wiadomości na portalach randkowych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » wiadomości na portalach randkowych

Strony Poprzednia 1 44 45 46 47 48 76 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2,476 do 2,530 z 4,150 ]

2,476

Odp: wiadomości na portalach randkowych
john.doe80 napisał/a:

Uderz w stół a nożyce się odezwą, siedząc wczoraj z kolegami wypłynął temat portali, randek i okazało się, że 3/4 miały z nimi do czynienia, z czego 1/2 dalej działa, a nawet jeden dinozaur który rwał Panny na IRCu. Wszyscy jednogłośnie potwierdzili, że korzystają z neta nie dlatego, że mają problem poderwać coś w RL tylko dlatego, że TADAM: Tam jest szybko i łatwo. Nie ma stresu spotkano pukanko, blokada i lecimy z następną. Historie o związkach portalowych są trochę podobne o tych 17 letnich dziewicach i jednorożcach, podobno ktoś widział, ale nie zna.

Panowie doszli do wniosku, że w necie po pewnym czasie też już wszyscy się znają i jest rywalizacja o "świeżą" krew - co ciekawe wszyscy tam kłamią co do wieku, zwodu... w końcu jak wyczerpie się źródełko... nowy login ciuchy fotki i profil i lecimy z nowym typem lasek.

Cóż jednak lepiej być analogiem big_smile

Nie ma to jak dobra, stara kaseta magnetofonowa.
Oby tylko nie winyl big_smile

Zobacz podobne tematy :

2,477

rossanka napisał/a:
john.doe80 napisał/a:

Uderz w stół a nożyce się odezwą, siedząc wczoraj z kolegami wypłynął temat portali, randek i okazało się, że 3/4 miały z nimi do czynienia, z czego 1/2 dalej działa, a nawet jeden dinozaur który rwał Panny na IRCu. Wszyscy jednogłośnie potwierdzili, że korzystają z neta nie dlatego, że mają problem poderwać coś w RL tylko dlatego, że TADAM: Tam jest szybko i łatwo. Nie ma stresu spotkano pukanko, blokada i lecimy z następną. Historie o związkach portalowych są trochę podobne o tych 17 letnich dziewicach i jednorożcach, podobno ktoś widział, ale nie zna.

Panowie doszli do wniosku, że w necie po pewnym czasie też już wszyscy się znają i jest rywalizacja o "świeżą" krew - co ciekawe wszyscy tam kłamią co do wieku, zwodu... w końcu jak wyczerpie się źródełko... nowy login ciuchy fotki i profil i lecimy z nowym typem lasek.

Nie ma to jak dobra, stara kaseta magnetofonowa.
Oby tylko nie winyl big_smile

Jestem fanem takich Analogów: ‘Szanowna Pani! Zeszłej nocy śniła mi się Pani w taki sposób, że poczułem się zobowiązany’

Zwykły Jan Kowalski, postać z brzegu pierwsza -
Prochu nie wymyślę, nie napiszę wiersza...

2,478

john.doe80 napisał/a:

Być może to kwestia wieku. U młodych net to miejsce spotykania się takie samo, jak każde inne smile

2,479

john.doe80 napisał/a:

[...] Wszyscy jednogłośnie potwierdzili, że korzystają z neta nie dlatego, że mają problem poderwać coś w RL tylko dlatego, że TADAM: Tam jest szybko i łatwo. Nie ma stresu spotkano pukanko, blokada i lecimy z następną. Historie o związkach portalowych są trochę podobne o tych 17 letnich dziewicach i jednorożcach, podobno ktoś widział, ale nie zna.[...]

Czyli wychodzi na to, że w Internecie "wszyscy" szukają jedynie szybkiego seksu(??)

2,480

john.doe80 napisał/a:

Uderz w stół a nożyce się odezwą, siedząc wczoraj z kolegami wypłynął temat portali, randek [..]

Wszyscy jednogłośnie potwierdzili, że korzystają z neta nie dlatego, że mają problem poderwać coś w RL tylko dlatego, że TADAM: Tam jest szybko i łatwo. Nie ma stresu spotkano pukanko, blokada i lecimy z następną.

[..]
w końcu jak wyczerpie się źródełko... nowy login ciuchy fotki i profil i lecimy z nowym typem lasek.

Fajnych masz kolegów.

Burzowy, jesteś tu? smile

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

2,481

Szambo wybija za 3... 2... 1...

Takie wątki naprawdę pogłębiają pogląd, że jako społeczeństwo idziemy na dno.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

2,482

To kobiety decydują o kształcie relacji, nie facet.

-

2,483 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-06-15 15:43:54)

Burzowy napisał/a:

To kobiety decydują o kształcie relacji, nie facet.

Kobiety decydują o tym, że koledzy johna_doe80 mają takie podejście do znajomości? W jaki sposób?

Zastanów się, czemu zwracam twoją uwagę na ten post:)
Mężczyzna pisze wprost, że mężczyźni mają, masowo, podejście do znajomości, które Ty przypisujesz kobietom.
To świadczy co_najmniej o tym, że rzecz nie jest czarno-biała.

