WYSOKIE KOBIETY - O Matko Boska! Jaka Pani wysoka!:) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » WYSOKIE KOBIETY - O Matko Boska! Jaka Pani wysoka!:)

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 185 ]

77

Odp: WYSOKIE KOBIETY - O Matko Boska! Jaka Pani wysoka!:)

Ostatnio widziałam dziewczynę, z 185 lub może nawet 188, bardzo fajnie wyglądała, nie pomyślałam, że za wysoka czy coś, wręcz przeciwnie, bardzo mi się podobało jak wyglądała, ten wzrost smile Nie ma się czego wstydzić, często bardzo fajnie to wygląda jak mówię smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska
Zobacz podobne tematy :

78

Ja mierzę 176 i obcasy a właściwie koturny lubię.Nie dość,że wysoka to jeszcze wieszakowata.
Nazywano mnie w szkole drabina:) Od męża jestem niższa o 3 cm.
Zawsze mnie bawi jak ludzie mówią,że moja corka taaaka wyyysoka- no fakt- ma dziewięć lat i 146 cm.I dodają- no bo i mama wysoka wink O tacie ani słowa wink

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

79

Witajcie.
Ja mam tyle samo co Ty Gojka102 i Ci powiem, że nie narzekam. smile Ogólnie spójrzmy na dzisiejszą młodzież. Ludzie są (jak na razie;)) coraz wyżsi. Dla osób, które mają ponad 60 lat zapewne dziwi wysoki wzrost kobiet, ale dla naszego pokolenia to już nie jest takie dziwne. Wręcz przeciwnie.  smile

Najtrudniejszy jest dialog z samym sobą.

80

Suzan_444 napisał/a:

Witajcie.
Ja mam tyle samo co Ty Gojka102 i Ci powiem, że nie narzekam. smile Ogólnie spójrzmy na dzisiejszą młodzież. Ludzie są (jak na razie;)) coraz wyżsi. Dla osób, które mają ponad 60 lat zapewne dziwi wysoki wzrost kobiet, ale dla naszego pokolenia to już nie jest takie dziwne. Wręcz przeciwnie.  smile

I tutaj się zgodzę.
Najczęściej to właśnie starsi ludzie zwracają uwagę na mój wzrost /niekoniecznie są to "spostrzeżenia"negatywne/.
Ot i zwykłe zaskoczenie i .....że za moich czasów to ludzie nie byli tacy wysocy... smile
Ja tam przyzwyczaiłam się do tego.

Poza tym wcześniej bardziej przejmowałam się ciekawskimi spojrzeniami innych, dzisiaj mnie już to tak nie rusza.
Wczoraj byłam z "niższym" narzeczonym na zakupach i owszem, znowu zwracałam uwagę innych ale to dlatego, że świetnie wyglądałam wink
I tak się czułam. Co za skromność ze mnie bije smile

Czy 150, 160, czy 170 cm każdy ma duszę i brak wpływu na swoje zewnętrzne odbicie. Nic z tym nie zrobi.
A ludzie zawsze patrzyli na innych doszukując się "odmienności", aby tylko nie topić się we własnej, niezależnej od nich.

To my tworzymy nasze własne przeznaczenie...

81

Ja mam 176 cm i przez całe życie kompleksy przez to.Buty wyłącznie płaskie,jeśli założę choćby niewielki obcasik to czuję się okropnie,garbię się.Wiem,że te kompleksy mają podłoże psychiczne!Całe życie byłam dołowana przez bliskich i to się  odbiło echem,ale to zupełnie inna historia.Teraz martwię się o córki,bo dostały w genach mój wysoki wzrost.Od zawsze miałam nadzieję,że dostaną geny po ojcu(179 cm),bo w jego rodzinie przeciętna wzrostu to 164.Stało się jednak inaczej.Moje córy w wieku 15 i 16 lat są równe ze mną.Boję się,że jeszcze urosną.Czy to prawda,że jak się dostanie pierwszego okresu to się przestaje rosnąć?
Córki już mają kompleksy,chociaż ja im nie opowiadam o moich,staram się wskazać dobre strony wysokiego wzrostu,chociaż sama nie wierzę w to co mówię!

