Ilość znajomych na portalach społecznościowych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Ilość znajomych na portalach społecznościowych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Ilość znajomych na portalach społecznościowych

Cześć,
Postanowiłamm dołączyć do tego forum, bo interesuje mnie jeden psychologiczny aspekt takiej o to sytuacji.
Dziewczyna lat 25, ma na fecebooku kilkaset znajomych. Przez facetów raczej uważana za atrakcyjna, ma prace, pracuje, z każdym pogada, pośmieje się, wszystkich ich ma na znajomych na fb, jest też taki jeden, którego dopiero co poznała, troche starszy od niej, może ma 30, może 35 lat, gadają ze sobą, a jednak nie dodaje go do fb.
Interesuje mnie to o tyle, że chciałabym zobaczyć co ten facet udostępnia znajomym-znajomych. Niby mogłabym go poprosić, aby mnie dodał do znajomych, bo troche go znam, ale jakoś tak mam pewne opory.
A ona gada już z nim dłużej i nie dodaje go do znajomych, mam pewnośc, że on raczej wystosował do niej zaproszenie.

Może wy też tak macie, że macie jakichś znajomych, ale nie zapraszacie ich do grona znajomych na fb, mimo to znacie ich realnie i jesteście realnie znajomymi.
i jakie są tego przyczyny, że niektórych nie zapraszacie ?

Więcej informacji o mnie, adres email, w moim profilu netkobiety. Szkoda, że nie wszyscy wypełniają rubryki.
Dbam o swoją prywatność, ale nie popadam w paranoję. Kto mnie zna osobiście, to wie.
Nie wstydzę się swojej nagości, ale nie jestem ekshibicjonistką internetową
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ilość znajomych na portalach społecznościowych

Dla mnie jak ktoś nie chce przyjąć do znajomych no to ma coś do ukrycia. Co, tego już nie wiem.

3

prekvapenie napisał/a:

Dla mnie jak ktoś nie chce przyjąć do znajomych no to ma coś do ukrycia. Co, tego już nie wiem.

no tak, ale co mozna ukryć w ?
Przecież na fb wpisuje sie to co chce, a to czego sie nie chce to sie nie tego nie wpisuje ?

Więcej informacji o mnie, adres email, w moim profilu netkobiety. Szkoda, że nie wszyscy wypełniają rubryki.
Dbam o swoją prywatność, ale nie popadam w paranoję. Kto mnie zna osobiście, to wie.
Nie wstydzę się swojej nagości, ale nie jestem ekshibicjonistką internetową

4

prekvapenie napisał/a:

Taaa można ukryć co się chce przed kim się chce. Więc to nie jest wytłumaczenie.

A, i w temacie powinno być "liczba" a nie "ilość".

5

zbyt.smutny napisał/a:
prekvapenie napisał/a:

Taaa można ukryć co się chce przed kim się chce. Więc to nie jest wytłumaczenie.

A, i w temacie powinno być "liczba" a nie "ilość".

dokładnie jedna osoba może widzieć całkiem co innego, niż pozostałe na jednym koncie big_smile
kwestia chęci i czasu, i można całkiem różne historie tworzyć, dla każdego, mechanizn na fb działa sprawnie

"Wędrowcze, droga przepadła; trzeba ją idąc, odkrywać"
"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Ilość znajomych na portalach społecznościowych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018