Grudniowe mamy 2014!!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Grudniowe mamy 2014!!!!

Strony Poprzednia 1 7 8 9

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 521 do 577 z 577 ]

521

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Ja bylam u lekarza i dostalam ulotke ale chyba zostane przy gumkach bo nie chce hormonow zadnych. Wiem ze sa tabletki a na dluzej to plastry, wkladki, taki patyczek co wstrzykuja w ramie i spirala. Lepiej sie od razu zabezpieczac bo z Hugo tez tylko piersia karmilam a jakos po 2 mies juz dostalam okres wiec roznie sie moze zdarzyc.

Zobacz podobne tematy :

522

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

my używamy gumek
już jestem po pierwszej miesiące
więc okres szybko mi wrócił

523

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

ja przy pierwszym synu dostalam okres po 11 miesiacach dopiero. Musze isc do lekarza pogadac i zastanowic sie. Tez bym nie chciala hormonow ale boje sie troche..

524 Ostatnio edytowany przez pomarańczka1986 (2015-01-31 16:49:56)

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Dziewczyny są tabletki dla kobiet karmiących piersią ja właśnie takie dostałam niestety mam problemy ginekologiczne i muszę je teraz brać jak nie pomogą to mocniejsze hormony i do tego markery muszę zrobić neutral jestem załamana ale trzeba żyć dalej neutral


Prze_ciazona pisała z nimi pewna dziewczyna dość długo i okazała się wariatka ze tak powiem jej historię były wymyślone ściągała zdjęcia z internetu i wystawiała ostatnia historia to urodziła w 21 tygodniu lekarze jej wywołali poród w sumie niewiadomo do końca jaki niby był powód raz pisała że serduszko nie bije potem ze łożysko się odkleja i w taki sposób chciała uśmiercić wymyślona ciąże żeby wyjść z kłamstwa i stwierdziłam że chcę być dla czytających anonimowa a dla was mogę pokazywa moich bliskich.  Poczytaj sobie co czasami ludzie potrafią wymyśle żeby być w centrum uwagi.


Przypomniało mi się prze_ciazona próbowałas niemieckich kropelek lub czeskich idzie je kupić na Internecie mamy często sprzedaj bo kupują więcej butelek i im zostaje?

525 Ostatnio edytowany przez prze_ciazona (2015-02-01 10:47:16)

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Kahaa, moja matka od zawsze opowiadała jak to jej koleżanki podczas karmienia zachodziły w drugą ciążę (oczywiście nieświadomie). Więc ten czas bez miesiączki jest bardzo złudny i lepsze tabsy dla karmiących niż nic.
Ja w swym samotnym macierzyństwie mam ten problem z głowy. Ale zabawne jak to natura wie co robi. Przez ten czas 6 tyg połogu rozmawiałam z koleżanką, że przed porodem miałam libido jak wściekła, a potem jak ręką odjął. I co? Minęło 6 tygodni i niemal jak w zegarku libido wróciło. Jestem taka standardowa:D

Pomarańczka, jestem w ciężkim szoku! Dlatego też z tymi zdjęciami powściągliwie, a potem usuwałam na bieżąco. Takie czasy fatalne,że ta dostępność wszystkiego, tan natłok ludzi i opcji i ta szybkość i łatwość... Kiedyś żyło się zupełnie inaczej.
Zagramanicznych kropelek nie próbowałam, ale też słyszałam, że inne matki próbowały i nie zdawały egzaminu. Nam pomógł ten viburcol, ale odstawiłam bo myślałam, że go uczulił. Teraz podaję mu esputicon bo wiem, że jest dla niego bezpieczny. Stracha mam, że coś go może uczulić, a nawet nie zauważę bo ma ciąglę tę wysypkę od oczyszczania się. Wszyscy mówią, że to taki czas i trzeba to przeżyć.

526

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Moj Alex tez mial ta wysypke na policzkach tez mi powiedziano ze organizm sie oczyszcza. Juz mu zniknelo ale do 4 tygodnia mial buzke obsypana i sucha skorke.