82

Leila01 dokładnie tak jak piszesz. smile Ludzie "starszej daty" nie są do nas wysokich przyzwyczajeni i latego pewnie czasem tak reagują. Następnym razem jak Ci powiedzą "jaka pani wysoka" , odpowiedz im "No cóz, wolę rosnąć wzwyż niż wszerz " big_smile Gwarantuję Ci, że się uśmiechną i przytakną. smile
Elizabeth73 czy jesteś pewna, że Twoje kompleksy wynikają z wzrostu? Ja (jak pisałam wcześniej)też mam tyle co Ty, a jakoś mi to zbytnio nie przeszkadza smile. Znajdź pozytywny w swoim wzroście. W ogóle patrząc tak ogólnie, 176 cm w dzisiejszych czasach to już nie tak dużo.
Piszesz, że boisz się o córki. A jakie one mają stosunek do wzrostu? smile  Pokaż im jako matka, że jesteś dumna ze swojego wzrostu, a i one zaakceptują go takim jakim jest.
Pozdrawiam.

83

Ja mam 153 i chciałabym mieć te 15 - 20 cm więcej. Żeby było śmiesznie mój facet ma prawie 1,90.

???? ?? ?? ????? ??? ?? ??? ?????? ?? ?? ????.
???? ?? ??
???? ??? ??? ?? ??? ?????
?? ???????? ??????,???? ??? ???? ?...

84

Lily89 napisał/a:

Ja mam 153 i chciałabym mieć te 15 - 20 cm więcej. Żeby było śmiesznie mój facet ma prawie 1,90.

zawsze tak jest xD

85

Iami napisał/a:
Lily89 napisał/a:

zawsze tak jest xD

Moja ciotka ma 156cm, a wujek 204cm....:) To jest różnica:)

Jeżeli chodzi o starszych ludzi zaczepiających mnie /pracuję w takim miejscu, że mam ich masę wokół siebie/, to wzajemnie sobie żartujemy. Oni do mnie "wasza wysokość", ja "szanowny elfie" wink No ale mogę sobie na to jednak pozwolić.

Elizabeth73.... Niesamowitą uwagę przykuwasz do tych centymetrów. Czy uważasz, że to jakaś ujma? Coś co należy tępić?
176cm to teraz tak samo "pospolity"wzrost jak np. 166cm.
Matko jedyna...co ja mam powiedzieć:)?

Będziesz ciągle nieszczęśliwa jeśli w głowie świdruje Ci takie myslenie.
Twoje córki na pewno widzą Twój dyskomfort i automatycznie naśladują Ciebie, Twoje zachowanie, myślenie.
Poza tym, Ty już się martwisz, że one są wysokie, że kompleksy je zjedzą tak jak i Ciebie.
Czy faktycznie w życiu miałaś nieszczęśliwe sytuacje związane ze wzrostem?
Czy przez te 176cm przydarzyła Ci się jakaś krzywda?

Absolutnie masz problem z własną wartością i na pewno nie jest to wina centymetrów....

To my tworzymy nasze własne przeznaczenie...

86

Ja mam 170 i jak pisałam według mnie bardzo fajnie wyglądają dużo wyższe kobiety np 180 lub 185, jeszcze wyższe często też. Lubię swój wzrost, ale wiadomo, to nie przeszkadza mi, żeby dziewczyna o innym wzroście mnie zachwyciła, normalna sprawa smile

Wisława Szymborska

87

Droga Leilo i Suzan-pisałam w moim poście,że moje kompleksy mają podłoże psychiczne.Trudne dzieciństwo odbiło się na mojej samoocenie.
Także to,że miałam samych niskich znajomych i górowałam nad nimi.To był zawsze temat do żartów a ja bardzo nieśmiała nie umiałam się obronić.Do chłopaków też nie miałam szczęścia-mój wzrost ich odstraszał albo ja uciekałam,bo niższy chłopak był u mnie od razu skreślony.
Co do córek to już zaczynają narzekać na cm.Ja przy nich nie narzekam,nie opowiadam o swoich kompleksach.

