szukam internetowej przyjaciólki w Irlandia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » szukam internetowej przyjaciólki w Irlandia

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 64 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 117 do 174 z 3,705 ]

117

Odp: szukam internetowej przyjaciólki w Irlandia

czesc kochane moje  babeczki!

dzien  zabiegany ,bo jezdziłam przez centra handlowe  ,żeby kupic jakis  plaszcz,ale niestety nic mi sie nie spodobało;zalamana  wrocilam do domku;
teraz  mam chwilke  dla siebie  ,bo mąż pojechał na lotnisko po znajomych;(tylko ich podwozi,wiec to nie do mnie jadą hahaha);

tacharowa- no jestem juz przyzwyczajona do rozmiaru swojego biustu.mam tak od zawsze wiec jest ok.przed ciążą bylo 75 D a teraz jest DD.co  robić?
najwazniejsze ze mąż zadowolony.jednak  wykanczające jest szukanie  biustonosza;
dlatego łapie okazje;

a jesli  chodzi o brzuch po ciązy to ja to  nazywam worem pociążowym;nie moge na niego spojrzeć ,a myśl ze juz  sie nigdy nie rozbiore do  stroju bikini przyprawia mnie o dreszcze;
ciagle mam nadzieje ze może sie jeszcze sie skurczy?
a zaraz potem tłumaczę sobie -durna babo tak już będzie i już!
szczerze ,czasem przechadzając sie i widząc dziewczyny ,ktore  spacerują z wozkami( z dzieciaczkami ledwie co urodzonymi),patrze na nie  a one już noszą skinny dzinsy, to nasuwa sie pytanie jak one to robią?,gdzie im sie to wszystko wstąpiło,wessało?nie wiem...

cupcake-sczerze?to nie wiem co  zrobiłam ,ale  drugi raz tego nie powtórze.wiec czytam te wyjasnienia z nawiasami i prawde mowiąc dla mnie to masło maślane;odpuszczam;
nie narzekaj  skarbie na wzrost-bo mysle ze czego nie załozysz zawsze bedziesz dobrze wygladać,bo wzrost odejmuje tych znienawidzonych kilogramów.

xena- no widzisz kochana-zrozumiałas mnie! zawsze gdzieś coś  sie nie mieści;najlepiej  wziąść ze soba nozyce do sklepu i jak coś nie pasuje to odciąć to tu to tam!

Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz
Zobacz podobne tematy :

118

XENAa już masz jakiś konkretny kurs na myśli ?

tacharowa ADD to jest coś w podobie do ADHD tylko, że bez okazywania agresji. Dziecko potrzebuje okazywania miłości na każdym kroku, jest płaczliwe i na tym kończą się różnice wink
Problemy pojawiły sie już w przedszkolu. W domu mały szatan, myślałam, że w przedszkolu/szkole się wyciszy, zobaczy, że koleżanki siedzą, nic nie mówią... niestety, "nie daleko pada jabłko od jabłoni" ma to po mnie sad

119

cupcake napisał/a:

Się zebrały "wymiarowe" hahaha ja znowu wielkolud jestem. spodnie wszelakie sięgają mi do pół łydki, kurtki 3/4, butki noszę 9. Jak za długie można obciąc ale się niestety nie wydłuży. Czasem coś znajdę w tkmaxx ale jest baaaardzo ciężko.

Ale że ze mnie nerwus jest, mówię Wam dziewczyny. Tak nie dużo trzeba, żeby mnie z równowagi wyprowadzić sad
Mały mi zapaskudził cały pokój. Siada w nocniczku przed bajeczką i kupka. Ja w tym czasie robiłam z córką lekcje... bez szczegółów co oprócz wykładziny jest w kupie http://emoty.blox.pl/resource/zly1.gif
Ja już nie mam siły sad tacharowa, masz 3, skąd Ty bierzesz na to siły ?

lilia jak cytujesz kogoś musisz zostawić te nawiasy kwadratowe [...] . Wtedy będzie cytat w tabelce . Jak sama widzisz usunęłaś też nawiasy w moim wpisie [url]i zniknął emotikon wink zaczyna się np [url]a kończy z ukośnikiem [/im g] tak samo pogrubienie, zaczyna się od [b] w nawiasie a trzeba dać ukośnik "/" żeby wiedział się gdzie kończy sie tłusty druk  wink
ja to po prostu pisze z klawiatury nie zaznaczam nic, nie cuduje, piesze jak każde inne słowa

Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz

120

dobra  nie smiejcie sie -podjełam kolejna próbe i dooooooooopa wielka z tego wyszla.ale mnie  qu....jasna bierze.no musze  to jakoś ogarnąć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

121

dobra  dziubeczki.widze  ,że wszystkie juz  poszłyscie lulu wiec i ja sobie ide na tv.

do juterka ,zapraszam na kawusie i swiezutka bułeczke z jabłkiem z piekarni!

wpadniecie?

122 Ostatnio edytowany przez cupcake (2011-10-10 21:01:32)

lilia80 napisał/a:

nie narzekaj  skarbie na wzrost-bo mysle ze czego nie załozysz zawsze bedziesz dobrze wygladać,bo wzrost odejmuje tych znienawidzonych kilogramów.

Oj kochana można się pomylić wink

Wzięłam się za dietę po odkarmieniu młodego. 10 miesięcy był tylko na cycusiu, nie zabrał żadnego kilograma. Po ciąży owszem waga spadła, ale po jakims czasie zaczęła roznąć. 93 kg !  Przed pierwszym dzieckiem ważyłam 70.

Dziś mam 75kg (chyba ;)jeszcze ) ale powiem Ci, że rzucenie tytoniu było pestką w porównaniu ze zrzucaniem kilogramów.
Miałam wałek pociążowy przed dietą, ale w wakacje nie bałam się włożyć bikini. Wiadomo, że mój brzuszek nie wygląda tak ładnie jak przed ciążami, cały w rozstępach, ale nie wstydziłam się iść na plażę w bikini . Więc nigdy nie mów nigdy. Na wałeczek polecam szczypanie, peeling kawowy, oraz kremy wyszczuplające. No i brzuszki znienawidzone.

Laski po porodzie ? Większość, nie mówię wszystkie ! dziecku zamiast piersi wtykają flaszkę a same fajeczki, kawusie z koleżankami, jak się w domu nie siedzi to i człowiek o jedzeniu zapomina. Taka prawda.

do jutra kochane. dzieci w łóżeczkach lecę doczytam tę książkę swoją smile

Słodkich snów

123

lilia80 napisał/a:

dobra  nie smiejcie sie -podjełam kolejna próbe i dooooooooopa wielka z tego wyszla.ale mnie  qu....jasna bierze.no musze  to jakoś ogarnąć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no zacytowałaś smile BRAWO !!! Piszesz pod cytatem czyli pod [/guote], nic nie usuwasz smile
te [guote] muszą być smile

i w momęcie jak piszesz pod cytatem, możesz odnaleźć tekst pogrubiony. W moim przypadku wasze niki, przyjżyj się w jakich są nawiasach. Jeżeli napiszesz to samo będzie wyróżnione. Tylko [tagi] pisz bez przerw.
No dawaj zdolna jesteś.