Masz racje przeciazona musze isc do lekarza po tabsy bo bym sobie nie wybaczyla gdybym zaraz zaszla tongue albo bym mojego A za jaja na latarni powiesila!

527

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Halo dziewczeta!

My juz po bilansie wszystko z malym w porzadku. Wazy 4.650 gram. Przytyl 510g w dwa tygodnie takze juz ladnie tyje. Takie policzki mu sie zrobily workowate i na udach ma faldki fajne smile rosnie prosiak maly!

Ide do lekarza w srode na sprawdzenie siebie po ciazy. Czyli pewnie lekarz spyta czy ok i czy mnie nic nie boli i to bedzie cala wizyta tongue no i tabletli jeszcze wazna rzecz.

Co tam u was?

528

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Super Alex przybiera big_smile moj tez sie pulpet zrobil straszny. Ja bylam na sorawdzeniu w zeszlym tyg. Tez tylko wypytali o wszystko, jak sie czuje, czy jestem zadowolona z tego jak przebiegl porod, dala mi ulotke o antykonceplcji. Spojrzala na moja prosbe na 'podwozie' bo tam mialam ta ranke, ale wszystko ok.
Kahaa na pewno o anty ci tez wszystko opowiedza.
U nas szpital w domu. Hugo i Felix chorzy, smarkaja i kaszla, ja tez, takze szkoda gadac.

Sciskamy.

529 Ostatnio edytowany przez pomarańczka1986 (2015-02-02 22:20:44)

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Nie mówcie dziewczyny ze was po porodzie nie zbadaja?
Ja też już byłam u lekarza kompleksowe badanie od usg po macanko;-) mi wyszedł torbiel na jajniku bardzo duży urósł w ekspresowym tępie(tempie)-o kurczę niewiem jak się to pisze;-):| a w związku z tym że jestem po raku tej paskudnej chorobie byłam w linii zagrożenia dzisiaj odebrałam wynik jestem zdrowa zwykły torbiel damy radę z nim jak sam nie zniknie to mi go wytną;-) badajcie się ginekologicznie to jest tak ważne! Od 10 lat robię to przynajmnie raz w roku i dzięki temu dzisiaj jestem zdrowa:-)

530

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

W Uk niestety dorwac ginekologa to cud. Chyba ze polskiego szukac. W ciazy gina nie widzialam zarowno q pierwszej jak i drugiej. Teraz tez pewnie skonczy sie na rozmowie o samopoczuciu i czy nic sie zlego nie dzieje. Ja nie wiem czy to ten kraj jest dziwny czy w Polsce za bardzo skacza, badaja... ale cytologie robia wlasnie musze sie tez umowic bo dostalam list.

531

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Kahaa i jak tam po badaniu? Wszystko w porzadku? Doradzili ci cos odnosnie anty?
Co slychac u was dziewczyny?

532

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Chciałam się rozpisać ale mała się obudziła ;-) wpadnę innym razem ;-)
Pozdrawiam :-)

533

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Dupa z badaniem. Zapisali mnie do innego lekarza ktory nie robi sprawdzenia po pologu..tempaki angielskie! A mowilam przez telefon po co ide. Anty tez mi nie dala bo karmie piersia i ona nie wie co dac, mam porozmawiac z lekarzem ktory bedzie robil te sprawdzenie po pologu a to dopiero za 2 tyg!! Wogole moj A powiedzial ze mam zapimniec o hormonach bo nie bede dzidzi truc. Mowie mu ze sa tabsy ktore mozna brac i karmic cycem, ale nie przegadam go. Gumki dla niego to ok, a jak wpadniemy to sie bedzie cieszyl!!!! Ha!!!! Po**balo go za przeproszeniem yikes

534

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

U mnie  mały  ostatnio  marudny  a dzisiaj  tak  bolał  go  brzuszek  że  cały  czas  płakał ,  daliśmy  mu  kropelki  i nareszcie  usną.  A ja  znów  jestem  chora i  biorę  antybiotyki.  Wiec  babcia się  nim  więcej  zajmuje  bo  nie chce  małego  zarazić

535

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

halo halooo zyje tu ktos?? co tam dziewczeta?? jak szkraby rosna??

ja obudzilam sie dzis w nocy w kaluzy mleka...moja koszulke mozna bylo wykrecac... moje dziecie przespalo 6 godzin yikes

536

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Monia szybkiego powrotu do zdrowia zycze.

