jaka wódka na wesele? :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » jaka wódka na wesele? :)

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 111 do 149 z 149 ]

111

Odp: jaka wódka na wesele? :)

Witam,

A czy ktoś z Was smakował bądź też zna wódkę "Starosta". Kilka osób poleciło ją na weselę gdyż podobno jest naprawdę dobra a nie należy do wygórowanej półki cenowej.

Pozdrawiam,

smile
Zobacz podobne tematy :

112

Monika8261 napisał/a:

Witam,

A czy ktoś z Was smakował bądź też zna wódkę "Starosta". Kilka osób poleciło ją na weselę gdyż podobno jest naprawdę dobra a nie należy do wygórowanej półki cenowej.

Pozdrawiam,

nie piłam tej wódki i szczerze, nie widziałam jej na półkach sklepowych. My z narzeczonym zastanawiamy się nad żubrówką białą. Myślicie że to dobry wybór?

The fu­ture star­ts to­day, not to­mor­row.

113

O Żubrówka Biała to też dobra wódka. Starosta to nowa wódka, podobno póki co produkują ja dobrą żeby klientów zachęcić.

smile

114 Ostatnio edytowany przez Ewika99 (2015-02-04 23:48:40)

U mnie na weselu byl Navigator- wodka niedroga, ale dobra. Ja nie pijam wodki, ale mi smakowala i nie czulam tego pieczenia w gardle, charakterystycznego dla niektorych wodek. Warunek- musi byc dobrze schlodzona. No ale tak jest z kazda wodka.

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili
  Sokrates   

07.05.2013- Czarus smile

115

hmmm, chyba będziemy musieli kupić te wódki które wytypujemy i przetestować. Chociaż u mnie to różnie bywa- nieraz wódka wchodzi gładko, a czasem piję ale tak pali po gardle tongue

The fu­ture star­ts to­day, not to­mor­row.

116

Ja mialam biala Zubrowke. I bylam zadowolona. Zastanawialismy sie jeszcze nad Wyborowa, ale ostatecznie Zubrowka bardziej nam podchodzila.
I co smieszne cena w hurtowni byla wyzsza niz w markecie. Trafilismy akurat na promocje w Leclercku i tam ja nabylismy.

117

Stock jest niezły, choć z tego co ostatnio obserwuję coraz częściej inne alkohole się pojawiają smile

118

lil_bit_devilish napisał/a:

Luksusowa albo Absolwent big_smile

To na 100% goscie sie pochoruja:)

119

Ostatnio jak byłam na weselu to była gorzka żołądkowa i nikt nie narzekał, było też trochę butelek smakowych trunków.

120

Chyba te smakowe coraz częściej się pojawiają smile co mnie osobiście cieszy bo z czystą mi nie po drodze big_smile

121

Mi z żadną:) jak już to wino

122

Dla mnie czysta może być ale tylko w drinku smile Jednak lubię te nieco  łagodniejsze trunki ale przede wszystkim smakowe.

123

Sprawdźcie sobie norweską wódkę Norvegia Vodka. Świetna rzecz, idealna na imprezę, nie usypia, a wręcz przeciwnie. Ja zazwyczaj po wódce to byłem jednak taki przygaszony, a tu to mnie energia rozpycha wręcz.

124

Stock

125

U mnie był Bols, ale najważniejsze to znaleźć dobrą hurtownię napojów alkoholowych gdzie możesz wynegocjować cenę

BORN TO BE WILD.

126

My mielismy wodke sobieski i bylismy zadowoleni:)

127

bez wódki lepiej, winko może

128

My mieliśmy 0,5 Soplicy do tego wino.

hej, jestem na etapie szukania alkoholu w sumie to wódki weselnej, napotkałam się na taką piękną z grawerem z polanina, czy wiecie gdzie można zobaczyć ją na żywo? lub miał ktoś taką?

130

dużo bolsów się spotyka na weselach

oj bols nie, opinii za dobrej to on nie ma, chciałabym coś bardziej oryginalnego jak ten polanin ale szukam opini bo nie chcemy tak w ciemno kupować.

pojechaliśmy na targi ślubne i wybraliśmy ostatecznie grawer smile Teraz chyba najbliższe targi 2 kwietnia w Gogolinie, jak ktoś nie wiem ile kupić wódki i jaką oraz chce zamówić bądź chce podpatrzyć to polecam, super "impreza":)

133

My zastanawiamy się nad białą żubrówką lub krupnikiem. Bols został odrzucony już na początku, zawsze na wesele wchodzę z nadzieją, że tej wódki na stole nie będzie;)

"Ze wszystkich rzeczy wiecznych - miłość jest tą, która trwa najkrócej. "

134

krupnik wypada dobrze cenowo. też o nim myslałam, ale wybor padł jednak na smirnoffa

135

czerwonapomaranczka napisał/a:

pojechaliśmy na targi ślubne i wybraliśmy ostatecznie grawer smile Teraz chyba najbliższe targi 2 kwietnia w Gogolinie, jak ktoś nie wiem ile kupić wódki i jaką oraz chce zamówić bądź chce podpatrzyć to polecam, super "impreza":)

a droga ta wódka z polanina? ile dodatkowo płaciliście za grawer ?