124 Ostatnio edytowany przez tacharowa (2011-10-10 21:36:30)

ja nic nie kumam z tych pogrubien probowalam i tak i siak i duuuuuuuupa wielka trudno nie bedzie grubo i tyle.Ja zaraz lulu lece jutro od rana sprzatanie zupka zostala wiec obiadek gotowy na ale salatke warzywna robie wiec krojenie czeka chociaz nie wiem czy to nie za pozno bo za 2 mce swieta i znow trzeba bedzie robic chyba ze srobie inna eh nie wiem.Dziewczyny ja wazylam ponad 100 przy 170cm wzostu jedna wielka turlajaca sie kula tluszczu ohyda ohyda ohyda teraz jakos jest ok ale tez jeszcze mam do zrzucenia dupcia juz fajna ale ten brzuchol fuj ja nie wyskocze w bikini raz ze worek dwa ze rozstep rozstepem rozstepa pogania niektore nie maja z tym problemu nie maja rozstepow no coz ja tez jak widze te laski to co?to g im w oko ja jestem taka i sie nie zmienie i mam 3 dzieci i jestem jak to sie mowi dosc korpulentna sylwetke hihi ale se powiedzialam:)))eh kobitki nie nudze ide lezakowac dobranoc do porannej kawki

ostatni raz probuje

125 Ostatnio edytowany przez tacharowa (2011-10-10 21:39:13)

Yes yes yes yes yes udalo sie kurna lilia to proste tylko se przeczytalam i napisalam jak tam jest I'm wanderful have a good night my ladies

126

Wrocilam. Wypoczeta, opalona wpadlam bezposrednio pod intensywne przygotowania do egzaminu w collegu. Normalnie mozg mi przenicowalo. Przyszlam do domu i nawet obiadu nie mialam sily jesc.
Widze ze nam sie "przyjaciolkowo" rozroslo smile Nie bylo mnie raptem tydzien a tu taka intensywna konwersacja big_smile Witam freshmanow big_smile

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

127 Ostatnio edytowany przez tacharowa (2011-10-11 08:15:48)

No w koncu Sadie jestes opowiadaj jak bylo?Pewnie cudnie co?Slonce plaza i blogi spokoj a tu taki powrot nie zazdroszcze bo sie rozleniwilas co?

Lilia juz wiem co i jak teraz ci wytlumacze pisze nie znakami tylko slowami wiec jak slowo to musisz znaczek wstawic:najpierw nawias kwadratowy,w nawiasie literka b,i nawias kwadratowy po tym bez zadnych spacji piszesz imie lub zdanie ktore chcesz by bylo podkreslone po skonczonym zdaniu bez spacji i kropek znowu nawias kwadratowy,ukosnik.literka b,nawias kwadratowy i jak puscisz posta bedzie podkreslone mam nadzieje ze zrozumialas:)))Ja byc Krzysztof Kolumb odkryc ja Ameryka:)))))

Cupcake ja myslalam ze moja cora tez na cosik takiego choruje ale jest zdrowa.Tylko ma strasznie duzo energii a z czego jak nic nie je?Nawet zaczela mi podkradac slodycze znajdywalam pod poduszka papierki albo w plecaku o wyzucaniu jedzenia nie mowie nawet bo ostatnio rozbieralismy krzeselko malego do jedzenia i tak bylo nawpychane nic nie dociera do niej jak glowa o sciane mowie wam dziewczyny czasami az mi sie nic nie chce i tylko jej strzelic po tylku choc jestem przeciwnikiem bicia.

Dobra babeczki ja juz kawusie popijam pozniej sprzatanko i salatka wiec chwilke mnie nie bedzie jakie plany na dzis?Pogoda nie nastraja na dwor wiec ja siedze w domu chyba ze sie przejasni pozdrawiam buziole

128

Donegal Weather Channel
?!!!!! DONEGAL TO SEE THE WORST WINTER EVER !!!!! 10/10/11 CLIMATOLOGISTS has send a warning out to the northwest and practically Donegal that we are going to have a winter from hell with temperatures of minus 20. we are gonna be hit by heavy snow fall in November, December and January James Madden, long-range forecaster for Exacta Weather, said: "I initially expect frequent and significant snowfalls across many northern regions throughout this winter."I also expect November, December, January and February to feature largely below-average temperatures and it is likely that temperature and snowfall records will be broken within this defined time frame."   Jednym slowem czeka nas masakralna zima ja nie chce!!!

129

witajcie!

na poczatek witam Sadie po tak dłuuuuuuugiej nieobecnosci;
kochana  my tutaj same  sie rozgrzewamy,dajemy sobie  duzo  ciepelka  bo  pogoda do bani;a jak  ktoras nos wyciąga poza domek to sie  wspieramy brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

ale ciekawe jestesmy wrazeń.jak znajdziesz chwilke to  opowiedz o klimaciarskim wypadzie,moze jakieś pikantnościiiiiiiiiiiiiiiiii???????hahahhah

oj tacharowa- tak na siebie narzekałaś a  zobacz teraz wymiatasz moja droga.
nie wiem ja tez  cos sprobuje  ale moja głowa niejest przystosowana do komputerowego cyber swiata hihihihih;
słuchaj podziwiam cie  ze sie  odwazyłas na stroj bikini.ja  przed latem specjalnie  zafundowałam sobie taki  dwuczesciowy ale  z taka mini koszuleczka ,wiązana na szyi;nawet fajnie wygladalam.bynajmniej latem czlowiek tez inaczej wyglada ,bo i  to ciało jest opalone i wogole.

cupcake-  dzieki  kochana za powstrzymanie sie od  wycia ze mnie....ale ja sie staram ojejejejej;
a te wszystkie diety?sama nie wiem czy takie sa dobre.ja po ciazy karmiłam piersią ylko 2 m-ce bo moj synuś nie chciał mojego.i od tamtej pory jedziemy na sztuczniaku;jednak waga u mnie spadła najbradziej w pierwsze 3 m-ce-bo maly mial kolkę.o ludzie  jak  ja sie wyczerpałam.nie wiem jak ja wtedy funkcjonowałam;mąż nocki w pracy ,jak wracał troche mnie wsparł ale musial sie polozyć ,a ja z małym na reku.dopiero po 2 m-cach polozna podwpoiedziałam mi (krowa jedna,dopiero wtedy),ze sa specjalne kropelki po ktorych przejdzie  dziecku w ciagu 72h;juz po pierwszej dawce synek sam usnął na cale 15min.to był szał!!!!!!!!!!!!

a dzisiaj  brak planów.mam nadzieje ze to bedzie spokojny dzien,nie taki zwariowany jak wczoraj.

ja juz na obiadek mam powstawiane.teraz mysle o jakies  donbrej herbatce...

130

LUDZIE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

WIDZICIE TO CO JA
NIE WIERZE
UDALO SIE

TACHAROWA CZAPKA Z GŁOWY

JESTES GENIALNA..............................