Kahaa to oby cie przynajmnie porzadnie zbadali..
U nas wczoraj pierwszy raz po porodzie. Wczesniej pare prob bo mialam taka blokade ze jak tylko cos to od razu mi sie bol porodowy przypominal. Ale teraz bedzie juz tylko lepiej.

Felix rosnie i strzela usmiechy. W nocy spi zazwyczaj ok 5h a najdluzej zdarzylo sie 8h. Takze jestem bardzo zadowolona.

537

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

ale cie ten Felix rozpieszcza tongue

538

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

8 godzin o matko ale zazdroszczę ;-) marzenie ;-)
Moja śpi jak po 4,5 godzin przeważnie 2 pobudki mamy w nocy ale tylko zje i idzie spać także jest super nie myślałam nawet że te noce będą tak wyglądać :-D
W dzień się już poprawiło robi mi 3 drzemki ale zaśnie mi mała tylko przy ćwierkajacych ptaszkach lub muzyce relaksacyjne ;-)
Uśmiecha się jak szalona cała buzke aż otwiera :-D

Byliśmy ostatnio w sklepie dziecięcym chciałam kupić polarkowy kombinezon i nie uwierzycie w jakiej był cenie aż mi oczy wyszły 170zł bez grosza jak tam weszłam tak wyszłam ;-) muszę szukać w marketach ;-)

Macie już karuzele nad łyżeczkiem?

Dostałam już pierwsza @ po porodzie bardzo szybko przy karmieniu piersią.

539

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

170zl??? yikes pogielo ich...dziecko wyrosnie raz dwa..

Ja mam karuzele dostal maly w prezencie od kolezanki. slucha muzyczki, wycisza sie przy niej, jeszcze raczej nie obserwuje. Smieje sie cala japka do mnie tez smile fajnie juz kontakt z nim mozna zlapac

540

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Kaha żeby jeszcze kombinezon był jakiś wyjątkowy ale nawet misia wyszytego nie było ten polar to chyba że złota jest ;-) cenę sprawdzała chyba ze 4 razy bo myślałam że to ja źle zobaczyła ;-)

Takie uśmieszki są boskie szczere i kochane :-D

Chciałam iść dzisiaj na spacer ale tak mnie boli głowa ledwo żyje nawet niewiem czy mogę jakąś tabletkę wziąść. Ostatni raz mnie tak bolała jak byłam w ciąży i był mega upał.

Dziewczyny dajcie pomysły na jakieś dobre sałatki z makaronem? 
Chcę zrobić jakiś pyszny obiadek w sobotę i też niemam pomysłu (coś nowego bym chciała).

Jakie macie prezenty dla mężów swoich?

541

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

ja moge polecic salatke z ryzem moja ulubiona zreszta smile nie jem jej czesto ze wzgledu na majonez, ale jest ze mna 2 razy w roku na wielkanoc i wigilie smile

ryz, ananas, szynka "mielonka", kukurydza, ogorek kiszony no i majonez. Doprawic sola pieprzem. Ogolnie mozna do niej wrzucic co kto lubi jeszcze np. fasolke czerwona, groszek..do wyboru.

My walentynki spedzamy osobno niestety bo moj A w Londynie w pracy jest. Wraca w niedziele po poludniu, takze ja caly tydzien sama z dzieciakami, ale w zeszly weekend zrobilam ciasto banoffe pie z masa kajmakowa bananami i masa smietanowa z mascarpone smile kupilam czerwone serduszka z lukru na ebayu i poukladalam na wierzchu smile poszlo w jeden dzien wiec chyba smakowalo! Nawet syn zjadl 2 kawalki..

