Dlaczego Polki wolą obcokrajowców ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dlaczego Polki wolą obcokrajowców ?

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 121 do 144 z 144 ]

121

Odp: Dlaczego Polki wolą obcokrajowców ?
Catwoman napisał/a:

No a Jezus nie był Polakiem? big_smile

Cała ta dyskusja jest efektem wpadania w stereotypy i kierowania się nimi smile

big_smile Pewnie, że był Polakiem. I Mojżesz i Noe. W ogóle bóg też jest Polakiem tongue

"Si vis pacem - para bellum"
Zobacz podobne tematy :

122

I Adam i Ewa.

123

A Kopernik była kobietą. wink

???? ?? ?? ????? ??? ?? ??? ?????? ?? ?? ????.
???? ?? ??
???? ??? ??? ?? ??? ?????
?? ???????? ??????,???? ??? ???? ?...

124

Jan Paweł II był Polakiem. Chyba najsłynniejszy człowiek na świecie. Natomiast Jezus, Noe czy Mojżesz byli Żydami.
Lili - nie oglądaj tyle Seksmisji, tam nie przedstawiają prawdy wink Kopernik był mężczyzną. Notabene jednym z najsłynniejszych astronomów na świecie.
A Breivik jest wytworem norweskiego społeczeństwa, coś to jednak mówi o obcokrajowcach...

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

125

Lily89 napisał/a:
Catwoman napisał/a:

No a Jezus nie był Polakiem?

I matka boska też...

http://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201212/1354796995_by_twinslave_600.jpg

Nobody Is Born Gay - GOD

126

Remi napisał/a:

Jan Paweł II był Polakiem. Chyba najsłynniejszy człowiek na świecie. Natomiast Jezus, Noe czy Mojżesz byli Żydami.

Dobrze, że dodałeś chyba, bo wg badań firmy Google najsłynniejszym człowiekiem jest Jezus. Ustępują mu Mahomet, Abraham, Mojżesz i Budda Gautama. Na wysokim, chyba 7 miejscu, jest Hitler. Jana Pawła II w zestawieniu nie było w ogóle.

127

Też chciałam napisać, że Jezus, ale od razu by było, że jestem stronnicza big_smile A i o Hitlerze pomyślałam, stawiałam nawet na miejsce 2.
Hm.... no i znam sporo Polek, które mają mężów-Niemców smile

Stale piszę o tych stereotypach no i ostatnio mój system rozwalił chłopak z rodziny muzułmańskiej, który jest ateistą smile No i co? Jednak CZŁOWIEK, nie RESZTA smile

128

Vian napisał/a:
Remi napisał/a:

Dobrze, że dodałeś chyba, bo wg badań firmy Google najsłynniejszym człowiekiem jest Jezus. Ustępują mu Mahomet, Abraham, Mojżesz i Budda Gautama. Na wysokim, chyba 7 miejscu, jest Hitler. Jana Pawła II w zestawieniu nie było w ogóle.

Cóż ja to myślałem, że Jezus to Bóg pod postacią człowieka raczej. Ja nie piszę o prorokach starożytnych i twórcach religii a ludziach którzy nie są tworami legend choćby. Hitler w zestawieniu - cóż Niemcy są na pewno z niego dumni... Prawdziwy wzór...

129

Po pierwsze to pewnie fotomontaż, a jeśli nie to naśmiewanie się z niewiedzy starszych ludzi jest nie fair, to takie... polskie, jakby tu piszące koleżanki określiły wink

130

Remi napisał/a:
Vian napisał/a:
Remi napisał/a:

Cóż ja to myślałem, że Jezus to Bóg pod postacią człowieka raczej.

Dobrze, że napisałeś "ja myślałem". ;-)

Hitler w zestawieniu - cóż Niemcy są na pewno z niego dumni... Prawdziwy wzór...

Co to ma do rzeczy? Wg Ciebie słynne są tylko pozytywne postacie, a negatywne po góra dziesięcioleciu odpływają w mgłę zapomnienia?

Ja nie piszę o prorokach starożytnych i twórcach religii a ludziach którzy nie są tworami legend choćby.

