Tatry- kto się wybiera? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Tatry- kto się wybiera?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Tatry- kto się wybiera?

Hej,
dopiero co zaczynam swoją poważną przygodę z Tatrami i.. nie zawsze mam z kim wyjechać do Zakopanego. W zeszłym roku odpuściłam sobie chodzenie po górach, bo nie miałam z kim pojechać, dlatego w tym roku już na pewno nie odpuszczę tego wyjazdu w wakacje! Tym bardziej, że w głowie już tworzę plany co zdobyć i już nie mogę się doczekać! smile
Jeśli nikt ze znajomych nie będzie chciał jechać (tradycyjnie wolą morze) to pojadę sama. A może tutaj poznam kogoś, kto również miałby ochotę na taki wyjazd?
Na razie tylko raz spałam w schronisku, w Dolinie Pięciu Stawów i bardzo polubiłam to miejsce. Był tam ktoś z Was? A może też chciałby rozpocząć taką swoją przygodę z Tatrami? smile

Think. Believe. Dream. Dare.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tatry- kto się wybiera?

Ja także bardzo lubię Tatry, choć niekoniecznie Zakopane:) Samo miasto, choć pełne atrakcji, jest raczej dla osób uwielbiających hałas i tłok, a ja do takich nie należę:) Szkoda, że większość Twoich znajomych woli morze. Też wiele razy tam byłam i faktycznie wspomnienia mam fantastyczne, ale jednak góry kocham najbardziej i już!:)

3

Wiesz, ja lubię czasem przejść się wieczorem po Krupówkach, chociażby po to, by poczuć, że moje miejsce jest jednak tam, wysoko w górach smile

Think. Believe. Dream. Dare.

4

Ja planuję wypad w góry, ale wycieczka od schroniska do schroniska z plecakiem:) bez żadnych konkretów na razie.. ale plany są, więc jakbyś chciała się dołączyć..:) myslałam o trasach dziennych tak na 6-7 godzin.. żeby i mieć chwilkę na pooglądanie i wchłonięcie widoków:) trochę nie dopracowałam kwestii jedzenia, jakby to zorganizować, żeby w schroniskach nie stracić równowartości niezłego pobytu w spa, i coś samemu przygotować, żeby wytrzymało kilka dni.. bo na zupkach chińskich mój żołądek nie wytrzyma.. Planowany termin- czerwiec:)

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

5

Temat sprzed paru miesięcy, ale co tam...

Pojutrze wyjeżdżam ze znajomymi w Tatry Wysokie na cały weekend majowy. Jeśli chodzi o Tatry, to jak dotąd byłam tylko w Zachodnich i liznęłam co nieco po stronie słowackiej, więc można powiedzieć, że sikam w gacie z radości na ten wyjazd, uwielbiam góry! smile Ponadto planujemy przy okazji wypadu na Słowację, zahaczyć o Słowacki Raj. Byłam tam parę lat temu i byłam zauroczona szlakami (skały poprzecinane mini wodospadami, drabinki do wspinania, łańcuchy, metalowe schody umieszczone w skale i do tego piękny krajobraz). Na co dzień uprawiam wspinaczkę, ale tradycyjną, więc taka odskocznia w postaci drabinek, czy chociażby zwykłego chodzenia po górach jest dla mnie zawsze czymś ciekawym.

Zastanawiam się czy są na forum osoby z mojej okolicy o podobnych zajawkach big_smile

6

WItam. czy mógłby mi ktoś zaproponować którym szlakiem najlepiej zejść z Kasprowego Wierchu ? Dziękuję smile

7

My z rodziną chcemy jechać pod koniec sierpnia smile Mamy takie swoje miejsce już w małym hoteliku, bardzo kameralny, bardzo góralski. Jak byłam jeszcze młoda to spałam właśnie w różnych schroniskach i całe dnie spędzałam w górach .Teraz, kiedy mam dziecko to muszę też myśleć o niej, że nie może spać w schronisku, tylko musi się wygodnie wyspać. Poza tym lubi chodzić po Krupówkach, więc kiedy schodzimy ze szlaków to idziemy na Krupówki. Ludzie mi nie przeszkadzają smile

While she starts to cry,
mascara's running down
her little Bambi eyes
"Lana, how I hate those guys"

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Tatry- kto się wybiera?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021