zabawki erotyczne i nie tylko :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » zabawki erotyczne i nie tylko :)

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 131 do 178 z 178 ]

131 Ostatnio edytowany przez Szeptuch (2022-06-24 20:59:04)

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
apropo_defacto napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

katolicki oszołom

Art.  196.  Obraza uczuć religijnych

Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Wskaz mi proszę miejsce w którym loka:
-znieważyła publicznie przedmiot Czci
- miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych.
Zanim zacytuje się jakiś paragraf, to warto go przeczytać ze zrozumieniem, żeby uniknąć kompromitacji.

wiem ze trwają prace nad zmiana tej ustawy, gdzie nie będzie sie ona różnic niczym od takich oaz wolności jakie panują w krajach arabskich ale póki co nie została zmieniona. wiec na razie dzięki bogu za samo negowanie jedynej słusznej religii wiezienia nie ma.

Zobacz podobne tematy :

132 Ostatnio edytowany przez edek z krainy kredek (2022-06-24 21:00:07)

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
apropo_defacto napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

katolicki oszołom

Art.  196.  Obraza uczuć religijnych

Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

definicja oszołom:
Słownik języka polskiego PWN*
oszołom
1. pot. «człowiek ślepo podporządkowany jakiejś idei i wierzący w nią bezgranicznie»
2. pot. «ktoś zachowujący się nienormalnie»
oszołomić — oszałamiać, oszołamiać
1. «wywrzeć na kimś bardzo silne pozytywne wrażenie»
2. «wprowadzić kogoś w stan zamroczenia lub częściowej utraty świadomości»
oszołomienie
1. «stan ograniczonej świadomości»
2. «stan wywołany silnym przeżyciem»
Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Gdzie tu jest obraza
uczuć religijnych?

133

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Nie ma obrazy big_smile
Ale jqk wjdać wystarczy dodać przedrostek "katolicki", żeby niektórzy szukali powodów wink

134 Ostatnio edytowany przez katol999 (2022-06-25 12:19:58)

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Mój umysł jest otwarty na przyjazny kontakt. Ale czy wasze zdolne są do tego samego?

Lady Loka, oczernianie człowieka rodem z wiadomości na tvp jest w oczach Pana przestępstwem przeciwko Prawdzie. Nie idź tą drogą! Idź za prawdą! Przeczytaj inne moje posty! Wtedy przekonasz się, w jak wielkim błędzie byłaś myśląc, że ciągnie mnie do tematów związanych z seksem! Ale Pan potrafi wybaczyć oszczercom, pod warunkiem, że taka osoba wypowie głośno magiczne słowo "przepraszam".
Lady Loka, nazwanie mnie obraźliwym epitetem jest ciosem poniżej pasa. Zastanów się trochę nad sobą! Życzę, aby Pan w twych myślach objaśnił ci, jakże to twoje zachowanie było potężnie żałosne.

Człowiek myśli, bo tak wybrał. Pierwszy był wybór. Można nie myśleć, i tylko bezmyślnie powtarzać zdanie otoczenia. Człowiek myślący to człowiek rozwijający się. I dopiero wraz z rozwojem, kształci się w człowieku "rozum"

edek z krainy kredek, Pan nie stworzył zboczeńców. Zboczeńcy chorują na chorobę nabytą. To nie jest coś wrodzonego, nikt nie rodzi się zboczeńcem.

Szeptuch, doucz się, kto to był Enki. Wprowadzanie ludzi w błąd jest w oczach Pana przestępstwem przeciwko ciekawej świata, rozwijającej się części ludzkości. Ale Pan jest łaskawy, potrafi wybaczyć każdemu człowiekowi jego głupotę, o ile człowiek ten naprostuje własne błędne myślenie.

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

katol999 jak obrucimy te twoje 9tki to mamy 6tki czy trzy szóstki to symbol twojego pana?

