nie potrafię sobie poradzić z przeszłością mojego męża - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » nie potrafię sobie poradzić z przeszłością mojego męża

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 177 ]

77 Ostatnio edytowany przez prudencja (2019-04-04 12:47:09)

Odp: nie potrafię sobie poradzić z przeszłością mojego męża
agazaga napisał/a:

Nie traktował mnie tak. Tak sie zrobiło po ślubie.
Poza tym on jest naprawdę dobry, bardzo mądry i w ogole bardzo super się wydawał pod każdym względem. Po prostu człowiek marzenie.

cudowne... dobry chłopak był i mało pił.

Ty nie byłaś u niego wcześniej? sorry ale nie wyobrażam sobie przechowywania jakichś tego typu pamiątek. Bo po co. No i trzymasz to chyba tylko jeśli ewidentnie masz w doopie uczucia osoby, która może na nie natrafić. Mnie by zdetonowało. Ciebie słusznie też.

agazaga napisał/a:

No ale pozostaje przeszłość. Ja chciałam być transparentna i powiedziałam mu o mojej "przygodzie" On stwierdził, że raz z jedną osobą tez popełnił ten błąd. Raz to raz, w końcu kto nie popełnia błędów. Ale generalnie coś mi tu nie pasowało, że jak raz, a był w tylu związkach. Ale zapewniał mnie, że tak własnie było, że owszem była w jego życiu nieczystość, ale tak bardzo w życiu nie nagrzeszył. Co się robi z takimi słowami od człowieka, którego sie kocha i który własnie poprosił cie o rękę, ja uwierzyłam. Przed ślubem też pytałam czy z kimś mieszkał - nie mieszkał, dawno w innymi mieszkaniu ktoś zostawał na noc, ale w tym nigdy nikt.

"nieczystość". to dla mnie jakiś fanatyzm, ale jak kto lubi.

mallwusia napisał/a:

Unieważnij małżeństwo i znajdź sobie faceta bez historii.
Kobieta 30 lat, a naiwna jak 15 latka.

te przykościelne często tak mają

Zobacz podobne tematy :

Moim zdaniem albo to przerobicie jakoś razem albo rozwód. On sobie znajdzie normalniejszą babkę, a ty pana oazowo - pilegrzymkowego. I będzie cacy.

79

prudencja napisał/a:
agazaga napisał/a:

Nie traktował mnie tak. Tak sie zrobiło po ślubie.
Poza tym on jest naprawdę dobry, bardzo mądry i w ogole bardzo super się wydawał pod każdym względem. Po prostu człowiek marzenie.

cudowne... dobry chłopak był i mało pił.

Ty nie byłaś u niego wcześniej? sorry ale nie wyobrażam sobie przechowywania jakichś tego typu pamiątek. Bo po co. No i trzymasz to chyba tylko jeśli ewidentnie masz w doopie uczucia osoby, która może na nie natrafić.

agazaga napisał/a:

No ale pozostaje przeszłość. Ja chciałam być transparentna i powiedziałam mu o mojej "przygodzie" On stwierdził, że raz z jedną osobą tez popełnił ten błąd. Raz to raz, w końcu kto nie popełnia błędów. Ale generalnie coś mi tu nie pasowało, że jak raz, a był w tylu związkach. Ale zapewniał mnie, że tak własnie było, że owszem była w jego życiu nieczystość, ale tak bardzo w życiu nie nagrzeszył. Co się robi z takimi słowami od człowieka, którego sie kocha i który własnie poprosił cie o rękę, ja uwierzyłam. Przed ślubem też pytałam czy z kimś mieszkał - nie mieszkał, dawno w innymi mieszkaniu ktoś zostawał na noc, ale w tym nigdy nikt.

