boję się że zawsze będę sama :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » boję się że zawsze będę sama :(

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 110 z 228 ]

56

Odp: boję się że zawsze będę sama :(
K.T. napisał/a:

Promemoria rozumiem Twój punkt widzenia i z jednej strony zgadzam się z nimi i rozumiem go, bo masz rację być z kimś kto Cię nie kocha, poniża, nie szanuje jest absolutnie bez sensu i w życiu bym na coś takiego nie poszła. Tu raczej chodzi o to, że ciężko człowiekowi patrzeć jak dookoła ludzie prędzej czy później kogoś znajdują a Ty wciąż jesteś sama i nie zanosi się na zmiany. Taka ot ludzka potrzeba bycia kochanym. Natomiast zgadzam się z tym, ze pozytywne nastawienie przede wszystkim, bo bez tego nie da rady.

Natienka casting super pomysł pierwszy i co jak co ale pierwszy Pan na liście już jest zobaczymy co dalej. Lista wymagań już zrobiona? smile Pozdrawiam.

K.T. zgadzam się z Twoją wypowiedzią smile mój punkt widzenia jest prawie identyczny.

Bycie z kimś kto Cię nie szanuje, poniża, zdradza itd. nie jest dobre dla nikogo. Ale bycie całe życie samej, nie doświadczanie miłości również odbija się na życiu i także może być fatalne w skutkach. Czasem lepiej być w związku, który potem okazuje się beznadziejny (zawsze można go zakończyć), niż całe życie nie spróbować jak to jest być z kimś.
Mówienie sobie, że lepiej być samym niż z kimś kto Cię nie szanuje jest dobre na chwilę. Sama to przerabiałam.

K.T. lista wymagań zrobiona już dawno (chyba na początku liceum), choć obecnie trochę zmodyfikowana wink jakiś strasznych wymagań nie mam smile

Zobacz podobne tematy :

57

MariuszJ napisał/a:

Z mojej praktyki zauważyłem że kobiety głównie wybierają pod kątem zamożności partnera i planowania posiadania dzieci. Charakter partnera jest mało istotny. Przypuszczanie wszystkie związki kręcą się wokół dzieci no to więc mamy tak niską ich jakość. Jak wykazały badania naukowców, tylko 7% ludzi w związkach kocha się. Pozostali uprawiają seks zupełnie bez żadnych uczuć.

To chyba na jakieś dziwne kobiety trafiałeś. Skoro leciały tylko na kasę. Jest mnóstwo kobiet dla których pieniądze się nie liczą. Oczywiście ważne jest, aby mężczyzna pracował, a nie siedział cały czas w domu i nic nie robił. Ale jeśli się stara, jest dobrym i wartościowym człowiekiem itd. to, to czy ma super auto, ogromny dom, czy mieszka w małym wynajętym mieszkaniu nie ma dla większości kobiet jakiegoś znaczenia. Większość par  jakie znam to dorabiają się wszystkiego powoli sami.

A co do posiadania dzieci. To moim zdaniem jednak lepiej brać pod uwagę to jakie druga osoba ma w tej kwestii zdanie i priorytety. np. jeśli kobieta chce mieć dzieci, a mężczyzna nie. To choćby jak ją kochał, szanował to kobieta będzie nie szczęśliwa i niespełniona. I związek też może się prędzej czy później rozpaść.

58

MariuszJ napisał/a:

Z mojej praktyki zauważyłem że kobiety głównie wybierają pod kątem zamożności partnera i planowania posiadania dzieci. Charakter partnera jest mało istotny. Przypuszczanie wszystkie związki kręcą się wokół dzieci no to więc mamy tak niską ich jakość. Jak wykazały badania naukowców, tylko 7% ludzi w związkach kocha się. Pozostali uprawiają seks zupełnie bez żadnych uczuć.