542

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Karuzele mamy od starego i mimo, że jest ładna najdłużej był spokój przez 10 min. A przez to, że wisi nad łóżeczkiem młody nie chce w nim spać bo oczy zamiast się zamykać to się otwierają. Mimo, że są tam odgłosy natury nie wycisza go, a niezwykle absorbuje. Niestety na krótko.
A co do kombinezonów to zaopatrujemy się w lumpeksie. Dziś przyniosłam taki większy - na potem:
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/p417x417/10377450_459785944169906_7716689796329778771_n.jpg?oh=ba4b5ca9b4c651306a069aa517f957f4&oe=55619EDD

Była to jedna z 4 rzeczy, które dziś kupiłam, a za całość zapłaciłam (UWAGA!) 8,80 zł.

Kombinezon zimowy (kutrkowo-polarowy) 3-6m i pluszowy na 12-18 m. kupiłam za ok 4 zł, a stan bdb. Mieliśmy też żabkowy z mikrofibry z Pepco (już wyrósł) i nieco większy jakiejś polskiej produkcji, ale oba były prezentem, więc nie wiem jak kształtują się ceny.
Moim zdaniem warto upolować coś w SH bo rzeczy są niezniszczone, dziecko szybko wyrasta, a ostatnio czytałam, że żeby tkanina była wypłukana całkowicie z chemii powinna być przeprana naście razy.

A co do sałatki to najlepiej jak zajrzysz do lodówki, włożysz co lubisz i wszystko "upaprzesz" majonezem.

Dzieć mój nadal rozdarty. Wczoraj miałam kryzys wychowawczy. Doszłam do wniosku, że skoro uśmiechy strzela tylko rano i wieczorem, a większość czasu płacze, krzyczy, wyje to nie umiem się nim odpowiednio zająć i dziecko jest nieszczęśliwe. Doszło do tego, że zupełnie uspokojona jestem wtedy jak zasypia. Ale wiadomo nowy dzień i nowe pokłady energii. Macierzyństwo daje takiego kopa, że człowiek za długo się nie umartwia i nie irytuje tylko działa.

543 Ostatnio edytowany przez Elbereth (2015-02-13 19:08:22)

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

My nad lozkiem nie mamy karuzeli. Jest nad kojcem gdzie maly lezy w dzien. Felix tez smieje sie pelna geba przy 'zabawie' czasami wydajac do tego dzwieki. Bardzo spodobal mu sie ostatnio lezaczek. Tak sie w nim komfortowo czuje ze zaraz zasypia.

Ja 'wyciskam' poty na rowerze, dzisiaj mialam 26kg poczty tongue

Buziaki

Acha zapomnialam dopisac na walentynki daje ksiazke plus gumki i zel zeby jakos sie rozkrecic po porodzie.

544

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

26kg yikes ...no to niezle obciazenie!! Kurcze listonosz nie ma lekko

545

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Jaka cisza od tylu dni ;-)

Jak tam dziewczyny maluchy?

Kaha za sałatkę dziękuję przepis spisałam zrobię przy innej okazji tym razem była pizza domowa ze składnikami. Dla matki karmiącej ;-)
Zrobiłam ostatnio porządek w szafie i niestety ale trzeba jechać na zakupy :-D:-D:-D:-D normalnie poszłam w bok i połowa moich spodni zostaje mi na udach bluzki większość zrobiły się krótkie i ciasne na ramionach ale to takie rzeczy w których rzadko chodziłam no ale wiecie jak pokazałam mężowi odrazu zrozumiał gdzie mnie musi zabrać :-D

Mała grzeczna,słodka noce przespane wczoraj przez sen zaśmiala się na głos co ja miałam radości :-D
Mamy tak piękna pogodę ze codziennie po 2h jesteśmy na spacerze jeden dzień tylko tak wiało ze się nie ruszałam z domu.