"nieczystość". to dla mnie jakiś fanatyzm, ale jak kto lubi.

mallwusia napisał/a:

Unieważnij małżeństwo i znajdź sobie faceta bez historii.
Kobieta 30 lat, a naiwna jak 15 latka.

te przykościelne często tak mają

Ja nie byłam przykościelna, kilka lat temu zbliżyłam sie do kościoła. Ja po prostu oczekiwałam transparentności, prawdy... po prostu prawdy

80 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-04-04 12:51:14)

Tak to się z reguły kończy, jak ktoś żyje w błogim przeświadczeniu, że małżeństwo polega wyłącznie na legalnym uprawianiu seksu, a za kogo się wychodzi, to nie ma większego znaczenia. Wyszłaś za mąż, kompletnie nie znając gościa, nie wiedząc, jakie on ma przekonania, bez ustaleń, jak właściwie oboje wyobrażacie sobie Wasz związek. Nawet nie pomieszkaliście trochę razem, a pewnie wtedy by wiele rzeczy wyszło wcześniej. Jedyne, co Cię interesowało, to opinia seksuologa, czy będzie mógł...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

81

santapietruszka napisał/a:

Tak to się z reguły kończy, jak ktoś żyje w błogim przeświadczeniu, że małżeństwo polega wyłącznie na legalnym uprawianiu seksu, a za kogo się wychodzi, to nie ma większego znaczenia. Wyszłaś za mąż, kompletnie nie znając gościa, nie wiedząc, jakie on ma przekonania, bez ustaleń, jak właściwie oboje wyobrażacie sobie Wasz związek. Jedyne, co Cię interesowało, to opinia seksuologa, czy będzie mógł...

nie, nie tylko to mnie interesowało. to jest jedna z moich  odpowiedzi, sądziłam też ze wiem czym jest małżeństwo i nie mam tu na mysli tylko sexu...

82

"Everybody lies" smile To jest tylko i wyłącznie kwestia tego jakie padają pytania. Jak się uporczywie coś drąży i drąży, to zawsze się w końcu do czegoś "dokopie". Ty nie masz żadnych wstydliwych sekretów ? Oczywiście, że masz. Każdy ma. I to wcale nie musi dotyczyć seksu. Ale nikt nie zadał Ci jeszcze takiego pytania na które nie chciałabyś odpowiedzieć. A takie pytania są.

83

Oczywiście ze takie pytania są i wiem ze każdy coś ma, ale jak masz sobie z kimś układac zycie to chyba chcesz wiedzieć z kim, prawda?

84

agazaga napisał/a:

Oczywiście ze takie pytania są i wiem ze każdy coś ma, ale jak masz sobie z kimś układac zycie to chyba chcesz wiedzieć z kim, prawda?

Ale najwyraźniej interesowała Cię jedynie przeszłość, a nie teraźniejszość - czyli jaki facet jest - i przyszłość, czyli jak wyobrażacie sobie Wasze wspólne życie. A przeszłość akurat najmniejsze znaczenie ma.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

85 Ostatnio edytowany przez ulle (2019-04-04 13:15:23)

Ciebie najbardziej interesuje to, co on robił wcześniej, a prawie wcale nie zwracasz uwagi na to, jak on zachowuje się w małżeństwie, jak traktuje ciebie. Najzwyczajniej w świecie jesteś o niego zazdrosna i masz na tyle niskie poczucie własnej wartości, że boisz się, iż on ciebie zostawi.
Uczepilas się tego, że on naopowiadal ci bajek na swój temat skrzętnie ukrywając swoją przeszłość.
A tymczasem jaka on ma ta przeszłość? Na pewno miał dużo kobiet, bo trochę na tym świecie jednak żyje.
A okłamał cię, bo widocznie uznał, że jeśli opowie ci o swoich miłosnych podbojach, to przerazisz się, zgorszysz i uciekniesz mu.
On chciał, żebyś została jego żoną, bo według niego jesteś idealnym materiałem na dobrą żonę. Przestrzelił się jednak, bo nie przewidział, że zaczniesz drążyć sprawę jego przeszłości i w związku z tym staniesz się upierdliwa.
Zamiast interesować się jego przeszłością i skoro już jesteś jego żoną, to zacznij może żyć teraźniejszością i patrz na to, co on robi teraz.
Ten facet zeruje twoje konto i przyucza cię do roli wzorowej pani domu i jego służącej. Czy to ciebie nie niepokoi?

86 Ostatnio edytowany przez prudencja (2019-04-04 13:42:43)

agazaga napisał/a:

Ja nie byłam przykościelna, kilka lat temu zbliżyłam sie do kościoła. Ja po prostu oczekiwałam transparentności, prawdy... po prostu prawdy

a po co Ci ta prawda? przeszłość należy zamykać za grubymi drzwiami, grzebanie w niej jeszcze nikomu nic dobrego nie przyniosło. jak sama widzisz. tylko złość, zazdrość, poczucie oszukania i szereg innych negatywnych emocji.

myślisz, że gdyby Ci powiedział, że przed Tobą miał 100 innych partnerek, to doceniłabyś szczerość? nie sądzę.

