Jak czesto w tygodniu pijecie alkohol? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jak czesto w tygodniu pijecie alkohol?

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 131 do 143 z 143 ]

131

Odp: Jak czesto w tygodniu pijecie alkohol?

U mnie w ten weekend spokojnie, było leniuchowanie z dziećmi. W przyszły weekend za to przyjeżdża rodzina smile

Zobacz podobne tematy :

132

Odp: Jak czesto w tygodniu pijecie alkohol?

Piję dosyć rzadko, raz na dwa, trzy tygodnie, zazwyczaj w weekend. Mój mąż bardzo podobnie. Nie upijam się - mam uraz z dzieciństwa (ojciec, alkohol, awantury...). Najbardziej lubię czerwone, wytrawne wino, choć nie pogardzę też jednym czy dwoma piwkami.

133

Odp: Jak czesto w tygodniu pijecie alkohol?

Ja też nie upijam się, od czasu do czasu mogę sznapsnąć  sobie tak dla relaksu czy nawet delikatnie pod humorek.

134

Odp: Jak czesto w tygodniu pijecie alkohol?

U nas znów impreza się szykuje, teściowa ma urodziny smile chyba kupimy sznapsa bo jak u nas była to jej mocno posmakował big_smile

135

Odp: Jak czesto w tygodniu pijecie alkohol?

Mojej też smakuje smile Zresztą w naszej rodzinie wszystkie kobietki lubią smakowe alkohole.

136

Odp: Jak czesto w tygodniu pijecie alkohol?

Piję dwie małe lampki wina w ciągu całego tygodnia. Chyba, że jest impreza.. Wtedy zdarza mi się całą butelkę osuszyć wink

137

Odp: Jak czesto w tygodniu pijecie alkohol?

Teraz karmię piersią więc nie piję. Ale wcześniej często po lampce, pól lampki wina piliśmy. Większe ilości alkoholu zdarzają nam się tylko na jakiś imprezach np. spotkanie z przyjaciółmi, wesela.

138

Odp: Jak czesto w tygodniu pijecie alkohol?

Tak u mnie jest podobnie większe ilości alkoholu tylko na przyjęciach czy domówkach, czasami z siostrą przy plotkach sznapsniemy nawet jedna butelkę wink

139

Odp: Jak czesto w tygodniu pijecie alkohol?

Kiedyś miałem o wiele większą tolerancję na alkohol. I widze po sobie, ze byłem w stanie o wiele więcej wypić. Aktualnie już nie mam takiej dużej tolerancji. Zwykle wypijam 2-maksymalnie 3 piwka jak się spotykamy ze znajomymi.

No i wolę wypić mniej ale coś dobrej jakości:
https://amarone.pl/

Jeśil szukacie lepszej klasy alkoholi polecam zajrzeć sobie tutaj

140

Odp: Jak czesto w tygodniu pijecie alkohol?

Nie pije od prawie 11 lat i to byla moja najlepsza decyzja zyciowa

141

Odp: Jak czesto w tygodniu pijecie alkohol?

Nie pije alkoholu smile

142

Odp: Jak czesto w tygodniu pijecie alkohol?
Miklosza napisał/a:

Nie pije alkoholu smile

Bardzo dobrze duzo zdrowia oszczedzone, komorki sie wolniej starzeja,  ci co chlali co dzien piwo ,wodke po 10 latach wygladaja jak stare dziady a w moim wieku sa

143

Odp: Jak czesto w tygodniu pijecie alkohol?

tez nie pije w ogóle! smile

Posty [ 131 do 143 z 143 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jak czesto w tygodniu pijecie alkohol?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024