'Decydować' to można o tym, że się w coś takiego wchodzi lub nie, przy znanym sobie nastawieniu drugiej strony; pod warunkiem właśnie, że jest się go świadomym. Blokowanie nie świadczy o tym, że te panie są świadome, że mają służyć tylko do jednorazowego pukanka, czy w ogóle jedynie do pukanka.

A niezależnie od ich świadomości, piszemy o konkretnej postawie, która jest jaka jest.
Złodziej nie przestanie być złodziejem dlatego, że Ty pozwoliłeś się okraść. smile

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

2,484 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-06-15 16:01:22)

Obojętnie jaką drogą i na jakim portalu kogoś poznasz- masz oczy i uszy i decydujesz o kształcie relacji.
Koledzy Johna mogą szukać naiwnych lub takich co chcą się zabawić.
Naiwne łatwo nie mają w realu też.
I w czasach przedinternetowych nie brakowały takich co za słówka o miłości organizują sobie seks czy sponsora
Portal czy real- wszystko jedno.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

2,485 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-06-15 16:02:02)

Ela210 napisał/a:

Obojętnie jaką drogą i na jakim portalu kogoś poznasz- masz oczy i uszy i decydujesz o kształcie relacji.

Tak, o kształcie relacji decyduje jedna strona. Jasne.

A naiwność jednej strony usprawiedliwia lub zmienia sens zachowania drugiej strony.

Nie Elu, nasze zachowania są tym, czym są, niezależnie od cudzej czujności albo naiwności i o to mi szło.

2,486 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-06-15 16:07:43)

niepodobna napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Tak, o kształcie relacji decyduje jedna strona. Jasne.

Nie JEDNA ale każdy za siebie.
Czyli jeśli dorosła, kobieta nie może czuć się uwiedziona, a mężczyzna oszukany.

Ja nie oceniam zachowań- to inna para kaloszy. Prywatnie mogę czuć do takich akcji obrzydzenie, ale pretensje miałabym do siebie, za naiwność.
że obciążają czyjeś sumienie- to już jego droga życiowa. Ja wierzę w sprawiedliwość.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

2,487

Ela210 napisał/a:

Nie sądzę, że ktokolwiek pisze tu z nudów. Chociaż są tacy "banici" co po prostu wyładowują swoje frustracje.

Ja jestem taką osobą.
Nudziło mi się, więc znalazłam sobie to forum.
Teraz coraz mniej mnie tutaj, bo już nie nudzi mi się tak, jak kiedyś. big_smile big_smile big_smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

2,488

Krejzolka82 napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Nie sądzę, że ktokolwiek pisze tu z nudów. Chociaż są tacy "banici" co po prostu wyładowują swoje frustracje.

Ja jestem taką osobą.
Teraz coraz mniej mnie tutaj, bo już nie nudzi mi się tak, jak kiedyś. big_smile big_smile big_smile

Ale nudziło ci się WCZEŚNIEJ, bo chyba nie na forum. smile?

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

2,489

W swoim czasie to chyba faktycznie Krejzolce się nudziło, bo w jakimś temacie nawet zaczęła się skarpetkami chwalić smile
No, ale bez takich pobocznych wątków, to chyba bym nigdy nie zapamiętał TEJ Krejzolki

2,490 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2019-06-15 16:31:31)

Ela210 napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Ja jestem taką osobą.

Ale nudziło ci się WCZEŚNIEJ, bo chyba nie na forum. smile?

Oczywiście, że wcześniej. smile smile smile
Po zastanowieniu... na forum też czasem mi się nudziło. big_smile big_smile big_smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

2,491

Ciekawa sprawa z tymi powodami trafiania na forum. Mi na przykład się nie nudziło, trafiłam na forum po linku z wyszukiwarki, gdzie wpisałam pewne pytanie i wujek Google zaprowadził mnie do wątku na Netkobietach. Zaczęłam przeglądać też inne tematy i spodobało mi się to forum. Nawet chciałabym mieć na nie więcej czasu, bo ciągnie.

2,492

niepodobna napisał/a:

Ciekawa sprawa z tymi powodami trafiania na forum. Mi na przykład się nie nudziło, trafiłam na forum po linku z wyszukiwarki, gdzie wpisałam pewne pytanie i wujek Google zaprowadził mnie do wątku na Netkobietach. Zaczęłam przeglądać też inne tematy i spodobało mi się to forum. Nawet chciałabym mieć na nie więcej czasu, bo ciągnie.

Jak byłam stałą bywalczynią forum to też byłam ciekawa, dlaczego ktoś tutaj się zarejestrował i nawet niektórych o to pytałam.
Nawet jest taki temat.

Mi się, aż tak nudziło, że nawet nie wiedziałam co to za forum i od razu się zalogowałam.
Dla mnie to jest niepojęte, że ludzie czytają to forum od lat i po latach się logują, albo nie mają odwagi się zalogować.
Ja to raz, ciach i zalogowanie. big_smile big_smile big_smile
I od razu coś tam naskrobałam, nie wiedząc "z czym to się je". tongue tongue tongue

2,493 Ostatnio edytowany przez anderstud (2019-06-15 18:26:04)

john.doe80 napisał/a:

siedząc wczoraj z kolegami wypłynął temat portali, randek i okazało się, że 3/4 miały z nimi do czynienia, z czego 1/2 dalej działa, a nawet jeden dinozaur który rwał Panny na IRCu. Wszyscy jednogłośnie potwierdzili, że korzystają z neta nie dlatego, że mają problem poderwać coś w RL tylko dlatego, że TADAM: Tam jest szybko i łatwo. Nie ma stresu spotkano pukanko, blokada i lecimy z następną. Historie o związkach portalowych są trochę podobne o tych 17 letnich dziewicach i jednorożcach, podobno ktoś widział, ale nie zna.