87

Oczywiście ze niepokoi, ale np. Zarzuca mi ze jestem nieprecyzyjna albo niedkoladna, albo ze cos przekrecam, a tu masz koronny argument wnt nam on naprzekrecal i oklamal. I wtedy mi to wychodzi i musze jakos samaze soba walczyc, a niedaje rady. Miedzy innymi z powodu tego traktowania.

88

prudencja napisał/a:
agazaga napisał/a:

a po co Ci ta prawda? przeszłość należy zamykać za grubymi drzwiami, grzebanie w niej jeszcze nikomu nic dobrego nie przyniosło. jak sama widzisz. tylko złość, zazdrość, poczucie oszukania i szereg innych negatywnych emocji.

myślisz, że gdyby Ci powiedział, że przed Tobą miał 100 innych partnerek, to doceniłabyś szczerość? nie sądzę.

Oczekiwalam prawdy przed ślubem, gdyby byl szczery to niewyszlabym za niego

89 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-04-04 13:52:56)

agazaga napisał/a:

Oczywiście ze niepokoi, ale np. Zarzuca mi ze jestem nieprecyzyjna albo niedkoladna, albo ze cos przekrecam, a tu masz koronny argument wnt nam on naprzekrecal i oklamal. I wtedy mi to wychodzi i musze jakos samaze soba walczyc, a niedaje rady. Miedzy innymi z powodu tego traktowania.

Ale Ty myślisz, że jakby on nie miał tej przeszłości, to by Cię nie wyzywał, nie zarzucał Ci nic, nie wykorzystywał, nie kazał Ci robić zakupów za własną kasę czy śniadań codziennie? Facet Cię totalnie nie szanuje, a Twoim największym problemem jest jakaś stara książka z dedykacją... ocknijże się, dziewczyno.
Tu w ogóle nie ma znaczenia żadna przeszłość, tylko to, co jest teraz. Jedyne, co ma znaczenie to to, że Cię okłamał - bo to właśnie było teraz i jest oznaką tego, jaki ten gość jest i jaki ma do Ciebie stosunek.  A Ty się zafiksowałaś na tym, że on miał więcej byłych niż Ty myślałaś. Tak jakby to robiło wielką różnicę, czy tych było 100 czy 10. Nawet jakby miał tylko 1, to jego stosunek do Ciebie byłby taki, jaki właśnie jest. Ożenił się z Tobą, bo potrzebował gosposi, a Ty byłaś zdesperowana. Nadal zresztą jesteś, skoro kompletnie nie interesuje Cię ten jego brak szacunku, tylko jakieś pudełko po pierścionku, co leżało gdzieś w szafce i czekało, aż facetowi ktoś w domu posprząta...

90

Jest mi Cię żal, czytam Cię jakobym to była ja, ale jakieś 11 lat temu czyli jak miałam 20 lat. Też mam 30 stkę.

Masz.kubel zimnej wody na głowę, już widzisz jakiż z niego gagatek, już abstrahuje od tej przeszłości której sie uczepilas. Oklamal Cię, traktuje Cię paskudnie i jeszcze nie ma seksu.
Małżeństwo chyba w tym przypadku możesz unieważnić. Mam nadzieję,że w przyszłości już będziesz bardziej obyta w kwestiach damsko męskich, bez tych bzdur z czystością do ślubu. Nie w twoim wieku, nie w dzisiejszych czasach.

Złożysz pozew ?

Sorry ja bym nie wyszła za 40stolatka, który nie miał żadnej partnerki. To  znaczyłoby, że musi być lewy...

92

Gilotyna1988 napisał/a:

Jest mi Cię żal, czytam Cię jakobym to była ja, ale jakieś 11 lat temu czyli jak miałam 20 lat. Też mam 30 stkę.

Masz.kubel zimnej wody na głowę, już widzisz jakiż z niego gagatek, już abstrahuje od tej przeszłości której sie uczepilas. Oklamal Cię, traktuje Cię paskudnie i jeszcze nie ma seksu.
Małżeństwo chyba w tym przypadku możesz unieważnić. Mam nadzieję,że w przyszłości już będziesz bardziej obyta w kwestiach damsko męskich, bez tych bzdur z czystością do ślubu. Nie w twoim wieku, nie w dzisiejszych czasach.