To zależy w jakim wieku są te kobiety:)

59

Hej
Mam 27 lat, jestem z woj. łódzkiego. Jeśli masz ochotę porozmawiać napisz. Podałbym maila ale regulamin nie pozwala samotny8787 reszta jak w adresie na gmail'u wink

60 Ostatnio edytowany przez Adrios (2014-01-29 22:36:36)

natienka napisał/a:

Adrios szkoda, że wczesniej nie wpadłam na pomysł castingu na kochającego męża wink Chyba jedyne co mi zostało to taki zorganizować wink Jakieś ulotki fajne będę musiała wydrukować. Jakby co, to masz kilka gratisowych punktów na starcie wink za tyle ciepłych słów

Zaraz się zarumienie koleżanko wink A po za tym Adrian jestem smile

61

Adrios napisał/a:
natienka napisał/a:

Adrios szkoda, że wczesniej nie wpadłam na pomysł castingu na kochającego męża wink Chyba jedyne co mi zostało to taki zorganizować wink Jakieś ulotki fajne będę musiała wydrukować. Jakby co, to masz kilka gratisowych punktów na starcie wink za tyle ciepłych słów

Zaraz się zarumienie koleżanko wink A po za tym Adrian jestem smile

Adrian nie musisz się rumienić wink, ja tylko stwierdziłam fakt.  Chyba trochę komplementów dobrze mi zrobiło:)Czasami po prostu dobrze jest usłyszeć jakieś miłe słowa nawet od obcej osoby.

62

Natienka mam nadzieje, że po tylu miłych słowach i komplementach dziś zasypiasz z dużym bananem na twarzy smile

63

Cała przyjemność po mojej stronie koleżanko :*
A widziałaś masz już kolejne zgłoszenie na casting kolegi z łódzkiego

64

K.T. napisał/a:

Natienka mam nadzieje, że po tylu miłych słowach i komplementach dziś zasypiasz z dużym bananem na twarzy smile

chyba tak smile dziś mam wyjątkowo dobry humor smile

65

Adrios napisał/a:

Cała przyjemność po mojej stronie koleżanko :*
A widziałaś masz już kolejne zgłoszenie na casting kolegi z łódzkiego

Widziałam, ale i tak póki co jesteś pierwszy dzięki dodatkowym punktom wink

66

natlenka i nie odstrasza cię mój wiek?
I zaraz na początku muszę Ci powiedzieć że jestem z tych nieśmiałych facetów i nie potrafię zbytnio zabiegać o względy kobiet hmm
Nie wiem czy jeszcze dzisiaj napiszesz ale ja jestem zadziobany po pracy więc życzę Ci kolorowych sów wink

67

a Ciebie nie odstrasza tak stara panna jak ja wink a tak poważnie to myślę, że te trzy lata to nie jest, aż tak dużo. Moja przyjaciółka ma faceta 4 lata młodszego i jakoś nie widać jakiejś różnicy. A zresztą to mówiąc szczerze wolałabym mieć faceta trochę młodszego, niż starszego o 15 lat.
Nieśmiałość nie jest jakimś strasznym problemem smile, o ile to nie jest jakaś chorobliwa nieśmiałość. Jeszcze do niedawna to byłam okropnie nieśmiała w relacjach z mężczyznami. Ale różne znajomości pomogły mi to trochę przełamać. Z moich obserwacji (i z własnych przeżyć oczywiście smile) wynika, że większości ludzi, którzy są nieśmiali wystarczy akceptacja innych osób, wparcie, przyjaźń, jakieś bodźce i człowiek nieśmiały zaczyna się otwierać, czuć się pewnie.

68

Widze, ze nie jestem jedyny na tym forum z taki samym problemem. Tez jest niesmiały, i przez to ciezko Mi sie do kogoś zbliżyć. Szkoda ze nie ma na to zadnego lekarstwa:(. Ale nie poddaje sie bez walki. Moze kiedy uda sie:) Natienka glowa do góry na  pewno znajdziesz kogoś ciekawego smile

69

Wiecie co, przypomina mi się pewien 'samotniczy' temat z netkobiet. Miło by było gdyby ten rozrósł się do rozmiarów tego tematu o którym myślę. smile Bo było to sympatyczne dosyć, może nie jakieś bardzo tłoczne miejsce ale często było z kim pogadać. wink

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

70 Ostatnio edytowany przez natienka (2014-01-30 17:43:13)

czarek91 napisał/a:

Widze, ze nie jestem jedyny na tym forum z taki samym problemem. Tez jest niesmiały, i przez to ciezko Mi sie do kogoś zbliżyć. Szkoda ze nie ma na to zadnego lekarstwa:(. Ale nie poddaje sie bez walki. Moze kiedy uda sie:) Natienka glowa do góry na  pewno znajdziesz kogoś ciekawego smile

Na pewno się Tobie uda:) a lekarstwo jest - akceptacja siebie smile i ktoś bliski, kto będzie nas utwierdzał w przekonaniu, że jesteśmy wyjątkowi:) Mi pomogły przyjaciółki od których do znudzenia słuchałam o swoich zaletach. Każda z nas miała jakiś tam problem i się wpierałyśmy nawzajem.
nieśmiałość w kontaktach społecznych wynika często z braku wiary w siebie - boimy się że źle zostaniemy odebrani, ocenieni; boimy się odezwać, aby nie powiedzieć czegoś głupiego; boimy się powiedzieć swoje zdanie, rację, bo ktoś nas skrytykuje itp.