88

O tak, hehe często Ci bardzo wysocy lubią te niskie tongue U nas jest inaczej, ja właśnie średnia, ale nie niska-170, a mój ma 184, więc wysoki i dla mnie idealnie wink Nie ma dużej różnicy takiej, że np 30 cm hehe, nie trzeba się bardzo schylać, ale oczywiście jakby był wyższy, to też z nim bym była, kocham go i jest super facetem smile

Wisława Szymborska

89 Ostatnio edytowany przez Marietta54 (2014-04-10 00:28:10)

elizabeth73 napisał/a:

Ja mam 176 cm i przez całe życie kompleksy przez to.Buty wyłącznie płaskie,jeśli założę choćby niewielki obcasik to czuję się okropnie,garbię się.Wiem,że te kompleksy mają podłoże psychiczne!Całe życie byłam dołowana przez bliskich i to się  odbiło echem,ale to zupełnie inna historia.Teraz martwię się o córki,bo dostały w genach mój wysoki wzrost.Od zawsze miałam nadzieję,że dostaną geny po ojcu(179 cm),bo w jego rodzinie przeciętna wzrostu to 164.Stało się jednak inaczej.Moje córy w wieku 15 i 16 lat są równe ze mną.Boję się,że jeszcze urosną.Czy to prawda,że jak się dostanie pierwszego okresu to się przestaje rosnąć?
Córki już mają kompleksy,chociaż ja im nie opowiadam o moich,staram się wskazać dobre strony wysokiego wzrostu,chociaż sama nie wierzę w to co mówię!

Też jestem wysoka i do tego nie wyobrażam Sobie butów wyłącznie płaskich , no chyba , że sportowe , ale to tylko w górach  . Tylko zazdrosne koleżanki przezywały Mnie : długa albo ciocia wieża , ale na Mnie nigdy nie robiło to wrażenia . Zawsze dbałam o Swój wygląd i dbam . Jestem w miare wysportowana , fitness , basen .

90

Zazdroszczę Wam kobietki takiego podejścia do swoich cm.
Ja też tak chcę,ale nie potrafię!
pozdrawiam

91

Nigdy nie sądziłam że z swoimi 175 zaliczam się do bardzo wysokich kobiet, nigdy też nie rezygnowałam z obcasów czy koturnów przez wzrost smile Męża mam wysokiego - 190 dzieci też będą wysokie córka ma 11 lat i już 158. Wzrost nigdy nie był dla mnie powodem do kompleksów, a raczej jest moim atutem smile

Żyj chwilą, jakby to była ostatnia chwila Twojego życia
  Janis Joplin
GG 48984653

92

Witam! Ja mam 169 cm. Wydaje mi sie, ze  w sam raz. Pamietam, ze kiedys mialam chlopaka- cholernie przystojny, mial bardzo duze powodzenie u kobiet, ale niestety, byl dosc niski. Ja mialam wtedy prawie wink 15 lat, on 22 (seksu miedzy nami nie bylo ), a bylismy z soba 1,5 roku. I jak juz wspomnialam, mial duze powodzenie u kobiet. Jedna nawet chciala mi go odbic (zreszta, zeby tylko jedna hehe)- dziewczyna ladna, ale baardzo wysoka. Biedaczka, bardzo podobal jej sie "moj" Piotrek. Tylko ze ona miala 188 cm... Wygladaliby komicznie. Widzialam, ze jest o niego cholernie zazdrosna i ze ma kompleksy z powodu swojego wzrostu... I tutaj wygrywalam z nia w przedbiegach. Byl tez taki okres, ze ja sama wstydzilam sie swoich cm (bylo to w momencie, gdy zaczelam rosnac i nawet ja bylam wyzsza od Piotrka- to byla dla mnie tragedia, to byl tez jeden z powodow naszego rozstania, taki nieoficjalny). Potem poznalam mojego meza- 172 cm. Jest tylko ciut ode mnie wyzszy, ale nie mam kompleksow. Zakladam nawet male obcasy. Dzisiaj jestem zadowolona z mojego  wzrostu, zawsze chodze wyprostowana, ale mysle, ze to troche kwestia dojrzalosci. W okresie dojrzewania bardziej zwraca sie uwage na takie rzeczy i latwiej o kompleksy. Mysle tez, ze nie zamienilabym moich cm na inne. Nie chcialabym byc wyzsza. Aczkolwiek mala kobieta tez bym nie chciala byc. Mojemu mezowi nie podobaja sie takie malutkie kobietki. Wiec nie mam ze sobe problemow smile