Złożysz pozew ?

No tak ale chyba mnie kocha...

93

czekoladazfigami napisał/a:

Sorry ja bym nie wyszła za 40stolatka, który nie miał żadnej partnerki. To  znaczyłoby, że musi być lewy...

No ja też... No ale. Czystość względna i te sprawy, jednak potrafią trochę namieszać w głowie

94 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-04-04 14:12:35)

agazaga napisał/a:
Gilotyna1988 napisał/a:

Złożysz pozew ?

Nie mam więcej pytań. Szkoda czasu.

95

To tez jest prawda, ale on przez dwadziescia kilka lat byl w tylu zwiazkach i z tylko spal, zeszkoda gadac...

96

agazaga napisał/a:
Gilotyna1988 napisał/a:

Złożysz pozew ?

A w jakiś sposób to okazuje ? Ty wiesz,że .owoc można dużo i ładnie ,ale to czyny pokazują czy on Cie kocha... No jak dla mnie to noc nie wskazuje na wielką miłość.
A jeszcze tekst o aseksualności... Ja wiem,że trujesz mu beret o tej przeszłości ,ale on Cię oklamal.
Zobacz jak to wygląda.. i uwierz, że nie będzie lepiej. Nie będzie.

97

Zostałaś przez kolesia okłamana i oszukana. Teraz wykorzystuje Cię i tak na prawdę ma w d**pie twoje uczucia. I bardzo pilnuje, żebyś była od niego zależna.

Dobrze, że zaświeciła Ci się w końcu czerwona lampka. Ten koleś to jest wygodnicki oszust i manipulant. Znalazł Ciebie, łatwo omotał i oszustwem zachęcił do małżeństwa z nim. Powiedział, co chciałaś usłyszeć, żeby mógł mieć darmowa gosposię i pomoc seksualną. Teraz przechodzisz fazę tresury - żeby stać się zastrachaną, ubezwłasnowolnioną finansowo i umysłowo żoną/matką jego dzieci.

Twoja wola, co z tym chcesz zrobić ale najważniejsza sprawa to jest Twoja niezależność finansowa. Bez tego nie uciekniesz od niego, ani nic nie będziesz miała, jeśli facet zdecyduje, że takie życie mu już nie wystarcza i zażąda rozwodu. Mieszkanie jest jego i wszystkie rzeczy w mieszkaniu są jego. Ty nie masz nic. Zacznij odkładać sobie połowę wypłaty. Miłość nie miłość, ale musisz mieć zabezpieczenie w takim wypadku.

98

A ja myślę, że tak naprawdę największą bolączką to jest niedosyt sexu.
Autorko i tu cię zmartwię, ale u niego lepiej nie będzie, lecz coraz gorzej. Być może mąż się już wyszalał z tymi, o które tak się teraz martwisz. Życie.

99

santapietruszka napisał/a:
agazaga napisał/a:
Gilotyna1988 napisał/a:

Złożysz pozew ?

Nie mam więcej pytań. Szkoda czasu.

Ja po prostu nie wiem co mam robic. Nie daje sobie rady

100

Czy tak według Ciebie powinien zachowywać się facet, który kocha?

101

agazaga napisał/a:
Gilotyna1988 napisał/a:

Złożysz pozew ?

big_smile

102

Ale z czym ? Z tym że jest dupkiem i fatalnie Cię traktuje czy z jego przeszloscia?

Bo to pierwsze możesz zmienić i znaleźć sensownego kolesia, mloda jesteś (ale, nie aż tak żeby wierzyć w takie bajki które Ci ten typ sprzedał. wink)
Przeszłości nie zmienisz, tak robił to z innymi, tak zataił to przed tobą, tak nie będzie z jego aktywnością seksualną lepiej.

103

Marata napisał/a:

Zostałaś przez kolesia okłamana i oszukana. Teraz wykorzystuje Cię i tak na prawdę ma w d**pie twoje uczucia. I bardzo pilnuje, żebyś była od niego zależna.

