Odpowiadają mi tylko dojrzałe kobiety czy to normalne? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Odpowiadają mi tylko dojrzałe kobiety czy to normalne?

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 79 ]

39 Ostatnio edytowany przez Marata (2019-03-13 14:08:47)

Odp: Odpowiadają mi tylko dojrzałe kobiety czy to normalne?
stały napisał/a:

Wasze usta w tym wieku są nadal tak subtelne i ten światły umysł dojrzałość na moim poziomie. To że mogę dać tej wybranej kobiecie mą młodą energię... Trzymać was za spracowaną dłoń, patrzeć w te doświadczone oczy, rozmawiać jak z dobrym kumplem a wieczorem podziwiać ciało które przebija wszystkie dwudziestolatki...

Czuję, że ten Alzheimer jakiś taki mniej dokuczliwy dzisiaj smile

Ach doczytałam, że nie tylko sam seks i pieniądze. Ok.
Ale wiesz, że faceci są hojniejsi przy takich okazjach?

Zobacz podobne tematy :

40 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-03-13 14:16:32)

Cóż, Rossanko, miałam tak samo. - ale  chyba lepiej  celować w trochę młodszych niż starszych, gdy chce się czegoś na dłużej.
Umówmy się, za 10 lat ty możesz być kobietą pełną życia, a ilu takich 50 latków znasz? To chyba najgorszy wiek dla faceta- często to straszna maruda..
Nie obrażając Panów na forum- bo są też wyjątki.. chyba.. smile
Są też Marudy 25 letnie, ale jak nie marudzą cały czas, to ujdzie :DDD i z jakimś większym wdziękiem to robią.
Panowie przestają marudzić około 60.. smile

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

41

Bo to wina matriarchatu!!!!111 Po prostu się zapracowujemy dla Was i już sił nie mamy. Cel życiowy, odłożyć miliard na egzoszkielet, który w wieku 50 lat sobie sprawię i będę pełen życia. No i najlepiej żeby miał pilota do sterowania z zewnątrz, a obsługiwać będzie go wybranka.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

42 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-03-13 15:26:49)

Burzowy napisał/a:

Bo to wina matriarchatu!!!!111 Po prostu się zapracowujemy dla Was i już sił nie mamy. Cel życiowy, odłożyć miliard na egzoszkielet, który w wieku 50 lat sobie sprawię i będę pełen życia. No i najlepiej żeby miał pilota do sterowania z zewnątrz, a obsługiwać będzie go wybranka.

Proszę bardzo smile niedrogo: )

nieregulaminowy link

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

43

Ale nie ma nic co by się do środka wsadzało tongue, a moje ciało za te 20 kilka lat może już nie dać rady!

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

44

Burzowy napisał/a:

Ale nie ma nic co by się do środka wsadzało tongue, a moje ciało za te 20 kilka lat może już nie dać rady!

To nie ten dział big_smile

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

45

Ela210 napisał/a:

Cóż, Rossanko, miałam tak samo. - ale  chyba lepiej  celować w trochę młodszych niż starszych, gdy chce się czegoś na dłużej.
Umówmy się, za 10 lat ty możesz być kobietą pełną życia, a ilu takich 50 latków znasz? To chyba najgorszy wiek dla faceta- często to straszna maruda..
Nie obrażając Panów na forum- bo są też wyjątki.. chyba.. smile
Są też Marudy 25 letnie, ale jak nie marudzą cały czas, to ujdzie :DDD i z jakimś większym wdziękiem to robią.
Panowie przestają marudzić około 60.. smile

Ela, z tym celowaniem to nie tak. Nie chodzę i nie pytam się o pesel,  po prostu albo ktoś mnie przyciąga albo nie. Ale zazwyczaj  w wieku zbliżonym do mojego.  A marudzenie - jak ktoś marudzi w ieku 25 lat to i będzie marudzić jako 50 latek, taki typ;)

gg 48623644

46 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-03-13 15:04:02)

Capricornus napisał/a:

... które z kolei chętnie biorą, bo powiedzmy szczerze: która by się nie zająknęła nad młodym, jędrnym ciałem, którego właściciel jest oprócz tego "szarmancki, kochany, bliski i naturalny" oraz dba o nią i rozpieszcza?

Nad jędrnym owszem, którego właściciel oprócz tego jest błyskotliwy, inteligentny i ma poczucie humoru, bynajmniej jednak nie 15 lat ode mnie młodszy wink Zaburza to mój psychiczny komfort.

Oddam cnotę w dobre ręce.