Twoj pan jest tak milosierny ze wybacza dzieciobojstwo  na swoje imie np Kanada, czy tez holocaust,  jak rowniez ludobojstwa rosjan na Ukrainie ...Watykan jakos przymyka oczy tam gdzie mu pasuje. Ciezko wierzyc meskim slugom pana ktorzy chodza w kolorowych sukniach i tepia innych mezczyn chodzacych w kolorywch sukniach.

Bylo by fajnie gdybys stosowal sie do dekalogu swojego pana bo zamiast skupiac sie na milosci do niego skupiasz sie na innych ludziach a tego w 10przykazaniach twojego pana nie ma.
Tak samo nie ma mowy co kto ma robic z wlasym cialem.

W twoich postach przemawia pycha a to jeden z 7grzechow glownych....chyba sam obrazasz swoja religie albo tworzysz nowa:).

Twoje posty tak naprawde sa obraza twojej religii  . Oby twoj pan byl dla ciebie laskawy i milosierny i wylaczyl ci prad zasilajacy szatanskie zdobycze techniki i nauki z których klepiesz w kolko niczym nawiedzony klecha.

136

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Byłam w błędzie tkwiąc w Kościele Katolickim przez 28 lat swojego życia.
Więcej tego błędu popełniać nie zamierzam:)

137

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
katol999 napisał/a:

Szeptuch, doucz się, kto to był Enki. Wprowadzanie ludzi w błąd jest w oczach Pana przestępstwem przeciwko ciekawej świata, rozwijającej się części ludzkości. Ale Pan jest łaskawy, potrafi wybaczyć każdemu człowiekowi jego głupotę, o ile człowiek ten naprostuje własne błędne myślenie.

Doskonale wiem kto to jest enki.
Pasjonuje się początkami ludzkości, zwłaszcza starożytnym Sumerem i Cywilizacją doliny Indusu od wielu lat.
W domu mam więcej książek na ten temat niż ty widziałeś kiedykolwiek na oczy.
W widzisz, szatan(enki) kocha wszystkich,o ile wyznają zasadę"żyj i daj żyć innym"
Enki ma gdzieś twoja orientacje, to w jakiej pozycji uprawiasz seks ze swoja zona,czy lubicie fetysze i zabawki,i nie ma nic przeciwko jezli twoja zona bierze do buzi a potem pocałunkiem przekazuje ci twoja własną spermę.
Dla niego masz prawo robić co chcesz o ile swoim zachowaniem nie krzywdzisz drugiego człowieka.
Jeżeli będziesz sie trzymał tej złotej zasady idąc przez życie to w nagrodę trafisz do piekła gdzie będzie czekać na ciebie kurczak z rożna i bezalkoholowe piwo

138 Ostatnio edytowany przez katol999 (2022-06-25 13:19:19)

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
Lady Loka napisał/a:

Byłam w błędzie tkwiąc w Kościele Katolickim przez 28 lat swojego życia.
Więcej tego błędu popełniać nie zamierzam:)

A czy za tą decyzją stoi coś poważnego, czy chodzi tylko o zwykły młodzieńczy bunt?

edek z krainy kredek napisał/a:

katol999 jak obrucimy te twoje 9tki to mamy 6tki czy trzy szóstki to symbol twojego pana?

Twoj pan jest tak milosierny ze wybacza dzieciobojstwo  na swoje imie np Kanada, czy tez holocaust,  jak rowniez ludobojstwa rosjan na Ukrainie ...Watykan jakos przymyka oczy tam gdzie mu pasuje. Ciezko wierzyc meskim slugom pana ktorzy chodza w kolorowych sukniach i tepia innych mezczyn chodzacych w kolorywch sukniach.

Bylo by fajnie gdybys stosowal sie do dekalogu swojego pana bo zamiast skupiac sie na milosci do niego skupiasz sie na innych ludziach a tego w 10przykazaniach twojego pana nie ma.
Tak samo nie ma mowy co kto ma robic z wlasym cialem.

W twoich postach przemawia pycha a to jeden z 7grzechow glownych....chyba sam obrazasz swoja religie albo tworzysz nowa:).