O ile jakiś czas temu w miarę ogarnęłam taką ogólną nieśmiałość jak np. odezwanie się w większym gronie osób, rozmawianie bez jakiegoś spięcia, strachu z osobami nowo poznanymi. Wpływ na to mieli przyjaciele znajomi, studia, praktyki i praca, która wymagała ode mnie  komunikatywności z dziećmi i rodzicami czy innymi ludźmi podczas załatwiania różnych spraw. Ale nieśmiałość w kontaktach z mężczyznami była dla mnie jakaś nie do zwalczenia. Wydaje mi się, że wpływ miało na mnie zachowanie mojego ojca, który odkąd pamiętam to gadał mi, że jestem taka beznadziejna, że żaden facet mnie nie zechce itp. Teraz oczywiście jest lepiej. Trochę zostałam doceniona przez różnych mężczyzn, nasłuchałam się wielu komplementów itd. czy były prawdziwe to nigdy się nie dowiem, ale dużo mi dały.

Tobie życzę, żeby udało Ci się zwalczyć nieśmiałość, uwierzyć w siebie, dostrzec w sobie zalety smile i żebyś był szczęśliwy smile

71

Dziekuje za wsparcie:) Przez ta samotność to stalem sie chyba pracocholikiem. Jak nie daje sobie z czyms rady to wtedy pochłaniam sie pracy, gdzie w niej w sumie to nie Mam jakiegoś wiekszego kontaktu z ludzmi. Nie mam zbyt duzo znajomych z którymi rozmawiam na takie tematy. Mysle ze kiedys wszystko potoczy sie w dobrym kierunku, ale zobaczymy.

72

czarek91 napisał/a:

Dziekuje za wsparcie:) Przez ta samotność to stalem sie chyba pracocholikiem. Jak nie daje sobie z czyms rady to wtedy pochłaniam sie pracy, gdzie w niej w sumie to nie Mam jakiegoś wiekszego kontaktu z ludzmi. Nie mam zbyt duzo znajomych z którymi rozmawiam na takie tematy. Mysle ze kiedys wszystko potoczy sie w dobrym kierunku, ale zobaczymy.

nie ma za co smile praca, pracą, ale kontakt z ludźmi jest bardzo ważny. Jesteś jeszcze młody, musisz spróbować, bo z wiekiem może być Ci coraz trudniej. Dasz radę, na pewno będzie dobrze smile

73

natienka napisał/a:

a Ciebie nie odstrasza tak stara panna jak ja wink a tak poważnie to myślę, że te trzy lata to nie jest, aż tak dużo. Moja przyjaciółka ma faceta 4 lata młodszego i jakoś nie widać jakiejś różnicy. A zresztą to mówiąc szczerze wolałabym mieć faceta trochę młodszego, niż starszego o 15 lat.
Nieśmiałość nie jest jakimś strasznym problemem smile, o ile to nie jest jakaś chorobliwa nieśmiałość. Jeszcze do niedawna to byłam okropnie nieśmiała w relacjach z mężczyznami. Ale różne znajomości pomogły mi to trochę przełamać. Z moich obserwacji (i z własnych przeżyć oczywiście smile) wynika, że większości ludzi, którzy są nieśmiali wystarczy akceptacja innych osób, wparcie, przyjaźń, jakieś bodźce i człowiek nieśmiały zaczyna się otwierać, czuć się pewnie.

