Odpowiadają mi tylko dojrzałe kobiety czy to normalne? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Odpowiadają mi tylko dojrzałe kobiety czy to normalne?

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 79 ]

1 Ostatnio edytowany przez stały (2019-03-12 22:57:05)

Temat: Odpowiadają mi tylko dojrzałe kobiety czy to normalne?

Witam drogie Panie :-)

Jestem facetem przed 30 i pociągają mnie tylko dojrzałe kobiety 40+, 50+
Nie potrafie nawiązywać relacji z dziewczynami w wieku 20-30 lat a i tego nie potrzebuję.

Uwielbiam rozmawiać z dojrzałymi kobietami, śmiać się, patrzeć prosto w oczy, prowadzić za rękę, pieścic jej ciało...

Moim celem nie jest tutaj sam seks i nie pieniądze. Uwielbiam dbać, słuchać, rozmawiać godzinami, milczeć, pieścić się do rana. Być szarmanckim, kochanym, bliskim, naturalnym... Wtedy jestem sobą... Dzielić się doświadczeniami, radami, doświadczeniem, ciałem. Wasze usta w tym wieku są nadal tak subtelne i ten światły umysł dojrzałość na moim poziomie. To że mogę dać tej wybranej kobiecie mą młodą energię... Trzymać was za spracowaną dłoń, patrzeć w te doświadczone oczy, rozmawiać jak z dobrym kumplem a wieczorem podziwiać ciało które przebija wszystkie dwudziestolatki...

Właśnie teraz zastanawiam się nad normalnością normalności... Dla mnie to tak naturalne :-)

Pytanie dla dziewczyn po 40, czy moja rama to szaleństwo czy naturalność?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odpowiadają mi tylko dojrzałe kobiety czy to normalne?

assassin, a już miałam odpowiedzieć na ofertę, zepsułeś zabawę ;)

"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz."
Anthony de Mello

3 Ostatnio edytowany przez assassin (2019-03-12 22:43:00)

Capricornus napisał/a:

assassin, a już miałam odpowiedzieć na ofertę, zepsułeś zabawę ;)

Już się poprawiam :)

Edit... rwij chłopa ;)

4

assassin napisał/a:

Edit...pomyłka :D

:D

Anthony de Mello

5

stały napisał/a:

[..] Wasze usta w tym wieku są nadal tak subtelne [...]

Koledze to o XXI wiek chodziło, prawda? :D

Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć.                                                                                          gg 66434334

6

stały napisał/a:

Nie potrafie nawiązywać relacji z dziewczynami w wieku 20-30 lat a i tego nie potrzebuję.

Uwielbiam rozmawiać z dojrzałymi kobietami, śmiać się, patrzeć prosto w oczy, prowadzić za rękę, pieścic jej ciało...

Moim celem nie jest tutaj sam seks czy pieniądze. Uwielbiam dbać, słuchać, rozmawiać godzinami, milczeć, pieścić się do rana. Być szarmanckim, kochanym, bliskim, naturalnym... Wtedy jestem sobą... Dzielić się doświadczeniami, radami, doświadczeniem, ciałem. Wasze usta w tym wieku są nadal tak subtelne i ten światły umysł dojrzałość na moim poziomie. To że mogę dać tej wybranej kobiecie mą młodą energię... Trzymać was za spracowaną dłoń, patrzeć w te doświadczone oczy, rozmawiać jak z dobrym kumplem a wieczorem podziwiać ciało które przebija wszystkie dwudziestolatki...

Właśnie teraz zastanawiam się nad normalnością normalności... Dla mnie to tak naturalne :-)

Czy możesz podać jaki jest cel tego wątku, bo na dobrą sprawę poza stwierdzeniem pewnych faktów nic z powyższego nie wynika. To jest forum dyskusyjne, ale żeby dyskutować, potrzebny jest temat.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

7

Olinka napisał/a:
stały napisał/a:

Moim celem nie jest tutaj sam seks czy pieniądze. Uwielbiam dbać, słuchać, rozmawiać godzinami, milczeć, pieścić się do rana. Być szarmanckim, kochanym, bliskim, naturalnym... Wtedy jestem sobą... Dzielić się doświadczeniami, radami, doświadczeniem, ciałem. Wasze usta w tym wieku są nadal tak subtelne i ten światły umysł dojrzałość na moim poziomie. To że mogę dać tej wybranej kobiecie mą młodą energię... Trzymać was za spracowaną dłoń, patrzeć w te doświadczone oczy, rozmawiać jak z dobrym kumplem a wieczorem podziwiać ciało które przebija wszystkie dwudziestolatki...