Twoje posty tak naprawde sa obraza twojej religii  . Oby twoj pan byl dla ciebie laskawy i milosierny i wylaczyl ci prad zasilajacy szatanskie zdobycze techniki i nauki z których klepiesz w kolko niczym nawiedzony klecha.

Nie widzę sensu dyskutować dalej z człowiekiem powtarzającym manipulacje putina o rzekomym ludobójstwie rosjan na ukrainie, uzasadniające jego chorą wojnę. Chciałbym tylko abyś wiedział, że Pan nie tworzy tych okropności. Ludzie sami tak wybierają. Można by się zastanowić, czemu? Bo pewnie sami doświadczyli czegoś niedobrego od innych ludzi, albo kieruje nimi zwykła chciwość.

Szeptuch napisał/a:

Doskonale wiem kto to jest enki.
Pasjonuje się początkami ludzkości, zwłaszcza starożytnym Sumerem i Cywilizacją doliny Indusu od wielu lat.
W domu mam więcej książek na ten temat niż ty widziałeś kiedykolwiek na oczy.
W widzisz, szatan(enki) kocha wszystkich,o ile wyznają zasadę"żyj i daj żyć innym"
Enki ma gdzieś twoja orientacje, to w jakiej pozycji uprawiasz seks ze swoja zona,czy lubicie fetysze i zabawki,i nie ma nic przeciwko jezli twoja zona bierze do buzi a potem pocałunkiem przekazuje ci twoja własną spermę.
Dla niego masz prawo robić co chcesz o ile swoim zachowaniem nie krzywdzisz drugiego człowieka.
Jeżeli będziesz sie trzymał tej złotej zasady idąc przez życie to w nagrodę trafisz do piekła gdzie będzie czekać na ciebie kurczak z rożna i bezalkoholowe piwo

A w której z tamtych książek jest napisane, że Enki to "szatan"?

139

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Młodzieńczy bunt to ja mam już dawno za sobą smile

140

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
katol999 napisał/a:

A w której z tamtych książek jest napisane, że Enki to "szatan"?

Nigdzie, chodzi o to żeby samemu dojść do prawdy.
Warto zacząć od książki
"Historia zaczyna się w Sumerze" - Samuel Noah Kramer

141 Ostatnio edytowany przez katol999 (2022-06-25 13:47:53)

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
Lady Loka napisał/a:

Młodzieńczy bunt to ja mam już dawno za sobą smile

Ostatni raz pytam, czy stoi za tym coś poważnego? Bo może jednak nie byłaś w błędzie?

Szeptuch napisał/a:

Nigdzie, chodzi o to żeby samemu dojść do prawdy.
Warto zacząć od książki
"Historia zaczyna się w Sumerze" - Samuel Noah Kramer

Czyli sam przyznajesz, że fakty historyczne są dla ciebie nieistotne. Wygłaszasz podobne brednie do tych o starożytnych kosmitach. Życzę, aby Pan pomógł ci odróżnić fantazje od rzeczywistości, prosty człowieku.

142

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
katol999 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Młodzieńczy bunt to ja mam już dawno za sobą smile

Ostatni raz pytam, czy stoi za tym coś poważnego? Bo może jednak nie byłaś w błędzie?

Szeptuch napisał/a:

Nigdzie, chodzi o to żeby samemu dojść do prawdy.
Warto zacząć od książki
"Historia zaczyna się w Sumerze" - Samuel Noah Kramer

Czyli sam przyznajesz, że fakty historyczne są dla ciebie nieistotne. Wygłaszasz podobne brednie do tych o starożytnych kosmitach. Życzę, aby Pan pomógł ci odróżnić własne fantazje od rzeczywistości, prosty człowieku.

Ale moim Panem i Nauczycielem jest Szatan.

143 Ostatnio edytowany przez katol999 (2022-06-25 14:35:46)

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
Szeptuch napisał/a:

Ale moim Panem i Nauczycielem jest Szatan.

No już dobrze, wierzę ci, wyznawco żydowskiej religii.

Ale mój Pan który jest światłem, polecił mi zakończyć erę tolerancji wobec wszelkich mącicieli, między innymi takich którzy wytresowali cię jak psa, abyś głosił nieprawidłowe zrozumienie bóstwa, jakim jest Enki.