47

SonyXperia napisał/a:

Ile to jest "Zgadnij" odjąć 26? Może mniej niż 15, co? smile))

48

SonyXperia napisał/a:
Capricornus napisał/a:

... które z kolei chętnie biorą, bo powiedzmy szczerze: która by się nie zająknęła nad młodym, jędrnym ciałem, którego właściciel jest oprócz tego "szarmancki, kochany, bliski i naturalny" oraz dba o nią i rozpieszcza?

Nad jędrnym owszem, którego właściciel oprócz tego jest błyskotliwy, inteligentny i ma poczucie humoru, bynajmniej jednak nie 15 lat ode mnie młodszy wink Zaburza to mój psychiczny komfort.

Żeby była jasność: zapomniałam wink na końcu dopisać...

"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz."
Anthony de Mello

49

SonyXperia napisał/a:
Capricornus napisał/a:

Nie wybrzydzaj, lepiej 15 lat młodszy niż 15 lat starszy smile
A może odwrotnie big_smile

gg 48623644

50 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-03-13 15:48:16)

Po doświadczeniach z 15 lat młodszym jednak chyba wolałabym 15 lat starszego, gdybym miała jedynie taki wybór... ale najbardziej mnie kręci jednak ktoś w zbliżonym wieku big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

51 Ostatnio edytowany przez stały (2019-03-13 17:40:27)

Ależ temat jest intensywny. Nie, nie drogie Panie jak któraś napisała to nie anons a proste słowa :-)

Najlepsze jest to że gdy na początku rozmawiam z kobietą 40+ ona uważa że ją podrywam po czym z czasem uświadamia sobie że rozmowa jest tak naturalna jak ja. Nie mam barier w rozmowie tylko mówię co chce powiedzieć.
To bardzo miłe uczucie dać dojrzałej kobiecie twardą stabilną dłoń i móc zaopiekować się nią jak dwudziestolatką :-) Wtedy czuję się spełniony nie dowartościowany a spelniony że rownież ta kobieta nadaje na moich falach... Jest dojrzała emocjonalnie, ciepła i życzliwa w rozmowie, uśmiechnięta u mego boku ciałem i duchem...
A seks to tylko dodatek do tej wspaniałej relacji, tak jak pieniądze nie wyobrażam sobie by to kobieta mnie utrzymywała.
Jeśli mam jaja i rozum to rozum zarządza jajami a nie jaja rozumem :-)

52

Jak na moje oko, to autor ma 19 lat i z wypiekami na policzkach farmazoni jakieś wymęczone grafomańskie suchary,
że aż żal to czytać po prostu i jaka 40-50 letnia babka nie poleci na taki bulszit, chyba tylko ślepa i głucha.
Trollem jedzie na kilometr.

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

53

anderstud napisał/a:

Jak na moje oko, to autor ma 19 lat i z wypiekami na policzkach farmazoni jakieś wymęczone grafomańskie suchary,
że aż żal to czytać po prostu i jaka 40-50 letnia babka nie poleci na taki bulszit, chyba tylko ślepa i głucha.

Slepa i głucha to tak po 90 dopiero hmm

gg 48623644

54

anderstud napisał/a:

Trollem jedzie na kilometr.

Fakt jedziesz trollem anderstud, potrafisz sam się określić. Rozbawiłeś mnie swą osobą masz u mnie sarkastycznego plusa.

55

stały napisał/a:

Fakt jedziesz trollem anderstud, potrafisz sam się określić.

Cięta riposta na poziomie gimbazy tylko potwierdza moje przypuszczenia, że mam do czynienia z młodocianym erotomanem gawędziarzem,
który obok dojrzałej kobiety nawet nie stał, bo gdyby usłyszała któryś z tych błyskotliwych tekstów, to chyba śmiechem by cię zabiła
albo byś dostał z liścia tą spracowaną dłonią... jprdl

56

Anderstud temat jest kierowany do kobiet więc jeśli się nią czujesz to wypowiedz się w temacie albo zajmij sobie ręce o tej porze inaczej bo robisz spam, odbiegasz od tematu i piszesz jak małolata której świat stoi tyłkiem do przodu.

57 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-03-13 22:24:31)

O, Autor nam właśnie pokazuje swoją niezwykłą dojrzałość, o której pisał w pierwszym poście big_smile

stały napisał/a:

Aktualnie jestem w 4 takiej relacji...

