W tym miejscu są osoby chętne do popisania - netkafejka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » W tym miejscu są osoby chętne do popisania - netkafejka

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 29 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 121 do 180 z 1,717 ]

Odp: W tym miejscu są osoby chętne do popisania - netkafejka

Jestem bardzo zmęczony. Trzeba się wyspać i wypocząć po podróży samochodowej smile
Dobranoc i buziak dla wszystkich! :***

Najlepszy temat, zapraszamy do popisania, pogadania i poznania - klik tu! cool
Zapraszam serdecznie również na mojego maila, jeśli lubisz rozmawiać jako prywatna osoba smile
Zobacz podobne tematy :

122

hej, hej. ..
Ja byłam w zeszłym roku z dziećmi w Zakopanem. Mieszkaliśmy na ul.Kościeliskiej. Chodziliśmy głównie po dolinach, ale Gubałówkę oczywiście zaliczyliśmy, skocznię i muzea. Byliśmy też na kąpielisku. Generalnie bardzo miło wspominam.
W tym roku też chciałabym odwiedzić góry, ale tym razem inne. Może ktoś ma jakąś fajną miejscówkę ...
Do miłego, papa smile

Po kapięli i spójrzałem na chwilę z tableta czy piszecie smile Lou71.71 o proszę! też mieszkaliśmy na ul. Kościeliskiej big_smile proponuję Świeradów-Zdrój albo Wisła na nastepna wakacje wink już zamykam moje oczy i idę lulu smile dobranoc i słodkich snów.

Zapraszam serdecznie również na mojego maila, jeśli lubisz rozmawiać jako prywatna osoba smile

124

przyjacielskiforum napisał/a:

Nie przypadam za to że codziennie grać w to, jak żyć normalnie? w sumie nie ma normalnego życia, można się uzależnić tego. Można chorować na niedobór witaminy D3 bez słońca, cukrzyca oraz inne choroby. Dla mnie strata czasu i szkoda zdrowia. Można wybierać jakiś termin w kalendarz żeby pograć. Czasem można grać dla przyjemności i rozrywki, gdy osoba ma mnóstwo czasu żeby doświadczyć i podziwiać grę ale czasem trzeba zrobić sobie dłuższa przerwę. Właśnie to jest wiedza i doświadczenie. Nauka to potęga klucz smile
Pytam z ciekawością, jaki tytuł obecnie czytasz książkę? Też lubię czytać fantasy i jeszcze to czasopisma z tytułem wiedza i świata big_smile
A gdzie lubisz jechać? nad morzem? lubię jechać wszędzie gdy są pięknych miejsc i ciekawych atrakcji smile

Wszystko jest dla ludzi, ale w granicach rozsądku. Takie jest moje zdanie na ten temat. Niektórzy zarabiają na graniu, więc nie zawsze jest to stratą czasu.
Aktualnie czytam sagę wiedźmina, a dokładniej dopiero ją zaczynam i jestem na mieczu przeznaczenia.
Wolę miejskie klimaty - teatry, galerie sztuki, architektura, dobre jedzenie. Nadmorskie klimaty również są ciekawe.

"Kiedy spoglądamy na tych, którzy robią więcej niż my i są od nas lepsi, bardzo szybko zaczynamy nienawidzić swojego życia, bo nie jest tak dobre jak ich."

125

Ja bardzo lubię góry, są takie magiczne, dobrze się tam czuję. W tym roku myślałam raczej o Sudetach, może Karkonosze ...
Może ktoś tam był i ma warte polecenia miejsce do zatrzymania.
Przez wiele lat co roku jeździłam nad morze, też lubię:)
Spokojnej nocki smile

126

hej, Hejj Siemanko big_smile

a sluchajcie ten tlok w Zakopanem Wam nie przeszkadzal?

Pracuje  teraz musze do obwiazkow !

pa!

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

Mirirale smile

Dokładnie ale mój kolega odpowiadał mi że chciał się zapisać do szkoły dla esportów, niestety poszło na marne bo nie było miejsc. Dużo chętnych ludzi zapisują do szkoły dla esportów, nieźle zarabiają, tez mogą poznać i zaprzyjaźnić fajnych ludzi.

Ja aktualnie czytam "World of Warcraft: przebudzenie Arthasa" big_smile
Też lubię miejskie klimaty - Wrocław, Kraków i Katowice. A do morza to Kołobrzeg, Gdynia, Krynica Morska oraz Hel smile

Lou71.71 smile

Jeszcze też polecam Poręba Szklarska, Karpacz, Szczyrk. Zobacz w internecie, jakie są atrakcji smile wstałem ale dzięki i też życze ci miłego dnia smile

Summertime smile

Nie, dużo spotkałem ciekawych i sympatycznych ludzi. Miłej i może lekkiej pracy big_smile

PunBB bbcode test

To ja! smile wspaniałego dnia.

129

O !Net-facetcie  Na cala strone jestes. Plakat Twojej osoby smile Sluchaj jestes nieslyszacy, czy ktos u Ciebie, rowniez w rodzine ma problemy ze sluchem?

Mirirale
Piszecie o grach, a moj kolega pare dni podeslal mi artykul o grach, skupia sie tam na tym, ze püroducenci za bardzo wchodza w komercje, a za malo dbaja o gracza... Osbiscie nie znam sie na tym temacie ale pewnie i prawda w tym .