144

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Nie muszę się Tobie tłumaczyć z powodów mojej decyzji smile jeżeli Bóg istnieje, to doskonale wie.

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
katol999 napisał/a:
Szeptuch napisał/a:

Ale moim Panem i Nauczycielem jest Szatan.

No już dobrze, wierzę ci, wyznawco żydowskiej religii.

Ale mój Pan który jest światłem, polecił mi zakończyć erę tolerancji wobec wszelkich mącicieli, między innymi takich którzy wytresowali cię jak psa, abyś głosił nieprawidłowe zrozumienie bóstwa, jakim jest Enki.

Katol666 ten twoj pan za dlugo cie naswietlal, stad wciskasz ludziom taka ciemnote smile. Jestes poprostu napromieniowany.
Wygrali ci co nie maja pana.

146 Ostatnio edytowany przez katol999 (2022-06-25 20:28:26)

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
edek z krainy kredek napisał/a:
katol999 napisał/a:
Szeptuch napisał/a:

Ale moim Panem i Nauczycielem jest Szatan.

No już dobrze, wierzę ci, wyznawco żydowskiej religii.

Ale mój Pan który jest światłem, polecił mi zakończyć erę tolerancji wobec wszelkich mącicieli, między innymi takich którzy wytresowali cię jak psa, abyś głosił nieprawidłowe zrozumienie bóstwa, jakim jest Enki.

Katol666 ten twoj pan za dlugo cie naswietlal, stad wciskasz ludziom taka ciemnote smile. Jestes poprostu napromieniowany.
Wygrali ci co nie maja pana.

Nie nabierzesz mnie, że taki człowiek jak ty, nie ma nad sobą Pana. Panem może być światło pokazujące ludziom kierunek ich przeznaczenia. A jak ktoś wypiero owe światło z siebie? Jego Panem staje się jakiś człowiek, jak u ciebie władimir putin. Czy czujesz się dumny z rozprzestrzeniania jego manipulacji?

147

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Ja odpadam,nawet dla mnie to za dużo

148

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Mnie tam katolicyzm ani parzy ani ziębi, ale proszę sobie poczytać drogi katolu o zbrodniach na ludziach dokonanych przez ten twój" kosciół w Afryce albo w Kanadzie, gdzie do dziś nie można się doliczyć ilu ludzi/dzieci leży w bezimiennych, zbiorowych mogiłach. Zabijano cięzarne dziewczynki które zachodziły w ciąże z ich katolickimi "opiekunami". Szacunkowe obliczenia wskazują, że moglo ich być kilka tysięcy. To samo było w Irlandii choć na mniejszą skalę, a to wystarczylo aby Irlandia odwróciła się od Rzymu. I to wszystko robili "katole" ze śpiewem na ustach wychwalającym ich pana.

149 Ostatnio edytowany przez katol999 (2022-06-25 16:01:16)

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
Szeptuch napisał/a:

Ja odpadam,nawet dla mnie to za dużo

Kiedy pobędziesz przez chwilę w czterech kątach sam, przyjdzie do twojego umysłu Pan, wytłumaczyć ci naszą dyskusję, następnie zasieje w twych myślach ziarno z którego wykiełkuje nowy człowiek, nawrócony na światło Pana.

Salomonka napisał/a:

Mnie tam katolicyzm ani parzy ani ziębi, ale proszę sobie poczytać drogi katolu o zbrodniach na ludziach dokonanych przez ten twój" kosciół w Afryce albo w Kanadzie, gdzie do dziś nie można się doliczyć ilu ludzi/dzieci leży w bezimiennych, zbiorowych mogiłach. Zabijano cięzarne dziewczynki które zachodziły w ciąże z ich katolickimi "opiekunami". Szacunkowe obliczenia wskazują, że moglo ich być kilka tysięcy. To samo było w Irlandii choć na mniejszą skalę, a to wystarczylo aby Irlandia odwróciła się od Rzymu. I to wszystko robili "katole" ze śpiewem na ustach wychwalającym ich pana.