Bo znajdę Cie i dostaniesz po tyłku za tą starą pannę. A trzy lata to faktycznie nie jest dużo wink

74

natienka duzo jest takich osob jak ty i to facetow jak widac nie trafiaja n asiebie tylko na te nieodpowiednie sosoby wlasnie albo na zadne , te znei lubei byc sam ale nie ma juz gdzie nowych osob poznawac jak chyab tylko internet. I nie rwzygnuj tak od razu z portali randkowych moznesz tez i tam spotkac nrmalne osoby chacec powaznego zwiazku. Mnie tez przeraza fakt zeby byc jak twoja znajoma czy ktos tam juz nie pamietam do 40 samemu czuje ze marnuje swoje zycie jakos chod znei chedze smutny i jakis zdolowany wsrod ludzi zawsze wesoly  a jak mam gorsyz dzien to slysze ze mi z usmiechem na twarzy lepeij wink ale znalezc kogos chcialo by si ei na stale i juz nie szukac wiecej nie zaczynac ponownei wzsystkiego tylko juz stanac  wmiesjcu z ta jedyna osoba smile

75

wątpię, że chciałoby Ci się mnie szukać wink daje sobie czas do 27 urodzin, a potem to już jak nic będę starą panną wink

76 Ostatnio edytowany przez Adrios (2014-01-31 00:02:27)

Natienka kurcze Ty naprawdę dostaniesz po tym tyłku, jeśli nie przestaniesz tak o sobie mówić a starą panną będziesz około czterdziestki.  A czy zacznę Cię szukać to się dopiero okaże jeśli mi nie powiesz skąd jesteś wink

77

Natienka no "masz rację". Wtedy pozostaje Ci już tylko kupić sobie kota, albo nawet dwa i oglądać świat przez okno jak starsze Panie wink Liczy się teraz, a rok 2014 dopiero się zaczął, więc nie zakładaj od razu tej najgorszej wersji.

78

już jednego kota mam wink w przyszłym roku pewnie będę musiała się rozejrzeć za drugim wink Z tym oglądaniem przez okno to u mnie za bardzo nie ma co smile Mam nadzieję, że ten rok będzie dla mnie i również dla was wszystkich bardzo udany

79

Adrios napisał/a:

Natienka kurcze Ty naprawdę dostaniesz jeśli nie przestaniesz tak o sobie mówić a starą panną będziesz około czterdziestki.  A czy zacznę Cię szukać to się dopiero okaże jeśli mi nie powiesz skąd jesteś wink

napisz skąd Ty jesteś, a ja Ci powiem czy miałbyś do mnie daleko wink

80

no ja jestem ze śląska

81

na to może, aż tak daleko byś nie miał wink

82

No to co powiesz mi skąd jesteś sympatyczna koleżanko? wink

83

z woj. śląskiego wink

84

No to widzisz nie jest tak źle big_smile A już myślałem że jesteś gdzieś z pomorskiego albo z warmi
smile A z jakiej jesteś części śląska?

85 Ostatnio edytowany przez natienka (2014-01-31 00:46:53)

z tej ładniejszej wink jak napiszę Ci, że Podbeskidzie , to chyba będziesz wiedział która część:)

86

Czyżby to miasto na literę B? big_smile

87

Na wsi mieszkam wink ale takiej dobrze rozwiniętej, ale niedaleko tegoż miasta wink

88

No dobra to ja jestem z Rybnika czyli mieszkam dość niedalego od Ciebie. Nawet nie 100 km co mnie bardzo cieszy :*

89

Chyba mniej niż 100 bedzie, czyli w sumie nie aż tak daleko od siebie mieszkamy

90

Góry nasz na pewno pod nosem smile

91

No, nie chwaląc sie to ładne widoki mam smile

92

To wpadam do Ciebie na ciacho tongue

93

Oczywiście zapraszam, ale nie wiem czy tak łatwo mnie znajdziesz wink

94

No troszeczkę za mało o sobie wiemy, ale myślę że się to zmieni wink  Jak myślisz natlenko?

95

Myślę, że tak Ale nie mogę za bardzo ze swojej strony obiecać. Mnie jakoś przerażają znajomosci internetowe Zobaczymy poprostu co będzie smile

96

Wiem że przerażają bo nigdy do końca niewiesz z kim piszesz i czy z drugiej strony nie siedzi jakiś psychopata lub zboczeniec. Ale mogę ci zagwarantować że nie jestem ani jednym, ani drugim smile Obiecać również nic nie musisz i nawet nie chciałbym żebyś obiecała mi cokolwiek bo później takie obietnice mogą boleć dość długo, a nie chciałbym żeby mnie bolało poraz kolejny hmm

97

Nie chciałabym w żaden sposób przystworzyć Ci jakiś zmartwień czy cierpień. Zawsze staram się być fair wobec innych. Nawet z osobami, ktore kiedyś w jakis sposób mnie skrzywdziły dąże do utrzymania jak najlepszych relacji i zawsze im pomogę.