Daj legendzie Jana Pawła II kilka wieków a dowiemy się, że osobiście zapobiegł tym wszystkim końcom świata, co to je co chwilę zapowiadają. ;-) Minęło raptem parę lat, a już narosło trochę legend.

131

Remi napisał/a:

A Breivik jest wytworem norweskiego społeczeństwa, coś to jednak mówi o obcokrajowcach...

No tak, całe społeczeństwo winne, że jednemu odwaliło, co?

A ty Remi, że się zapytam, masz jakieś osobiste doświadczenia jeśli chodzi o ludzi stamtąd, czy tak z marszu nie lubisz norweskiego społeczeństwa i jego rzekomych wytworów, "bo nie"?
Czy to może jakieś osobiste oburzenie na fakt, że niektóre z nas nie mają nic przeciwko związkom z obcokrajowcami?

My też mamy paru wariatów i seryjnych zabójców w Polsce. To też wina społeczeństwa, że im się we łbie przewróciło?

132

Remi napisał/a:

Ja się zastanawiam, jak o nas wobec tego świadczy choćby Trynkiewicz.
Polacy to pedofile i zabójcy dzieci?

133

Vian napisał/a:
Remi napisał/a:

Sprecyzuję dla ciebie - Ja to wiem.
Natomiast Tobie brakuje podstawowej wiedzy na ten temat widać...

Vian napisał/a:
Remi napisał/a:

Hitler w zestawieniu - cóż Niemcy są na pewno z niego dumni... Prawdziwy wzór...

Co to ma do rzeczy? Wg Ciebie słynne są tylko pozytywne postacie, a negatywne po góra dziesięcioleciu odpływają w mgłę zapomnienia?

Hitler był wytworem społeczeństwa, za nim były miliony, to daje pewien obraz Niemców swego czasu...Polacy mieli pozytywniejsze postacie, a to świadczy o społeczeństwie.

Ps. Jak można porównać kilka ofiar Trynkiewicza z dziesiątkami Breivika? Każda ofiara to ofiara, a Ty nie powinnaś szczególnie porównywać tego i uogólniać dodając własne sądy dość kontrowersyjne. Ja takowych nie wydaję.

WitchQueen - Ja zawsze życzę każdej kobiecie jak najlepiej, więc nie widzę przeszkód wobec obcokrajowców. Proponuję wyjazd do Arabii Saudyjskiej i potem opowiesz jak to uwielbiasz obcokrajowców, tak dla pełnego obrazu
Co do Norwegów - hmm, nie przepadam za Marit Bjoergen. Niemniej Therese Johaug lubię smile

134 Ostatnio edytowany przez Vian (2014-04-14 01:20:15)

Remi napisał/a:
Vian napisał/a:
Remi napisał/a:

Sprecyzuję dla ciebie - Ja to wiem.
Natomiast Tobie brakuje podstawowej wiedzy na ten temat widać...

Nie, Ty w to wierzysz.
I brakuje Ci podstawowego szacunku dla odmiennych przekonań jak widać.

Hitler był wytworem społeczeństwa, za nim były miliony, to daje pewien obraz Niemców swego czasu...Polacy mieli pozytywniejsze postacie, a to świadczy o społeczeństwie.

Swego czasu to miliony Polaków szczerze wychwalało Stalina.

Ps. Jak można porównać kilka ofiar Trynkiewicza z dziesiątkami Breivika?

Przypomnę.
Więc ja, nie porównując obu morderców do siebie, pytam się Ciebie, jak o Polskim społeczeństwie świadczy Trynkiewicz. Albo Pękalski, który nota bene przyznawał się do bodajże prawie setki morderstw, skoro już taka ważna jest dla Ciebie ilość. I ciągle czekam na odpowiedź.

Proponuję wyjazd do Arabii Saudyjskiej i potem opowiesz jak to uwielbiasz obcokrajowców, tak dla pełnego obrazu

Pokaż paluszkiem, gdzie Wiedźma napisała, że jest fanką Saudyjczyków?
Śmieszne jest to Twoje dzielenie świata na "dobrzy Polacy" i "gorsi wszyscy inni".