Te wydarzenia to jest owoc człowieka chytrego pozbawionego rozumu, przekonanego o własnej nieomylności. Sprawcy tych przestępstw zasługują na najwyższe potępienie. Chciałbym cię upewnić, że Pan widzi zgniliznę we własnej zgrodzie. Nadchodzą wielkie przemiany.

150

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
katol999 napisał/a:

Te wydarzenia to jest owoc człowieka chytrego pozbawionego rozumu, przekonanego o własnej nieomylności. Uczestnicy tych przestępstw zasługują na najwyższe potępienie. Chciałbym cię upewnić, że Pan widzi zgniliznę we własnej zgrodzie. Nadchodzą wielkie przemiany.

Nie ma usprawiedliwienia dla tych zbrodni i jakieś tam: uczestnicy tych przestępstw zasługują na najwyższe potępienie - niczego nie załatwia. Ani tym dzieciom nie zwróci życia, ani n ie naprawi im świata bo wielu żyje do dziś, zgwałconych w dzieciństwie, torturowanych, oglądających śmierć swoich towarzyszy niedoli. Te zbrodnie stawiają więcej pytań niż dają takich lakonicznych odpowiedzi, jakimi ty się tu posługujesz. Podobno wartość drzewa poznasz po owocach jakie wydaje, prawda? Więc właśnie masz owoce swoich wierzeń; Gwałty, morderstwa, pedofilia, życie ponad stan w pałacach ze złotymi klamkami, kradzieże i wykorzystywanie biednych i słabych.

Masz rację, nadchodzą przemiany i aby tylko nie zbłądziły smile

151

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
Salomonka napisał/a:
katol999 napisał/a:

Te wydarzenia to jest owoc człowieka chytrego pozbawionego rozumu, przekonanego o własnej nieomylności. Uczestnicy tych przestępstw zasługują na najwyższe potępienie. Chciałbym cię upewnić, że Pan widzi zgniliznę we własnej zgrodzie. Nadchodzą wielkie przemiany.

Nie ma usprawiedliwienia dla tych zbrodni i jakieś tam: uczestnicy tych przestępstw zasługują na najwyższe potępienie - niczego nie załatwia. Ani tym dzieciom nie zwróci życia, ani n ie naprawi im świata bo wielu żyje do dziś, zgwałconych w dzieciństwie, torturowanych, oglądających śmierć swoich towarzyszy niedoli. Te zbrodnie stawiają więcej pytań niż dają takich lakonicznych odpowiedzi, jakimi ty się tu posługujesz. Podobno wartość drzewa poznasz po owocach jakie wydaje, prawda? Więc właśnie masz owoce swoich wierzeń; Gwałty, morderstwa, pedofilia, życie ponad stan w pałacach ze złotymi klamkami, kradzieże i wykorzystywanie biednych i słabych.

Masz rację, nadchodzą przemiany i aby tylko nie zbłądziły smile

Nie jestem w stanie sobie określić, o jakich konkretnie wierzeniach mowa? Bo tak jakby przypisujesz je mnie? Oby kiedyś przyszedł do twych myśli Pan, wyjaśnić ci szerzej ludzką naturę, w szczególności źródło zła.

152

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Sam nie wiem komu gratulować...
Katolowi999 za zdolność stworzenia takiego konta, którym wywołuje gównoburze i każdy mu wierzy, że to na serio, czy pozostałym, którzy się z nim prawdają i wierzą w autentyczność

153

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
Szeptuch napisał/a:
katol999 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Młodzieńczy bunt to ja mam już dawno za sobą smile

Ostatni raz pytam, czy stoi za tym coś poważnego? Bo może jednak nie byłaś w błędzie?

Szeptuch napisał/a:

Nigdzie, chodzi o to żeby samemu dojść do prawdy.
Warto zacząć od książki
"Historia zaczyna się w Sumerze" - Samuel Noah Kramer

Czyli sam przyznajesz, że fakty historyczne są dla ciebie nieistotne. Wygłaszasz podobne brednie do tych o starożytnych kosmitach. Życzę, aby Pan pomógł ci odróżnić własne fantazje od rzeczywistości, prosty człowieku.