TO SIE  NAZYWA  Z POLSKIEGO/KOMPUTEROWEGO  NA  ...NASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

131 Ostatnio edytowany przez tacharowa (2011-10-11 10:24:58)

A dziekuje kochana dziekuje fajnie ze ci wyszlo ja tez sie cieszylam wczoraj jak dziecko maz sie na mnie patrzyl jak na ufo a ja sie darlam ze sie udalo!!!!!Salatka nabiera ksztaltow ale kochana lilio to nie ja wystartowalam w bikini to cupcake ja bym tylko ewentualnie w jednoczesciowym takie zycie ide dalej do kuchni robic buziole.A jak tam ci wyszedl wczorajszy przepis?

132

tacharowa-matko kochana-jak  ja was obie przepraszam;no jaka wpadka!
mam nadzieję,ze was nie uraziłam;chyba  slepa jestem!słowo daje!
ale mi wstyd!

bynajmniej jak tam u was?????????
niestety nie  zrobiłam tego twojego przepisu bo mąż mnie zaprosił do nowootwartej  knajpy włoskiej;wyprobuje , bo jest ten przepis ciekawy;

teraz siedze i gadam na skypie z moja  babunią....

a jak tam sałatka,skonczona?

133

Salatka gotowa,posprzatane,pranie wywieszone i pierze sie kolejne wiec jestem troszke zmachana i odpoczywam.Maly oglada Garfielda a ja siedez i sie zastanawiam czy umyc okna czy jeszcze poczekac bo swieta zapasem chyba poczekam jak tam przygotowania do wyjazdu lilio?Nic sie nie stalo ja sie nie gniewam a nawet mi schlebilo troszeczke hihi buzka:))

134

tacharowa-prawde mowiąc  to jesczze nie mysle  o pakowaniu.na razie kompletuje  garderobe  synka i meza.zeby kazdy mial co  ubrac na wyjscie i po domku.wszystko na mojej  głowie ,bo mąz  sie tylko w torbe spakuje i  juz.
wiecie  a to malemu jakąs  koszulke  swiezą ,a to spodnie  nowe -co ja wam  bede gadac,na pewno to znancie;

a na obiad  mam pomidorowa  a na drugie salatka  z rukola  ,poledwica i  warzywami;jak to ostatecznie wyjdzie  nie wiem,ale to bedzie cos nowego w mojej kuchni.przygotowuje to po raz pierwszy;

135 Ostatnio edytowany przez tacharowa (2011-10-11 12:35:47)

Daj znac jak wyjdzie to moze i ja sie skusze i zrobie?Ja na dzis mam ale na jutro chyba zeberka albo gulasz zrobie nie wiem jeszcze co.A to z ciuchami znam oczywiscie mezowie zazwyczaj nie zwracaja uwagi na taki maly szczegol jak ciuchy hihi

136

halo halo  kochane!

a wy jak  tam dzisiaj dzionek mija?

sadie-uczelnia
xena -w pracy
cupcake-zaginęła w boju...albo tak ją książka wciągnęła...
tacharowa- pewnie popoludnie z dziecmi;

wiec zostaje  mi na was  zaczekać

BUZIACZKI

137

Ja zaraz bede miala popoludnie z dziecmi za pare minut wroca ze szkoly a na razie wstawialm zupke do podgrzania i czekam co nowego dzis mi zmaluja:((Zawsze jak przychodza ze szkoly jest mamo bo Krzys to bo Nikola tamto jedno bez drugiego zyc nie moze a kloca sie bija ile wlezie no coz taki wiek to normalne,chociaz jest i dobra strona bajki im wlacz to ich nie ma wtedy cicho jak makiem zasial ale ile mozna bajki ogladac?Od samego rana najmlodszy tylko wstanie to juz bajki,no dobra nie bede juz narzekac.Chociaz jak byli w polsce bez nas jakos mi tak za cicho w domu bylo.Dobra dziewczyny lece bo ooo juz wchodza do domu

138

Czesc dziewczyny.
Ja nie śpię od 3. Córcia mi się czymś struła, mamy domowy szpital. Chodze na rzęsach, do tego komputer mi pada. Trzeba nowy system postawić, mąż sie zajmie po, muszę poprzerzucać ważne, ulubione, żeby nie poginęło. Najbardziej mi żal ulubionych właśnie wink Tylko, że to cholerstwo nie chce kopiować ....

lilia80 napisał/a:

ale mi wstyd!

Ja nic z tego nie rozumiem ...  widzę tylko, że załapałyście o co chodzi z tymi tagami wink

Sadie Witaj kochana w naszym pięknym kraju. Tęskniłaś prawda ? Za tym klimatem sie tęskni już po 1 godzinie gdziekolwiek wink
Choć troszkę poopowiadaj jak było. Moi rodzice byli tam 6 lat temu na rocznicy, ale mówią że się nudzili wink  że To wyspa dla młodych z naciskiem na single smile

Lilia książka wciągnęła ... I strasznie mi szkoda, że autor trylogii Millenium już nie żyje sad To już pomijając gatunek, czy ktoś lubi czy nie, ale Dobry kryminał zawsze jest Dobry. Polecam. Stieg Larsson

tacharowa moje bajek nie chcą, cholera, bo chociaż chwilę ciszy bym miała. Córa czasem bajkę obejrzy ale ona to takie poważniejsze lubi. ściągnęłam jej barbie w szkole czy jakoś tak. Zaraz puszczę, się ucieszy, bo nie oglądała.

Podłogi mnie wołają buuuuuuuuuuuuu

139

cupcake napisał/a:

Lilia książka wciągnęła ... I strasznie mi szkoda, że autor trylogii Millenium już nie żyje sad To już pomijając gatunek, czy ktoś lubi czy nie, ale Dobry kryminał zawsze jest Dobry. Polecam. Stieg Larsson

Napisałam to tak, jakbym tym Stiegiem była co najmniej big_smile

140

no ladnie cupcake-wspolczuje ci moja droga.nie ma nic  gorszego jak  choroba  dziecka.ale przetrwasz  to!

u nas juz  po obiadku;zrobiłam zdjecia tego dania  dla tacharowej.
jedzonko faktycznie  wyszło całkiem całkiem -mniam mniam.moge polecić;

sadie pewnie wciaz  w szkole...

xenaa ty skarbie w pracy pewnie.

no u mnie bajki tez  dzialaja , z tym tylko  ze  my jestesmy  na etapie ulicy sezamkowej ,boba budownieczego itp.jak  sie o 9.00 rano zaczna  sezamki to tak mam małego z glowy do 10.30;
wtedy najczesciej strzelam sobie  herbatke i  mam relaks i czas na pogaduchy z wami;

a jak tam u was  moje panie leci popoludnie?