Powiadają, że to czego szukasz ciebie znajdzie...
Pisałem już o tym wielokrotnie, takie mamy czasy, że nikomu nic się nie chce i wszyscy idą na łatwiznę, a potem jęczą i płaczą:
- Mam pytanie jak zatrzymać faceta, bo robienie laski próbowałam i to nie działa.
Nie ma co się śmiać, to jest autentyczny wpis z fejsbuka jakiejś dziewczyny, który już krąży po internetach. Takie właśnie mamy czasy.
Nic nie umiemy docenić, niczego nie szanujemy, o nic nie dbamy, dzisiaj ten, jutro tamten, pojutrze jeszcze inny, bo wszyscy tacy fajni,
że nie wiadomo którego wybrać, to z tym się trochę pobujam, trochę z tamtym, może w międzyczasie porozglądam za jakimś innym...
i ci twoi koledzy na takie głupie gęsi polują, trzepią na wszystkie strony jedna po drugiej pociskając im jakieś denne pierdoły o miłości,
a na pijackich imprezach w męskim gronie opowiadają co i jak z którą robili i wymieniają się ich numerami przekazują sobie te panny z rąk do rąk.

Tylko słońce mocniej przygrzało, mam codziennie przynajmniej jedną, a w okolicach weekendu po 2-3 wiadomości od lasek,
które widuję na tych portalach regularnie jeszcze od czasów jak ludzie kamieniami w dinozaury rzucali. Większość z nich "znam"
bo jak wiecie parę lat już się wycieram na tych stronach, więc naturalnie siłą rzeczy wszyscy się tam "znamy" lepiej lub gorzej.
Niektóre z tych dziewczyn są naprawdę fajne, a niemal z regularnością pór roku tam wracają. Posiedzą, znikają i znów wracają.
Oczywiście że nie raz i nie dwa się zgadało na ten temat i niemal zawsze się powtarza ten sam scenariusz - seks, seks, seks...
dużo seksu, a potem nagle cyk i koniec. Bo to nie to, bo się wypaliło, oboje wracają na portal i cały cykl zaczyna się od nowa.

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

2,494

anderstud - ale Ciebie to tak samo przecież dotyczy. Też poznajesz, próbujesz, nie wychodzi, wracasz. One to samo mogą napisać  - jego już tu widziałam wiele razy, znana twarz.

2,495

No fakt smile

2,496

No widzisz smile I też przecież nie czekasz z sexem pół roku, aż dobrze poznasz tę panią wink

2,497

Anderstud - Mocno w punkt. Jednak dotyczy to ogólnie większości ludzi obecnie. Brak szacunku do siebie i własnej wartości, potencjalna nuda i wieczna konsumpcja.
Niestety, ale w pogoni za króliczkiem wielu Polaków się moim zdaniem pogubiło. Najgorsze jest to, że spróbuj lekko zwolnić tempo (nie mieć parcia na seks) to niektóre dziewuszki nie wiedzą co począć i … zdradzają.

2,498 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-06-15 19:39:33)

anderstud napisał/a:
john.doe80 napisał/a:

siedząc wczoraj z kolegami wypłynął temat portali, randek i okazało się, że 3/4 miały z nimi do czynienia, z czego 1/2 dalej działa, a nawet jeden dinozaur który rwał Panny na IRCu. Wszyscy jednogłośnie potwierdzili, że korzystają z neta nie dlatego, że mają problem poderwać coś w RL tylko dlatego, że TADAM: Tam jest szybko i łatwo. Nie ma stresu spotkano pukanko, blokada i lecimy z następną. Historie o związkach portalowych są trochę podobne o tych 17 letnich dziewicach i jednorożcach, podobno ktoś widział, ale nie zna.

Powiadają, że to czego szukasz ciebie znajdzie...
Pisałem już o tym wielokrotnie, takie mamy czasy, że nikomu nic się nie chce i wszyscy idą na łatwiznę, a potem jęczą i płaczą:
- Mam pytanie jak zatrzymać faceta, bo robienie laski próbowałam i to nie działa.
Nie ma co się śmiać, to jest autentyczny wpis z fejsbuka jakiejś dziewczyny, który już krąży po internetach. Takie właśnie mamy czasy.
Nic nie umiemy docenić, niczego nie szanujemy, o nic nie dbamy, dzisiaj ten, jutro tamten, pojutrze jeszcze inny, bo wszyscy tacy fajni,
że nie wiadomo którego wybrać, to z tym się trochę pobujam, trochę z tamtym, może w międzyczasie porozglądam za jakimś innym...
i ci twoi koledzy na takie głupie gęsi polują, trzepią na wszystkie strony jedna po drugiej pociskając im jakieś denne pierdoły o miłości,
a na pijackich imprezach w męskim gronie opowiadają co i jak z którą robili i wymieniają się ich numerami przekazują sobie te panny z rąk do rąk.

