chlopak zalogowany na portalach ertycznych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » chlopak zalogowany na portalach ertycznych

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 76 ]

Temat: chlopak zalogowany na portalach ertycznych

Ostatni odrylam ,ze chlopak ,z ktorym sie spotykam jest zalogowany na portalach typu sexfotka itp., ja jak sie z kims spotkalam to bylo wielkie gadanie ,jak moge ,ze powinnam sie z jednym pospotykac i zobaczyc co i jak ,a nie robic tak....a on zarejstowany jest na jakis portalach , sam sie przyznal ,ze jakis 1,5roku temu czy dwa lata spotykal sie z kims tylko dla seksu,teraz podobno tak nie jest,a wiem ,ze nadal sie tam loguje. Co myslec o takim chlopaku?

Zobacz podobne tematy :
Odp: chlopak zalogowany na portalach ertycznych

Magdalena88,
a co TY myślisz o takim - swoim - chłopaku?

Jestem psychologiem, seksuologiem i terapeutą. W codziennej pracy prowadzę poradnictwo i terapię w zakresie zaburzeń życia seksualnego kobiet i mężczyzn, także terapię par i małżeństw. Oferuję również E-poradę psychologiczno-seksuologiczną drogą meilową - anonimowość gwarantowana!

http://dobre-rozmowy.pl Gabinet psychologiczno-seksuologiczny w Gdańsku.

3

Nie wiem co myslec.... ja znam go calkiem z innej str,jako calkiem innaego czlowieka,a potym co zobaczylam mam teraz dwie sprzeczne wizje jego i naprawde nie wiem co mam myslec

4

hm trudna sprawa, ale skoro jeszcze zagląda na te strony to czegoś tam szuka. No i wydaje mi się że nie jest do końca szczery.  Moim  zdaniem powinnaś z nim porozmawiać szczerze.

5

wlasnie dziwne jest jego zachowanie....czasami nie umiem zrozumiec jego postepowania...pozatym ja przez przypadek znalazlam to gdzie on jest zalogowany wiec nie wiem jak mu to powiedziec

6

hm chyba nie masz co kombinować tylko zapytać wprost. Zobaczymy co powie.

7

juz raz o cos pytalam to uzyskałam taka odpowiedz:" niewaznie jest co bylo liczy sie tylko co jest teraz "

8

Jak można natknąć się na takie rzeczy 'przypadkiem' ?

Albo ma coś do ukrycia i chowa to przed tobą, albo nie ma niczego do ukrycia i wisi mu to, czy to zobaczysz, czy nie (że loguje się na takie portale).

Jeśli go szpiegujesz, choć piszesz, że znałaś go z zupełnie innej -w domyśle 'do rany przyłóż' strony - no to prędzej czy później zawsze coś znajdziesz, bo będziesz po prostu chciała coś znaleźć. Inna opcja - sama byłaś zalogowana i/lub przeglądałaś taki portal i natknęłaś się na jego profil....

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

9

yoghurt007 napisał/a:

Jak można natknąć się na takie rzeczy 'przypadkiem' ?

Albo ma coś do ukrycia i chowa to przed tobą, albo nie ma niczego do ukrycia i wisi mu to, czy to zobaczysz, czy nie (że loguje się na takie portale).

Jeśli go szpiegujesz, choć piszesz, że znałaś go z zupełnie innej -w domyśle 'do rany przyłóż' strony - no to prędzej czy później zawsze coś znajdziesz, bo będziesz po prostu chciała coś znaleźć. Inna opcja - sama byłaś zalogowana i/lub przeglądałaś taki portal i natknęłaś się na jego profil....

\

nie bylam zalogowana poprotsu wpisalam w goole jego login jaki ma,a ze do wszystkich ma taki sam to sie ukazaly konta,ktore ma zalozone... a zrobilam to w ktorys dzien z nudow i tak wyszlo ze znalalam

10

Z nudów to się przestawia meble w mieszkaniu, a nie szpieguje faceta.

Na dobrą sprawę, nie masz pewności, że to jest jego konto, ani że z niego w ogóle korzysta.

11

yoghurt007 napisał/a:

Z nudów to się przestawia meble w mieszkaniu, a nie szpieguje faceta.