141

ja moje drogie juz w lekcjach:))I czekam na paczke z pl bo tam moje ksiazeczki beda:)))Teraz czytam sagi po 45 tomow czasami po 2 dziennie moj maz sie ze mnie smieje i  mowi ze trzeba byc chorym zeby tyle czytac a ja mu odpowiadam ze ty masz swoja whiskey a ja moje books a on na to ze gdyby pil tyle co czytam to juz by alkoholikiem zostal:PNo coz zawsez jest jakies uzaleznienie ja jestem molem ksiazkowym i nie wstydze sie tego mowic jestem uzalezniona a teraz od mca nie mam co czytac wiec odwala mi hihihihi.A czytalas moze Stevena Kinga cupcake?Ja uwielbiam go tez to horrorysta eh pamietam jak na nocki pracowalam to czytalam ''asteczko Salem'' cholera ale sie wystraszylam bo mi w szybe drzewko zapukalo masakra a ja jak czytam to wyobraznia chodzi i wczuwam sie w ksiazke wiec wszystkie swiatla pozapalalam i siedzialam tak hihi.Polecam jeszcze ''Worek Kosci'' ''Lsnienie'' ksiazka lepsiejsza od filmu film beeee i zbior jego opowiadan sa miodzio;0 O cicho placzek przyszedl znowu w glowe sie walnal no coz ech goraco w tym domu bo kominek chodzi a ze mam back boiler to grzeje mi sie cala chata dobra babeczki lece pozmywac i moze juz niedlugo moja polowka wroci do domu:)))

142

cupcake napisał/a:

Czesc dziewczyny.
Ja nie śpię od 3. Córcia mi się czymś struła, mamy domowy szpital. Chodze na rzęsach, do tego komputer mi pada. Trzeba nowy system postawić, mąż sie zajmie po, muszę poprzerzucać ważne, ulubione, żeby nie poginęło. Najbardziej mi żal ulubionych właśnie wink Tylko, że to cholerstwo nie chce kopiować ....

lilia80 napisał/a:

ale mi wstyd!

Ja nic z tego nie rozumiem ...  widzę tylko, że załapałyście o co chodzi z tymi tagami wink

Sadie Witaj kochana w naszym pięknym kraju. Tęskniłaś prawda ? Za tym klimatem sie tęskni już po 1 godzinie gdziekolwiek wink
Choć troszkę poopowiadaj jak było. Moi rodzice byli tam 6 lat temu na rocznicy, ale mówią że się nudzili wink  że To wyspa dla młodych z naciskiem na single smile

tacharowa moje bajek nie chcą, cholera, bo chociaż chwilę ciszy bym miała. Córa czasem bajkę obejrzy ale ona to takie poważniejsze lubi. ściągnęłam jej barbie w szkole czy jakoś tak. Zaraz puszczę, się ucieszy, bo nie oglądała.

Podłogi mnie wołają buuuuuuuuuuuuu

cupcake lilii chodzilo o to ze sie pomylila i myslala ze to ja zasuwalam w bikini na plazy a to ty pokazywalas swoje wdzieki buziole

143

mile panie!
no to dzien dobiega konca.maluszek juz spi,mąż sie  szykuje sie zeby do niego dołaczyć.niedawno odeszli znajomi ,ktorzy  wrócili notabene wczoraj z Pl.posiedzielismy,wysłuchalismy wiadomosci z Pl i wieczór minął.jytro  zaplanowałam małe zakupki dla  2tyg  corenki kuzyna.wszyscy czekalismy na to malenstwo  wiec  musze kupic  cos  różowego hahah;

dzisiaj ide sie przekąpać i może  jakieś tv.teraz to są chwile dla mnie.

martwie sie  o  cupcake-jak tam sobie radzisz kochana.wiem ze  ta pogon i walki z domem chorych to wykancające.trzymam za ciebie kciuki.

tacharowa -ja uwielbiałam czytać.teraz jednak  moja pasja dzieś zamarła.zaraziłaś mnie i chyba odszukam na nowo  w sobie ta miłość.w przeciwienstwie  do  ciebie jestem chyba typowa zgrzybiałą baba ,bo uwielbiam wszelkie głebokie miłosne  story,nie pogardze  fajnym erotykiem.obyczajówka tez jest ok.
liceum przeminęły mi z Whartonem ,a dalej  to juz sie posypały same romansidła.

sadie -jak tam zajęcia?pewnie jesteś wykonczona.bynajmniej zycze ci siły na  nowy dzień;wypij za mnie jakiegos dobrego  drineczka.

xena- a ty jak tam kochana po pracy?chyba cos  sie wydarzyło ,bo zawsze wpada wieczorkiem na chwilke,na małe ploty a tutaj dziś  cisza.pozdrawiam

DOBRANOC

144 Ostatnio edytowany przez xena (2011-10-11 22:53:46)

Witajcie, dzisiaj jakos nie moge sie dogonic taki dzien jakis dziwny. Lepiej pozno niz wcale smile

tacharowa napisał/a:

Donegal Weather Channel
?!!!!! DONEGAL TO SEE THE WORST WINTER EVER !!!!! 10/10/11 CLIMATOLOGISTS has send a warning out to the northwest and practically Donegal that we are going to have a winter from hell with temperatures of minus 20. we are gonna be hit by heavy snow fall in November, December and January James Madden, long-range forecaster for Exacta Weather, said: "I initially expect frequent and significant snowfalls across many northern regions throughout this winter."I also expect November, December, January and February to feature largely below-average temperatures and it is likely that temperature and snowfall records will be broken within this defined time frame."   Jednym slowem czeka nas masakralna zima ja nie chce!!!

O Jezu ,wspolczuje . Macie kominek ? To jest jedyne pocieszenie , ogien w kominku , lampka wina, krakersy i ser a za oknem ta paskudna pogoda. Niedawno sie przeprowadzilismy z domu do bloku i bardzo bardzo brakuje nam kominka sad Nawet wino tak samo juz nie smakuje he he .
Wpadne na dluzej w czwartek i piatek. Sciskam Was wszystkie. pa.

Sa dwie drogi, aby przezyc zycie. Jedna to zyc tak,jakby nic nie bylo cudem. Druga to zyc tak jakby cudem bylo wszystko.

A. Einstein

145

spiesze wyjsnic... big_smile
Moja mama jes ze mna jeszcze do jutra a ona jest bardzo zajmujaca osoba wiec nawet nie mialam czasu dzisiaj otworzyc kompa.Dopiero teraz wygnalam ja spac i moge poklikac.
Opisywalam juz wyspe dzisiaj. Tutaj jest link
http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=8223&p=1571
tacharowa niestety nie moge sie zgodzic z twoimi rodzicami. Owszem San Antonio jest bardzo rozrywkowym miejscem i rzeczywiscie to stolica dyskotek i dobrej zabawy ale juz na przyklad Santa Eularia czy Es Canar nie. Tam jest ciszej, malowniczo i jest co zwiedzac. Mozna sie wybrac na rejs statkiem na Es Vedre. Sa ciekawe knajpki i restauracje. Jest market. No ale moze po prostu wyspa nie trafila im w gust big_smile
Probowalam dzisiaj wybrac sobie sukienke na wesele ale dusza wolowa sad Nie moge sie zdecydowac.