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili
  Sokrates   

07.05.2013- Czarus smile

93

Witam wszystkie wysokie kolezanki:) ja mam 178cm i na szczescie nie tak duza nogie;) 6.5 albo 7 uk tj 40 euro, z kupnem butow nie mam problemu, czasem ze spodniami lub dresami ale na szczescie mam juz swoje firmy ktore znam i wiem ze z dlugoscia nie zawodza! Na szpilkach wielkich chodzilam jak bylam mlodsza wiadomo czeste imprezy itp..teraz juz mniej imprez i chlop mniejszy tj mniejszy od bylych bo ma 181cm i troche poszly szpile w odstawke aczkolwiek mam ich duzo i kupuje nowe na " lepsze czasy" hahahaha...:):)

Czlowieka poznamy po jego stosunku do zwierzat

94 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2014-07-11 16:53:42)

Ewika99 napisał/a:

Witam! Ja mam 169 cm. Wydaje mi sie, ze  w sam raz. Pamietam, ze kiedys mialam chlopaka- cholernie przystojny, mial bardzo duze powodzenie u kobiet, ale niestety, byl dosc niski. Ja mialam wtedy prawie wink 15 lat, on 22 (seksu miedzy nami nie bylo ), a bylismy z soba 1,5 roku. I jak juz wspomnialam, mial duze powodzenie u kobiet. Jedna nawet chciala mi go odbic (zreszta, zeby tylko jedna hehe)- dziewczyna ladna, ale baardzo wysoka. Biedaczka, bardzo podobal jej sie "moj" Piotrek. Tylko ze ona miala 188 cm... Wygladaliby komicznie. Widzialam, ze jest o niego cholernie zazdrosna i ze ma kompleksy z powodu swojego wzrostu... I tutaj wygrywalam z nia w przedbiegach. Byl tez taki okres, ze ja sama wstydzilam sie swoich cm (bylo to w momencie, gdy zaczelam rosnac i nawet ja bylam wyzsza od Piotrka- to byla dla mnie tragedia, to byl tez jeden z powodow naszego rozstania, taki nieoficjalny). Potem poznalam mojego meza- 172 cm. Jest tylko ciut ode mnie wyzszy, ale nie mam kompleksow. Zakladam nawet male obcasy. Dzisiaj jestem zadowolona z mojego  wzrostu, zawsze chodze wyprostowana, ale mysle, ze to troche kwestia dojrzalosci. W okresie dojrzewania bardziej zwraca sie uwage na takie rzeczy i latwiej o kompleksy. Mysle tez, ze nie zamienilabym moich cm na inne. Nie chcialabym byc wyzsza. Aczkolwiek mala kobieta tez bym nie chciala byc. Mojemu mezowi nie podobaja sie takie malutkie kobietki. Wiec nie mam ze sobe problemow smile

Hm, teraz chyba nie zostawiłabyś męża, jeśli jednak byłabyś wyższa? W sumie mnie ominęły takie problemy, od byłego byłam wyższa i nie przeszkadzało mi to, ale owszem, niektórym osobom niby to przeszkadza. Dla mnie po prostu wzrost faceta nie jest taki ważny, taka inna trochę pod tym kątem jestem tongue

Wisława Szymborska

95

Każdy wzrost ma swoje plusy i minusy.Jak jesteś wysoka to wszystko widzisz na koncercie nawet jak dalej stoisz ,w tramwaju oddychasz nawet jak jest bardzo zatłoczony smile, no i te długie nogi.Poza tym nikt Cię nie przeoczy.Jeśli chodzi o facetów to zawsze można znależć wyższego nawet jak masz 180 czy 188.Kwestia jest też taka jak się ten wzrost ogarnia.Wysoka dziewczyna,która się garbi lub ma jakiekolwiek za krótkie ubranie wygląda po prostu żle.Do komentarzy typu ale jesteś wysoka można się przyzwyczaić choć biorąc pod uwagę ile razy się to słyszy to ja np.czasami odpowiadam żartobliwie coś w stylu 'no co ty?'albo jak ktoś się pyta ile mam wzrostu odpowiadam np. 2,5 i nadal rosnę heh.Ogółem można z tym normalnie żyć smile