O waśnie się budzi:-)

Zostawiam po buziaku:-*

546

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Pomaranczka to tak jak ja. Praktycznie w zadne swoje ciuchy sie nie wciskam.. Ale jeszcze musze sporo zrzucic wiec trzymam te ubrania jako motywacje tongue
Felix juz od prawie tygodnia przesypia cale noce od 22 do 6 wiec wreszcie sie wysypiam big_smile
Tez jest smieszkiem smile zawsze mnie takie usmiechy rozbrajaja.
W maju lecimy z dziecmi do Hiszpanii na pare dni. Jestem ciekawa jak to bedzie z takim maluchem.
Sciskam mocno! smile

547

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Mój mały śpi od 21do 1 i od 1 do 6
więc nie jest tak źle.  Tylko w dzień mało śpi. Przespi może z półtorej Godziny

548

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Elbereth o ja cie ale ci zazdroszczę tej Hiszpani ;-)

Prze_ciazona właśnie taki bym chciała tylko na zamek szukam dalej;-)

Monika też mi tak spała jak widziałam że trze oczka,ziewa albo jest zmierza to odrazu do łóżeczka ja daje muzyczka szum morza czy pozytywna i zasypia :-) w nocy też mi śpi tak ok 21,22 zasypia budzi się koło 3,4 wypije mleczko i śpi do 7 :-) niema na co narzekać.
Monika jak się ogarniasz jak męża masz w pracy?

Co do ubrań to dziwne to jest ze wchodzę w mniejszą połowę ale mam okazję wymienić garderobę także nawet się cieszę a mam też obawy ze z bioder czy ramion to będzie ciężko wrzucić uda jeszcze brzuch też także na taką samą figurę nie liczę;-)

549

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

U mnie z malym kladziemy sie o 21 pogada cos jeszcze i zasypia kolo 22 i tak co 3-4 godziny sie budzi.

Mi jeszcze 3 kilo zostalo po ciazy. Spodnie mam wszystkie rurki i wchodze w nie, zapne sie nawet ale jeszcze ciasnawo big_smile  za tydzien mama przylatuje na 7 dni, ja mam urodziny a po 3 dniach moj syn a po kolejnych 2 tygodniach A ma urodziny wiec ciezko bedzie z dieta tongue torta synowi trzeba zrobic i imprezke.

550

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!
pomarańczka1986 napisał/a:

Monika jak się ogarniasz jak męża masz w pracy?

dużo pomagają mi rodzice ,bo jaj jeszcze studiuje i muszę być na uczelni

kahaa zazdroszczę Ci że masz tylko tyle do zrzucenia po ciąży , ja jeszcze muszę zrzucić 25 kg

551

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

A ja jestem regularnie degradowana nerwowo przez tego pajaca co mi dziecko zrobił więc już od jakiegoś czasu ważę mniej niż przed ciążą. I teraz nie wiem, czy się z tego powodu cieszyć czy płakać;p

Na szczęście nie odbija się to na moim synu. Byliśmy wczoraj na USG bioder. Pan doktor stwierdził, że jest kudłaty i wygląda na starszego niż 2,5 miesiąca, a Stanisław tylko przeciągał się obudzony i sprzedał mi szybki uśmiech.

Jakieś newsy u Pań?;>

552

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Ten Twoj Stanislaw to ma wyczucie big_smile
Dobrze ze na badaniach wszystko ok.
My idziemy na kontrole 4 z oboma lobuzami wiec sie dowiem moze czegos.

Felix juz przez tydzien przesypial cale noce, ale dopadl nas skok i byl powrot do 2 karmien w nocy. Teraz juz powoli wraca do stanu z przed tak mi sie wydaje.

Sciskamy!

553 Ostatnio edytowany przez Monika20sz (2015-03-19 18:07:47)

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

hej
co słychać u was ???

554

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

co słychać
u was ????

555

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Hejjj no wkoncu ktos sie odezwal smile Monia jak tam?

U nas super czas szybko leci, nasze pociechy juz maja 3 miesiace smile Alex guga sobie, kluci sie z grajacym bujaczkiem. Kupa smiechu z nim, jest wesolo. Ja czuje sie dobrze, wracam do formy.