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

146 Ostatnio edytowany przez tacharowa (2011-10-12 07:55:42)

sadie to nie moi rodzice byli na ibizie to rodzice cupcake!!!!:)))

lilia a moze chcesz sagi poczytac tam jest troche tomow ale polecam naprawde to takie obyczajowe milosne i zdradzieckie jak romansidla np''Saga o ludziach lodu'' saga''Przepowiednia ksiezyca'' albo ''Akuszerka'' oj i nie pamietam wiecej tytulow tyle ich bylo:))))

No coz babeczki ja zaraz musze sie szykowac bo ide do miasta mam nadzieje ze padac nie bedzie:((Ludzie jest prawie 8 rano a tu ciemnosci i szarosci masakra i juz niedlugo o 4 popoludniu juz ciemno bedzie:(((Taa u mnie na okraglo od popoludnia juz kominek sie grzeje a maz jak wraca mowi o jak cieplutko w domku:))Juz sie mnie dzieciska pytaly kiedy snieg bedzie a ja na to oby jak najdluzej go nie bylo bo w zeszlym roku przerwe swiateczna mieli do konca stycznia czyli 2 mce a nie 3 tygodnie jak to bylo ze wzgledu na zla pogode i opady sniegu a pozniej szkole zalalo bo woda zamarzla i jupi.Tutaj odwoluja lekcje jak sa dwa pogrzeby w piatek np bo ze wzgledu na bezpieczenstwo dzieci.

Ciekawe czy nasza cupcake jeszcze ma szpital w domku?Kochana odezwij sie co z dziecmi?U mnie jak ostatnio panowala grypa zoladkowa to tylko moj najstarszy nie chorowal jakim cudem nie wiem tak maja jak jest grypa zoladkowa to raz jedno raz drugie w kratke choruja natomiast maly zawsze i to jest jawna niesprawiedliwosc:(((

Dobra lece juz pozdrawiam was i zycze milego dnia buzia

147

czesc ,ja dopiero dołaczam  bo musialam  zaliczyc sniadanko małego ,rozmowa z mężem po  pracy itd.na obiad  juz wiadomo co bedzie  ,wiec bedzie  mi latwiej.dzisiaj biegne  odebrac kase a potem jak wczoraj pisałam  małe  zakupki;

za oknem faktycznie szaro i ponuro,az brak słow.powiem szczerze tak jak mowiła xena-my tez niestety po  poowdzi  przenieslismy sie do  bloku i nie ma juz tego klimatu.bynajmniej nie moge narzekac  bo jest to  mieszkanie "zakładowe"(jakbysmy powiedzieli w PL);gdyby nie to  ,że jest ogromne  ,pewnie  wcale niewzielibysmy  go pod uwagę;

kochane moje to nowy dzień przed nami

zycze wszystkim  miłego dnia smile

148

wpadłam do was jeszcze na chwilke.juz odebrałam kase teraz czekam az synus sie  wybudzi z porannej drzemki.
potem jedziemy na zakupki.pogoda u nas ponura,ale nie jest zimno;
jestesm  ciekawa jak tam dzisiaj cupcakesobie radzi?
penie kochana jestem wymeczona i zagoniona.mam nadzieje ,że ty sie tez nie  rozłożysz;czekamy na newsy od ciebie;

notacharowa-a ty gdzie  sie dzisiaj podziewasz?
co tam dzisiaj gotujesz ciekawego?

sadie i xena -pewnie wpadana wieczorkiem,prawda?

słuchajcie  no dzisiaj  musze jeszce coś wymyslić na jutrzejszy wieczór;do tego męzuś w niedziele ma urodzinki.dzisiaj jak sobie  spi  pobiegam po sklepach;
jak coś wykombinuję to dam znać;teraz juz brykam;

149

Ja wlasnie wrocilam po zakupkach.Kupilam mamie narzute na lozko piekna haftowana o kolorze lososiowym delikatnym jest super gdybym nie mialam mojej pewnie bym ta sobie wziela mam nadzieje ze sie ucieszy:)))Juz sie nie moge doczekac wyjazdu a jeszcze miesiac buuuu:((Ja dzis na obiadek lopatka z koscia w woreczku z piekarnika,baby potatoes i mizeria.Dziewczyny zapowiadane opady sniegu w przyszlym tygodniu pod koniec pazdziernika fajnie co?No coz lece ogoraski obierac buziole:))

150

matko tacharowa! -ty mnie  nie strasz!jak ich tutaj znowu zasypie to jeszcze nie wylecę;a jak beda takie problemy  jak w  zeszłym roku na swieta?
teraz  to mnie  załamałaś!

ide zajrzeć do obiadku;

ja tez dzisiaj jestem po jakichs tam małych zakupkach.kupiłam sobie  dwie  bluzki-tuniki,lózne na brzuchu-wiadomka!w kolorze  camelowym  a  druga granat;

teraz poluje jeszcze na geterrki ,niby takie bryczesy;nie jestem jeszcze  do nich  tak  do konca  przekonana-niby uparłam sie je nosic  do moich brazowych oficerek ,ale co?

sprawa wymaga przespania sie  z nią!

dobra lece  zajrzec do obiadku,potem budzimy tatuska ,wiec  do póżniej....

151

Ja sama sie wystrachalam mysle ciagle jak to bedzie z tym moim wylotem bo lece ostatniego dnia listopada ale nic nie bede gadac:(((O wilku mowa z powodu duuuzego slubu w kosciele szkole w piatek zamykaj o 1;45 a nie o 3 taaaa fajnie coz takie zycie w Irlandii hehe

Coz lilia chyba zostalysmy same dziewczyny zajete praca szkola i chorobkami tylko my na lajcie:))))

152

u nas popoludnie minęło i nadszedł wieczór.własnie wrocilismy   do domku.mąz był u  fryzjera  a my z synkiem na  dworze.maly juz  jest padniety wiec niedługo bedzie  gotowy  do snu;
mąż wstawił frytaski na przekąskę;[posiedzimy chwilke i  mąż sie bedzie  kładł razem z synkiem;
zdołowałam sie troszke ,bo w dunnesie widziałam ciekawa ksiązkę.myslałam zeby po nią wrcocic ale niestety synek  był wazniejszy.moze po nia skocze jak poloze malego?ooooooooo to jest mysl!

martwię sie faktycznie co  u cupcake;pewnie tez  ją  złapało;

tacharowa-odganiajmy od siebie złe mysli;wylecimy i juz;a jak tam u  ciebie  wieczorek?

153

U mnie ok maz wrocil z pracy wlasnie sie pluska dzieciaki tez niedlugo do snu bo rano do szkoly a ja siedze i skrobie zaraz trzeba sobie kolacyjke zrobic czyli platki z mlekiem:)))A jutro wieczorkirm mnie nie bedzie bo bede rozmawiac z rodzicami juz sie ryjek zaciesza:)))))Ech dziewczyny czasami chcialabym wrocic do czasow coreczki mamusi chociaz nadal tak jest to jednak jestem matka:)))trzymajcie sie dziewczyny ja juz zaraz ide polezakowac i moze troszke pobaraszkowac z mezem?

