boję się że zawsze będę sama :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » boję się że zawsze będę sama :(

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 165 z 228 ]

111 Ostatnio edytowany przez natienka (2014-02-01 00:04:54)

Odp: boję się że zawsze będę sama :(

nic mi innego nie zostało, tylko posiedzieć w domu smile może to nawet dobrze, bo namawiali mnie na narty, a ja za bardzo jeździć nie umiem, to przynajmniej nic sobie nie zrobię
na tortury to ja Cię wyślę do mojego domu wink terapia będzie szybka i skuteczna wink

Zobacz podobne tematy :

112

Ja też nie potrafię jeździć na nartach, ale na sankach całkiem dobrze sobie radzę big_smile
A tatę masz groźnego?

113

nie mieszkamy z naszym tatą, ale mamę mam bardzo sympatyczną i rodzeństwo, z którym nie da się nudzić wink

114

i na pewno mnie nie zje twoja mama? A w jakim wieku jest to twoje młodsze rodzeńsztwo?

Kurcze i znowu się robi ciepło sad A tak chciałem iść na lód pobawić się małymi okoniami hmm

115

ja tam się cieszę, że jest ciepło smile przynajmniej, aż tak nie marznę
moja mama jest naprawdę bardzo fajna, młodo wygląda jak na swój wiek, wydaje mi się nie raz, że  podejście do życia ma chyba bardziej nowoczesne niż ja. A co do rodzeństwa to mam brata, trochę młodszego ode mnie, ale on mieszka ze swoją dziewczyną, a reszta w wieku 14, 16 i 10 lat. A Ty masz rodzeństwo?

116

No niby fajnie że ciepło, ale chciałem spróbować wędkarstwa podlodowego, a teraz to trochę niebezpieczne jest wchodzenie na lód. No to się nie dziwię że się nie nudzisz z nimi big_smile A ja mam młodszego o 3 lata brata.

117

jak roztopy, to faktycznie może być niebezpiecznie, ale przynajmniej biednym rybką dasz spokój wink

118

Biedne? Tam pływają kolosy większe ode mnie i ryby pożerają ryby, a sum to pokusi się nawet o kaczkę big_smile

119

a to nie wiedziałam smile jakoś mi się tak wyobraziło, że one takie małe, bezbronne, a ty na nie z wędką wink ale sentyment do rybek, to chyba przez to, że mieliśmy kiedyś akwarium

120 Ostatnio edytowany przez Adrios (2014-02-01 02:00:38)

też miałem kiedyś akwarium z rybkami ale pojechałem kiedyś na wakacje do dzadka i nie miał się nimi kto zająć i tak sobie przez miesiąc żyły aż im zzieleniały szyby i rybki się po chorowały, a potem wiadomo gdzie wylądowały.

121 Ostatnio edytowany przez Adrios (2014-02-01 01:59:16)

kurcze dwa razy wysłało mi się tą samą wiadomość

122

No to, żeś te rybki urządził wink u nas jakas choroba przyszla, wieczorem żyły, a rano wszystkie do góry brzuchem pływały, a sporo tych rybek mieliśmy

123

ale robty przy takim akwarium jest więcej niż z psem albo kotem, bo i czyścić to trzebabyło, jeździć na plankton, wodę co chwile zmieniać. A jak choroba przyjdzie to się potem żal ich robi.

Natalko a powiedz mi gdzie ty pracujesz, bo tak się pochwaliłaś że masz pracę ale nie powiedziałaś gdzie wink

124 Ostatnio edytowany przez natienka (2014-02-01 02:31:00)

Poki co to mam pracę, że tak powiem na przeczekanie Bo czekam na pracę w zawodzie. Mam nadzieje, że w najbliższym czasie ją zacznę. Ale nie chciałabym tak publicznie dokladnie pisać z różnych tam względów. Jak bedziesz chciał to Ci napisze w prywatnej wiadomości.
A ty czym się się zajmujesz?

125

nie ma sprawy napisz mi na pw tylko nie bardzo wiem gdzie na tym forum się ją odbiera wink

a ja pracuję w piekle

126

Ja też właśnie nie wiem
W jakim piekle wink ?