Ale moim Panem i Nauczycielem jest Szatan.

LUCEEEK mam jednego dawaj tu big_smile

154

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Miało być o zabawkach erotycznych a temat sięgnął już Boga, Stwórcy, Lucyfera, palenia na stosie big_smile

155

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Czyli nasz ulubiony Muppet show smile

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

No przeciez Łechtaczka to cud bozy a wibrator to wcielenie szatana...czego tu nie rozumiesz wszystko sie laczy jak w religii gdzie jest jakis tam Pan....ktory dzieki kaplanom i forsie wiernych czasem cos nie dowidzi, czasem cos niedoslyszy, czasem cos niedopowie jak w wiekrzosci religii:)

157 Ostatnio edytowany przez katol999 (2022-06-26 14:42:11)

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
edek z krainy kredek napisał/a:

No przeciez Łechtaczka to cud bozy a wibrator to wcielenie szatana...czego tu nie rozumiesz wszystko sie laczy jak w religii gdzie jest jakis tam Pan....ktory dzieki kaplanom i forsie wiernych czasem cos nie dowidzi, czasem cos niedoslyszy, czasem cos niedopowie jak w wiekrzosci religii:)

Całe życie wiedzę o Nim czerpałeś od ludzi, których darzysz głęboką niechęcią, a nie z własnych przemyśleń i obserwacji! Otwórz swój umysł szerzej! Bo tacy jak ty szkodzą młodym osobom, zamykając je na lokalne środowisko!

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
katol999 napisał/a:
edek z krainy kredek napisał/a:

No przeciez Łechtaczka to cud bozy a wibrator to wcielenie szatana...czego tu nie rozumiesz wszystko sie laczy jak w religii gdzie jest jakis tam Pan....ktory dzieki kaplanom i forsie wiernych czasem cos nie dowidzi, czasem cos niedoslyszy, czasem cos niedopowie jak w wiekrzosci religii:)

Całe życie wiedzę o Nim czerpałeś od ludzi, których darzysz głęboką niechęcią, a nie z własnych przemyśleń i obserwacji! Otwórz swój umysł szerzej! Bo tacy jak ty szkodzą młodym osobom, zamykając je na lokalne środowisko!

A gdyby tobie gdy miales 8 lat dorosly facet przylozyl sterczacego kurasa pod sutanna zebys go poglaskal...to kurwa darzyl bys go miloscia co ty pierdolisz zjebie! mialem go zaczac glaskac moze jeszcze ssac. A Wlasna matka nie chciala cie wysluchac bo zaslepiona w modlitwy, kościół.  Po mnie to splynelo ale moj kumpel nie dal rady i po paru latach nie mogl juz zniesc i odebral sobie zycie.

Mlode osoby maja znac prawde i same decydowac czy chca byc dla Pana ktory jest tak milosierny ze w swoich szeregach ma takie osoby. A cala reszta nie widzi nie mowi nie slyszy. Nie przyznania sie do win ani skruchy tylko wiczne zaslanianie sie zatajanie. Poprostu tchuzostwo i brak walki ze zlem. Za to nienawidze czarnej mafi nienawidze instytucji kosciola obrzydza mnie. Wyznawcow mam gdzies niech sobie wierza w co chca byle nie krzywdzili innych ani ich uczuc.

159

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
edek z krainy kredek napisał/a:

A gdyby tobie gdy miales 8 lat dorosly facet przylozyl sterczacego kurasa pod sutanna zebys go poglaskal...to kurwa darzyl bys go miloscia co ty pierdolisz zjebie! mialem go zaczac glaskac moze jeszcze ssac. A Wlasna matka nie chciala cie wysluchac bo zaslepiona w modlitwy, kościół.  Po mnie to splynelo ale moj kumpel nie dal rady i po paru latach nie mogl juz zniesc i odebral sobie zycie.

