To dobry pomysl ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 196 do 201 z 201 ]

196

Odp: To dobry pomysl ?

Zazdrość - to kobiety są solą tej ziemi. Znam tez takie: "Jak się baby nie bije, to jej wątroba gnije" -  św. Augustyn.
Jestem feministką i na feministkę staram się też wychować moją córkę. W jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Jestem przekonana, że tak naprawdę kobieta może liczyć tylko na inne kobiety - któż nas lepiej zrozumie?
Mam nadzieję niedługo zostać "babą za kierownicą" jeżdżącą bez "męskiej fantazji" wink

Zobacz podobne tematy :

197

Odp: To dobry pomysl ?

Zazdrosc jest jeszcze coś takiego jak kobieca intuicja

a co do męskich decyzji kobiety podejmują je tak samo często nie mam pojęcia dlatego tak się ja nazywa

poza tym mówi ze ze mąż to głowa rodziny ale to szyja głową kreci.

198

Odp: To dobry pomysl ?

wiem ze sie tak mowi... tylko ze "meska intuicja" nie uwlacza nikomu a babskie gadanie tak.
a co do tej glowy i szyi nidy nie rozumialam o co chodzi... i nigdy nie pasowalo ani do mojego zycia ani do niczyjego.
Kiedys uslyszalam to na przyjeciu swiatecznym.... bo ona "instruowala go" co ma zrobic, co przyniesc, co wylaczyc... i ktos to tak skomentowal.
a dla mnie to on byl nieporadny i totalnie nie wiedzial co ma robic, co trzeba zrobic.... tylko usiasc i jesc umial. Takie to dziwne bylo. Wiem ze wyplate tez jej oddawal... chyba nie wiedzial jak sie gospodarzyc tymi pieniedzmi, czy co?... i gdzie ta glowa??? Czy to ze nazwisko dal zonie i dzieciom?
W moim pierwszym malzenstwie nie bylam ani glowa ani szyja....

a teraz wyznaje zasade "co dwie glowy to nie jedna"

199

Odp: To dobry pomysl ?

Bardzo mnie ciekawi, jak to się skończy. PanNikt, daj znać!

200 Ostatnio edytowany przez Idela (2011-02-05 18:42:22)

Odp: To dobry pomysl ?

PanNikt i jak sobie poradziłeś?
Ja się dowiedziałam o romansie męża z naszą koleżanką, która miała męża. On wiedział, ze ona go zdradza, powiedział mi to z 2 m-ce wcześniej. Nie widział z kim. Rozstali się. Jak się dowiedzialam, od razu wzięłam telefon i powiedziałam mu. Nigdy nie podjęłam słuszniejszej decyzji.

Posty [ 196 do 201 z 201 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024