Na dobrą sprawę, nie masz pewności, że to jest jego konto, ani że z niego w ogóle korzysta.

jak nie mam jego zdjecie to pewnosc ,pozatym pisze kiedy se logowal ostatnio

12

O zdjęciu nie wspominałaś, a to zmienia postać rzeczy.

Zarejestruj się, wrzuć jakieś foto z netu. Zagadaj. Dowiesz się wtedy dokładnie o co chodzi....

13

yoghurt007 napisał/a:

Zarejestruj się, wrzuć jakieś foto z netu. Zagadaj. Dowiesz się wtedy dokładnie o co chodzi....

własnie to zorbilam....a dlaczego mu nie ufam nie mozna go okresli, nie jest prostolinijny jak kazdy facet a takze jest zbyt pewny siebie,pozatym jest rozwiedziony mimo 25 lat

14

Magdalena88 napisał/a:
yoghurt007 napisał/a:

własnie to zorbilam....a dlaczego mu nie ufam nie mozna go okresli, nie jest prostolinijny jak kazdy facet a takze jest zbyt pewny siebie,pozatym jest rozwiedziony mimo 25 lat

to teraz jestem już przekonana,ze umawia sie z pannami tlyko na seks jak tak mozna

15

W sumie to przykre, ale przynajmniej wiesz na czym stoisz....

16

a teraz zasanawim sie czy naprawde sie umawia czy konczy sie tylko na pisaniu?? moze chce sie przez to dowartosciowac??

17

dowartościował by się flirtowaniem, samą gadką, a nie umawianiem się na spotkania, na które nie miałby zamiaru iść...

18

red napisał/a:

dowartościował by się flirtowaniem, samą gadką, a nie umawianiem się na spotkania, na które nie miałby zamiaru iść...

czasami mam takie wrażenie, niektórzy faceci są prości jak budowa cepa,a on jednak należy do tych drugich skaplikowanych

19

Ale w końcu pisałaś o tym wszystkim miesiąc temu. I przez ten czas nie pogadałaś z nim o tym??

20

red napisał/a:

Ale w końcu pisałaś o tym wszystkim miesiąc temu. I przez ten czas nie pogadałaś z nim o tym??

Nie porozmawiałam ,probowłam się umówić w ten sposób,ale na pisani sie skonczyło więc doszłam to tego wniosku,a co do rozmowy to tak czy tak pewnie prawdy by nie powiedzil tyko znjac jego jakas madrosc by wymyslil

21

przecież te portale to ściema, poza tym większość "wystawiających się" ma z reguły - Samotnym Panom Dziękujemy - więc o ile nie jest zarejestrowany jako para to może co najwyżej poklikać w klawiaturę.

Ave, Caesar, morituri te salutant

Gott mit Uns!!!

22

Glock napisał/a:

przecież te portale to ściema, poza tym większość "wystawiających się" ma z reguły - Samotnym Panom Dziękujemy - więc o ile nie jest zarejestrowany jako para to może co najwyżej poklikać w klawiaturę.

jako sam... ale z tego co wiem to spotykal sie z kims przez rok tylko i wylacznie dla seksu,a potem ona wyjechala

23

sama się zaloguj pod jakimś nickiem i zacznij go uwodzić no i jeśli umówi się z Tobą na akcję w Realu(nie supermarkecie,)) to będziesz miała czarno na białym co i jak.

Gott mit Uns!!!

24

Glock napisał/a:

sama się zaloguj pod jakimś nickiem i zacznij go uwodzić no i jeśli umówi się z Tobą na akcję w Realu(nie supermarkecie,)) to będziesz miała czarno na białym co i jak.

zrobiłam tak to pisal i tyle bylo z tego ,teraz probuje drugi raz zeby sie przekonac  co zrobi, choc nie wiem czy to jest dobre rozwiazanie

25

dla Ciebie najlepsze, po ch.j Ci ktoś kto od początku chce lecieć po bandzie???

Gott mit Uns!!!