127

w gorącym i ciemnym piekle wink

128

Wysłałam Ci

129

A dokładniej smile

130 Ostatnio edytowany przez Adrios (2014-02-01 03:09:10)

Kurcze Natalko naprawdę nie mam pojęcia jak odebrać PW albo to na emaila przychodzi zaraz sprawdzę.

A dokładniej to pracuję w takim miejscu w którym jest zawsze ciemno i jeśli zgasną wszystkie lampy i światła to nie widać własnego czubka nosa, a gorąc taki że czasami idzie wykręcić koszulkę z potu wink

Adrios napisał/a:

Kurcze Natalko naprawdę nie mam pojęcia jak odebrać PW albo to na emaila przychodzi zaraz sprawdzę.

A dokładniej to pracuję w takim miejscu w którym jest zawsze ciemno i jeśli zgasną wszystkie lampy i światła to nie widać własnego czubka nosa, a gorąc taki że czasami idzie wykręcić koszulkę z potu wink

Przychodzi na e-maila. Natienko i Adriosie zazdroszczę Wam rodzeństwa. Jestem jedynakiem, na dodatek altruistą. W Ustroniu od wczoraj silnie wieje. W Polsce nie znoszę wietrznej pogody, natomiast w Chorwacji ją uwielbiam.

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

132

Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
Adrios napisał/a:

Przychodzi na e-maila. Natienko i Adriosie zazdroszczę Wam rodzeństwa. Jestem jedynakiem, na dodatek altruistą. W Ustroniu od wczoraj silnie wieje. W Polsce nie znoszę wietrznej pogody, natomiast w Chorwacji ją uwielbiam.

u mnie też od wczoraj okropnie wieje. A co do rodzeństwa, to różnie bywa wink czasami trochę denerwują wink, ale i tak nie chciałabym być jedynaczką. Im się jest starszym, tym bardziej docenia się posiadanie rodzeństwa. U nas jest pomiędzy niektórymi, dość spora różnica wieku, ale mimo, to dobrze się dogadujemy.

133

Adrios napisał/a:

Jakiś Ty tajemniczy smile , myślałam, ale kompletnie nie wiem gdzie pracujesz.

134

Adrios napisał/a:

Nie wiem czy jest czego zazdrościć, chociaż nie mam pojęcia co by było gdybym był jedynakiem smile
A to że jesteś altruistą to chyba dobrze prawda? Pogoda u mnie w Rybniku jest dość ciepła dzisiaj, nie ma tego szczypiącego mrozu.

Natalko nie wiem dlaczego ale moja poczta  WP jakoś Cię nie lubi i twoją wiadomość wysłała do folderu ze spamem, ale już jej wytłumaczyłem że twoje wiadomości mają być na samej górze w nowych wiadomościach wink
Natalko ja pracuję 700m pod ziemią gdzie jest gorąco i bardzo ciemno, dlatego mówiłem że pracuję w piekle.

135

to chyba ciężką masz pracę ?

136

No nie jest to niestety lekki kawałek chleba. Twoja praca też jest odpowiedzialna. A jak się dzisiaj czujesz? Złapalo Cię to przeziębienie?

137

Tak średnio się czuję, zatoki mi złapało, ale już lekarstwa wzięłam i nie jest najgorzej.Poniedziałek mam wolny, więc jak posiedzę kilka dni w domu, to pewnie obejdzie się bez lekarza. A swoją pracę bardzo lubię (tą aktualną i tą którą mam zacząć), ale jest tak jak napisałeś odpowiedzialna, bo odpowiadam za innych i czasami trochę wykańczająca. Choć spotkałam się z opiniami, że łatwa i lekka. Wtedy mówię, że zapraszam na jeden dzień, aby spróbować to chętnych nie ma wink

138 Ostatnio edytowany przez Adrios (2014-02-01 16:06:40)

Psychicznie zapewnie jesteś wykończona. Kuruj się kuruj moja miła wink Ty masz w poniedziałek wolne a ja muszę iść na 6:30 do pracy sad  Jak ja nie lubię tej zmiany