Ale wiesz, że ja nie mam z tym nic wspólnego? Wogóle czemu ludzie łączą mnie z tym takim kościołem katolickim? Czy naprawdę świat jest tak mały, że jak ktoś przyjdzie rzec coś od ducha, to zaraz musi być to łączone z tamtą organizacją ziemską?

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

dlatego ze w niku masz Katol od katolik
no i odwrucone 6stki symbol innego pana.
We wczesniejszych postach zaciekle broniles kanonow katolickich stad wniosek ze jestes wierzacy Katolik. No moze teraz mozna bardziej odebrac ze wierny Satana w sumie tez pan.

161 Ostatnio edytowany przez katol999 (2022-06-27 14:02:19)

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
edek z krainy kredek napisał/a:

dlatego ze w niku masz Katol od katolik
no i odwrucone 6stki symbol innego pana.
We wczesniejszych postach zaciekle broniles kanonow katolickich stad wniosek ze jestes wierzacy Katolik. No moze teraz mozna bardziej odebrac ze wierny Satana w sumie tez pan.

Przyjdzie do ciebie Pan, zmaterializować ci słownik ortograficzny.

162 Ostatnio edytowany przez edek z krainy kredek (2022-06-27 07:09:37)

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Ale po jakiego grzyba skoro ćwiczę twój mózg

163

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
edek z krainy kredek napisał/a:
apropo_defacto napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

katolicki oszołom

Art.  196.  Obraza uczuć religijnych

Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

definicja oszołom:
Słownik języka polskiego PWN*
oszołom
1. pot. «człowiek ślepo podporządkowany jakiejś idei i wierzący w nią bezgranicznie»
2. pot. «ktoś zachowujący się nienormalnie»
oszołomić — oszałamiać, oszołamiać
1. «wywrzeć na kimś bardzo silne pozytywne wrażenie»
2. «wprowadzić kogoś w stan zamroczenia lub częściowej utraty świadomości»
oszołomienie
1. «stan ograniczonej świadomości»
2. «stan wywołany silnym przeżyciem»
Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Gdzie tu jest obraza
uczuć religijnych?


z doswiadczenia wiem, ze w naszych sądach przepierdolisz this one.

164 Ostatnio edytowany przez katol999 (2022-06-27 14:03:11)

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
edek z krainy kredek napisał/a:

Ale po jakiego grzyba skoro ćwiczę twój mózg

Ponieważ Pan nie toleruje głupoty.

165

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Coby tak temat wrócił na właściwe tory...

Co prawda zdarzyło mi się żonie kupić kilka wibratrów w różnych kształtach i rozmiarach, ale aż do niedawna to by było w zasadzie tyle, jeśli chodzi o erotyczne gadżety w naszej sypialni. No właśnie, do niedawna. Jako że wspólne oglądanie pornosów od dawna stanowiło źródło inspiracji, a także pozwalało łatwo zidentyfikować co się komu może spodobać, wyszło, że żona lubi jak trochę boli, a klimaty dominacji zdają się do niej przemawiać. No cóż, w tej sytuacji sięgnęliśmy po klamerki na sutki, które sprawdziły się zaskakująco dobrze, a potem, idąc za ciosem, sprawiłem jej zgrabną niby-skórzaną uprząż z kajdankami i obrożą/kneblem w komplecie, a sam wziąłem się za testowanie pierścieni erekcyjnych. Muszę przyznać, że widok jej w tej uprzęży (jak również jej urocze reakcje gdy jej zawiązałem oczy, by ją w to ubrać) zwalił mnie z nóg, poczułem się jak dzieciak, który dostał wymarzoną zabawkę i ma tysiąc pomysłów co można z nią teraz zrobić smile

166

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Chciałam poczytać o zabawkach a tu rozmowa o religii.... co za gówno...

167

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
Elżbieta35 napisał/a:

Chciałam poczytać o zabawkach a tu rozmowa o religii.... co za gówno...


No dokladnie. Przyszedł troll i go karmią.

168

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
apropo_defacto napisał/a:
Elżbieta35 napisał/a:

Chciałam poczytać o zabawkach a tu rozmowa o religii.... co za gówno...


