Niezdecydowany, dziwny mężczyzna - co można zrobić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Niezdecydowany, dziwny mężczyzna - co można zrobić?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 261 do 263 z 263 ]

261 Ostatnio edytowany przez Socjallibertarianin (2023-07-28 20:02:08)

Odp: Niezdecydowany, dziwny mężczyzna - co można zrobić?

A widziałeś jego reakcję. To typowy narcyza. Który straci zabawkę. On doskonale zdaje sobie sprawę iż ona się wciągnęła i rozgrywa ją.

Zobacz podobne tematy :

262

Odp: Niezdecydowany, dziwny mężczyzna - co można zrobić?

Ten wątek, jak czas pokazał i moja korespondencja z autorką jest wielkim nieporozumieniem.
Autorka zostawiła swojego faceta, bo postanowiła zainteresować się tym nowym, właśnie tym, który jest teraz na tapecie. Ciągnęła więc na dwa fronty, o czym facet z wątku się dowiedział. I właśnie dlatego  on tak ja traktuje. Najpierw trzymałam stronę Kadi, ale gdy dowiedziałam się, jaka była prawda przeszłam na stronę faceta, gdyż wcale mu się nie dziwię, że poza układem koleżeńskim on nie widzi sensu żadnego innego.

263

Odp: Niezdecydowany, dziwny mężczyzna - co można zrobić?
Socjallibertarianin napisał/a:

A widziałeś jego reakcję. To typowy narcyza. Który straci zabawkę. On doskonale zdaje sobie sprawę iż ona się wciągnęła i rozgrywa ją.

Skupiłem się na pierwszym poście autorki, resztę pobieżnie przeleciałem. Moim zdaniem ta relacja dla nich obojga jest wciągająca, tylko każde ma inne oczekiwania.

Posty [ 261 do 263 z 263 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Niezdecydowany, dziwny mężczyzna - co można zrobić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024