Karta kredytowa a rezerwacja apartamentu na booking... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Karta kredytowa a rezerwacja apartamentu na booking...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Karta kredytowa a rezerwacja apartamentu na booking...

Witam,
Czy ktoś może mi podpowiedzieć? Chcę zamówić apartament na bookingu ale nie mam karty kredytowej (mam tylko debetową). Właściciele apartamentów oczekują karty kredytowej gdyż chcą opłaty na depozyt w razie zniszczeń mieszkania. Czy można w rozwiązać w inny sposób?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Karta kredytowa a rezerwacja apartamentu na booking...
SenWiktorii napisał/a:

Witam,
Czy ktoś może mi podpowiedzieć? Chcę zamówić apartament na bookingu ale nie mam karty kredytowej (mam tylko debetową). Właściciele apartamentów oczekują karty kredytowej gdyż chcą opłaty na depozyt w razie zniszczeń mieszkania. Czy można w rozwiązać w inny sposób?

To najczęściej chodzi o tą samą kartę. Często używane jest określenie karta kredytowa, ale jak wprowadzam dane ze swojej normalnej karty płatniczej to wszystko działa. Spróbuj u siebie. Powinno być ok. Ja też korzystałem z bookingu kiedyś i nie było problemu.

Przed użyciem wstrząsnąć.

3

"Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 400 jest wymagany po przyjeździe. Opłaty dokonuje się kartą kredytową. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona w ciągu 7 dni od wymeldowania. Całość depozytu zostanie zwrócona na konto karty kredytowej po sprawdzeniu stanu obiektu."

tu chyba potrzebna jest karta kredytowa...

4 Ostatnio edytowany przez Misinx (2021-04-10 14:17:13)

SenWiktorii napisał/a:

"Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 400 jest wymagany po przyjeździe. Opłaty dokonuje się kartą kredytową. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona w ciągu 7 dni od wymeldowania. Całość depozytu zostanie zwrócona na konto karty kredytowej po sprawdzeniu stanu obiektu."

Mało kto używa kart kredytowych. Jeśli nie masz pewności to zadzwoń do najemcy i się upewnij, ale jestem pewien, że zwykła karta płatnicza też może być.

Właśnie wszedłem na swoje konto w booking i tam jest napisane, że do konta można przypisać kartę "kredytową lub debetową", czyli karta debetowa też może być. Znajdziesz to w ustawieniach swojego konta. Po przypisaniu karty do konta kwota dotycząca depozytu jest ściągana z automatu. Tak jak przy innych podobnych płatnościach.

Przed użyciem wstrząsnąć.

5 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2021-04-10 14:56:42)

Po prostu przejdź całą  procedurę  i jak Twoja karta przejdzie t otrzymasz potwierdzenie od bookinga to ok. Pamiętaj że to booking będzie dysponentem twoich pieniędzy właściciele apartamentów otrzymują zapłatę  około miesiąc po Twoim wyjeździe najczęściej:)
Zawsze masz do dyspozycji infolinie booking.

jedni lubią zagadki kryminalne- a ja psychologiczne smile

większym nieszczęściem nie umieć kochać, niż nie być kochanym... smile

6 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2021-04-10 16:18:42)

SenWiktorii napisał/a:

Może tak być. Z podobnym wymogiem spotkałam się kilka razy za granicą w wypożyczalniach samochodowych, gdzie zabezpieczano depozyt na ewentualne zniszczenie jeśli nie wykupiło się pełnego ubezpieczenia i wypełnienie baku. Nie przyjmowali kart debetowych, tylko kredytowe.

7

Korzystam z bookingu regularnie na całym świecie. Czasem płacę debetową, czasem kredytową. Nigdy nie miałam problemu.

Ruda wiolonczela, radosna i szczera.
Supergirls don't cry, supergirls just fly.
Witches don't need drugs to fly.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Karta kredytowa a rezerwacja apartamentu na booking...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021