No dokladnie. Przyszedł troll i go karmią.

Jeżeli macie problem z doborem idealnej zabawki to zapraszamy na strone rose69 .pl i do kontaktu z namiz chęcia pomożemy dobrać  najlepszy gadżet. Proszę napisać, że jesteście z forum zapewnimy dodatkowy rabat.

169

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Wolę redarena

170

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Różnie to bywa, mój facet też nei bardzo chce testować gadżety. JA bardzo chetnie, on nie bardzo. Oczywiscie kilka razy sie przelamal ale to od swieta

171

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Naprawdę nie chce? To musi być naprawdę sztywny ! Mój bardzo lubi tak świntuszyć i jestem pewna,ze ma tak większość facetów. Mój również lubi takie urozmaicenia i ja równiez bo jestem zdania,ze moze to naprawdę podkręcić atmosferę w związku tak wiec czemu ich nie stosować?

Mogę polecić między innymi:

Libi Spray - używacie go tam na dole. Zwiększa Wasze odczucia w seksie.O wiele lepszy od słynnego żelu durexa
Viamea - to coś dla Was jak odczuwacie spadek libido.Znacznie je zwiększa

Sex Elixir - świetny afrodyzjak. Wkraplasz kilka kropelek do napoju i wzrasta ochota.

Wszystko z meżem przetestowaliśmy

172

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

O tym Sex Elixir ostatnio czytałam i zastanawiałam się czy sobie nie zamówić. Już dawno chciałam spróbować jak działają ta wszystkie afrodyzjaki.Czy jednak nie jest to efekt placebo? Czy rzeczywiście to Twoim zdaniem może działać? Czy nie jest tak,że bierzesz to i od razu podnieca Cię cała ta sytuacja,że brałaś afrodyzjak?
Mam nadzieję,że to zrozumiałaś bo trochę tutaj naplątałam ;P

173

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Nie jest to na pewno efekt placebo. Również zastanawialiśmy się czy to działa czy nie bo wiadomo,że zawsze na poczatku masz pewne wątpliwości. Ale umówiliśmy się aby przetestować to kiedy ja nie będę o tym wiedziała. Tak więc któregoś wieczoru po prostu wkroplił mi trochę tego środka do napoju. Powiem Ci,ze dawno już nie czułam takiego podniecenia jak właśnie wtedy. Tak wiec coś w tym musi być i środek działa.

174

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Kiedyś kupiłem feromony i jakąś dziewczyna powiedziała seksownie pachnie  smile

175

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

A mogę Cię dopytać jeszcze gdzie ten Sex elixir zamawiałaś? Można go kupić moze w jakimś sklepie stacjonarnym czy lepiej jest jednak szukac w sieci?Allegro czy może jakiś sklep internetowy?

176

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Na allegro nie widziałam. W sklepach stacjonarnych nawet nie szukałam bo nie wiem czy nie czułabym się skrępowana kupując coś takiego. Kupowalam przez internet.

177

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)
Verissimo napisał/a:

Często bywam na stronach lub w sklepach z zabawkami erotycznymi, jednak suchy opis nie zadowala mnie, jeśli macie jkieś gadzety godne polecenia to czekam z niecierpliwością.
Mam jeszcze jedno pytanie co myślicie na temat feromonów sprzedawanych na necie czy to naprawde działa?

Ja używam od niedawna wibratora z membraną stymulacyjną do punku G (znalazłam w Pink Shop) i jestem zachwycona. Ma niezwykle wydaja baterię i łącznie z dziesięć różnych trybów pracy. Najbardziej lubię to, że tak naprawdę daje efekt ssania, lizania i wibracji jednocześnie. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam, przysięgam. Dodatkowo jest wodoodporny. No i fakt, że jest wykonany z sylikonu medycznego, a więc bardzo bezpiecznie. Jestem nim zachwycona

178

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

A znalazło by się coś dla samotnego faceta  big_smile  wink żart  big_smile

Posty [ 131 do 178 z 178 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » zabawki erotyczne i nie tylko :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024