Tylko słońce mocniej przygrzało, mam codziennie przynajmniej jedną, a w okolicach weekendu po 2-3 wiadomości od lasek,
które widuję na tych portalach regularnie jeszcze od czasów jak ludzie kamieniami w dinozaury rzucali. Większość z nich "znam"
bo jak wiecie parę lat już się wycieram na tych stronach, więc naturalnie siłą rzeczy wszyscy się tam "znamy" lepiej lub gorzej.
Niektóre z tych dziewczyn są naprawdę fajne, a niemal z regularnością pór roku tam wracają. Posiedzą, znikają i znów wracają.
Oczywiście że nie raz i nie dwa się zgadało na ten temat i niemal zawsze się powtarza ten sam scenariusz - seks, seks, seks...
dużo seksu, a potem nagle cyk i koniec. Bo to nie to, bo się wypaliło, oboje wracają na portal i cały cykl zaczyna się od nowa.

Anderstud, ale gdzieś są ci, z którymi one ten seks uprawiały. No tak, znowu na portalu, bo tamto się znudziło, a przypiliło. Każdy kijek ma dwa końce.
Chyba nie myślisz, że oni akurat szukają duchowej głębi, tylko tak jakoś wychodzi, że kończy się zawsze na pukaniu i to co chwilę innej laski?
Skupiasz się na kobietach, wszyscy tacy fajni, nie wiadomo kogo wybrać, to się trochę z tym pobujam, trochę z tamtym... A ci faceci to niby jakie mają podejście? No, takie, że znajdują to, czego szukają...

2,499

Dokładnie, kij ma dwa końce smile

Niemniej jednak ja serio znam związki, które zaczęły się w necie i się fajnie rozwijają. Po prostu nie spiknęli się w pracy, na siłowni czy pubie, tylko na portalach albo na fejsie w grupach tematycznych.

2,500 Ostatnio edytowany przez BulgGirl (2019-06-15 19:53:27)

rossanka napisał/a:
BulgGirl napisał/a:

W 90 procentach ludzie tutaj mają jakieś problemy ze sobą... tzn. w gwoli ścisłości, ludzie powyżej 2,000 postów :XD Sorry...

Przynajmniej ludzie typu @rossanka tego po prostu nie ukrywają... tylko o tym mówią.... a Ty co? Twoje poglądy nie mają żadnego znaczenia. Tak samo jak moje...

Brutalne... ale coś w tym jest.
Jestem tu ile, 6 lat. postów ponad 8000 yikes (gdzie tam marne 2000) smile. Gdybym wtedy nie miała kryzysu, te 6 lat temu, w życiu bym się tu nie zalogowała.
A że jeszcze sobie wszystkiego nie pokukładałam, to tkwię tu nadal. Chociaż uważam, że to już może długo nie potrwac, sama nie wiem, trudno powiedzieć.
Pomijając osoby, którym się nudzi, albo brak im towarzystwa, albo mieszkają za granicą i tęsknią za polskim towarzystwem, znakomita większość ludzi
jest na forum, bo cośtam, albo kłopoty małżeńskie, albo samotność, albo problemy z nieśmiałością, alkoholem, brakiem pracy itd.  Człowiek czasami już nie wyrabia i musi dać gdzieś upust swoim emocjom - czytaj na forum. Upora się z tym - albo zlikwiduje konto, albo znacznie ograniczy pisanie, co nieraz już bywało.

Widzisz, liczba została podana tylko dlatego, że łatwo poznać taką osobę po tym, co pisała wcześniej, nawet lata wcześniej smile Jednak, akurat, do Rossanki nigdy nie miałam żadnych obiekcji, ponieważ jesteście zupełnie innymi kobietami smile Twoje posty zupełnie inaczej brzmią, nawet jeśli doświadczasz problemów lub czy masz przed sobą duże stresujące wyzwania. Jesteście po prostu innymi osobami, i to nawet na forum łatwo dostrzec. No to przecież setki, albo tysiące różnych wypowiedzi decyduje o tym, jakie zdanie mają ludzie o konkretnym profilu, który czytają, tak? Ja już się naczytałam i nie tylko widzę różnice. Po prostu rozpoznaje się pewne "osóbki", które wcale nie robią innym "dobrze". Wręcz przeciwnie... ale wiesz, ludzie czasem się zmieniają, więc daję każdemu szansę, by się po prostu wykazała czymś mądrzejszym ...

2,501

Wśród moich znajomych na 9 par ze stażem ponad rok, na portalach randkowych poznały się 4, z czego dwie są po ślubie.

2,502

Rising_Sun napisał/a:

Wśród moich znajomych na 9 par ze stażem ponad rok, na portalach randkowych poznały się 4, z czego dwie są po ślubie.

O kurczę, dzięki. Zupełnie zgubiłam temat. Niesamowite. Sorry, ale tylko odpowiadałam na inne posty kierowane do mojej osoby...