96

Wysoki wzrost jest SUPER! Wysocy ludzie zawsze wydają się silniejsi, a przez to bardziej atrakcyjni (majestatyczni?), podobno również sa potrzegani jako bardziej inteligentni, co chyba jest prawdą, bo w mojej firmie wszystkie najważniejsze stanowiska są piastowane przez bardzo wysokich, w tym głownie przez babeczki.
Ja należę do babek kompaktowych i strasznie, ale to strasznie chciałabym podrosnąć, ile tylko się da smile Niestety szczerze w to wątpię.
Wysokie kobiety! Proszę zatem nie marudzić, tylko cieszyć się tym, co Wam dano gratis! smile

a problem z doborem ciuchów czy butów to ma każdy, spóbujcie znaleźć spodnie mając malo wzrotu i tyłek J.Lo! smile

97

Ja to uwielbiam wysokich ludzi, nieważne czy to kobieta czy mężczyzna. Głupio się czuję przy niższych od siebie

'I am thinking of you
in my sleepless solitude tonight'

98

Pozdrawiam wszystkich wysokich ze swoich skromnych 160 cm.;)

99

Ja tez mam 173 cm wzrostu i powiem wam ze z nikim bym sie nie zamienila, a nawet nie zaszkodziloby gdybym miala troche wiecej smile uczynilam ze swojego wzrostu swoj atut, dzieki temu ze jestem wysoka mam dlugie nogi a w szpilkach czuje sie cudownie
Na szczescie trafil mi sie wysoki chlopak (190) przy ktorym moge sobie pozwolic nawet na najwyzsze szpilki...
Dziewczyny, wasz wzrost to wasz atut!
188 cm to rzeczywiscie sporo ale na pewno jestes piekna kobieta i Ci to nie umniejsza..wrecz przeciwnie, zwracasz uwage, a faceci ogladaja sie za Toba, glowa do gory smile
Pozdrawiam:)

100

Ja mam 182 wszyscy tez psiacza ze jestem wysoka, no przewyzszam tez polowe ludzi a kobiet to na pewno. Boty 42 rozmiar problem z kupieniem ale sprowadzaja mi do sklepu takie jak chce. Facetow paru mialam ale wkurzalo mnie to ze na jmprezach 90 % facetow jednak nizszych albo tego samego wzrosti. Od roku mezatka jestem maz ma 192 tak wiec idealnie :-)  na dzien dzisiejszy moj wzrost juz mi nie przeszkadza od dawna o nim nie myslalam:-)

Amanda Amelia - 22.08.2013

101

Też jestem wysoka mam 180cm może to trochę mniej od Ciebie smile
Ale zawsze byłam o głowę wyższa od innych dziewczyn, zawsze ludzie spoglądali czy nie mam może butów na obcasach, bo jestem taka wysoka. Kiedyś się tym martwiłam, przejmowałam, a teraz mi to zwisa tongue
Ale wzrost także przydaje się w życiu np. w sporcie.
Dzięki temu że jestem wysoka mogę grać w siatkówkę smile

Nie przejmuj się tym co ludzie mówią. Dostałaś dar od Boga- wzrost i ciesz się nim.
Nie jedna niska dziewczyna chciałaby być tak wysoka.

102

Ja mam 173 i w sumie jestem dumna z tego smile Dobrze sie czuję z tym mam ładna figurę długie zgrabne nogi tongue Jak założę szpilki to nie da się nie zauważyć że faceci sie za mną oglądają big_smile Ale i bez tego też się patrzą tongue  Koleżanki mi zawsze zazdrościły wzrostu tongue

Kiedyś idziemy z koleżanką i ona się tak rozgląda ja sie pytam Co Ty robisz?? a ona "Nic patrzę jak ludzie sie za Toba oglądają " hahahaha  big_smile

"Pozory mylą.... a ludzie zawodzą "

"Never look back "

103

Ja mam 178 i jak idę gdzieś z kumpelą 188 nie mam żadnych szans na podryw...ŻADNYCH! Sprząta mi sprzed nosa każdego i każdy za nią właśnie się ogląda. Tylko coraz częściej faceci to jakies kurduple i tu jest problem o ile się chcesz przytulic nie do szoła tylko do klaty  wink