98

Wydajesz się być bardzo miły, sympatyczny, poukładany i na zboczeńca czy psychopatę mi nie wyglądasz

99

bo nie jestem zboczeńcem ani psychopatą no może troszeczkę w granicach rozsądku, a poukładany to ja jestem za bardzo i zbyt poważny

100

natienka napisał/a:

Myślę, że tak Ale nie mogę za bardzo ze swojej strony obiecać. Mnie jakoś przerażają znajomosci internetowe Zobaczymy poprostu co będzie smile

aj tam..! czemu pzrerazaja? w internecie sa te same osoby co w realnym swiecie wink uwierz rzadni kosmici tongue

101

O i tamilka włączylla się do rozmowy wink  Jak tam wizyta u lekarza?

102

To z tą powagą trzeba będzie coś zrobić wink ja nie jestem za bardzo poważna, bardziej taka wesoła, ale innego wyjścia nie mam wink oczywiście tam gdzie trzeba to poważna jestem
ani praca, ani domownicy "nie pozwalają" mi na zbytnią powagę

103 Ostatnio edytowany przez Adrios (2014-01-31 10:38:55)

Wybacz że tak zniknąłem bez pożegnania ale zmęczenie dało mi się we znaki wink
Jestem gotowy poddać się wszelkim torturą mającym na celu zmniejszenie mojej powagi, bo powiem Ci że już nawet mnie samego to denerwuje hmm

natienka napisał/a:

Na wsi mieszkam wink ale takiej dobrze rozwiniętej, ale niedaleko tegoż miasta wink

Tak przyjemnie i sympatycznie rozmawiacie, aż mi głupio włączać się do Waszej dyskusji. Serdecznie pozdrawiam z Ustronia. Natienko ja z kolei daję sobie czas do 44 roku życia. Potem będę, tylko bardzo starym kawalerem.

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

105

Adrios napisał/a:

Jestem gotowy poddać się wszelkim torturą mającym na celu zmniejszenie mojej powagi, bo powiem Ci że już nawet mnie samego to denerwuje hmm

no, tortury będą koniecznie smile trochę wesołości w życiu Ci nie zaszkodzi wink

106

Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
natienka napisał/a:

Tak przyjemnie i sympatycznie rozmawiacie, aż mi głupio włączać się do Waszej dyskusji. Serdecznie pozdrawiam z Ustronia. Natienko ja z kolei daję sobie czas do 44 roku życia. Potem będę, tylko bardzo starym kawalerem.

Serdecznie zapraszamy do dyskusji smile Wiesz jak to z mężczyznami, mniej widać, że się starzeją wink

natienka napisał/a:
natienka napisał/a:

Serdecznie zapraszamy do dyskusji smile Wiesz jak to z mężczyznami, mniej widać, że się starzeją wink

Ale z kolei statystycznie krócej od kobiet żyją. Dziękuję za zaproszenie!

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

108 Ostatnio edytowany przez Adrios (2014-01-31 22:22:10)

natienka napisał/a:
natienka napisał/a:

bo zmarszczki dofają nam męskości big_smile

natienka napisał/a:
Adrios napisał/a:

no, tortury będą koniecznie smile trochę wesołości w życiu Ci nie zaszkodzi wink

O kurcze zabrzmiało groźnie serdeczna koleżanko :* 
I jak minął  Ci dzień natlenko ?

109 Ostatnio edytowany przez natienka (2014-01-31 22:57:28)

a dzień dzisiaj nie najgorszy, chociaż małego doła złapałam. No i jeszcze jakieś przeziębienie mnie chyba bierze, więc pewnie spędzę cały weekend w domu. A Ty jaki miałeś dziś dzień ?
A tortury to dla Twojego dobra wink

110 Ostatnio edytowany przez Adrios (2014-01-31 23:40:05)

No trudno to posiedzisz w domu smile Ładnie pod kołderką się wygrzać, popijać ciepłą herbatkę z cytryną, a jak już cię rozłoży to niestety z domowych spodobów to pomoże tylko gorące mleko z wyciśniętym ząbkiem czosnku big_smile A co to za dołek Cię złapał smpatyczna koleżanko? <przytul>

A mi dzień minął nie najgorzej była mała awaria w pracy przez którą nie możnabyło kontynłować dalszych robót i nawet się nie zmęczyłem zbytnio.
Jak mówisz to racze będę musiał się poddać tym torturą ale tylko tobie wink

Posty [ 56 do 110 z 228 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » boję się że zawsze będę sama :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018