2,503

Rising_Sun napisał/a:

To bardzo dużo, ale wcale mnie to nie dziwi, net daje ogromne możliwości poznawania ludzi smile

2,504 Ostatnio edytowany przez BulgGirl (2019-06-15 19:59:34)

mallwusia napisał/a:
Rising_Sun napisał/a:

To bardzo dużo, ale wcale mnie to nie dziwi, net daje ogromne możliwości poznawania ludzi smile

A jakie masz w tym swoje własne doświadczenia, aby móc publicznie stwierdzać, że taki "net"... "daje ogromne możliwości poznawania ludzi", których my w ogóle chcemy poznać?

Chcesz znać moją opinię? Daje jakieś możliwości, ale czy one są duże? Szczerze wątpię w to. Raczej są niewielkie, biorąc pod uwagę, kto najczęściej korzysta z takich portali czy internetu itp. itd.

Mam już swoje własne doświadczenia w Internecie, i jakoś wcale nie "widzę ogromnych możliwości poznawania ludzi", których bym chciała. Nawet nie wiem, do kogo to napisałaś?

2,505

A mnie się wydaje, że moi koledzy trafiają na ich damskie odpowiedniki... osobiście nie bzyknął bym laski która rozłożyła by przede mną nogi po kawie i godzinie znajomości. Obie strony są siebie warte - lubią ten sport.

2,506

Lucyfer666 napisał/a:

W swoim czasie to chyba faktycznie Krejzolce się nudziło, bo w jakimś temacie nawet zaczęła się skarpetkami chwalić smile

big_smile big_smile big_smile

Zapytałam się Naprędce czy może kojarzy, czy ja coś pisałam na forum o swoich skarpetkach?
A On na to, że nie zdziwiłby się, jakbym faktycznie o tych skarpetkach pisała. big_smile big_smile big_smile

Lucek, nie mam pojęcia, o jakich skarpetkach piszesz, możesz jakoś mnie naprowadzić, bo sorki, ale nie będę czytała ponad 8000 postów, aż tak w życiu mi się nie nudzi. big_smile big_smile big_smile

Lucyfer666 napisał/a:

No, ale bez takich pobocznych wątków, to chyba bym nigdy nie zapamiętał TEJ Krejzolki

Ale fajny jesteś, dziękuję. smile smile smile

Jakbyśmy mogli sobie sami nadawać nazwy pod nick'iem to nazwałabym się "Kłótliwość forum"  albo "Offtopicowa Krejzi", albo coś w ten deseń. big_smile big_smile big_smile

Przepraszam Autorze. smile smile smile

2,507 Ostatnio edytowany przez anderstud (2019-06-15 22:19:19)

niepodobna napisał/a:

Każdy kijek ma dwa końce.
Chyba nie myślisz, że oni akurat szukają duchowej głębi, tylko tak jakoś wychodzi, że kończy się zawsze na pukaniu i to co chwilę innej laski?
Skupiasz się na kobietach, wszyscy tacy fajni, nie wiadomo kogo wybrać, to się trochę z tym pobujam, trochę z tamtym... A ci faceci to niby jakie mają podejście? No, takie, że znajdują to, czego szukają...

No takie i to uważam za zmorę naszych czasów.
I nie, nie skupiam się na kobietach, tak mi się tylko napisało, masz oczywiście absolutną rację, jedni drugich warci.

john.doe80 napisał/a:

A mnie się wydaje, że moi koledzy trafiają na ich damskie odpowiedniki...

Otóż to.

2,508

BulgGirl napisał/a:
mallwusia napisał/a:
Rising_Sun napisał/a:

A jakie masz w tym swoje własne doświadczenia, aby móc publicznie stwierdzać, że taki "net"... "daje ogromne możliwości poznawania ludzi", których my w ogóle chcemy poznać?

Chcesz znać moją opinię? Daje jakieś możliwości, ale czy one są duże? Szczerze wątpię w to. Raczej są niewielkie, biorąc pod uwagę, kto najczęściej korzysta z takich portali czy internetu itp. itd.

Mam już swoje własne doświadczenia w Internecie, i jakoś wcale nie "widzę ogromnych możliwości poznawania ludzi", których bym chciała. Nawet nie wiem, do kogo to napisałaś?

Poznaję wiele osób przez internet, ale głównie na forach związanych z pasjami, a tych mam sporo smile Jutro np. wybieram się w 60 km trasę z ekipą, w której póki co nie znam nikogo, dołączyłam do grupy na fejsie kilka dni temu. Już dziś bym jechała, ale upał mnie zabija big_smile

2,509

Krejzolko... Ty możesz nie pamiętać, ale Lucek pamięta big_smile
Białe skarpetki z kolorymi paseczkami wink

Ale to było za Twojej aktywności chyba w 2016 roku. big_smile

2,510 Ostatnio edytowany przez anderstud (2019-06-15 22:28:25)

Ten to ma pamięć smile
A tak trochę z innej beczki, ale nie odbiegając za daleko od tematu, teraz będzie anegdota.
Johnowi szczególnie się spodoba, otóż pojechałem dzisiaj z młodym do sklepu kupić mu nowe buty,
no i obsługuje nas młoda laska taka ja wiem... na oko 25 może 30 lat, to taka jak lubisz czy już próchno?
Gadka szmatka jak to w sklepie, a dziewczyna naprawdę przesympatyczna, w sumie szkoda że taka młoda... no ale do puenty.
Przymierzamy te buty, bierzemy, płacimy, zabieramy się do wyjścia, a za plecami słyszę jak podbiega do niej koleżanka i zagaja:

- Ty, a tobie co? Kto to był?
- Nikt. Znaczy klient. Fajny...
- Chyba trochę stary, ha ha!
- No i co...

