Szukam koleżanki, przyjaciółki. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam koleżanki, przyjaciółki.

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 56 z 56 ]

39

Odp: Szukam koleżanki, przyjaciółki.

Ja tez probowalam sobie jakos ułozyc zycie  i poznalam naprawdę sporo facetów, ale po kilku spotkaniach raczej sie konczyło oprocz jednego czy dwoch dłuzszych związków na odległosc...chociaz nigdy nie narzekalam na brak zainteresowania.. ale jest dokladnie tak jak piszesz....kogos konkretnego i do rzeczy trudno poznac...Nie czuje sie samotna, mam sporo znajomych i przyjaciol ale kolezanki czesto maja mezow...

Zobacz podobne tematy :

40

Cześć dziewczyny smile Mam 37 lat i chętnie do Was dołączę. Jestem z mazowieckiego, ale jeśli jest któraś z Was chętna nawiązać znajomość, polegającą choćby na popisaniu to jestem za. Od jakiś 3 lat jestem singielką, także samotność zaczyna troszkę doskwierać, biorąc pod uwagę fakt, że moja najlepsza przyjaciółka wyjechała za granicę, sporo znajomych ma rodzinę dzieci i pomyślałam, że być może poprzez to forum uda się nawiązać nowe znajomości, kto wie? wink

41

a skad dokladniej jestes Tatianka 82 ? bo podlaskie i mazowieckie sa po sasiedzku...

42

Hej Sąsiadko wink ja - praktycznie środek mazowieckiego smile

43

mysle ze nie stolica chyba...

44

Ja również próbowałam, nawet poznałam facetów ale szukałam kopii mojego męża, a po za tym zero uczuć, nie umien być z facetem byle tylko z kimś być. Narazie próbuje być sama poprostu, ale łatwo nie jest.

45

Witajcie ......
Jesli macie ochote popisac o wszystkim i o niczym .
to piszcie kobitki

46

ja odnosze czasami wrazenie ze niektorym ludziom odpowiada samotnosc...niby kogos szukaja ale tylko udaja ze szukaja tej drugiej połówki

47

Blacklevel wydaje mi się że to nie tak że szukamy ale wolimy być sami, każdy z nas ma inną sytuację w życiu, nic o sobie nie wiemy, tylko tyle co napiszemy, kiedyś przyjaźnie były inne, teraz mamy świat internetu , nikt nie wie czy piszemy szczerze czy robimy ściemę. A czym dłużej jestem sama to jakoś trudno będzie mi teraz komuś zaufać , każdy ma za sobą różne przejścia. Ty napewno też.

48

Partner w późnym wieku ma swoją często nie najlepsza przeszłość, bagaż w postaci alimentowania dzieci, opieki nad chorymi rodzicami, często sprzeczne z naszymi wyobrażeniami, pojęcie wspólnego życia. Wydaje mi się że mężczyźni po 40 zainteresowani są o 10 lat młodszymi partnerkami, czyli mi pozostaje jakiś 60latek

49

Hej, mam 54 lata , dzieci dorosłe , mieszkam w Krakowie , jakoś przyjaźnie się  wykruszyły a czasami chciałabym z kimś pogadać , pośmiać się - na zaprzyjaźnienie szukam tylko kobiet -jestem mężatką

50

Chętnie poznam kogoś do pogadania czy jakiegoś wyjścia. Mam 20 lat, ale wiek dla mnie nie gra roli

51

Hej Dziewczyny, ja tez szukam kolezanki . Chcialabym miec z kim pogadac. 45 (woj podlaskie)

52

hej,a mi tak się życie ułożyło, że też szukam przyjaciółki takiej od serca z którą mogła bym pogadać o wszystkim.Mam 34 lata. W przyjaźni musi coś "zatrybić" i wiek nie ma tu znaczenia .Jestem mobilna najlepiej gdybyś była z woj. sląskiego, opolskiego, dolnośląskiego.

53 Ostatnio edytowany przez Marthe (2019-01-06 22:18:35)

Ja ktoś chce porozmawić lub się zaprzyjaźnić to ja oferuję pomoc smile kk9163022@gmail.com. Byłam przez 10 lat w wirtualnej relacji z pewnym człowiekiem. Teraz gdy to się skończyło w życiu pojawiła się pustka trudna do zapełnienia. To doświadczenie jakoś kompletnie zniechęciło mnie do mężczyzn.

54

Marthe napisał/a:

Ja ktoś chce porozmawić lub się zaprzyjaźnić to ja oferuję pomoc smile kk9163022@gmail.com. Byłam przez 10 lat w wirtualnej relacji z pewnym człowiekiem. Teraz gdy to się skończyło w życiu pojawiła się pustka trudna do zapełnienia. To doświadczenie jakoś kompletnie zniechęciło mnie do mężczyzn.

Chcialabym pogadac i zaprzyjaznic sie, ale nie na zasadzie radosnych rozmowek o facetach. Swoja droga mam udane zycie rodzinne, brakuje mi empatycznej, kobiecej duszy, ktora wesprze, doradzi, zrozumie.... ☺

55 Ostatnio edytowany przez Marthe (2019-01-07 00:52:41)

natalia7 napisał/a:
Marthe napisał/a:

Chcialabym pogadac i zaprzyjaznic sie, ale nie na zasadzie radosnych rozmowek o facetach. Swoja droga mam udane zycie rodzinne, brakuje mi empatycznej, kobiecej duszy, ktora wesprze, doradzi, zrozumie.... ☺

Ja jestem bardzo empatyczna - pomagam i pomagałam wiele lat zwierzętom i starszym ludziom. W okolicy wszyscy moi znajomi to tak koło 80 roku zycia są big_smile. Nie są to moi przyjaciele co prawda ale ludzie na ulicy z okolicy mnie znają i chyba lubią big_smile. Tak więc spełniam to kryterium i się polecam big_smile. O facetach to ja mam rozmówki chyba trochę ponure... wink ale kiedyś o tym zapomnę i wypełnię życie nową jakością - jednak na to trzeba czasu.

56

elzbieta47 napisał/a:

Witajcie ......
Jesli macie ochote popisac o wszystkim i o niczym .
to piszcie kobitki

Skąd jesteś? Jeśli masz ochotę, napisz

Posty [ 39 do 56 z 56 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam koleżanki, przyjaciółki.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018