No pacz. A trzy miesiące temu płakałeś nam tutaj, ze nie wiesz, jak z taką starszą kobietą czas spędzać. Idziesz jak burza big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

58

Wystarczy być sobą :-)

59 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-03-13 22:31:06)

stały napisał/a:

Ależ temat jest intensywny. Nie, nie drogie Panie jak któraś napisała to nie anons a proste słowa :-)

tylko ciekawe jak na te proste słowa odpowiedzieć, żeby nie być określonym jako troll odbiegający od tematu;)zwłaszcza że niezbyt widzę postawione pytania:)

stały napisał/a:

Najlepsze jest to że gdy na początku rozmawiam z kobietą 40+ ona uważa że ją podrywam po czym z czasem uświadamia sobie że rozmowa jest tak naturalna jak ja. Nie mam barier w rozmowie tylko mówię co chce powiedzieć

no to super

stały napisał/a:

To bardzo miłe uczucie dać dojrzałej kobiecie twardą stabilną dłoń i móc zaopiekować się nią jak dwudziestolatką :-) Wtedy czuję się spełniony nie dowartościowany a spelniony że rownież ta kobieta nadaje na moich falach... Jest dojrzała emocjonalnie, ciepła i życzliwa w rozmowie, uśmiechnięta u mego boku ciałem i duchem...

no ok, stabilna dłoń

stały napisał/a:

A seks to tylko dodatek do tej wspaniałej relacji, tak jak pieniądze nie wyobrażam sobie by to kobieta mnie utrzymywała.
Jeśli mam jaja i rozum to rozum zarządza jajami a nie jaja rozumem :-)

ok, jasne, to tylko dodatek, o pieniądze też nie chodzi, rozum zarządza.
rozumiem, a o co właściwie chciałeś zapytać?;)

santapietruszka, wszedłem sobie w taki fajny link "zobacz wszystkie posty". ciekawie się czyta;)

"Poznacie ich po ich owocach":D

60

Burzowy napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Ile to jest "Zgadnij" odjąć 26? Może mniej niż 15, co? smile))

Humaniści słabo liczą wink

61

nudny.trudny napisał/a:

no ok, stabilna dłoń

No, jeszcze niech psa przewodnika przyprowadzi i balkonik podstawi, żeby mu jakaś niedołężna 40-letnia staruszka pod autobus nie wpadła.
Jeszcze parę takich wrzutek i chyba mam już faworyta do tytułu Temat Miesiąca

62

A ja tam słyszałem, że santapietruszka i Sony walą maile do autora jak oszalałe. Totalny amok!

63

Chyba nie wiedzą jak nieodpowiedzialne jest w tym wieku siedzenie do późna przy komputerze i nadwyrężanie spracowanych dłoni.

64

Burzowy napisał/a:

A ja tam słyszałem, że santapietruszka i Sony walą maile do autora jak oszalałe. Totalny amok!

No coś Ty. Moimi spracowanymi dłońmi nie dam rady napisać więcej niż jednego maila dziennie... sad

65

Jak trafiasz w enter bez okularów, to chyba jeszcze nie jest tak źle...

66

Burzowy napisał/a:

Prawie zgadłeś big_smile Prawie tongue Tylko, że nie maile i nie do autora... tongue

67

No a nasz autor, to chyba dopiero po lekcjach się pojawi, o ile mu się kredki nie wysypią z tornistra w drodze do domu ze szkoły.

68

Hm hm, dziwne, ale z boku tego tematu wyskakuje mi reklama zabiegu redukującego  zmarszczki. Przypadek:)

gg 48623644

69

A mi wyskakują napalone singielki w mojej okolicy. Przypadek?

70

anderstud napisał/a:

Ale starsze czy młodsze?

71

anderstud napisał/a:

Zobacz, czy mają aby spracowane dłonie tongue

gg 48623644

72

A ja mam AdBlocka i nic mi nie wyskakuje ;p
Czuję się z tego powodu w tym temacie stratna big_smile

73

SonyXperia napisał/a:

No właśnie ja też. A może by mi reklamy jakichś młodych napalonych singli z mojej okolicy wyskoczyły i bym sobie chociaż popatrzyła, bo w moim wieku to już nic więcej, tylko potrzymać za dłoń spracowaną...

74

santapietruszka napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

No właśnie ja też. A może by mi reklamy jakichś młodych napalonych singli z mojej okolicy wyskoczyły i bym sobie chociaż popatrzyła, bo w moim wieku to już nic więcej, tylko potrzymać za dłoń spracowaną...

Po co Ci reklamy? Wyjdż z domu..:)
Chłopak te ręce chyba już na zawsze zapamięta smile

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

75

Ela210 napisał/a:
santapietruszka napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Po co Ci reklamy? Wyjdż z domu..:)
Chłopak te ręce chyba już na zawsze zapamięta smile

Ela, nie mogę wyjść, bo balkonik mam w naprawie big_smile

76

SonyXperia napisał/a:

Nawet nie wiesz ile tracisz big_smile

gg 48623644

Posty [ 39 do 76 z 79 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Odpowiadają mi tylko dojrzałe kobiety czy to normalne?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018