26

to nie tak ... jest cos w nim i ciagnie mnie do niego...a w naszej znajomosci to ja troche zawalilam i teraz jest tak jak jest pozatym po tym jak sie dowiedzilam o tej stronie to mam mieszane uczucia

27

wlasnie zrobilam cos najgorszego co moglam zrobic...podalam sie za kogos i umowilam sie  z nim na dzis na 22.20 ,ja nie przyjde na to spotkanie nikt nie rpzyjdzie ciekawe co on poczuje bo pewnie opamietac sie nie opamieta

28

Magdalena88 napisał/a:

wlasnie zrobilam cos najgorszego co moglam zrobic...podalam sie za kogos i umowilam sie  z nim na dzis na 22.20 ,ja nie przyjde na to spotkanie nikt nie rpzyjdzie ciekawe co on poczuje bo pewnie opamietac sie nie opamieta

to błąd powinnaś iść, chyba że odpowiada ci być tą drugą?

Gott mit Uns!!!

29

Glock napisał/a:
Magdalena88 napisał/a:

to błąd powinnaś iść, chyba że odpowiada ci być tą drugą?

za daleko mieszkam tego co umowilam sie, nie jestem druga bo na razie nie jestesy razem tylko sie spotykamy

30

witam, mam ta sama sytuacje, jestem z chlopakiem od dwoch miesiecy i ostatnio spalam u niego, obudzilam sie wczesniej i usiadlam do jego komputere sprawdzic sobie poczte, on jeszcze spal i cos mnie pokusilo zeby przejrzec jego historie, znalazlam tak jego konto na portalu erotycznym gdzie mial nawet swoje rozebrane fotki, i pelno wiadomosci do chyba wszystkich mozliwych panienek w stylu "moze poznamy sie blizej?" nawet byly pisane w ta sama noc bo czekalam za mna zeby o 2 w nocy wyjsc po mnie na dworzec... obudzilam go po jaikms czasie zwracajac sie do niego jago nickiem, jak zajarzyl to sie wkurzyl i mnie wyzwal ze mu grzebie w kompie, ubral sie i usiadl do kompa, za chwile powiedzial ze usunal juz to konto bo licze sietylko ja. potem sie dopytywal czy widzialam zdjecia i czy widomosci tez. od tego czasu jest strasznie dla mnie mily, nie wiem co mam o tym myslec? wydawal sie zupelnie innym czlowiekiem niz wskazywalo na to konto... a Wy co o tym myslicie?

31

natalka879 napisał/a:

witam, mam ta sama sytuacje, jestem z chlopakiem od dwoch miesiecy i ostatnio spalam u niego, obudzilam sie wczesniej i usiadlam do jego komputere sprawdzic sobie poczte, on jeszcze spal i cos mnie pokusilo zeby przejrzec jego historie, znalazlam tak jego konto na portalu erotycznym gdzie mial nawet swoje rozebrane fotki, i pelno wiadomosci do chyba wszystkich mozliwych panienek w stylu "moze poznamy sie blizej?" nawet byly pisane w ta sama noc bo czekalam za mna zeby o 2 w nocy wyjsc po mnie na dworzec... obudzilam go po jaikms czasie zwracajac sie do niego jago nickiem, jak zajarzyl to sie wkurzyl i mnie wyzwal ze mu grzebie w kompie, ubral sie i usiadl do kompa, za chwile powiedzial ze usunal juz to konto bo licze sietylko ja. potem sie dopytywal czy widzialam zdjecia i czy widomosci tez. od tego czasu jest strasznie dla mnie mily, nie wiem co mam o tym myslec? wydawal sie zupelnie innym czlowiekiem niz wskazywalo na to konto... a Wy co o tym myslicie?

Jestes pewna czy napewo usunal?? Umawiał sie z tymi dziewczynami? Nie wiem czy bym po  tym mu tak wierzyła i ufała,ale kazdy jest inny i inaczej do tego podchodzi

32

Gdybyś liczyła się tylko Ty, to nie pisałby do innych dup tej samej nocy kiedy na Ciebie czekał...

33

Magdalena88 napisał/a:
natalka879 napisał/a:

Jestes pewna czy napewo usunal?? Umawiał sie z tymi dziewczynami? Nie wiem czy bym po  tym mu tak wierzyła i ufała,ale kazdy jest inny i inaczej do tego podchodzi

A jak u Ciebie?

To my tworzymy nasze własne przeznaczenie...