Dobrze, że zaświeciła Ci się w końcu czerwona lampka. Ten koleś to jest wygodnicki oszust i manipulant. Znalazł Ciebie, łatwo omotał i oszustwem zachęcił do małżeństwa z nim. Powiedział, co chciałaś usłyszeć, żeby mógł mieć darmowa gosposię i pomoc seksualną. Teraz przechodzisz fazę tresury - żeby stać się zastrachaną, ubezwłasnowolnioną finansowo i umysłowo żoną/matką jego dzieci.

Twoja wola, co z tym chcesz zrobić ale najważniejsza sprawa to jest Twoja niezależność finansowa. Bez tego nie uciekniesz od niego, ani nic nie będziesz miała, jeśli facet zdecyduje, że takie życie mu już nie wystarcza i zażąda rozwodu. Mieszkanie jest jego i wszystkie rzeczy w mieszkaniu są jego. Ty nie masz nic. Zacznij odkładać sobie połowę wypłaty. Miłość nie miłość, ale musisz mieć zabezpieczenie w takim wypadku.

Nie, zmiemilismy mieszkanie, powiedzialam ze nie chce mieszkac tam gdzie spal z innymi. Kupilismy inne i ja jestem teraz współwłaścicielem. Poza tym ja mam swoje mieszkanie kupione jak bylam panna, on ch e koniecznie je sprzedac, ale ja nie chce tylko
je wynajmujemy. Ja tez pracuje. Mam jeszcze udzialy w staresj spolce, ale maz chce zebym z tego zrezygnowala bo niby za malo czas poswiecam domowi, ale ja ju nic tam nie robie. Od czasu do czasu mam z trgo jakas kase i tyle.

104

mallwusia napisał/a:

A ja myślę, że tak naprawdę największą bolączką to jest niedosyt sexu.
Autorko i tu cię zmartwię, ale u niego lepiej nie będzie, lecz coraz gorzej. Być może mąż się już wyszalał z tymi, o które tak się teraz martwisz. Życie.

Wiem i to mnie strasznie boli, a ze mna nie chce, tylko kilka razy w miesiacu....

105 Ostatnio edytowany przez Marata (2019-04-04 14:33:39)

agazaga napisał/a:
Marata napisał/a:

Nie, zmiemilismy mieszkanie, powiedzialam ze nie chce mieszkac tam gdzie spal z innymi. Kupilismy inne i ja jestem teraz współwłaścicielem. Poza tym ja mam swoje mieszkanie kupione jak bylam panna, on ch e koniecznie je sprzedac, ale ja nie chce tylko
je wynajmujemy. Ja tez pracuje. Mam jeszcze udzialy w staresj spolce, ale maz chce zebym z tego zrezygnowala bo niby za malo czas poswiecam domowi, ale ja ju nic tam nie robie. Od czasu do czasu mam z trgo jakas kase i tyle.

To teraz jesteście w mieszkaniu, w którym nie atakuje Cię ciągle przeszłość Twojego męża.
Nie sprzedawaj nic, co należy wyłącznie do Ciebie. Pilnuj swojej kasy. Teraz masz już możliwość rozważań, czego Ty taak na prawdę chcesz? Musisz jedno wiedzieć - facet się nie zmieni dla Ciebie. Oni nigdy się nie zmieniają.

Edit: gdybyś pozbyła się mieszkania i udziałów był by zapewniony jeden z punktów ubezwłasnowolnienia.

I kiedy on ostatnio dl Ciebie gotował, prał i sprzątał?

106

Marata napisał/a:
agazaga napisał/a:
Marata napisał/a:

To teraz jesteście w mieszkaniu, w którym nie atakuje Cię ciągle przeszłość Twojego męża.
Nie sprzedawaj nic, co należy wyłącznie do Ciebie. Pilnuj swojej kasy. Teraz masz już możliwość rozważań, czego Ty taak na prawdę chcesz? Musisz jedno wiedzieć - facet się nie zmieni dla Ciebie. Oni nigdy się nie zmieniają.

Edit: gdybyś pozbyła się mieszkania i udziałów był by zapewniony jeden z punktów ubezwłasnowolnienia.

I kiedy on ostatnio dl Ciebie gotował, prał i sprzątał?

Inny zestaw pytan proszę....

107

No ale wiecie, on przecież ją KOCHA.
i z tej miłości wielkiej tak ją traktuje.
Ona też go KOCHA.
I z tej miłości wielkiej robi mu codzienne wypominki.