154

Cześć Kochane. Ja mam ograniczony dostęp do neta. Pisze z kompa męża, nie wiem czy uda sie naprawić laptop bez serwisu sad

U nas ok. Córa zdrowa, pięknie na dworze, oby tak dalej

Całuje Was moje drogie, nadrobie jak już będę na swoich "śmieciach" wink

pa

155

Hejka smile Jutro i pojutrze  mam wolne. Eh mozna sie pobyczyc do osmej smile Teraz zasiadam z segregatorem pelnym przepisow i innych wycinkow , przepisow mam z 10 000 bez przesady, Musze to jakos posegregowac i zredukowac. I tak do konca zycia bym ich wszystkich nie wyprobowala. Moze nam sie uda jutro na kawce spotkac? Mam nadzieje, ze wszystkie chorowitki wyzdrowieja szybko . Pozdrawiam cieplo. Pa.

Sa dwie drogi, aby przezyc zycie. Jedna to zyc tak,jakby nic nie bylo cudem. Druga to zyc tak jakby cudem bylo wszystko.

A. Einstein

156

Witam dziewczyny ja juz na nogach zaraz sie bede doprowadzac do porzadku i na miasto trzeba isc czynsz zaplacic ech cotygodniowe rachunki:((((U mnie na razie nie pada wczoraj nawet miejscami sloneczko swiecilo:))Nie wiem co dzis bede robic nawet nie mam pomyslu na obiad chyba paluszki rybne?No dobra ide zrobic jakies sniadanko kawusie wypije jak wroce bo nie zdaze rano pozdrawiam was i zycze milego dnia

157

czesc dziewczyny!

no u  mnie miałam nadzieje ,że dzień bedzie spokojny,ale niestety juz od rana burze i  huragany.
mąż wsatł  na chwilke  zeby  mi  zakomunikować ,że  tydzień przed urlopem nam  mowią ,że nie mozemy jechac na urlop.nie mozemy  ,bo ktos sie tam zwalnia i nie maja jak pokryc jego zmian.to jest absurdalne ,bo  maja tylko  wystarczy pomyslec.jedni jada i nie ma  problemów.ale to nie pierwszy raz kiedy tak kombinują.mąż sie ne poddał pokócił sie z babskiem i powiedzial ze bilety kupione i nie moze  z tego  zrezygnować.no po prostu depresja jak cholera.nie mam juz siły na tych ludzi w tej firmie;kiedys były tam zasady jednak teraz przy tych ludziach-to sam upadek-zadnych zasad!PARANOJA;

a tak poza tym  obiadek sie gotuje,pranie nastawione i dzień jak co dzień.

miało być miło i spokojnie.teraz to mi się nawet myśleć nie chce...co zaplanowac na wieczór;
ręce mi opadły;
musze jechac z małym po jego drzemce do lidla;

ach nic mi sie od razu nie chce...

158

Dzień Dobry smile

tacharowa a ebooków nie ściągasz?
Mój mąż też jest molem książkowym, on nawet w pracy pod biurkiem czyta, ten to dopiero pasjonat wink
Kinga jakoś nie czytałam, mąz też nie.  Nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego. Teraz czytam "trans śmierci" Jeżeli horrory, to króluje dla mnie Masterton.
Mąż uwielbia Dębskiego. Ja czasem sięgam bo bestsellery, bez względu na nazwisko.
Nie mam zbytnio czasu, ale jak mi dzieci podrosną pewnie będę siedziała z nosem w
książce non stop. A wieczorem zamiast durnego serialu wole książkę w ciepłym łóżeczku.

Jeżeli chodzi o filmy, to zawsze tak jest wink Jak po przeczytaniu Kod Da vinci  obejrzałam film, wydawało mi się że całkiem o czym innym wink

lilia romans tez jest dobry, od tych horrorów przemocy trzeba by sie tez oderwać czasami wink.
Czytało się i Norę Roberts wink Z takich love story podobała mi sie "Sanktuarium". "P.S. Kocham Cię" też mnie urzekła bardzo.

fantastyka do mnie nie przemawia niestety. Z angielskim u mnie słabo, nie dam rady czytać po angielsku

pewnie mnie z tacharową mylicie, bo my dwie matki wielodzietne wink Nie gniewam się, obyście mnie nie przeklinały hehe

lilia no na zakupy to i ja musze się wybrać, kozaki by mi się przydały, ale czy dostanę .....
młodemu kurtkę na zimę, jak takimi mrozami straszycie. Chociaż u Ciebie tacharowa zawsze zimniej jak u nas w kerry.
U mnie piękne słońce, nastawienie na dzień optymistycznie, mimo iż "życie w czwartek chu... warte jak to mawia mój mąż wink

Sadie pewnie masz rację co do Egipt, teściowa była i gdyby mogła pojechałaby jeszcze raz. Mi się marzą Kanarki, może za dwa lata nam się uda smile

xena odpoczniesz kochana smile segreguj te  przepisy jak coś superaśnego wyjdzie, to dziel się przepisami.

oj lecę, bo szafę już słyszę, synek "układa" ciuchy...

Dziś córcia płakała przed szkołą. Jej koleżanka podeszła pytała się czy Natalia może przyjechac do niej do domku... no jasne że tak, ale fajnie by było gdyby jej mamusia potwierdziła owo zaproszenie. Chciałabym irlandzką koleżankę  mieć. Z Polkami same wiecie jak jest

No nic wypiłam kawusię. lecę, prasowania mam troszkę.

Miłego dnia babeczki :*

159

cupcake napisał/a:

Sadie pewnie masz rację co do Egipt, teściowa była i gdyby mogła pojechałaby jeszcze raz. Mi się marzą Kanarki, może za dwa lata nam się uda smile

coś mi tu uciekło miało być tak

Sadie pewnie masz rację co do Ibizy. To tak jak niektórzy psioczą na Egipt, teściowa była i gdyby mogła pojechałaby jeszcze raz. Mi się marzą Kanarki, może za dwa lata nam się uda smile

miłego dnia

u mnie dzisiaj obiad dzielony. Ja naleśniki z twarożkiem a reszta wczorajsze mieloniaki z mizerią smile

pa

160

Generalnie dziewczyny jestesmy zakrecone jak paczka gwozdzi bez lepkow big_smile Zakrecona paczka nas nazwa big_smile Ja dzisiaj slecze do egzaminu z ksiegowosci w poniedzialek. Nawet to lubie...(zboczona ja.
JEden psiak mi choruje sad Wiecznie chodzi i kupka na dwor. Zal mi go bo nie umiem mu pomoc sad Pogoda u na ponura. Wprawdzie nie pada i nie wieje ale jest szaro, buro i gburowato. Ja chce slonca!!!!!!!! Najlepiej tak do kwietnia 2012

161

czesć kochane!