34

raczej watpie ze sie spotkal, w odebranych wiadomosciach nie mial chyba nic o zadnym spotkaniu, chociaz az tak dobrze nie przejrzalam, a konto na pewno usunal bo wpisalam w google nick i wyskoczylo ze konto usuniete. tez sobie kiedys dla jaj zalozylam takie konto na portalu nawet bez zdjecia i wiem ze faceci sa tak schapani ze laski dostaja po 30 wiadomosci na dzien o spotkanie wiem nawet nie ma takiej mozliwosci zeby sie z kazdym spotkac, wiec mam nadzieje ze on sie nie spotkal. ale nie wiem co mam myslec, na pewno teraz bedzie pod stala obserwacja. wiem, że jego koledzy tak sie lubia spotykac z kazda i na raz ale on mi zawsze mowil o tym co oni robia i ze on taki nie jest, sama juz nie wiem..

35

zaluje, ze mu o tym powiedzialam a nie zaczelam do niego pisac na tym portalu...:/ jednak nie mozna dzialac pod wplywem chwili..

36

Leila01 napisał/a:
Magdalena88 napisał/a:
natalka879 napisał/a:

A jak u Ciebie?

u mnie nadal nic nie wie,ze ja wiem ... wydaje mi sie ,ze konczy sie na pisaniu i wtedy co byl to go tak naprawde nie bylo tam,ale to tylko moja przypuszczenia

37

natalka879 napisał/a:

zaluje, ze mu o tym powiedzialam a nie zaczelam do niego pisac na tym portalu...:/ jednak nie mozna dzialac pod wplywem chwili..

Nie mozna...co sie stalo to sie nieodstanie,a ja poszukalabym go pod jakims innym nickiem czy nie zmienil i nie zalozyl nowego tak dla sprawdzenia...u mnie o tyle to bylo proste ,ze wpisalam w google i od razu wszystko wyskoczylo, madry ma do wszystkiego jeden nick

38

no sprawdzam ale te wszystkie portale przeszukac to masakra tymbardziej ze wtedy mial nawet wpisane zaamiast 20 lat 23.. wiec bedzie ciezko, mysleteraz zeby skolowac jakas laske zeby z nim popisala sprobowala umowic sie na spotkanie..

39

natalka879 napisał/a:

no sprawdzam ale te wszystkie portale przeszukac to masakra tymbardziej ze wtedy mial nawet wpisane zaamiast 20 lat 23.. wiec bedzie ciezko, mysleteraz zeby skolowac jakas laske zeby z nim popisala sprobowala umowic sie na spotkanie..

to jest najgorsze jak sie dowiesz o takim czyms to nie ufasz juz tak tej drugiej osobie,a zdudowac kolejny raz zaufanie jest trudno... jesli chcesz sama mozesz to zrobic

40

i wlasnie najgorsze to czy chce sie o tym dowiedziec...

41

natalka879 napisał/a:

i wlasnie najgorsze to czy chce sie o tym dowiedziec...

wlasnie ,nie wiem co lepsze,a znow zyci z niesiwaodmoscia tez zle

42

ok ja zaczelam dzialac, znalazlam pewna laske na fejsie, (jest ladna tym lepiej,) ktora z nim popisze, ma faceta wiec jest ok, zobaczymy co on zrobi...

43

natalka879 napisał/a:

ok ja zaczelam dzialac, znalazlam pewna laske na fejsie, (jest ladna tym lepiej,) ktora z nim popisze, ma faceta wiec jest ok, zobaczymy co on zrobi...

masz pomysly nie powie ,lepsze niz ja:) pisz co i jak

44

a to jest jakas Twoja znajoma??

45

nie, na gumtree wystawilam ogloszenie pare dziewczyn sie odezwalo, najlepiej nie miec wspolnych znajomych, sama tak kiedys sprawdzalam faceta dla jednej kobiety i fakt ze sie zlapal;) zobaczymy co z tego bedzie.. chce tylko wiedziec czy sie zlapie czy od razu odmowi kontaktu..

