okolicy.
Słyszałam skowronka i widziałam zawilce.
Wiosna!

A jak jak dygam do pracy 2 kilometry przez miasto, to na pasie między jezdniami obserwuje codziennie od trzech dni burze tulipanów. Za to przy chodniku którym drepce jest zagonik żonkili.
Wiosna.
Dziś w pracy słońce tak dawało przez szyby, że w końcu się poddałem i godzinę przed końcem poszedłem na wagary smile

102

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

A u mnie w ogrodzie wychodzą już żonkile i tulipany posadzone jesienią smile

103

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Maj, maj, jest na ziemi
Świat, świat się zieleni smile

Takiej oto pierwszomajowej pioseneczki uczyłam się w szkole prawie 30 lat temu smile

Tydzień temu na trawce sobie leżałam i było boooosko!

104

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

A ja tak sobie patrzę na ten wątek ... założony w 2014roku i do 2018roku niecałe 3 strony wpisów. Optymistycznie? ...
Ja dziś miło spędziłam czas na rowerze (aż łydki piekły) i jadłam przepyszne lody naturalne smile

105

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Lou, mam pewną teorię na ten temat: szczęśliwy człowiek jest zajęty swoim szczęściem i nie ma czasu na forum smile

106

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Ja zaraz wyskoczę sprawdzić, co na Rynku słychać, bo jakaś domowa dzisiaj byłam.

107

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)
Piegowata'76 napisał/a:

Lou, mam pewną teorię na ten temat: szczęśliwy człowiek jest zajęty swoim szczęściem i nie ma czasu na forum smile

Ja mam inną ...
ludzie lubią chwalić się swoim szczęściem smile

108 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2018-05-01 21:10:52)

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)
Lou71.71 napisał/a:
Piegowata'76 napisał/a:

Lou, mam pewną teorię na ten temat: szczęśliwy człowiek jest zajęty swoim szczęściem i nie ma czasu na forum smile

Ja mam inną ...
ludzie lubią chwalić się swoim szczęściem smile

To swoją drogą. Ale najczęściej przywiódł nas na forum jakiś problem, nurtujące pytania.


Z dobrych rzeczy wyskoczyłam sobie na Rynek i przycupnęłam w lodziarni o zmierzchu. W drodze powrotnej podkusiło mnie zadzwonić do przyjaciółki i o dziwo, odebrała stara ropucha! Wyjaśniła, że kompletnie nie miała ostatnio nastroju na rozmowy. No, cóż, znając jej sytuację, jestem w stanie to zrozumieć, ale poprosiłam o wyjaśnienie na drugi raz, że "odczuwa dojmującą i nieodpartą potrzebę izolacji i świętego spokoju".
A w drodze na Rynek zagadnął mnie jakiś pan w słusznym wieku i chyba słusznie podchmielony, i zaproponował wspólne lody w lodziarni. Wykręciłam się z wdziękiem smile

109 Ostatnio edytowany przez Makigigi (2018-05-02 20:10:05)

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Przyłączam się :-)
Poszłam dziś do galerii kupic jakąś ładną bieliznę i może wodę toaletową. I załapałam się na promocję: za zakup za 250zl woda toaletowa gratis. Nawet jest w moim guście big_smile
A jak wracałam to zaczepił mnie na ulicy jakiś przystojny młodzian i zaproponował kawę. Odmówiłam, ale i tak było to miłe.

110 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond 7176 (2018-05-02 20:44:18)

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Podbijam! smile

Czekała dziś na mnie niespodzianka - w weekend jadę nad morze w bardzo miłym towarzystwie. smile Wszystko już zorganizowane!

111

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Wprawdzie nie dziś, a tydzień temu, ale dopiero ochłonęłam... dlatego piszę z opóźnieniem co mnie spotkało.
Po 3 latach walki o swoje marzenia dobrnęłam do końca. Wydałam debiutancki tomik wierszy big_smile . To mój największy sukces w życiu (poza wychowaniem córki na wspaniałą kobietę wink ).

112 Ostatnio edytowany przez shqiptare (2018-09-19 12:15:02)

Odp: Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Ten wątek jest chyba najlepszy na tej netkafejce smile Jak w sercu jest miło patrzeć na osoby, które opisują swoje jedynie szczęście tutaj!

Co dziś miłego mnie spotkało? SMS z dzień dobry i buziakiem od ukochanego, fakt, że za niecały tydzień lecę do Albanii, kupiłam prezenty dla rodziny (wolę dawać niż brać smile), tyle ciepła od mojej mamci, zrozumiałam dziś, czym chciałabym zająć się w najbliższym czasie, pogadałam z siostrą mojego partnera, która powiedziała, że bardzo lubi mnie i traktuje jak własną siostrę i dogadałam się z ludźmi, którzy mają swoje zdanie i wszystko ma iść wg nich. Niedługo lecę do sklepu, a to bardzo lubię robić wink

Posty [ 66 do 112 z 112 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Spotkało mnie dzisiaj coś dobrego :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024