Czy możesz podać jaki jest cel tego wątku, bo na dobrą sprawę poza stwierdzeniem pewnych faktów nic z powyższego nie wynika. To jest forum dyskusyjne, ale żeby dyskutować, potrzebny jest temat.

Olinko, nie bądź taką formalistką.
Niech kolega wrzuci fotkę, to porozmawiamy czy temat ma rację bytu czy nie ;)

Co ma być to będzie, a jak już będzie to trzeba się z tym zmierzyć.                                                                                          gg 66434334

8

SonyXperia napisał/a:

I jak tu nie być formalistką ;), kiedy kolega zamiast odpowiedzieć, to po fakcie beztrosko zmienił treść swojego posta i przy okazji - jak widzę - zrobił tym małe zamieszanie :/. 

Stały, w przyszłości bardzo proszę, jeśli już pojawią się odpowiedzi na Twój post, żebyś w sposób znaczący nie zmieniał jego treści, bo to wprowadza w dyskusję pewien chaos, którego można byłoby uniknąć, gdybyś zwyczajnie w kolejnym okienku sprecyzował to, o co zapytałam.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

9 Ostatnio edytowany przez stały (2019-03-12 23:05:13)

Proszę o nie zaśmiecanie tematu a konkretne odpowiedzi kobiet po 40...

Olinka, doprecyzowałem :-)

10 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-03-12 23:11:28)

Olinka napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

I jak tu nie być formalistką ;), kiedy kolega zamiast odpowiedzieć, to po fakcie beztrosko zmienił treść swojego posta i przy okazji - jak widzę - zrobił tym małe zamieszanie :/.

Hahaha :D I jeszcze sobie kazał tematu nie zaśmiecać :D A przecież mu odpowiadam, to z czego niezadowolony ? ;) Fotkę chcę! Bez fotki nie gadam. Nie wiem czy warto :P ;)

11

Cringe.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

12

:D

13 Ostatnio edytowany przez Gary (2019-03-13 09:03:48)

stały napisał/a:

Pytanie dla dziewczyn po 40, czy moja rama to szaleństwo czy naturalność?

Wiele takich relacji miałeś, czy raz się zakochałeś? A może to tylko fantazje?

Starsi panowie marzą o młodych dziewczynach, a młodsi panowie o starszych paniach. To normalne. Problem jest tylko taki, że marzenia trzeba realizować, a to trudne. Bo młode dziewczyny niekoniecznie chcą starszych panów, bo są starsi, i brzydcy, i po rozwodach,     a starsze panie nie chcą młodszych mężczyzn bo są niezbyt dojrzali emocjonalnie, a one nie chcą się czuć nauczycielkami.

Autor napisał/a:

Trzymać was za spracowaną dłoń,

Antykomplement... coś jakby powiedzieć facetowi, że zakola świadczą o mądrości.

... a wieczorem podziwiać ciało które przebija wszystkie dwudziestolatki...

Generalizacja okropna. Nie można twierdzić, że dwudziestolatka ma ładniejsze ciało niż 45-latka, albo na odwrót. Każdy jest inny.

Odnoszę wrażenie, że jednak rozmarzyłeś się tutaj na forum po prostu... :)

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

14

stały napisał/a:

Proszę o nie zaśmiecanie tematu a konkretne odpowiedzi kobiet po 40...

No ja bym chętnie podyskutowała, ale potknęłam się na tych spracowanych dłoniach i "dojrzałości na Twoim poziomie" i teraz to już nie wiem ;)

Anthony de Mello

15 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-03-13 10:07:33)

Też bym podyskutowała, ale nie dam rady już z klawiaturą moimi spracowanymi dłońmi... a i młodej energii brak... :(

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

16

Gary: Aktualnie jestem w 4 takiej relacji...

17

stały napisał/a:

Gary: Aktualnie jestem w 4 takiej relacji...