135

Remi napisał/a:

WitchQueen - Ja zawsze życzę każdej kobiecie jak najlepiej, więc nie widzę przeszkód wobec obcokrajowców. Proponuję wyjazd do Arabii Saudyjskiej i potem opowiesz jak to uwielbiasz obcokrajowców, tak dla pełnego obrazu
Co do Norwegów - hmm, nie przepadam za Marit Bjoergen. Niemniej Therese Johaug lubię smile

No tak, bo jak ja wstrętna śmiem lubić Norwegów, albo Szwedów, albo co gorsza Niemców.
O Saudyjczykach słowa nie powiedziałam, za to napisałam o wcześniej o moim negatywnym stosunku do kultury muzułmańskiej. Jakoś nie napisałam też nigdzie, że mam ambicję lubić wszystkich obcokrajowców i wszystkich narodowości, to jest Twoja własna nadinterpretacja.

Czyli doświadczeń z ludźmi ze Skandynawii w praktyce nie masz całkowicie żadnych, a ja mogę z pełną szczerością powiedzieć, że najbardziej życzliwych, otwartych i bezproblemowych ludzi spotkałam właśnie tam. W zeszłym roku żyłam tam przez ponad miesiąc, a jakby podliczyć jeszcze wszystkie te razy po dwa tygodnie lub mniej to wyszłoby łącznie pewnie ze cztery miesiące.

Nie wiem skąd u Ciebie taka wrogość i uprzedzenia do reszty świata.

136

WitchQueen - ty i Vian plus parę innych kobiet jesteście właśnie uprzedzone i wrogie, do Polaków. Ja tylko to zauważam i pokazuje, że świat nie jest taki czarny i biały. Wielokrotnie piszę pozytywnie i negatywnie o obcokrajowcach, zawsze szczerze. Natomiast wy celujecie w wyszukiwaniu wad Polaków jedynie. Po prostu widzę więcej, bo dobre i złe strony, co oczywiście wkurza, bo kładziecie wszystkich Polaków do jednego worka jako źle ubranych, zakompleksionych nieuków a obcokrajowcy to tacy super... Ja zastanawiam się nad tym choćby dlaczego coś jest takie a nie inne, natomiast wy nie i to też wkurza, bo Polak, jak to... skądże... Typowy feminizm połączony z niechęcią do własnego kraju.

137

Remi, temat wątku jest "Dlaczego Polki wolą obcokrajowców ?"- szukamy zatem przyczyn.

138

MagdaK - Tak tu panie na forum narzekają na naszych panów, że brudni, że źle ubrani, ostatnio sporo się rozglądałam aż i jakoś wśród młodych facetów tego nie widzę..

WitchQueen - Natomiast kanon urody germańsko - skandynawski to jest to, co wiedźmy lubią najbardziej wink i tutaj niestety sporo Polaków nie ma szans.

Cat - Jedna osoba pisze sensownie jak jest i mogę uwierzyć, że szuka przyczyn, a druga osoba nie szuka, bo nie, tylko krytykuje...
Poczytaj posty, to może zauważysz różnice...

139

Remi napisał/a:

WitchQueen - ty i Vian plus parę innych kobiet jesteście właśnie uprzedzone i wrogie, do Polaków. Ja tylko to zauważam i pokazuje, że świat nie jest taki czarny i biały. Wielokrotnie piszę pozytywnie i negatywnie o obcokrajowcach, zawsze szczerze. Natomiast wy celujecie w wyszukiwaniu wad Polaków jedynie. Po prostu widzę więcej, bo dobre i złe strony, co oczywiście wkurza, bo kładziecie wszystkich Polaków do jednego worka jako źle ubranych, zakompleksionych nieuków a obcokrajowcy to tacy super... Ja zastanawiam się nad tym choćby dlaczego coś jest takie a nie inne, natomiast wy nie i to też wkurza, bo Polak, jak to... skądże... Typowy feminizm połączony z niechęcią do własnego kraju.

A czy ktoś twierdzi, że wszyscy Polacy tacy są? Tacy są w przewadze i mówię to również z własnego doświadczenia z facetami z Polski i w porównaniu z  doświadczeniami z facetami ze Skandynawii. Czy to moja wina, że Polacy wypadają gorzej?

