zabawki erotyczne i nie tylko :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » zabawki erotyczne i nie tylko :)

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 97 ]

Temat: zabawki erotyczne i nie tylko :)

Często bywam na stronach lub w sklepach z zabawkami erotycznymi, jednak suchy opis nie zadowala mnie, jeśli macie jkieś gadzety godne polecenia to czekam z niecierpliwością.
Mam jeszcze jedno pytanie co myślicie na temat feromonów sprzedawanych na necie czy to naprawde działa?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zabawki erotyczne i nie tylko :)

no miłe panie nie wierze że nie macie kajdanek lub olejków do erotycznych smile

ja tez czekam z niecierpliwoscia big_smile

"Prosiłam o wszystko by cieszyć się życiem,
Dałeś mi życie bym cieszyła się wszystkim."

<3
Reklama

4

Ja to bym pewnie lubczyk zapodała.....

5

hiszpańska mucha.......oj na mnie działa!

Reklama

6

Ja mam kajdanki i pejcz własnej roboty big_smile Działają na faceta jak mało co.. I tyle.. Ubogo .. A ta hiszpańska mucha to działa w każdej sytuacji i na każdego osobnika ? smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

a droga ta mucha ;> big_smile

"Prosiłam o wszystko by cieszyć się życiem,
Dałeś mi życie bym cieszyła się wszystkim."

<3

8

35 na necie

9

nie wiem jak działa  dopiero mam zamiar wyprubowac

10

Mam pytanie.. Czy jest do kupienia w necie coś BEZPIECZNEGO na wzmocnienie libido kobiety ?
Wolałabym uniknąć wizyty u seksuologa, a od bardzo już długiego czasu sex stał się dla mnie zupełnie nieistotny. Mam na szczęście cierpliwego w tym wzgledzie męża, ale żeby nie czuł się odrzucony -  od czasu do czasu inicjuję akcję "sexy".  Możecie doradzić jakiś bezpieczny preparat ?

11

Jaheira zajrzyj do wątku o problemach z niskim libido.Jest tam mój post o różnych powodach jego spadku.Czasami wystarczy wyeliminować przyczynę , bo faszerowanie się różnymi specyfikami to tylko przykrywka tak naprawdę nie rozwiązująca problemów.A tak naprawdę nie wiadomo jakie skutki uboczne mogą wywołać takie różne eliksiry i czy w przyszłości nie spowodują więcej szkody niż pożytku.W każdym razie ja mam bardzo sceptyczny stosunek do takich wynalazków , bo tak naprawdę to nie wiem , czy ich skuteczność i bezpieczeństwo została jakoś potwierdzona badaniami.O ! Lubczyk , to co innego.Na pewno nikomu nie zaszkodził smile Pamiętam , kiedyś czytałam o tych wszystkich " złotych środkach" i opiniach na ich temat.Nie pamiętam teraz o jaki produkt dokładnie chodziło , czy nie przypadkiem o ta muchę ( jak znajdę to ponownie , to wklepie link) , ale np.w przypadku facetów , to po takim wspomagaczu , to mieli oni kłopot na całą noc , męcząc się ze wzwodem , bo ich przyrodzenie nie mogło normalnie powrócić przez długi czas w stan spoczynku.
A jak już jestemy przy tym temacie , to może ktoś już wypróbował nowość Durexa Very Cherry ? To podobno ulepszona wersja czerwonego żeliku tej samej firmy , tylko że o smaku wiśni.Widziałam to to w Rossmannie , nowośc w promocji za ok.11 zł.Czekam na recenzje smile

12

Jeanne dziękuję. Zajrzałam, skorzystałam z linku, poczytałam i wyciągnęłam wnioski.:)

13

a co myślicie o żelach pobudzjących

14

my posiadamy kajdanki z rozowym futerkiem, mam sexi bielize z lateksu, sam mi ja kupil, mamy olejki do masazu, mamy siebie i fantazje:) a to najlepsze gadzety jakie są!!!!