139

hej wszystkim rowniez mam taki sam problem ze bede sama cale zycie. na dodatek w domu ciagle slysze ze juz z nikim nie bede itp bo mam 25 lat nikogo nie znajde. a nie naleze do osob nie smialych cichych, wrecz przeciwnie jestem osoba wesola, imprezowa, szybka nawiazujaco nowe kontakty ale nie moge trafic na tego z kim bym mogla byc. co sie zaczne z kims spotykac to po jakims czasie nic nei cuzje do niego i kolko sie zamyka, a z tymi z kim bym chciala byc oni nei chca ze mna sad, dlaczego tak jest ze nie wszyscy moga sobie kogos znalezc, juz mnie przytlacza ta samotnosc

140

Adrios napisał/a:

Psychicznie zapewnie jesteś wykończona. Kuruj się kuruj moja miła wink Ty masz w pniedziałek wolne a ja muszę iść na 6:30 do pracy sad  Jak ja nie lubię tej zmiany

Dziękuję, kuruję się, mama tam o mnie dobrze dba smile Najgorzej jest po weekendzie wstać tak wcześnie. Pocieszę Cię, że też sobie nie pośpię, bo będę musiała wstać po 6, żeby rodzeństwo do szkoły obudzić i śniadanie tej najmłodszej zrobić.

141 Ostatnio edytowany przez natienka (2014-02-01 16:13:29)

samotna1 napisał/a:

hej wszystkim rowniez mam taki sam problem ze bede sama cale zycie. na dodatek w domu ciagle slysze ze juz z nikim nie bede itp bo mam 25 lat nikogo nie znajde. a nie naleze do osob nie smialych cichych, wrecz przeciwnie jestem osoba wesola, imprezowa, szybka nawiazujaco nowe kontakty ale nie moge trafic na tego z kim bym mogla byc. co sie zaczne z kims spotykac to po jakims czasie nic nei cuzje do niego i kolko sie zamyka, a z tymi z kim bym chciala byc oni nei chca ze mna sad, dlaczego tak jest ze nie wszyscy moga sobie kogos znalezc, juz mnie przytlacza ta samotnosc

nie będę próbowała Cię pocieszyć, bo sama mam podobnie i dziwne by to trochę było jakbym Cię pocieszała wink skoro myślę, że do końca życia będę sama i że nikt mnie nie chce.  Rodziną się nie przejmuj. Dalszej rodzinie zawsze jakimś "miłym" komentarzem się odwdzięczę, nie żebym była jakaś wredna i tylko coś tam czasem durnego odpowiem, oczywiście z uśmiechem. np. taka ciotka do mnie, że znowu tak sama przyszłam. To ja jej z uśmiechem, że przecież z faceta z pod ziemi nie wykopię, no chyba, że ze cmentarza, ale to ciocia by musiała ze mną pójść kopać.
  Moja mama też czasem coś mi tam powiedział, trochę się na to wkurzałam, ale jakiś czas temu powiedziałam, że mi samej nie jest łatwo i że jest mi źle z tym, że jestem sama jak wszyscy na około kogoś mają itd. I taka szczera rozmowa pomogła.

142

samotna1 napisał/a:

Widzisz Natalka też tak mówiła że już nikogo sobie nie znajdzie, a znalazła kogoś kto się nią interesuje wink Na pewno sobie kogoś znajdziesz, albo Ciebie ktoś znajdze. Nigdy nic nie wiadomo smile

Natalia ale ty wstaniesz i pójdziesz spać a ja będę słuchać ryków i straszenia kierownika

143 Ostatnio edytowany przez natienka (2014-02-01 16:32:38)

może kierownik będzie miał dobry humor nie będzie krzyczał wink jakoś dasz radę  smile

no faktycznie mam kogoś kto się mną interesuje smile

144

Muszę dać radę i nie ma dnia żeby się do czegoś nie doczepił ale cóż zrobić.

145

dużo jest takich osób, że jak mają nad kimś "władzę", to się tak właśnie zachowują, zamiast drugiego człowieka (który zresztą ciężko pracuje) traktować z szacunkiem. O mnie sobie pomyślisz to dasz radę wink

146

caly czas slysze jak mi wszyscy mowia ze kogos sobie jeszcze znajde albo ktos mnei znajdzie, ale ile mam czekac aby ten ktos mnie znalazl, chcialabym juz myslec o zalozeniu rodziny a nawet nie mam z kim, ciagle tylko siedze zdołowana swoim zyciem swoim losem

147

Mam tak samo, chyba jesteśmy już w takim wieku, że chce się mieć męża, dzieci.

