Szukam internetowej psiapsiolki... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Szukam internetowej psiapsiolki...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Szukam internetowej psiapsiolki...

Witam ...Mam na imie Asia,mam 28 lat-jestem mama dwojki blizniakow i bardzo chcialabym poznac osoby,z ktorymi mozna porozmawiac na rozne tematy,wymienic sie swoimi problemami i odkryc nowe doswiadczenia zycia rodzinnego;)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam internetowej psiapsiolki...

czesc Yoana!

zapraszam do naszej małej kafeterii psiapsiółkowej.tam dzielimy sie  naszymi sprawami  dniA codziennego,

wpadnij do :_Emigracja i zycie za granica ,tam kliknij "szukam internetowej przyjaciółki w Irl,

zapraszam w imieniu swoim i dziewczyn.

pozdrawiam

Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz

dlaczego nie mozemy pogadac...lg hania

4 Ostatnio edytowany przez gruba37 (2012-03-12 23:29:07)

Hej! mam 37lat, mieszkam w Irlandii od pazdziernika 2010. czuje sie tu samotna,jest mi cięzko,cały czas tęsknie za rodzina w Polsce... mama  dwójki chłopców(7 i 12)

Witam ! Jestem mamą  10 letniego synka  i 3 letniej córeczki smile chętnie poznam jakąś internetową psiapółkę do pogadania na różne tematy big_smile smile

Uśmiechnij się,bo może ktoś czeka na Twój uśmiech.
Przebacz,bo może ktoś nie potrafi tego uczynić. Pokochaj,bo tak mało miłości na świecie.
Daj nadzieję,bo ona jest tak potrzebna. Nieś miłość,a dostaniesz ją w zamian...

6

słodka.wisienka napisał/a:

Witam ! Jestem mamą  10 letniego synka  i 3 letniej córeczki smile chętnie poznam jakąś internetową psiapółkę do pogadania na różne tematy big_smile smile

hej bardzo chetnie:) tez szukam przyjaciółki:)

7 Ostatnio edytowany przez słodka.wisienka (2012-05-06 14:58:56)

smile

Przebacz,bo może ktoś nie potrafi tego uczynić. Pokochaj,bo tak mało miłości na świecie.
lacrima-rosa napisał/a:
słodka.wisienka napisał/a:

hej bardzo chetnie:) tez szukam przyjaciółki:)

lacrima-rosa  miło cię poznać  myślę że znajdziemy parę wspólnych tematów do pogadania  jeśli tylko będziesz mieć ochotę  ja mam na imię beata ,jak już wcześniej wspomniałam mam   2-oje dzieci  syna i córkę i od kilku lat mieszkam w IE  czasem czuję się  samotna bo nie mam tutaj za dużo znajomych  a do Polski nie jeżdżę często więc mam czasem chwilę zwątpienia ale staram sie jakoś  radzić z tym chociaż czasem bywa mi ciężko. A co tam u Ciebie ?

9

Witam

Ja mam 31 lat i mieszkam w uk. Tak jak chyba wiekszosc czuje sie na emigracji troche samotna. Chetnie tez poznam internetowe kolezanki. Jestem singielka i moge rozmawiac o wszystkim. Chetnie bym sie dowieziala jak wam sie zyje w Irlandii czy gdzie indziej. Moj gg numer to  40637926. Bardzo prosze piszcie do mnie tu na forum albo na  gg.

Pozdrawiam

Joanna

10

czesc dziewczyny ma ktoras ochote troche poklikac?jestem w pracy w niemczech i strasznie tu nudno i smutno......odezwijcie sie

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Szukam internetowej psiapsiolki...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018