KOCHA MNIE TEN, KTÓRY POWINIEN:*

15

u mnie kajdanki nie spełniły roli, bo były za słabe :] ale mamy śliczny wibratorek, żele durexa, oliwka w żelu i oczywiście ładna bielizna.. no i w planach zakup masażera smile ale wszystko z czasem smile

16

to my ubogo. bo nie mamy kompletnie nic.

no w sumie, jak napisąła dziubek - fantazja to najlepszy gadżet.
chociaż w sumie sądzę, że z biegiem czasu cos sobie kupimy.

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

17

ja wlasnie zakupilam gre erotyczna "rozkosz" gratis sa kajdanki. gra sie wydaje ciekawe, partnerzy dzieki tej grze moga podzielic sie swoimi marzeniami erotycznymi (jezeli sie wstydzili) -zaczynacie graz w ubraniach, konczycie bez - poczytajcie w internecie; ja sie skusilam juz mam i za niedlugo wykorzystamy tongue w planach mam kupienie jakiejs super bielizny.
z nami to tak jest ze oboje zawsze gadalismy o kajdankach jakisch strojach ale zadne nie robilo pierwszego kroku. to teraz sie dokonało big_smile

dam radę

18 Ostatnio edytowany przez noelle87 (2009-11-26 18:54:53)

Polecam sklep tu podany był adres strony mają dużo feromonów, afrodyzjaków i żeli.

19

Madziu620- za umieszczanie ogłoszeń i reklam na forum zostanie wysłana faktura zgodna z obowiązującym cennikiem .

pozdrawiam, noelle87/Moderator

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

20 Ostatnio edytowany przez Bożena (2009-12-11 17:14:47)

W tym sklepie ostatnio kupiłam, kilka zabawek link usunięto  , fajne,tanie, i nikt nic nie wie ;-)

21

hehe my mamy czarne kajdanki z futerkiem, żel z durexa i ostatnio kupiłam seksowny gorset z majteczkami i z pasem do pończoch  a dzisiaj kupiłam ponczochy hehe smile ;D

22

Ja natomiast razem z moim chłopakiem  jakiś czas temu kupiłam produkt "Mucha Meksykańska Mexican Fly" i byliśmy oboje z niego zadowoleni. Bawiliśmy się i bawiliśmy. Na szczęście są teraz portale internetowe gdzie można coś takiego kupić i to anonimowe, także nie ma największego problemu. Fajne są też AMOR BLACK CAT - czarne prezerwatywy tongue

23

a drogie kobietki używałyście kiedyś wibratora?my byśmy chcieli sobie kupic ale wiecie taki zwykły bo aż tak szaleni nie jesteśmy, tylko jakoś sie wstydzimy a nawet nie wiemy jakie są najfajniejsze?macie z tym jakieś doświadczenie?

24 Ostatnio edytowany przez Ewel (2009-12-16 18:09:55)

jeangrey1 napisał/a:

a drogie kobietki używałyście kiedyś wibratora?my byśmy chcieli sobie kupic ale wiecie taki zwykły bo aż tak szaleni nie jesteśmy, tylko jakoś sie wstydzimy a nawet nie wiemy jakie są najfajniejsze?macie z tym jakieś doświadczenie?

najlepsze są z cyber skóry -bo ona najbardziej przypomina w dotyku naszą skórę i to tyle a reszta zależy od was smile

dam radę

25

Wejdź sobie na dyskrecja.pl - tam masz pełno takich rzeczy wink I jest to przez internet, więc do żadnego sexshopu chodzić nie musisz wink Ja akurat wzięłam sobie ten największy i taki pomadkowy:P, ale moja psiapsiuła Paulina wzięła sobie: Temptation Rabbit znajdziesz go w dziale wibratory podwójna przyjemność. Nie wiem ile chcesz przeznaczyć na taką zabawkę ten w sumie nie jest drogi, a podobno wyśmienity wink

26 Ostatnio edytowany przez gretchen (2009-12-19 23:38:13)

.

Czasem kogoś kochać, to znaczy mieć odwagę pozwolić mu odejść...