Jak reszta dziewuszek?

556

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Mój mały 10 kwietnia skończy 4 miesiące. Już oprócz gugania , chwyta zabawki w roczki wkłada wszystko do buźi. Chrzcimy go pierwszego dnia świąt. Przesypia prawie całe noce. W dzień też trochę pośpi. Ogólnie grzeczny jest. Mierzy 66 cm .

557

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

U nas tez w porzadku. Felix dame mi pospac, nocki cale przespane juz od jakiegos czasu. Na swieta jedziemy do Polski na pare dni. Tez juz cos gada po swojemu i zaczyna sie na glos powoli chichrac. Buty jeszcze ciagle dzien i noc nosimy przez co mamy ograniczony wybor pozycji ale jak trzymam go przy sobie na pollezaco to sie sam dzwiga do siadu. Oj jak ten czas szybko leci!

558

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Kurcze moj tez sie dzwiga do siadu. Troche sie boje bo to wkoncu dopiero 3 miesiace. Wczoraj dalam mu kawalek bananka rozgniecionego widelcem. O matko jak mu smakowal!!! Wiem ze to wczesnie ale jakos tak mnie wzielo. W sumie juz od 4 miesiaca mozna cos dac do dziobka.

559

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

ja mojemu też troszeczkę dałam do buzi rozciapanego jabłuszka ale nie chciał więc u mnie to jeszcze za wcześnie poczekam aż skończy 4 miesiące   
mój również tak jak u was dźwiga się do siadu , więc chyba szybko będzie siedział , mój mały bardzo wcześnie zaczął gugać więc myślę że i mówić szybko się na uczy.

560 Ostatnio edytowany przez pomarańczka1986 (2015-03-25 22:00:26)

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

U nas trochę pod górkę było mała mi się strasznie krztusiła:|
Wogole ma tyle śliny ze całe bluzeczki ma mokre i do tego banki jeszcze robi z niej chyba szybko zeby wyjdą ;-)
Nam się budzi raz na mleczko w nocy zasypia koło 19,20 mleko koło 1 pobudka o 6 ;-)
Z tym siadaniem to chyba normalne moja też się już dźwiga widziałam jak Pani Doktor ja posadziła to też czasem pozwolę się jej dźwignac jak trzyma za palce:-)
Guga strasznie,uśmiechy od ucha do ucha ale mało jeszcze na głos:|
Ja z jedzeniem czekam za miesiąc dam marchewkę czy jabłuszko :-)


Buziaki dziewczyny :-*

561

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

U nas tez pod gorke. Maly strasznie nerwowy jest, cale raczki wklada do buzi, slini sie, duzo marudzi, w nocy potrafi budzic sie po kilka nawet kilkanascie razy. Nawet glowke sobie podrapal strasznie. Czytalam ze to wszystko moze byc przez zeby. Masuje mu dziaselka to widze ulge w momencie masazu, ale ciezko jest kurcze.

562

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Co do ślinienia się to mój mały też tak ma. Marudzi trochę ale go usypiam i śpi .

563

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Widzę wszystkie jesteśmy na tych samych etapach. Choć w zasadzie nasze dzieci  (co ty nie powiesz... dzieci są z tego samego miesiąca to na jakich etapach mają być!?;D). Mój całych nocy NIE przesypia, a od dwóch dni nie można go uspokoić z kilka minut w nocy, ale nadal pobódki ograniczają się do szybkiego karmienia. Od kilku dni jest też ciągle zapłakany. Już mi próbują wcisnąć, że ktoś go zauroczył/przestraszył. Na co ja kpiąco odpowiadam "I co? Jak wosk przeleje to mu minie?".
Ciągle wpycha sobie garść do buzi... w zasadzie już od miesiąca. Z tym siadaniem to podoba mu się jak go się za rączki powoli uniesie i posadzi, bo sam nie ma siły (już zebrałam dwa razy o pe er, że tak się nie robi. Robi!). Natomiast druga połowa ciała jest tak ruchliwa, że jak nie śpi to ciągle kopie. No i z tym mówieniem to jakiś żart. Odkąd zaczął wydawać pojedyncze dźwięki to tak mu się spodobało, że lecą całe frazy "aaaaEEEooouuułłłłrrrrEEEEEE" i bywa, że czasem się ze mną kłóci - wykrzykuje te swoje elaboraty ze ściągniętymi brwiami z tonem nieznoszącym sprzeciwu patrząc mi prosto w oczy. Ewidentną potrzebę bliskości ma, bo często szuka mnie ręką, próbuje dosięgnąć stopą albo przez sen uchyla powieki, żeby sprawdzić, czy jestem.
A ja sama ciągle słyszę "JAK TY SCHUDŁAŚ!!!", cóż. Nerwy robią swoje.