No to zwracam honor... nie marzenia, nie teoria, ale praktyka. Okej. :)

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

18

Najbardziej m.in. doceniam w dojrzałych kobietach to że są bezkonfliktowe, nie spóźniają się, wiedzą czego chcą, są otwarte na moje propozycje a uśmiechem potrafiłyby zabić nie jedną nastolatkę...

W towarzystwie dojrzałej kobiety czuję się bardzo komfortowo, naturalnie, a rozmowa sama płynie jak ze starym dobrym znajomym...

19

stały napisał/a:

Najbardziej m.in. doceniam w dojrzałych kobietach to że są bezkonfliktowe, nie spóźniają się, wiedzą czego chcą, są otwarte na moje propozycje a uśmiechem potrafiłyby zabić nie jedną nastolatkę...

A z młodą tak nie płynie rozmowa? Może to kwestia człowieka a nie wieku?

20 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-03-13 11:44:27)

Właśnie Gary był szybszy. :) To miałam napisać. To nie kwestia wieku tylko.
To samo możesz znaleźć w młodszej tylko trzeba poszukać Bo to. " tylko " w tytule robi różnicę..

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

21

Ale mimo wszystko coś w tym musi być, bo ja lepiej się dogaduję chyba też ze sporo starszymi. I jakiś taki człowiek bardziej wyrozumiały i skory do pomocy. Może to poczucie uzupełniania się? Braki swoje nadrabiam? Pewnie tak :P.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

22

stały napisał/a:

Trzymać was za spracowaną dłoń

Maj fejwerit :D

Ale ale, z jakąś XIX chłopką wielodzietną z pola mi się skojarzyło, hmmm...

gg 48623644

23 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-03-13 11:56:52)

Wg mnie jak mężczyźnie młodemu podobają się Tylko starsze albo  starszemu tylko młodsze to coś dzwoni.
Co innego jak zwraca uwagę na szerokie spectrum.. Autorze miales kiedyś związek z rówiesniczką?

Jak te dłonie to jakiś fetysz to pod fabryką jakąś stań.. Albo rolniczka..

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

24 Ostatnio edytowany przez stały (2019-03-13 12:07:50)

Ela210 napisał/a:

Wg mnie jak mężczyźnie młodemu podobają się Tylko starsze albo  starszemu tylko młodsze to coś dzwoni.
Co innego jak zwraca uwagę na szerokie spectrum.. Autorze miales kiedyś związek z rówiesniczką?

Oczywiście, mam porównanie, w tym także młodsze o 3 lata, starsze o 4, 9...

Dajcie już spokój z tymi dłońmi :)

25

Ela210 napisał/a:

Zależy ile starsze. Bo 3 czy 5 lat to żadna starsza, ale już 5-10 to co innego.

gg 48623644

26 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-03-13 12:20:50)

stały napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Oczywiście, mam porównanie, w tym także młodsze o 3 lata, starsze o 4, 9...

Dajcie już spokój z tymi dłońmi :)

Ale sam zacząłeś - usta " w tym wieku", "spracowane" dłonie. Aż przyjrzałam się dokładnie własnym :D Czy to ma być jakaś fascynacja jak nad obiektem muzealnym? Oglądałbyś i dziwiłbyś się, że tak dobrze zachowany?
Czy to może fascynacja  z pogranicza gerontofilii?

27

Burzowy napisał/a:

Ale mimo wszystko coś w tym musi być, bo ja lepiej się dogaduję chyba też ze sporo starszymi. I jakiś taki człowiek bardziej wyrozumiały i skory do pomocy. Może to poczucie uzupełniania się? Braki swoje nadrabiam? Pewnie tak :P.

To już bardziej pod współczucie podchodzi ;)

Anthony de Mello

28

klucz tutaj to brak umiejętności tworzenia związku z rówieśniczkami.
Więc w takim przypadku nie Autorze, to nie jest normalne i z braku umiejętności rekompensujesz sobie starszymi.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

29

... które z kolei chętnie biorą, bo powiedzmy szczerze: która by się nie zająknęła nad młodym, jędrnym ciałem, którego właściciel jest oprócz tego "szarmancki, kochany, bliski i naturalny" oraz dba o nią i rozpieszcza?