wlazłam tutaj ,żeby sie  troszke   psychicznie pozbierać;
synek spi wiec ja  mam chwilke dla siebie;

dzisiaj nie odpuszcze i  jade po ta książkę(napewno coś napomknę hihihih);

cupcake -ppytasz tacharowa o ebooki?ja  wtrące swoje 3 grosze.ja nie znosze tej całej elektroniki.dla mnie ksiązka papierzana to jest to.kiedy czytam musze dotykac kartki, czuć zapach  papieru itd.może to chore ale tak jakoś mam :)

tacharowa-ta biega pewnie po miescie;wspominala  ze dzisiaj bedzie zajęta,bo ma pogaduchy z mama.wiec pewnie jeak  sie upora z rachunkami/platnosciami to "przysiądzie"z mamusia:)

sadie-kochana ty pewnie  jeszcze zyjesz  wakacjami,prawda? ;my niestety ciagle  w zimnym klimacie i marzymy o ciepelku,sloneczku i ....hm huhuh hahha mmmmmmmmm;
a co z tym twoim psiaczkiem?
jak pomyśle o egzaminach ,to  nmnie  ciarki przechodzą,jjekejku kjjeku-jak tylko wspomnę;pozdiwiam wszystkich ,ktorzy maja  cokolwiek wspolnego  z cyferkmi,ksiegowośc-o losie! dobrze  ze ja  to umiem policzyc  troszke i w sklepie mnie nie oszukają hahahah;taka  ze mnie  matematyczka  jak z koziej dooooooopy trąba hahah:)

cupcake- wreszcie przemowilaś kochana,bo sie martwiłysmy.dobrze  ze w domku juz lepiej i szpital  zamkniety;teraz tylko  uważać ,żeby  dzieciaczki nie przytargały czegoś ze szkoly;jak patrze  na te irlandzkie dziaciaki-takie usmarane,zakatarzone,brudne to mnie strzyka.wygladaja jak sierotki,normalnie;
cupcake-widze ,że ty tez podzielasz moja formę spedzania wolnego czasu;ja nie mam kominka ,ale nadrabiam wygodnym fotelem,lampką czerwonego winka i wtedy ...jakieś czytadła;dawno  tego nie  było ale zamiast ksiązki -miałam krzyzóweczki!

uwielbiam swoj domek i moj azyl,wiec nie nudze  sie w nim -a kiedyś usłyszalam cos madrego-inteligentny człowiek nigdy nie cierpi na nadmiar wolnego czasu;hm cos  w tym jest!

162

tak jeszce tylko  sobie wtrąceę -ale  sobie  pojechalam z tym cytatem.teraz jak sobie to przeczytałam  sama sie ubawiłam

JAKIE  DZISIAJ MĄDROŚCI PRZEZ NIE PRZECHODZĄ....JEJKU JEJKU

hahahahahahahhhhhhhhhiiihihihihiihihihhihihiihihihihihiiiihihihihihihahahhahahahaha
hahahahahahahhhhhhhhhiiihihihihiihihihhihihiihihihihihiiiihihihihihihahahhahahahaha

163

[img]lilia[/img] szara rzeczywistos juz mnie dopadla. Wakacje wydaja sie odleglym wspomnieniem. Co z psiakiem to nie wiem. Poobserwuje go dzisiaj i jak na wieczor sie pogorszy to niestety szpital nas czeka. Bo przy tej rasie nie wolno dlugo czekac z problemami z zoladkiem sad
Ja do cyferek mialam zawsze zboczenie... Konczylam politechnike, uwielbiam bawic sie liczbami i kombinacjami. Ksiegowosc byla zawsze gdzies w zakamarkach mojego umyslu... W koncu wypada sprobowac big_smile

164

Czesc dziewczyny, ja sie dopiero przebudzam. Ostatni raz tak pospalam juz nie wiem kiedy.
Do poznej nocy siedzialam z tymi przepisami, ale nie dam sie pokonac dzisiaj musze skonczyc. Ja tez jestem zacieta czytelniczka , korzystacie z biblioteki publicznej? U nas jest swietny wybor polskich ksiazek. Tez wole dobra lekture od telewizji. Moze dlatego, ze nie mam polskiej tv. a ta lokalna to koszmar. Zycze wszystkim milego dnia, udanych zakupow i
lilia80  nie martw sie, na pewno wszystko dobrze sie ulozy, pojedziecie.
sadie do poniedzialku niedlugo egzamin zdasz i potem juz luzik smile
Pozdrawiam Was wszystkie.

A. Einstein

165

sadie-podziwiam i czapka z głowy;ja juz  chyba od samej podstawówki wiedziałam,że  do tego to ja sie niestety nie  nadaje.jednak z czasem  moje przypuszczenia stały sie rzeczywistością;skupiłam sie bardziej na humanistyce anizeli liczeniu.na razie nie  narzekam;
bynajmniej jestes wielka ,że masz takie  zamiłowanie;będę cie wspierać chociażby duchowo i ciesze sie  ze rozwijasz swoją pasję;
ja zawsze  podziwiałam w ludziach zamiłowanie do realizacji zyciowych zamierzen i pragnień.jesli ktos ma w sobie tyle  samozaparcia do kształcenia i podnoszenia swojego intelektualnego  ego to -jest to chluba  dla wszystkich-są wsrod nas tacy ,którzy podnoszą poprzeczkę;

166

XENA-no witaj kochaniutka:)
nalezy sie  ,nalezy sie -teraz czas na przepyszna kawusie;

a jak  tam dzisiaj  tobie dzionek sie szykuje?
może wpadniesz jak masz wolny dzień-wyskoczymy z moim małym na plac  zabaw?

167

lilia80 napisał/a:

sadie-podziwiam i czapka z głowy;ja juz  chyba od samej podstawówki wiedziałam,że  do tego to ja sie niestety nie  nadaje.jednak z czasem  moje przypuszczenia stały sie rzeczywistością;skupiłam sie bardziej na humanistyce anizeli liczeniu.na razie nie  narzekam;
bynajmniej jestes wielka ,że masz takie  zamiłowanie;będę cie wspierać chociażby duchowo i ciesze sie  ze rozwijasz swoją pasję;
ja zawsze  podziwiałam w ludziach zamiłowanie do realizacji zyciowych zamierzen i pragnień.jesli ktos ma w sobie tyle  samozaparcia do kształcenia i podnoszenia swojego intelektualnego  ego to -jest to chluba  dla wszystkich-są wsrod nas tacy ,którzy podnoszą poprzeczkę;

Slodzisz mi az mi glupio big_smile Dzieki. Sniadanie przelecialo przez psa w 10 minut. Ej zle jest...

168

lilia80 napisał/a:

Slodzisz mi az mi glupio big_smile Dzieki. Sniadanie przelecialo przez psa w 10 minut. Ej zle jest...

169 Ostatnio edytowany przez cupcake (2011-10-13 12:32:54)

lilia80 napisał/a:

inteligentny człowiek nigdy nie cierpi na nadmiar wolnego czasu;hm cos  w tym jest!

dobre dobre , kupuje to. No chociaz jedno co świadczy o mojej inteligencji big_smile buahahahaha big_smile

A ebooki, o gustach się nie dyskutuje, ja te lubie książkę, ale są takie chwile, kiedy książka jest zaduża, nie poręczna, kiedy czekam na młoda, mogłabym odpalić ebooka i z głowy. Za pół roku będę szaleć, bo mąż ma taki telefon, z funkcją nawet obracania kartek (wiecie, ona szeleści itd ta kartka w telefonie). Tak wiec w spadku dostanę jak zawsze ten telefon wink

Cholera z tej całej inteligencji się wysłowić nie mogę http://emoty.blox.pl/resource/takaemotka.gif

Sadie a ja podzielam Twoją miłość do papierzysków. Jak psinka?