Koniec smile

Przez pół drogi do domu, a jechaliśmy z drugiego końca miasta, rozmyślałem jakie to życie człowieka bywa głupie...
a przez drugie pół dusiłem pedał gazu w podłogę, bo okna w chacie pootwierane, a zaczęła się właśnie burza stulecia

2,511

A potem ta burza przyszła do mnie big_smile

Pozdrawiam znad jeziora, księżyc w pełni odbija się we wodzie, bajecznie jest!

2,512

anderstud napisał/a:

Ok. a możesz rozwinąć myśl? Niby co ta laska takiego nawijała oprócz tego, że chce Tobie sprzedać jakieś buty a Tobie skojarzyło się, że Cię podrywa? Pytam bo sprzedawcy zawsze mają gadane więc opisz konkretnie o co biega?

2,513

mariusz30 napisał/a:

Ok. a możesz rozwinąć myśl?

Ale nie ma żadnej myśli, niby jaka by miała być smile Jedyna jaka mi przychodzi do głowy, to że faktycznie jestem już stary big_smile

2,514

Co Ty w takim razie powiesz za jakieś 20 - 30 lat, jeśli teraz już jesteś stary?! big_smile

2,515 Ostatnio edytowany przez mariusz30 (2019-06-16 11:52:49)

anderstud napisał/a:

Jedyna jaka mi przychodzi do głowy, to że faktycznie jestem już stary big_smile

Jak to się mówi stary ale jary big_smile Większość młodych dziewczyn tak mówi, że za stary itp. Ale mówić nie znaczy nie chcieć.
Ja często widuję facetów ok. 50-tki z 30 lat młodszymi i do tego jeszcze z wózkiem. Fakt żałośnie to wygląda i zawsze się zastanawiam co ona w tym starym widziała? Hmm no cóż pewnie dobrą emeryturę z kopalni. Życie...

2,516 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-06-16 12:15:04)

Cos widzieli w sobie nawzajem atrakcyjnego skoro takie związki są.
wszystkie plusy i minusy związku dotkną w końcu głównie zainteresowanych a nie sąsiada..
Z tą motywacją finansową bez przesady. To nie czasy wojenne i z głodu nikt nie umiera.
A jeśli jest to cóż.. Jak widać w małżeństwie  rówieśników nie warto poświęcać się zbytnio dla rodziny i kariery męża bo po 50 i tak ktoś inny może spijac smietankę:) takie życie..:)
Szczerze to nie znam żadnego gościa pp 50 który ma swoje dzieci z 1 żoną i chciałby mieć kolejne z 20 latką. Wiec chyba to raczej kobiety inicjatywa by taki PAN nie uciekł.

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

2,517

Jak to powiadają - w starym piecu diabeł pali wink

2,518

anderstud napisał/a:

Ten to ma pamięć smile
A tak trochę z innej beczki, ale nie odbiegając za daleko od tematu, teraz będzie anegdota.
Johnowi szczególnie się spodoba, otóż pojechałem dzisiaj z młodym do sklepu kupić mu nowe buty,
no i obsługuje nas młoda laska taka ja wiem... na oko 25 może 30 lat, to taka jak lubisz czy już próchno?
Gadka szmatka jak to w sklepie, a dziewczyna naprawdę przesympatyczna, w sumie szkoda że taka młoda... no ale do puenty.
Przymierzamy te buty, bierzemy, płacimy, zabieramy się do wyjścia, a za plecami słyszę jak podbiega do niej koleżanka i zagaja:

- Nikt. Znaczy klient. Fajny...
- Chyba trochę stary, ha ha!
- No i co...

Koniec smile

Przez pół drogi do domu, a jechaliśmy z drugiego końca miasta, rozmyślałem jakie to życie człowieka bywa głupie...
a przez drugie pół dusiłem pedał gazu w podłogę, bo okna w chacie pootwierane, a zaczęła się właśnie burza stulecia

Czyli nie jest z Tobą tak źle, syn Ci podryw zepsuł tongue.

Ja bym jej spojrzał głęboko w oczy i stwierdził, że jakby była parę lat starsza to bym Panią na randkę zaprosił... w 9/10 przypadków odpowiedziałaby coś w stylu, że taka drobna różnica wieku jest w sam raz... w końcu mężczyźni się wolni rozwijają tongue

2,519

Ela210 napisał/a:

I w czasach przedinternetowych nie brakowały takich co za słówka o miłości organizują sobie seks czy sponsora
Portal czy real- wszystko jedno.