Anthony de Mello

30

Capricornus napisał/a:

powiedzmy szczerze: która by się nie zająknęła nad młodym, jędrnym ciałem, którego właściciel jest oprócz tego "szarmancki, kochany, bliski i naturalny" oraz dba o nią i rozpieszcza?

Ja :D Jakoś mnie to nie rajcuje :D

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

31

A w drugą stronę? Jakby młoda kobieta napisała, że podobają jej się tylko starsi, dużo starsi? Jak to by było?

gg 48623644

32 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-03-13 12:44:22)

też najbardziej lubiłbym gdy dziewczyna jest starsza ale ograniczanie się tylko do konkretnego przedziału wiekowego (gdzie wiek jest liczbą) i ignorowanie rówieśników lub osób młodszych niezależnie od innych cech, wydawałoby się niedorzeczne

gdyby ktoś miał pytania;) "Co do użytkownika nudny.trudny, to może pozostawię to bez komentarza. Czasem lepiej machnąć ręką":D

33

Lady Loka napisał/a:

Więc w takim przypadku nie Autorze, to nie jest normalne i z braku umiejętności rekompensujesz sobie starszymi.

Jak miał różne związki to chyba statystyka.
Gdyby szukał stalego związku powiedzialabym szukaj dojrzałej młodszej do skutku. Ale wbrew Nickowi to chyba Niestaly On jest.:)
Jeśli to było jednak zawoalowane ogłoszenie to zostało spalone:) i to nie przez nieszczęsne dłonie bynajmniej..:)

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

34

rossanka napisał/a:

A w drugą stronę? Jakby młoda kobieta napisała, że podobają jej się tylko starsi, dużo starsi? Jak to by było?

To samo:) dla mnie.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

35

santapietruszka napisał/a:

Ja :D Jakoś mnie to nie rajcuje :D

Mnie też nie bardzo, co tylko potwierdza stwierdzenie Lady Loka, że to nie jest normalne.

rossanka napisał/a:

Analogicznie, dla mnie fuj, ale ja już nie taka młódka, więc w moim przypadku chodziłoby już raczej o pana w wieku przedemerytalnym ;)

Anthony de Mello

36

Ela210 napisał/a:
rossanka napisał/a:

To samo:) dla mnie.

To samo.

Ja już tu dużo razy mówiłam, że jak ktoś szuka z dużą różnicą wieku to coś jest nie tak.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

37

Capricornus napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Nie, to nieco inny rodzaj fascynacji po prostu.

Lady Loka napisał/a:

Jak umie do starszych dotrzeć to młode sobie owinie wokół palca jak tylko chce :P.

rossanka napisał/a:

Ano generalnie starsi mają większe powodzenie, bo pozycja, pieniądze i tak dalej. Nawet widziałem jak takie rzeczy testowano i faktycznie dla Pań w wieku 20-25 najbardziej pożądany był kolo w wieku 40 lat. Dużo rzeczy też z domu bierzemy. Moje obie siostry mają sporo starszych mężów... jedna to już nawet za bardzo poleciała. Widocznie rodzice czegoś nie dali :).

38

Burzowy napisał/a:
Capricornus napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Nie, to nieco inny rodzaj fascynacji po prostu.

Lady Loka napisał/a:

Jak umie do starszych dotrzeć to młode sobie owinie wokół palca jak tylko chce :P.

rossanka napisał/a:

Ano generalnie starsi mają większe powodzenie, bo pozycja, pieniądze i tak dalej. Nawet widziałem jak takie rzeczy testowano i faktycznie dla Pań w wieku 20-25 najbardziej pożądany był kolo w wieku 40 lat. Dużo rzeczy też z domu bierzemy. Moje obie siostry mają sporo starszych mężów... jedna to już nawet za bardzo poleciała. Widocznie rodzice czegoś nie dali :).

Jak miałam te 20-25 lat to 30parolatek był dla mnie stary.  A 40 latek to był już za przeproszeniem stary dziad  (to tak w czasach studenckich).
Zawsze wolałam mniej więcej  rowieśniaków i za takimi strzelałam  oczami,  więc ta granica ciągle się przesuwa.  Teraz te 40 letnie "stare dziady"są całkiem całkiem; )

gg 48623644

Posty [ 1 do 38 z 79 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Odpowiadają mi tylko dojrzałe kobiety czy to normalne?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018