Co do bolsa, to dawno nie spotkałam się żeby był na weselu..

136

moniszka napisał/a:
czerwonapomaranczka napisał/a:

a droga ta wódka z polanina? ile dodatkowo płaciliście za grawer ?

Co do bolsa, to dawno nie spotkałam się żeby był na weselu..

podłączam się do pytania o polaninie smile Niby narzeczony zajmuje się alkoholem ale może mu szepne coś o jakiejś wódce... smile
ps: wódka to wódka nie może być  z najniższej półki, przecież nie chcemy by nasi gości się potruli. Ważne by była schłodzona i dobrej jakości .

za butelkę płaciliśmy ok 22-23 zł + grawer 230 zł i 1,20-1,30 od butelki, 230 zł jest to kwota stała niezależna od ilości butelek + 1,20 za grawer do butelki. My akurat wybraliśmy sobie imiona i datę ślubu smile

138

fajna opcja  z taka butleką z grawerem i w sumie wcale nie drogo to wychodzi, u nas jest taka "tradycja" ,że dla gości daje się wódkę i ciasto po weselu to taka butelka była by niezłą pamiątka:)

139

Fajną opcją na wesele jest też barek, przy którym  barman serwuje drinki.  Zauważyłam, ze teraz coraz częściej na weselach pojawia się też wino i piwo, co  parę lat temu było rzadko spotykane. W ostatnie wakacje byłam na weselu kuzynki i oni mieli piwo regionalne Pilsweizer. Z tego co wiem można w beczkach sobie nawet zamówić takie piwko.

140

My zamówiliśmy gorzka żołądkową lux :-)

141

My mieliśmy Stocka smile

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

142

Byłam na kilku weselach i najczęściej właśnie stał Stock... dobra wódka, nie ma co ukrywać. Raz państwo młodzi trochę "oszczędzili" i postawili ruską... ehh to było straszne

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

143

Na moim weselu była żubrówka biała. Goście bardzo sobie chwalili. Cenowo jest wypośrodkowana a i butelka też się prezentuje ładnie, choć ja dokupiłam do butelek zawieszki materiałowe przypominające muchę pana młodego i podwiązkę pani młodej- co wyglądało na prawdę super.!!

144

U nas był Stumbras z kłosem, bo wcześniej na kilku weselach w rodzinie męża była taka i goście zachwalali. A mi to była rybka tongue
W naszych stronach często wybierają też Stocka i Pana Tadeusza.

***Spoglądam wstecz i widzę tyle pustych godzin. Ogarnia mnie strach, bo wiem ile minęło, lecz nie wiem ile zostało***

145

Stock bardzo często pojawią się weselach. Ale jest dobra, chociaż niektórzy chcą mieć taką swojską i to koniecznie. smile

146

Przede wszystkim dobrze zmrożona. Wtedy da się znieść niedoskonałości smakowe.

Ciepła wódka to ohyda

147 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-08-09 16:39:52)

W naszej ofercie mamy szeroki asortyment wódek na wesele. Cena niższa niż gdziekolwiek indziej, możliwość zwrotu nadwyżki oraz doradztwo w zakresie doboru alkoholi. Zdecydowanie polecamy wódki produkowaną specjalnie dla nas. SPAM tradycyjna wódka w minimalistyczną, ale bardzo dobrze prezentującą się etykietą. Posiada odkręcany nalewak, który często okazuje się bardzo pomocny na weselach… szczególnie już po kilku godzinach. wink SPAM wódka klasy Premium. Bardzo ładnie się prezentują, szronione butelki z tłoczoną etykietą.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:
[tu była nieregulaminowa reklama i została usunięta przez moderatora]

148

ukraińska czysta cytrynówka.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

149

Zawsze można wybrać się do sklepu i przetestować samemu kilka propozycji. Ja byłam na 2 weselach, na obu była wódka Starosta...fajnie się prezentowała i dobrze się ją piło a na drugi dzień jak nowo narodzona, nic nie bolało.
Ponadto jest dobra cena do jakości, już sama ją biorę na urodziny czy jakieś imprezki. Dla mnie bomba.

Posty [ 111 do 149 z 149 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » jaka wódka na wesele? :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018