Zrozumcie, że to nie działa tak, że jedne w takie rzeczy się bawią, a inne nie. WSZYSTKIE korzystają z takich sytuacji, tylko potrzebują nieco innych bodźców, warunków. Okazja czyni człowieka. Po prostu niektórzy się maskują i tyle. Złapiesz za rękę a oni "to nie moja ręka". W tych czasach chyba mamy 3 typy ludzi:

- Tych co związali się mega szybko z kimś, zostali ze sobą i nawet nie byli w stanie zauważać "okazji", nie wiedzą jak to wygląda poza związkiem
- Ludzie, którzy planowali np jeden stały związek na życie, ale z jakiegoś powodu nie wyszło. Teraz próbują się odnaleźć w tym całym szambie i nie do końca wiedzą co robić i w sumie w takiej samej sytuacje się wiecznie samotne (ale samotne po męsku, a nie po kobiecemu) osoby
- Cała, niestała reszta która będzie mówić o związkach, ale tak naprawdę nigdy nie będą w stanie trwać przy jednej osobie i to są m.in wszystkie te dziwne laski gadające o miłości i posiadające 27 partnerów w wieku 20 lat oraz zaburzeni faceci podobnego sortu

Typ 1 odpada, bo zajęty
Typ 2 skazany w większości na typ 3, czyli nie ma szans się udać. Witamy w XXI.

-

2,520

Burzowy napisał/a:

Zrozumcie, że to nie działa tak, że jedne w takie rzeczy się bawią, a inne nie. WSZYSTKIE korzystają z takich sytuacji, tylko potrzebują nieco innych bodźców, warunków. Okazja czyni człowieka. Po prostu niektórzy się maskują i tyle. Złapiesz za rękę a oni "to nie moja ręka".

Szczerze podziwiam znajomość w tym wieku WSZYSTKICH kobiet...

"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz."
Anthony de Mello

2,521

Nie schlebia mi ten Twój podziw.

-

2,522

Bo też nie taki był mój zamiar tongue

"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz."
Anthony de Mello

2,523 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-06-17 05:19:43)

hej:D tematu skarpetek nie widziałem:) post nr 2943 anderstud 2-3 wiadomości na weekend, to masz wybór!:)
post nr 2506 Krejzolka dobry offtopic nie jest zły:D jak temat jest aktywny to super:)

Burzowy napisał/a:

Nie schlebia mi ten Twój podziw.

hahahahaha mi schlebialby:D

a teraz taki mały przegląd forum (nie zrealizuję pomysłu który podawała mallwusia żeby pisać tylko 1 post dziennie:P bo byłby niezły bałagan;) ale taka namiastka jak mogłoby to wyglądać)

takie coś na początek

hmm gdzie to było

dobra mam https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 96&p=2 użytkowniczka pisze takie coś w podpisie

Ujawnianie publiczne przeze mnie e-maili, pisanych do mnie, nie jest naruszeniem tajemnicy korespondencji

a wy jak myślicie? bo trochę pasuje do tego tematu. Mi wydaje się że niezależnie jakie jest prawo, to np. komuś mogłoby się nie podobać że np. ktoś myślał że dana wiadomość będzie przeznaczona do odczytania tylko przez jedną osobę, a zamiast tego jest gdzieś publikowana. Dlatego staram się tak cytować żeby było anonimowo i bez dosłownego tekstu tylko trochę parafraza

a drugie co znalazłem https://www.netkobiety.pl/t118637.html nie mogłem wytrzymać ze śmiechu:D to byłby chyba temat nr 1 jaki czytałem na forum big_smile mam chyba odpowiedź dla tej dziewczyny, która pytała mnie "gdzieś ty się chował":D aczkolwiek nie wiem czy byłaby satysfakcjonująca:P hmm ogólnie lubię czytać posty użytkownika który jest autorem;) smile (tak pozytywnie)

kiedyś jak mnie dziewczyna zapytała gdzie mieszkam, to odpowiedziałem że na dworcu, szybko uciekła:D:D

2,524

nudny.trudny napisał/a:

Ujawnianie publiczne przeze mnie e-maili, pisanych do mnie, nie jest naruszeniem tajemnicy korespondencji

a wy jak myślicie? bo trochę pasuje do tego tematu. Mi wydaje się że niezależnie jakie jest prawo, to np. komuś mogłoby się nie podobać że np. ktoś myślał że dana wiadomość będzie przeznaczona do odczytania tylko przez jedną osobę, a zamiast tego jest gdzieś publikowana. Dlatego staram się tak cytować żeby było anonimowo i bez dosłownego tekstu tylko trochę parafraza

I słusznie robisz.
Taka racjonalizacja, że mogę publikować słowa pisane przez kogoś do mnie, absolutnie do mnie nie przemawia. Można to delikatnie poprzez analogię podciągnąć pod prawa autorskie, czyli autor słów decyduje o tym, czy i jak są one rozpowszechniane.
Jak piszę do kogoś, to z jakiegoś powodu dzielę się z tą konkretną osoba swoimi myślami lub odczuciami, więc niby dlaczego miałoby to iść dalej w świat.

kiedyś jak mnie dziewczyna zapytała gdzie mieszkam, to odpowiedziałem że na dworcu, szybko uciekła:D:D

