wakacje z dziećmi za granicą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » wakacje z dziećmi za granicą

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 do 70 z 70 ]

61

Odp: wakacje z dziećmi za granicą

Jeśli wakacje z dziećmi to radzę znaleźć jakiś fajny hotel z aquaparkiem albo kompleksem jakichś basenów. dzieciaki na pewno nie będą się nudzić a i Ty trochę odpoczniesz smile ja tak zrobiłam w tamtym roku, bo też się poradziłam na forum. I to był strzał w 10 ! smile

Zobacz podobne tematy :

62

Jesteśmy zachwyceni. Ja polecam Rowy, to dla rodziny z dzieckiem idealne miejsce.  Z domków które odwiedziliśmy do plaży jest tylko 15 min spacerkiem. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni. Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie domki-rowy na Różanej 8. Pozdrawiam

63

annakornel napisał/a:

Jesteśmy zachwyceni. Ja polecam Rowy, to dla rodziny z dzieckiem idealne miejsce.  Z domków które odwiedziliśmy do plaży jest tylko 15 min spacerkiem. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni. Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie domki-rowy na Różanej 8. Pozdrawiam

Droga spamerko
Rowy nie są za granicą-po pierwsze
a po drugie nie polecam wakacji nad morzem w Polsce bo za cholerę nie da się zgadnąć czy akurat nie będzie lało.
Ostatni mój raz nad polskim morzem był jakieś 10 lat temu.Byłam opiekunką kolonijną i przez DWA tygodnie lało regularnie.Nigdy więcej takich atrakcji.
Moja córka była w tym roku na obozie szkolnym nad Bałtykiem i było dokładnie to samo sad

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

64

Podłączam do tematu, trzeba już urlop planować.

[tu był nieregulaminowy link - usunięty przez moderację]

65

Zaczynam powoli rozglądać się za ofertami na przyszłoroczne wakacje i tu moje pytanie do Was- byłyście może na którymś kempingu we Włoszech lub Chorwacji? Poszukuje fajnego miejsca dla nas i naszych dzieciaków, ofert jest dużo ale może macie jakieś sprawdzone

66

Osobiście mogę polecić Bułgarię i Primorsko wspaniałą Willę, w której werandy wychodzą na przepiękny widok morski...do plaży chwilka, do knajpek momencik...do sklepu minuta smile 20 euro w czasie intensywności urlopowej, a 10 euro od września.Przemili właściciele rozmawiają w kilku językach..dowóz z lotniska organizują za 50 euro...oczywiście można za parę leva autobusem, jeśli jednak nocny lot się trafi, to lepiej z właścielem.

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

67 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-05 22:22:52)

Potwierdzam. Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi, mili ludzie, bardzo czyste plaże.  My byliśmy w ośrodku spam domki komfortowe i ekskluzywne. Niedaleko czysta i szeroka plaża, w sezonie każdy znajdzie dla siebie sporo miejsca. Polecam nieregulaminowy link

68

Podbijam temat, chcę wybrać się po raz pierwszy z moim 3-latkiem na wakacje. To moje pierwsze dziecko i pierwsze wakacje smile Zwykle korzystam z biura rainbow jeśli idzie o wypoczynek, wiem też że mają w ofercie animacje dla dzieci, zastanawiam się tylko czy się nie wygłupię zabierając takiego malca. Czy ktoś miał doświadczenia z tymi animacjami i podpowie jak one wyglądają?
Druga sprawa - pytanie stare jak świat - jaki kierunek bezpieczny i fajny dla malca?

69

W tym roku to chyba tylko wakacje w kraju. Chyba ze chcesz testowac jak działa służba zdrowia w innych krajach.

70 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2020-11-06 13:17:01)

Ja ostatnio jeżdzę na wakacje z spam i mam takie rady.
1. jedź gdy nie jest za gorąco/temperatury nie przekraczają 28/30 stopni
2. przeszukując oferty sprawdzaj jakie hotel oferuje atrakcje dla dzieci - jakiś plac zabaw, sala z zabawami, pokazy dla dzieci, animatorzy
3. przeszukaj okolicę w stronę właśnie atrakcji dla dzieci

Posty [ 61 do 70 z 70 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » wakacje z dziećmi za granicą

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021