Nie ma to jak miłość smile

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

108

Dobra inny zestaw pytań. Kiedy ci coś kupił. Tzn nie chleb czy płyn do garów. Ale kwiatki, czekoladki, sukienkę, biżuterię czekoladę? Tak bez okazji?

109 Ostatnio edytowany przez prudencja (2019-04-04 14:48:24)

Lady Loka napisał/a:

Ona też go KOCHA.

i śmieszne, i straszne.

niestety, z ludźmi trzeba trochę się "otrzaskać", a Autorka najwyraźniej jest osobą, która życiowo jest raczej bardzo niedoświadczona.

110

Dobra inny zestaw pytań. Kiedy ci coś kupił. Tzn nie chleb czy płyn do garów. Ale kwiatki, czekoladki, sukienkę, biżuterię czekoladę? Tak bez okazji?

Idziemy razem na zakupy, w supermarkecie bierze kwiatki, a potem mowi zebym zaplacila za cale zakupy.
Nie podobaly mu sie moje pizamy to mu mowie kup inne, bo pewnie innym kupowal, kupil po kilku miesiacach koszulkę i rajstopy. No i teraz kupil mi samochód, ktorym nie jezdze, bo nie mam doświadczenia, a on sie boi i rozwalw skrzynie biegow

111

agazaga napisał/a:

Idziemy razem na zakupy, w supermarkecie bierze kwiatki, a potem mowi zebym zaplacila za cale zakupy.
Nie podobaly mu sie moje pizamy to mu mowie kup inne, bo pewnie innym kupowal, kupil po kilku miesiacach koszulkę i rajstopy. No i teraz kupil mi samochód, ktorym nie jezdze, bo nie mam doświadczenia, a on sie boi i rozwalw skrzynie biegow

To niech kupi ci automat...

112

Lady Loka napisał/a:

Ona też go KOCHA.

Loka, przykładasz dużą wagę do tych jej ,,wypominek,, dupek ja oklamal. Jakby ją oklamal, że w przeszłości zaciągnął kredyt na pół banki i ona by mu te wypominki robiła to byłyby ok bo nie chodzi o sprawy byłych partnerek o czym zwykle się nie mówi,nie roztrząsa ,było.
Oklamal ja, nienawidzę kłamstw w związku ,w życiu w ogóle.
I też by mnie irytowało że ktoś w sprawie ważnej dla mnie ciał mnie w bambuko.

Zatem, Autorko. Zajmij się sobą bo jesteś duża kobieta i zadbaj o swoją przyszłość.

113

Oplułam monitor. Skrzynię biegów rozwalisz! Hahaha... Nie mógł kupić z automatyczną... wielki pan się znalazł. Sama sobie kwiatki kupujesz?
Ty wyszłaś za jakiegoś starego tetryka.
On na pewno ma 42 lata? a nie 62?

Jasny gwint. Ty go nie podniecasz, on znalazł miłą naiwną kobietę, ustawioną, żebyś mu matkowała, ale okazało się, że jesteś dla niego za mało figlarna i seksowna. Więc próbuje trochę Cię zmienić, żebyś trochę go podniecała. A sam zachowuje się jak stary .... On Cię nie kocha. On realizuje swój plan o młodej potulnej żonie w domu i tygrysicy w łóżku. A sam to wyleniały skąpy kocur.

114 Ostatnio edytowany przez ulle (2019-04-04 15:13:13)

Skoro masz swoje mieszkanie, to pilnuj tego mieszkania jak oka w głowie i nie rezygnuj z udziału w tej spółce, bo ten facet ewidentnie dąży do tego, by cię finansowo ubezwłasnowolnić, żebyś miała związane ręce i nie mogła mu uciec. On chce być twoim panem- rozumiesz to?
Jest rzeczą nie do pomyślenia, żebyś ty specjalnie wystawała godzinami po jakichś przystankach autobusowych, tylko po to, by jak najbardziej opóźnić powrót do domu.
Co dzieje się w tym domu tak naprawdę? Napiszesz szczerze?
Bo dla mnie to jest nienormalne z tymi przystankami autobusowymi i świadczy o tym, że w domu dzieje się coś bardzo niefajnego.

Odpowiesz?

Posty [ 77 do 114 z 177 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » nie potrafię sobie poradzić z przeszłością mojego męża

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018