Niechęć do własnego kraju mam - zwłaszcza jak patrzę na politykę gospodarczą i zagraniczną w naszym wydaniu to mam ochotę puścić pawia.
A co to ma wspólnego z feminizmem, to nie wiem. No chyba, że ty jesteś z tych, co uważają, że kobieta w polskim domu siedzieć winna i polskie dzieci rodzić, a nie się brać za facetów z innych krajów. Jeśli tak, to chyba rzeczywiście jesteśmy feministkami na całego.

140

WitchQueen napisał/a:
Remi napisał/a:

A czy ktoś twierdzi, że wszyscy Polacy tacy są? Tacy są w przewadze i mówię to również z własnego doświadczenia z facetami z Polski i w porównaniu z  doświadczeniami z facetami ze Skandynawii. Czy to moja wina, że Polacy wypadają gorzej?

Niechęć do własnego kraju mam - zwłaszcza jak patrzę na politykę gospodarczą i zagraniczną w naszym wydaniu to mam ochotę puścić pawia.
A co to ma wspólnego z feminizmem, to nie wiem. No chyba, że ty jesteś z tych, co uważają, że kobieta w polskim domu siedzieć winna i polskie dzieci rodzić, a nie się brać za facetów z innych krajów. Jeśli tak, to chyba rzeczywiście jesteśmy feministkami na całego.

Witch - nie denerwuj się, bo złość piękności szkodzi. W sumie to ciekawe po co produkujesz się na polskim forum w tym temacie zamiast być na jakimś skandynawskim... Czy nie więcej by ci radości przyniosło?
Mnie ani ziębi ani grzeje, że wolisz skandynawów, ale po co od razu wiecznie krytykować Polaków i ciągle stawiać ich w złym świetle? Ja podaję przykłady to mi się podoba, a to nie, że rozumiem coś, pytam dlaczego, ty tylko krytykujesz... I może dobrze, że wolisz skandynawów...

141

Nieco przekornie założyłam taki temat, do którego również zapraszam wink  http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?pid=1949014#p1949014

142

Remi - od zdenerwowania jestem daleka, bo i nie wiem na co miałabym się denerwować. A o moją urodę się nie martw. Jak ostatni raz stałam przed lustrem wszystko było w porządku.

Produkuję się, bo mam kaprys i ochotę. Równie dobrze mogłabym zapytać Ciebie po co jako facet produkujesz się na babskim forum. Nie pytam jednak, bo uważam to pytanie za pozbawione sensu.
A radości mam z dyskusji tutaj co nie miara, więc nie musisz się martwić.

Dlaczego mam nie krytykować Polaków? Żebyś się poczuł lepiej? Uważam, że spora część męskiego społeczeństwa w Polsce to osobniki zakompleksione, z zamkniętymi głowami lub zaniedbane. Znaleźć fajnego faceta w Polsce naprawdę trudno i nie widzę powodów żeby milczeć na ten temat. Nie twierdzę, że fajnych nie ma w ogóle, więc nie wiem czemu jesteś taki oburzony.
Dlaczego wolę Skandynawów wyjaśniłam we wcześniejszych postach. Wystarczy czytać ze zrozumieniem.

I może dobrze, że wolisz skandynawów...

Rzeczywiście, jak z Tobą rozmawiam, to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że bardzo dobrze.

143

Remi napisał/a:

WitchQueen - ty i Vian plus parę innych kobiet jesteście właśnie uprzedzone i wrogie, do Polaków.

Proszę o pokazanie mi, gdzie moje słowa świadczą o moim uprzedzeniu i wrogości wobec Polaków. Bardzo jestem ciekawa, szczególnie, że większość moich partnerów i partnerek są właśnie Polakami, nawet teraz spotykam się z Polką.

Ja po prostu nie lubię moralności Kalego jaką tu zaprezentowałeś (Brevik świadczy o całym norwerskim społeczeństwie, ale Trynkiewicz o naszym to już nie, bo za mało dzieci pozabijał) i jako taką ją piętnuję.

Posty [ 121 do 144 z 144 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dlaczego Polki wolą obcokrajowców ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021