Życzę Wam żeby młodzieć się rozwijała prawidłowo, żeby nerwówek było jak najmniej i żeby mamy były zdrowe i szczęśliwe.

564

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Może chcecie dołaczyć do grupy sprzedam - kupię ubranka dla dzieci? Stworzyła ją moja koleżanka. Zawsze można kupić tanie ubranka i przede wszystkim sprzedać te co nam zalegają smile zapraszam https://www.facebook.com/groups/570109799758687/

565

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

hej co u was ???? co tak tu cicho ? smile


U mnie mały kończy 4 miesiące , już po troszeczku je przecier jabłkowy , bananowy więc już nie tylko samo mleko
nie mogę się doczekać kiedy już sam będzie siedział i raczkował

566

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Zaabsorbowane dziećmi wszystkie;p

My już od jakiegoś czasu jemy przecier z suszonej śliwki (owoce chciałam wprowadzać później, ale przymusiła nas sytuacja), ziemniaki ze szpinakiem, podałam też sok gruszkowy. Jutro wchodzimy w kaszkę i do popicia może sok marchwiowy. W nagrodę po szczepionce.
Kupiłam też małe opakowanie mm. Stoi jednak jak wyrzut sumienia i nadal nie ma okazji żeby go podać.
Młodego karmię z krzywego kubka - świetna sprawa.
Nadal szuka zębów, ślini się jak buldog, uwielbia jak się go stawia na nogi, cieszy się jak wariat jak mu się włączy Zenka z Ancentu.
Kupiliśmy sobie nową spacerówkę. Jest fa-nta-sty-czna! Prowadzi się ją jedną ręką, leciutka, zwrotna... w końcu nie czuję się jakby bida u nas piszczała, a wcale nie wydałam zawrodnej sumy.

Dziś syn mój leżał na plecach i przekręcając się na bok oraz unosząc nogi do góry przekręcił się na kocu o jakieś 120'

Ślemy uściski dla mamuś i ich dzieciątek!

567

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

U nas wszystko w porzadku smile Maly ma 62 cm i wazy 6,5 kg. Zaczal mi sie niedawno budzic w noch (choc juz dlugo cale bezproblemowo cale przesypial) wiec na dniach sprobuje wprowadzic mu kaszke w butli na noc. Za niedlugo zaczniemy tez powoli wprowadzac stale pokarmy. Felix jest bardzo pogodny, smieje sie do kazdego smile

568

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

byliśmy dzisiaj z małym na szczepieniu
mały waży 8.400 kg i mierzy 69 cm lekarka powiedziała że nie wygląda na 4 miesiące a na 8 miesięcy
taki duży jest mój Szymek ale ogólnie waga jest proporcjonalna do wzrostu więc jest dobrze

569

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Ależ Wam rosną te szkraby. Mój ostatnio mało przybrał więc od ostatniej szczepionki podajemy jedną butelkę mm na noc.