148

tylko jeden problem jest w tym ze brak tej drugiej osoby do tego. a nie potrafie byc z kims na sile ze jak kogos poznam to od razu z nim bede i bede wychodzic za maz to bez sensu byc na sile, i tylko slysze jak rodzice mowia o ten chlopak jest fajny bierz sei za niego, nie sztuka sie jest brac za neigo jak mi sie nie podoba albo nic nie czuje do niego

149

samotna1 napisał/a:

Przed chwilą odpisałam Tobie w innym wątku. A tu znajduję więcej informacji o Tobie. WIęc jesteś otwartą i wesołą osobą. Jak myślisz czy ktoś może komuś na 100 procent powiedzieć, że znajdzie swoją połówkę? Moja odpowiedź brzmi: Nie. Niestety nikt nam tego nie zagwarantuje, ale tak jak napisałam szkoda życia na smutek i rozpacz.

150

Przynajmniej interesują się Tobą mężczyźni, więc napewno trafisz w końcu na tego, który sie zauroczysz. A może warto dać któremuś z tych chłopaków szansę i sprobować bardziej go poznać.

151

natienka napisał/a:

Przynajmniej interesują się Tobą mężczyźni, więc napewno trafisz w końcu na tego, który sie zauroczysz. A może warto dać któremuś z tych chłopaków szansę i sprobować bardziej go poznać.

Natalka a tobą też napewno się ktoś interesuje z twojego otoczenia wink

152

Picea- wiem ze nam nikt nie odpowie na to pytanie czy kogos znajdziemy ale to jest meczace i trudne zyc ciagle sama i czekac az w koncu ten ktos sie pojawi. a nie mam tez mozliwosci ciagle poznawac ludzi poneiwaz mieszkam na wsi i nei ma tu takich rozrywek jak w miescie, fakt pojde czasami na jakas impreze ale to za malo.

natienka- co z tego ze sie mna ktos tam zainteresuje jak nei jest ten ktorego bym chciala, wlasnie probowalam poznac ich blizej ale po jakims czasie dostrzegalam cos co mi nei pasowalo i nie moglam wtedy nic poczuc do niego i konczylam ta znajomosc, moze to byl moj blad

153

samotna1 napisał/a:

Picea- wiem ze nam nikt nie odpowie na to pytanie czy kogos znajdziemy ale to jest meczace i trudne zyc ciagle sama i czekac az w koncu ten ktos sie pojawi. a nie mam tez mozliwosci ciagle poznawac ludzi poneiwaz mieszkam na wsi i nei ma tu takich rozrywek jak w miescie, fakt pojde czasami na jakas impreze ale to za malo.

natienka- co z tego ze sie mna ktos tam zainteresuje jak nei jest ten ktorego bym chciala, wlasnie probowalam poznac ich blizej ale po jakims czasie dostrzegalam cos co mi nei pasowalo i nie moglam wtedy nic poczuc do niego i konczylam ta znajomosc, moze to byl moj blad

Samotna z ładnej miski się nie najesz i nikt nie jest idealny, więc i takiego faceta nie znajdziesz który sprosta w 100% twoim wymogom.

Adriosie w dzisiejszych czasach altruizm powoli staje się wadą. Podobnie jest z empatią. Znowu Wam zazdroszczę, iż macie pracę.  Ja od Nowego Roku jestem bezrobotny. Natienko jeżeli można wiedzieć, gdzie pracujesz?

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

155

Adrian zgadzam się z Tobą smile nie ma osób idealnych, każdy ma jakieś wady, a dobry związek jest sztuką kompromisu i wzajemnej akceptacji, oczywiście w ramach rozsądku. Samotna jak się poznaje kogoś i od razu myśli się w kategoriach małżeńskich to za dobre to nie jest. Trzeba po prostu poznać człowieka. Czasami może się wydawać, że ktoś będzie fantastycznym mężem, a potem okazuje się inaczej. Znam paru facetów, gdzie wydawało się na pierwszy rzut oka, że jako mężowie się nie sprawdzą, mieli w przeszłości trochę "za uszami", ale wzięli ślub, urodziły się im dzieci i są dobrymi mężami i ojcami. Po prostu dojrzali do tego, stali się odpowiedzialni.