104

Mi kiedys powiedzial jeden facet ze za takimi wysokimi powyzej 180 to sie ogladaja ale raczej ze zdziwieniem a nie z powodu zachwytu. Raczej: ty patrz jaka wierza,jaki dziwolag itp

105 Ostatnio edytowany przez Marcjano (2014-08-18 12:34:32)

Co kto lubi. Ja wolę niskie i drobne kobietki. Wysokie osobniki raczej nigdy nie kojarzymi mi się z siłą i majestatycznością, ale to chyba zboczenie pewne bo przez wiele lat grałem w siatkówkę mimo plugawego wzrostu (172cm, ale libero wysoki być nie musi) i siatkarki i siatkarze byli raczej zawsze bardzo szczupli. Ja bym się raczej trochę głupio czuł mając znacznie wyższą kobitę. Moja żona jest mojego wzrostu i jak założy szpilki to już się dziwnie czuję, choć jej to nei przeszkadza:P

106

Wlasnie wysocy kojarza sie z sila i majestatycznoscia.. Ja mam 178cm i uwazam ze to max. Kiedys spotkalam koszykarki z trefla z gdyni/sopotu i czulam sie jak karzel,siegalam im wszystkim do ramienia! Boze jak mi bylo zle wtedy..pierwszy raz w zyciu tak sie czulam..dziwne uczucie wstydu,malosci,kompleksy,,no doslownie. I wtedy poczulam to co czuja niscy. Niefajnie. Choc pewnie cale zycie to sie przyzwyczaili ze wszyscy wokolo moga im kufel z piwem na glowie postawic:)

107

Taka prawda że faceci teraz jacyś tacy nie wyrośnięci są hehehe tongue

"Pozory mylą.... a ludzie zawodzą "

"Never look back "

108

pola_aaa napisał/a:

Też jestem wysoka mam 180cm może to trochę mniej od Ciebie smile
Ale zawsze byłam o głowę wyższa od innych dziewczyn, zawsze ludzie spoglądali czy nie mam może butów na obcasach, bo jestem taka wysoka. Kiedyś się tym martwiłam, przejmowałam, a teraz mi to zwisa tongue
Ale wzrost także przydaje się w życiu np. w sporcie.
Dzięki temu że jestem wysoka mogę grać w siatkówkę smile

Nie przejmuj się tym co ludzie mówią. Dostałaś dar od Boga- wzrost i ciesz się nim.
Nie jedna niska dziewczyna chciałaby być tak wysoka.

ze mna jest pdobnie, choc nienawidze siatkowki. kiedys lubilam koszykowke smile ale niskie zolzy z mojej klasy mi ja obrzydzily. Niby je tratowalam... jesli byly tak male, ze ich nie widzialam? A wuefista nie potrafil wprowadzic rownowagi, eh. Wpadlam w kompleksy, ze jestem wielka, ciezka i dziwna... sad

180 i nadwaga.

Teraz nie mam juz kompleksow, schudlam i zaczelam nosic buty na obcasie. W nosie mam, ze ktos na mnie spojrzy... A niech patrzy i podziwia smile w dodatku pracuje w pokoju z 3 facetami, a ja jestem najnizsza, wiec zle sie nie czuje.

Jestem zadbana, ladnie ubrana i czuje sie dobrze w swojej skorze i mam za***te dlugie nogi wink

Na zakupy jezdze do holandii, bo maja dopasowana rozmiarowke haha (najwyzszy narod swiata), nie ma problemu by kupic cos fajnego i niedrogiego. W polsce to sie trzeba nalazic i naprzymierzac - tragedia.

Moje cory tez beda wysokie... heh wink widze to po stopach i tym, ze goruja nad rowiesnikami.

Ciesze sie znalazlam zalety w tym co dostalam od Bozi i staram sie nie myslec o wadach, tym ktorym sie to nie podoba, niech spadaja na drzewo, moze tam nie bede im przeszkadzac...