Ale jestem tu po to żeby zaproponować Wam eksperyment. Jest taki filmik na YT jak dziecko śmieje się z przedzieranej kartki. Puściłam mojemu synowi żeby zobaczyć, czy przestanie marudzić słysząc śmiech innego dziecka. Nie przestał. Ale zainspirowana usiadłam przed nim i darłam ulotkę jednego z supermarketów. Nie wiem co jest tak niezwykłego w dartym papierze, ale chichrał się w głos:)

570

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

co tam u was ?? jak wasze szkraby ???

mój mały ma już prawie pół roku , waży już 8.5 kg , jest duży jak na ten miesiąc i ma już ponad 70 cm
przekręca się sam na brzuszek i próbuje raczkować no ale jeszcze mu to nie wychodzi , no i ślini się bardzo nie długo ząbki wyjdą smile

571

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Monia twoj to faktycznie kawal chlopa. Moj bejbik ma 68 cm i 7,200 miesci sie tak posrodku skali. Przecietniak wink siedziec juz by chcial ale jeszcze troche musi poczekac bo mu to jeszcze dobrze nie wychodzi.

A ja co no...dajemy rade smile pogorszyly nam sie nocki bo maly potrafi budzic sie od 4 do nawet 20 razy aby tylko sie wtulic do cyca. Trwa juz to dobre 2 miechy i mysle ze to zabki no ale ida i ida i jeszcze ich cholera nie widac. Troche mnie to juz wykancza, sily ciezko wykrzesac po takich nocach no ale staram sie. Do wagi wrocilam, cialko odzyskalam wiec dobrze jest smile cos przynajmniej sie udalo!! Mam nadzieje ze Alexowi przejdzie te budzenie sie co chwile i widze nadzieje w kazdej nadchodzacej nocy tongue nadzieja matka glupich no ale..co mi pozostaje wink

572

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

U nas 67 cm i 8 kg na ostatniej kontroli bylo a to juz prawie miesiac temu. Przekrecami sie ladnie z plecow na brzuch i odwrotnie (ale to nie zawsze mu wychodzi i ryczy wtedy ze musi na brzuchu lezec a nie chce ;p) tez by najchetniej siedzial. Jestesmyna butli juz jakis czas bo zaczal sie budzic w nocy. Wprowadzamy rozne pokarmy. Jak na razie bezproblemowo. Bylismy 5 dni w Hiszpanii z dzieciakami. Wyjazd udany smile

http://i60.tinypic.com/2zs1ap5.jpg

573

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Witam :-)
Juz tyle razy zabieralam sie zeby napisac do was a czasu ciagle brakuje na wszystko ;-)
Masze malenstwa juz maja po 7 miesiecy moja ksiezniczka juz raczkuje od miesiaca a tak okolo 2 tygodni zaczela sama siadac :-D wspina sie po meblach ;-)
Ja to tak mowie o niej slodka,kochana moja ale ma takie rogi za uszami ;-)
Bywaja takie dni ze nie potrafie nic zrobic nawet siku musze isc z nia ;-) aaa mamy dwa zabki :-D
Jesli chodzi o jedzenie to chetnie otwiera buzke a na lody to sie az trzepie (czasem dostanie polizac ) ;-)  a jak tam u was postepy ?

574

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

No prosze jakie super postepy big_smile u nas zaczyna sie raczkowanie dopiero, mysle ze za pare dni ruszy pelna para. Zebow tez jeszcze nie mamy ale przy Hugo tez pozo byly, wiec spokojnie czekam wink generalnie wszystko w porzadku u nas, chlopaki sie swietnie dogaduja. Sciskamy was mocno smile

575

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

u mnie mały dziesiątego  skończy 8 miesięcy ma dwa ząbki na dole
raczkuje ale najchętniej to już by chodził
nie chce siadać już , tylko go nosić albo prowadzać taki złośnik z niego jest smile
je już wszystko

576

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

hej jest tu kto ???
co słychać u was drogie mamy ??
jak maluchy ???

577

Odp: Grudniowe mamy 2014!!!!

Hej co słychać u was ? Ja czekam do okresu i robię test bo wszystko wskazuje że będziemy mieć drugie dzidzi

Posty [ 521 do 577 z 577 ]

Strony Poprzednia 1 7 8 9

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Grudniowe mamy 2014!!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024