Nauczcie mnie kochane przestania być chomikiem. Zbieram kumuluję, rzecz, którą się nie założyło 2 lata raczej jej się już nie ubierze. Przedmioty nie używane, gazetki, pierdół miliony na co mi to? a mimo to trzymam, bałagan tylko się z tego robi ehhh

i jak tu przestać być chomikiem ?

To samo z zabawkami. Boje się, że jak im wywalę część to będa czuły się nieszczęśliwe

ale na wiosnę muszę, no musze pół strychu już zawalone.

Synek bawi się z kocicą w ganianego, bo jest ten kot cały czas koło domu.

Wiesz Lilia wczoraj słuchałam w radio jak Irlandki mówiły o Ukrainkach.[... "jakie to smutne tak musieć wyglądać ładnie i to cały czas, te diety, to musi być okropne..., czy ja wyglądam żle, spójrz na mnie hahaha chodźmy na lody" ...]
co kraj to obyczaj. W Polsce tez zdarzają się usmarowane dzieci. Ja ich szanuję (Irlandczyków) za "uśmiech obcego do obcego", za "pomoc w urzędach" za łatwość załatwiania spraw, za serdeczność. Podoba mi się to, że spotykają się w pubach wszyscy razem, żyją ze sobą, nie obok siebie zło-życząc przy okazji.
Ale bolą mnie zęby" jak widzę w zimie niemowlęta w wózkach z gołymi nóżkami i główkami albo jak przez jedzeniem nie myją rąk. Nie chodzę tu na basen, bo się zwyczajnie brzydzę, ale to moja sprawa i nikt tu o tym nie dyskutuje, przecież można żyć bez basenu wink Reasumując o wiele bardziej ich kocham niż nienawidzę wink

BUZIOLE rodaczki :*

170

Sadie napisał/a:

Sniadanie przelecialo przez psa w 10 minut. Ej zle jest...

ojej sad pewnie jakąś bakterię złapał na spacerze sad zdrówka dla psinki

Xena ciekawa jestem strasznie jak poznałaś swoją drugą połówkę. Jeżeli to nie tajemnica opisz nam swoją love story big_smile

171 Ostatnio edytowany przez tacharowa (2011-10-13 13:17:08)

Hej babeczki juz na luzie jeszcze tylko obiad do zrobienia.Ale sie rozpisalyscie kochane tak sie zaczytalam ze mi sie cebulka przypalila na patelence buuuu:(((((

Sadie dawaj do weterynarza bo szkoda psa a dawalas mu wegiel?Ja mam zapasy wegla w domu ale nie tego do palenia w kominku wiadomo jak to przy dzieciach:))))

Cupcake wole papierowa ksiazke tak jak lilia lubie miec kontakt osobisty kontakt z ksiazka:)))A jesli chodzi o Irlandie to fakt tu zalatwic sprawe super idziesz bez duszy na ramieniu a nie jak w polsce unizenie i ponizenie tu tak nie ma.Fakt ze w szkole sa czesto wszy ale moja cora miala rok temu malutko i wsio sie dobrze skonczylo ocet poszedl w ruch i tyle,fakt oni nie dbaja o higiene ale i tak wole tutejsze warunki niz te polskie

Xena nie poddawaj sie z tymi przepisami glowa do gory ja mam tylko pare sztuk wole nie zasmiecac sobie kuchni bo i tak juz wystarczajaco jest zasmiecona mam za duzo sprzetow a za malo szafek buuuuuuu:)))))

lilia nie przejmuj sie bedzie dobrze z wyjazdem dacie rade glowa do gory i usmiechnij sie:)))

No nic dziewczyny moze wszytskie opiszemy sobie historie naszych milosci?

172

Heh ja nie mam o czym opowiadać, bo znamy sie ze szkolnej ławy. Później trochę po świecie nosiło, mnie jak i jego, ale zawsze się wracało do rodzinnej miejscowości.

Coraz gorzej u córci w szkole sad Co ta baba chce, żeby ona w miesiąc język opanowała ? Wypisuje mi karteczki, że mam jej obrazki nazywać a co ja do jasnej anieli robię?. Wyć mi się chce ....

Takie są skutki tego, że Natalia jest pierwszą obcojęzyczną uczennicą w szkole i widać, że Pani sobie nie radzi.

Dzisiaj zebranie rodziców. Męża wyślę, bo ja juz mam dość słuchania, że ona jest very distracted.

173

Luka rzyga i wyproznia sie krwia! Lecimy do weta. Dziewczyny trzymajcie kciuki bo mnie serce zamiera.

174

Daj spokoj ta baba jest very distracted a nie twoja cora moim tez nie bylo latwo a po dwoch mcach zaczeli gadac  i rozumieli juz a teraz?moja cora ma akcent donegalski i czasami musze pomyslec zeby ja zrozumiec gadaj mi pol po polsku pol po angielsku bo np nie znaja polskiego odpowiednika:)))Dasz rade przejdziecie przez to razem bedzie dobrze:)))))

Ja natomiast do tej pory po 10 latach nie wiem skad maz mial moj nr tel i czemu dzwonil pare razy zanim zastal mnie w domu?Coz zycie jest przewrotne:))On nie pil przez 2 mce zadnych imprez piwek nic tylko silownia i salatki i silownia i salatki mial kaloryfer na brzusiu jak go poznalam z teraz ma fajna podusie do ktorej uwielbiam sie przytulac hihi sama wyhodowalam:))))No ale wracajac do tematu po 2 mcach poszedl z kumplami do klubu i zloil sie.Na drugi dzien znalazl nr tel i imie Agnieszka no coz to zadzwonil ale mnie nie bylo wiec dzwonil do skutku:)))Nieustraszony ten moj facet hihi:)))Jak zlapal mnie w domu to po kilku minutowej rozmowie wyszlo ze my sie nie znamy w ogole  no to spytal ''czy sie poznamy'' no to poszlam na ta randke w ciemno.Najlepsze bylo pytanie jak sie poznamy on na to ''jestem lysy'' a ja ''z wyboru czy musu'' on ''z wyboru'' i dziewczyny odetchnelam z ulga hehe.jak mamie powiedzialam ze ide na randke w ciemno z lysym facetem ona w krzyk ze''Lysy to bandyta''tak do tej pory maz wypomina to tesciowej:))))Ale poszalam i tak sie zaczelo i jest od 10 lat he a skad ten nr nie wiem i chyba nie chce wiedziec mam jego to mi wystarczy.A najlepsze jest to ze on mieszkal ode mnie o 10 minut spacerkiem o jeden przystanek autobusowy i kto by pomyslam bo przechodzilam z mama obok jego bloku tysiace razy bo tamtedy szlo sie do reala i kto by pomyslal?

Posty [ 117 do 174 z 3,705 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 64 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » szukam internetowej przyjaciólki w Irlandia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018