109

ayka napisał/a:

Wysoki wzrost jest SUPER! Wysocy ludzie zawsze wydają się silniejsi, a przez to bardziej atrakcyjni (majestatyczni?), podobno również sa potrzegani jako bardziej inteligentni, co chyba jest prawdą, bo w mojej firmie wszystkie najważniejsze stanowiska są piastowane przez bardzo wysokich, w tym głownie przez babeczki.
Ja należę do babek kompaktowych i strasznie, ale to strasznie chciałabym podrosnąć, ile tylko się da smile Niestety szczerze w to wątpię.
Wysokie kobiety! Proszę zatem nie marudzić, tylko cieszyć się tym, co Wam dano gratis! smile

a problem z doborem ciuchów czy butów to ma każdy, spóbujcie znaleźć spodnie mając malo wzrotu i tyłek J.Lo! smile

Chociaz nie czuje sie majestatyczna, jestem strasznie niesmiala i zamknieta w sobie, to czuje na wlasnej skorze jak ludzie sie do mnie odnosza.
Prawie nikt mnie nie zaczepia na ulicy od tak sobie (moja kumpela z metra cieta ciagle jest zaczepiana i o cos pytana).
nigdy sie nie balam chodzic sama po zmroku, bo nawet "kolesie" spod sklepu czy innego trzepaka mnie nie zaczepiali.
... cos w tym jest.

kiedys narzekalam, ale taraz sie ciesze tym co mam smile

110

Ja też jestem wysoka 178 cm i nie narzekam:) Chociaż jak włożę obcasy to czasem mnie zaczepiają. Nie przejmuję się tym, teraz przecież w modzie są wysokie modelki.

111

Teraz ludzie ogólnie są coraz wyżsi smile Spójrzmy na młodzież - ja mam 176 cm a nierzadko już mnie przewyższają niektórzy w młodszym wieku niż ja wink

112

Sadie napisał/a:

skromne 166cm ale mam to w nosie smile Jedni lubia takie inni inne. A jak zaloze fajne szpilki to i tak wiekszosci wysokim dziewczynom dorownam (wzrostem)

idealny wzrost dla kobiety 166 smile ja mam 161 cm i uwielbiam się w szpilkach smile

113

Wedlug mnie niema czegos takiego jask idealny wzrost ale generalnie mezczyzni i kobiety powinni byc niscy dlaczego poniewaz serce nie rosnie wiec ludzie wysocy wcale nie sa zdrowsi wrecz odwrotnie sad
Choc sa postregani jako wrecz idealy nie zaleznie od plci, niemowiac juz o akwizytorach, modelkach, modelach czy wiekszosci sportowcow bo tam wiadomo  im wyzsza osoba tym lepsza.

Negatywny obraz feminizmu jest jednym z narzędzi służących do upilnowania kobiecego stada żeby nie zaczęło brykać i trzymało nóżki razem. I tak przyznanie się do feminizmu lub podejrzenie o to naraża kobietę na zetkniecie się z całym szeregiem często sprzecznych stereotypowych wyobrażeń. Aby nie utracić szacunku społecznego musisz nie lubić feminizmu. Niekoniecznie za postulaty a ich realizację.

114 Ostatnio edytowany przez Wiedzma (2014-09-17 02:02:37)

.

hmmm dla mnie problemem nie jest moje 176cm ale to ze tak czesto podobam sie facetom nizszym ode mnie nawet o cala glowe. How it is possible?!?! Na szczescie moj maz ma 2 metry wzrostu, wiec wreszcie nawet 15 cm obcasy sa ok smile Prawde mowiac: miodzio smile

Aaaaa no tak, kompleksy...
Ale po co?
No i przede wszystkim: dlaczego?
My, wysokie, (o ile szczuple i wysportowane) podobamy sie zawsze i wszedzie.
Nie ma znaczenia miejsce, czas, ani srodowisko.
Mamy gracje, ktorej caly dwarf'owy swiat nam zazdrosci smile
No nie mowcie mi, ze nie zauwazylyscie smile

Oj wiem, wiem... ja jestem prawie dwarf'owa... ale prawie robi wielka roznice, wiec odpusccie mi ok?

(176cm)

.

Posty [ 77 do 114 z 185 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » WYSOKIE KOBIETY - O Matko Boska! Jaka Pani wysoka!:)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018