156

Adrios masz racje ale czy Ty byl/byla bys z kims kto Ci sie nie podoba na sile?bo boisz sie ze nikogo nie znajdziesz bez uczucia? no raczej nie no to ja tez tak nie chcialam

157 Ostatnio edytowany przez natienka (2014-02-01 19:26:17)

nie zawsze jest tak, że się zakochuje jak to się mówi od pierwszego wejrzenia, czasami uczucia rodzą się powoli.
oczywiście to jest moje zdanie

158

no to moze popelnilam wczesniej blad ze za szybko ich odsunelam od siebie i zrezygnowalam z fajnych ludzi a teraz dziwie sie ze jestem sama

159 Ostatnio edytowany przez Adrios (2014-02-01 20:23:00)

Adriosie w dzisiejszych czasach altruizm powoli staje się wadą. Podobnie jest z empatią. Znowu Wam zazdroszczę, iż macie pracę.  Ja od Nowego Roku jestem bezrobotny. Natienko jeżeli można wiedzieć, gdzie pracujesz?

Też byłbym zapewne bez pracy gdy by nie to że moja szkoła podpisała kontrakt na zatrudnienia z kompanią węglową gdzie obecnie pracuje.

Natalka mi się zdaje że tylko my tak bardzo samotni myślimy o nowych znajomościach w kategorii mąż/żona ale tylko dlatego że marzymy o tym

Samotna poznałem ponad trzy lata temu dziewczynę, która mi się na samym początku nie podobała, ale z biegiem czasu zakochałem się w niej. Akceptowałem jej wady i niedoskonałości.

160

a co mam zrobic jesli podoba mi sie chlopak ktory kiedys do mnie podbijal ale dalam mu kosza a teraz gdy chciala bym odnowic znajomosc to wiem ze on podobno sie z kims spotyka ale zawsze mozna odbija tongue ale nie umiem tego robic

161

prawie każdy chce ułożyć sobie jakoś życie mieć kogoś bliskiego przy sobie, mieć w kimś oparcie, być przez kogoś kochanym itd. Przyjaciele, rodzina, znajomi jacy, by wspaniali nie byli, to nie dadzą nam tego co mąż czy żona. Oni jednak mają swoje życie.

162

samotna1 napisał/a:

a co mam zrobic jesli podoba mi sie chlopak ktory kiedys do mnie podbijal ale dalam mu kosza a teraz gdy chciala bym odnowic znajomosc to wiem ze on podobno sie z kims spotyka ale zawsze mozna odbija tongue ale nie umiem tego robic

jeśli kogoś ma, to ja na Twoim miejscu  nie "bawiłabym się" w żadne odbijanie, bo to się może odwrócić tylko przeciwko Tobie.

163

natienka napisał/a:
samotna1 napisał/a:

jeśli kogoś ma, to ja na Twoim miejscu  nie "bawiłabym się" w żadne odbijanie, bo to się może odwrócić tylko przeciwko Tobie.

Tak również jestem tego samego zdania

164

z tym odbijaniem nie mowilam na serio smile, ale szkoda bo caly czas mam pod gorke z kim chce byc ja ten ktos ze mnanie chce albo nie moze a jak ktos ze mna chce byc to ja nie chce

165

Hej dziewczyny :* i koledzy smile

Samotna miejmy nadzieję że nie mówiłaś poważnie, ale następnym razem dajcie sobie więcej czasu wink I nie patrz tylko na wygląd bo to przeminie z czasem. U mnie na przykład wygląd jest na drugim planie, bo najbardziej liczy się wnętrze drugiej osoby i zachowanie.

Dzisiaj się wyspałem za wszystkie czasy big_smile Ale sen miałem dość głupi. Sniło mi się że byłem w górach, znalazłem siekierę i wyrąbałem cały las i potem to wszystko oblałem benzyną i podpaliłem.

Posty [ 111 do 165 z 228 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » boję się że zawsze będę sama :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018