46

natalka879 napisał/a:

nie, na gumtree wystawilam ogloszenie pare dziewczyn sie odezwalo, najlepiej nie miec wspolnych znajomych, sama tak kiedys sprawdzalam faceta dla jednej kobiety i fakt ze sie zlapal;) zobaczymy co z tego bedzie.. chce tylko wiedziec czy sie zlapie czy od razu odmowi kontaktu..

kurcze naprawde dobra jestes na takie cos nie wpadlabym wogole

47

jedna znalazlam calkiem wporzadku w zamian chce tylko na piwko isc, i z druga zaczelam pisac, podalam jej nasze konta i narazie sie nie odzywa, mam nadzieje ze mnie nie sprzeda;) wiec teraz czekamy co z tego wyjdzie... obydwie mowily ze z checia by nawet swoim facetom cos takiego zrobily.. zobaczymy, tylko sie na to zlapie a go chyba za gacie przez caly rynek przeciagne...

48

natalka879 napisał/a:

jedna znalazlam calkiem wporzadku w zamian chce tylko na piwko isc, i z druga zaczelam pisac, podalam jej nasze konta i narazie sie nie odzywa, mam nadzieje ze mnie nie sprzeda;) wiec teraz czekamy co z tego wyjdzie... obydwie mowily ze z checia by nawet swoim facetom cos takiego zrobily.. zobaczymy, tylko sie na to zlapie a go chyba za gacie przez caly rynek przeciagne...

to co ona ma zrobic napisac do niego na nk gg fb czy co?

49

ma napisac na necie zeby go poznac sprobowac sie z nim umowic, nawet na seks jakby dalo rade, bo na tel nie ma sensu jak on co tydzien zmienia numery...

50

natalka879 napisał/a:

ma napisac na necie zeby go poznac sprobowac sie z nim umowic, nawet na seks jakby dalo rade, bo na tel nie ma sensu jak on co tydzien zmienia numery...

zmienia nr po co ?sam to dalby mi do myslenia

51

nie to akurat ok, takimi rzeczami sie zajmuje ze musi zmieniac numery, sama bym zmieniala na jego miejscu, ale wszystkie numery mam wiec tu jest w porzadku;) a ty jak tam? tez jakos swojego sprawdzasz?

52

natalka879 napisał/a:

nie to akurat ok, takimi rzeczami sie zajmuje ze musi zmieniac numery, sama bym zmieniala na jego miejscu, ale wszystkie numery mam wiec tu jest w porzadku;) a ty jak tam? tez jakos swojego sprawdzasz?

ja poprost pisalam do niego jako ktos inny...pierwszym razem na pisanu sie skonczylo niby chcial sie spotkac a wogole sie nie odzywal, drugim razem to niby nawet pojechal ,ale nie wiem nie sprawdzilam tego choc w co watpie zbey pojechal moze sie myle....ale my nie jestesmy razem takze inna bajka

53

no to fakt, zawsze może Ci odpowiedziec, że jak nie jesteście razem to nie masz co sie czepiać, ale jak mu zalezy to nie powinien.. ja mam tylko nadzieje, że żadna z tych lasek mnie nie sprzeda, bo znajde i zabije.. wiec teraz czekamy co z tego bedzie...

54

Co tydzień nr zmienia? To co dilerką się zajmuje? Czy agent tomek?
Albo inny oszust ? Ps. to już jest nakręcanie i prowokowanie nie jestem za takiami akcjami jak cię zdradza to go olej i tyle.
Ciekawe jak ktoś ciebie tak będzie kiedyś prowokował a ty dla jaj sobie będziesz z nim flirtować bo połechce cię to i się dowartościujesz a okaże się że ktoś ci robi taki numer.

Nie chciałbym mieć takiej dziewczyny sorry .

55

natalka879 napisał/a:

no to fakt, zawsze może Ci odpowiedziec, że jak nie jesteście razem to nie masz co sie czepiać, ale jak mu zalezy to nie powinien.. ja mam tylko nadzieje, że żadna z tych lasek mnie nie sprzeda, bo znajde i zabije.. wiec teraz czekamy co z tego bedzie...

Jemu zalezalo tylko ja popsulam to wszytko,a teraz zrozumialam....ja tez mysle bezsensowe byloby to .....sama z ciekoscia czekam na to jak sie to potoczy

Posty [ 1 do 55 z 76 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » chlopak zalogowany na portalach ertycznych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018