27

no nigdy nie korzystałam ale może kupimy to zobaczymy:) my uzywaliśy tylko takiej nakładki wibtującej na penisa z durexa, mojego chłopaka rajcowała a mnie łaskotała ale ifajna sprawa big_smile

28

Wiadomo że wibrator to nie to samo co prawdziwy sprzęt, ale czasem na urozmaicenie seksu to taki sprzęt się przydaję wink Ja jestem bardzo zadowolona z swojego zakupu i na pewno będę dalej korzystała z takich rzeczy wink Ot tak dla zabawy wink

29

A ja również czasem z swoim mężczyzną korzystam z takich udziwnień i jesteśmy oboje zadowoleni. Zawsze to w końcu coś innego wink Ja tam kupiłam sobie taki zwykły i dużo za niego nie zapłaciłam (niestety linka ze zdjeciem nie moge wkleić:( ale kupiłam go na dyskrecja.pl wink a że kupiłam przez internet to nawet nie musiał iść do sklepu normalnego (czego na pewno bym nie zrobiła <wstydniś> ) A tak to jeszcze czasami kupujemy różnego rodzaju prezerwatywy, aby zawsze jakoś sobie ten seks urozmaicać wink Wiadomo różne pozycje ale coś jeszcze też musi być tongue

30

Nie no wiadomo seks aby był ciekawy trzeba go sobie urozmaicać, a takimi rzeczami na pewno można to zrobić, ten kto spróbował myślę, że nie żałował. Fajna sprawa, zabawa, a zarazem niespodzianka jeżeli same to kupimy i coś takiego nagle przedstawimy w czasie gry wstępnej wink Ja jestem zadowolona i gorąco polecam takiego typu zabawy wink

31

Chyba muszę spróbować sobie czegoś nowego w łóżku tak jak wy wink Bo w sumie rutyna już nas naprawdę zżera wink Zawsze tak samo i to trochę nudno jest, a jak się wprowadzi takie zabawki to czemu nie wink Może być naprawdę ciekawie wink Dzięki za pomysły i kupię to co proponowałyście wink Zaraz sobie zajrzę na ten sklep dyskrecja wink

32

I jak tam wybrałaś sobie cos dla siebie ?:) Czy jeszcze nie wiesz co tongue

Powiem Ci że naprawdę fajna sprawa z takim czymś wink I taka niespodzianka jak mówiła amelka22 może być naprawdę niezła tongue mina chłopaka nieziemska tongue

33

Hehe ja sobie wybrałam kolejną rzecz z tego sklepu: Truskawkowa Oliwka - 6 ml i Różowe Kajdanki big_smile Jestem ciekawa tych kolejnych zabawek jak one się sprawdzą smile mam nadzieje że efekty będą fajne wink

34

Po co niby te kajdanki? założe je swojej dziewczynie i co dalej,  ok mogę jej robić dobrze palcem ale czy do tego aby potrzebne są te kajdanki. Jedynie utrudniają sprawę

Najlepszym przyjacielem człowieka jest Kobieta smile

35

Chłopie nie masz wyobraźni jak można się z takimi gadżetami bawić wink

36 Ostatnio edytowany przez salvame (2010-11-05 20:18:57)

Witam wszystkich !:)

Chciałam spytać i Pań i Panów o Wasze doświadczenia z gadżetami z sexshopów. Sama korzystałam już z kilku 'dodatków' i teraz planuje coś nowego - kulki gejszy smile Chętnie poczytam Wasze opinie na temat tego produktu. Pozdrawiam smile

No matter where we go
Souls adrift never say goodbye

37

salvame, mamy wibrator oraz taką specjalną nakładkę na penisa, która pieści łechtaczkę podczas jednoczesnej penetracji.
Ja jestem otwarta na tego typu urozmaicenia w łóżku i również zastanawiamy się nad kupnem kulek, dlatego dołączam do pytania.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

38

Ja korzystałam z kulek analnych ..ale takich zwyczajnych,bez wibracji + rozne dildo...  zele rozgrzewajace tez sa w porzadku.. ostatnio mysle nad czyms nowym i wlasnie natknelam sie na kulki gejszy.. w przyszlym tygodniu je bede miala wiec podziele sie moimi wrazeniami;]  PS. Cos malo ludzi probuje tutaj zabawek :> albo siedza cicho z rumiencami smile

No matter where we go
Souls adrift never say goodbye

Posty [ 1 do 38 z 97 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » zabawki erotyczne i nie tylko :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018