Nie wiem, jaki ton, jaka mimika, mowa ciała i jaki kontekst towarzyszył Twojej odpowiedzi (to wszystko ma znaczenie), ale uznałabym na miejscu dziewczyny, że ją raczej spławiasz ;-)

2,525

BulgGirl napisał/a:
mallwusia napisał/a:
Rising_Sun napisał/a:

A ja napisałam po to, żeby dać nadzieję, że może nie taki ten net straszny..;)

2,526 Ostatnio edytowany przez BulgGirl (2019-06-17 22:05:56)

Rising_Sun napisał/a:
BulgGirl napisał/a:
mallwusia napisał/a:

A ja napisałam po to, żeby dać nadzieję, że może nie taki ten net straszny..;)

Może tak, może nie.  Ciężko powiedzieć. Każdy ma inne doświadczenia. Jednak, do bezpiecznych bym go nie zaliczyła.

Powiem Ci tak. Daje "ogromnie możliwości" ale jeszcze "większe niebezpieczeństwo". Nawet wczoraj obejrzałam chory film inspirowany faktami autentycznymi, w którym stwierdzono, że prawie 2 mln kobiet w USA staje się ofiarą niewolnictwa i handlem ludźmi? Porwane, bite i traktowane jak bydło, a jak trzeba "to kula w łeb". Jak to w ogóle możliwe? Po prostu straszne, aż niewiarygodne, że to się w ogóle dzieje!

2,527 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2019-06-17 19:36:51)

nudny.trudny napisał/a:

a teraz taki mały przegląd forum (nie zrealizuję pomysłu który podawała mallwusia żeby pisać tylko 1 post dziennie:P bo byłby niezły bałagan;) ale taka namiastka jak mogłoby to wyglądać)

takie coś na początek

hmm gdzie to było

dobra mam https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 96&p=2 użytkowniczka pisze takie coś w podpisie

Akurat ta użytkowniczka trochę skacze w skrajności w skrajność. Natomiast w przypadku tej notki, tylko pokazuje jaki ma szacunek do prywatnej korespondencji.
Pewnie, że ptaszki lubią sporo ćwierkać, ale taka deklaracja to już jest skrajna przesada.

MagdaLena11111 - Polecam sprawdzić jej inne tematy.

nudny.trudny napisał/a:

Nudny.trudny no taka dobra faza i nie rozwinąłeś tego? smile
Ajajaj, to aż się prosiło o lekkie rozwinięcie i zachęcenie (a była taka możliwość)

2,528

BulgGirl napisał/a:

Widzisz, liczba została podana tylko dlatego, że łatwo poznać taką osobę po tym, co pisała wcześniej, nawet lata wcześniej smile Jednak, akurat, do Rossanki nigdy nie miałam żadnych obiekcji, ponieważ jesteście zupełnie innymi kobietami smile Twoje posty zupełnie inaczej brzmią, nawet jeśli doświadczasz problemów lub czy masz przed sobą duże stresujące wyzwania. Jesteście po prostu innymi osobami, i to nawet na forum łatwo dostrzec. No to przecież setki, albo tysiące różnych wypowiedzi decyduje o tym, jakie zdanie mają ludzie o konkretnym profilu, który czytają, tak? Ja już się naczytałam i nie tylko widzę różnice. Po prostu rozpoznaje się pewne "osóbki", które wcale nie robią innym "dobrze". Wręcz przeciwnie... ale wiesz, ludzie czasem się zmieniają, więc daję każdemu szansę, by się po prostu wykazała czymś mądrzejszym ...

Być może człowiek pisząc tu tysiące postów przez tyle lat wydaje się czytającemu jakimś szczególnym typem osobowości (jak zwał tak zwał). Wiadomo, ja oceniam siebie inaczej niż ci, którzy mnie czytają, z resztą słowo pisane to tylko słowo pisane, nie odda wszystkiego.
^ lat , ponad 8tys wpisów, za długo już tu jestem, za długo....

2,529 Ostatnio edytowany przez BulgGirl (2019-06-17 22:02:37)

rossanka napisał/a:
BulgGirl napisał/a:

Być może człowiek pisząc tu tysiące postów przez tyle lat wydaje się czytającemu jakimś szczególnym typem osobowości (jak zwał tak zwał). Wiadomo, ja oceniam siebie inaczej niż ci, którzy mnie czytają, z resztą słowo pisane to tylko słowo pisane, nie odda wszystkiego.

Wydajesz się być zupełnym innym typem osobowości niż inne osoby tu stale piszące. To tyle na ten temat. I chyba nikt tutaj nie będzie tego analizował czy porównywał? Komuś będzie się chciało? wink

2,530

BulgGirl napisał/a:
rossanka napisał/a:
BulgGirl napisał/a:

Wydajesz się być zupełnym innym typem osobowości niż inne osoby tu stale piszące. To tyle na ten temat. I chyba nikt tutaj nie będzie tego analizował czy porównywał? Komuś będzie się chciało? wink

Każdy jest inny.
A czy ktoś będzie coś analizował? Pojęcia nie mam.
Nie wiem jak to dalej będzie, z forum i ogólnie.

Posty [ 2,476 do 2,530 z 4,150 ]

Strony Poprzednia 1 44 45 46 47 48 76 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » wiadomości na portalach randkowych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018