Lou
Nozki bola? big_smile

130

Witajcie smile
Miło cię zobaczyć przyjacielski smile
U mnie dzień zaczął się dobrze, ale ostatecznie okazało się, że znowu coś źle zrobiłam. Podobno postawiłam kogoś w niezręcznej sytuacji. Chciałam dobrze, wyszło źle sad Teraz cokolwiek zrobię, zawsze ktoś będzie niezadowolony

131 Ostatnio edytowany przez Summertime (2018-05-02 18:31:52)

Lou71.71 napisał/a:

Witajcie smile
Miło cię zobaczyć przyjacielski smile
U mnie dzień zaczął się dobrze, ale ostatecznie okazało się, że znowu coś źle zrobiłam. Podobno postawiłam kogoś w niezręcznej sytuacji. Chciałam dobrze, wyszło źle sad Teraz cokolwiek zrobię, zawsze ktoś będzie niezadowolony

ojej sad  i nie masz humoru? Ja nie umiem poukladac sobie tej sytuacji ze znajomoscia. Definitywnie zakonczylam, ale odbija sie , to na mojej pogodzie ducha, a raczej na jej totalnym braku...Ciezko mi.

a ganimedes0709 gdzie ??????

132

Summertime,
Jak już kiedyś napisałam - lubię jasne sytuacje, a niestety teraz tak nie jest. W dodatku inni mają do mnie żal. Robię tak jak uważam, że będzie najlepiej, a że się nie udaje ... sad

133

a pewnie, ze jasnosc sytuacyjna,  jest kierunkowskazem...JKurcze myslam, ze ta sprawa jakos posunela sie u Ciebie pozytywnie .

134

Summertime napisał/a:

a pewnie, ze jasnosc sytuacyjna,  jest kierunkowskazem...JKurcze myslam, ze ta sprawa jakos posunela sie u Ciebie pozytywnie .

To jest temat długofalowy. Myślałam, że idzie ku dobremu, ale okazało się, że wg.innych źle postępuję

135

czasami pomoc w dobrej wierze jest przydatna, ale wtedy, gdy tej pomocy sobie zyczy.... ktos. Moze u Ciebie nie chca tej reki wyciagnietej? hhhmm?

Summertime  smile

Niom big_smile jestem sam niesłyszący w rodzinie.
Ganimedes0709 pisała prywatnie ze mną na maila wczoraj.

Lou71.71 smile

Hej, hej smile też mi miło smile należy się nie przejmować, mogę oferować pomocy i pisać ile chcesz. Wymyślimy razem coś. Głowa do góry.
PunBB bbcode test
big_smile

137

hhhhaaaa, ale kogucisko mialo przeprawe big_smile big_smile

I daje rade! big_smile

139

i jaki honorowo dumny big_smile big_smile

Zgadza się, kogut musi być dumny i silny od kury smile

141

no w koncu to KOGUT  big_smile big_smile

142

chyba zmyykam juz na razie paaaaaaaaaaaa

I już idziesz spać chyba, w takim razie dobranoc smile

144

prawie ide spac , wlasnie zabki myje big_smile

Teraz piję herbatę smile

146

Poczytałam i jak zwykle wszyscy idą lulu smile

Ja nie śpię jeszcze, piszę z nieśmiałą dziewczyną na maila i ma problemy z miłością - kolejne problemy smile

148

Ja nie śpię jeszcze, piszę z nieśmiałą dziewczyną na maila i ma problemy z miłością - kolejne problemy smile

Pomagaj smile

Jasne, uwielbiam pomagać smile a co porabiasz? smile

150

Ogarnęłam co powinnam w domu i tera usiadłam do laptopa smile
Czytam sobie wątki smile

Fajnie, czasem są ciekawe wątki a czasem nieciekawe wątki a czasem trzeba pomóc tylko z rozsądkiem smile
Dostałem nowa wiadomość od dziewczyny która chce popełnić samobójstwo. Nie może popełnić tego, proponowałem jej towarzyskie.

152

Fajnie, czasem są ciekawe wątki a czasem nieciekawe wątki a czasem trzeba pomóc tylko z rozsądkiem smile
Dostałem nowa wiadomość od dziewczyny która chce popełnić samobójstwo. Nie może popełnić tego, proponowałem jej towarzyskie.

Niedawno też nie widziałam sensu życia. A na studiach mój dobry kolega/przyjaciel popełnił samobójstwo sad

Moje kondolencje. Serdeczne wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim twojego przyjaciela. Podczas popełnienia samobójstwa to żadna pomoc... niech spoczywa w spokoju. Wstawiam znicz dla niego.

PunBB bbcode test

Dla słabych ludzi popełniają samobójstwo. Musimy być silni i mądrzy więc trzeba znaleźć i szukać dobre rozwiązywanie, najlepiej mieć druga osoba co potrafi i wspiera.

154

Przyjacielski,
To było bardzo dawno temu. Ja już nie jestem młoda. Ale rzeczywiście to słabi ludzie. Mówi się, że prędzej czy później jak ktoś chce, to i tak to zrobi. A ten kolega zrobił to tak, że nikt nie podejrzewał jego zamiaru.

Niech ma mój znicz smile szkoda że mnie nie było na świecie, pomógłbym twojego przyjaciela...

156

Niech ma mój znicz smile szkoda że mnie nie było na świecie, pomógłbym twojego przyjaciela...

to było chyba w 1994r. Nikt mu nie mógł pomóc. Nic strasznego się nie działo, teoretycznie nie miał powodu

Byłem bardzo mały człowiekiem i miałem 3 lata w 1994 roku czyli jestem w świecie smile szkoda jego życia.

158

Byłem bardzo mały człowiekiem i miałem 3 lata w 1994 roku czyli jestem w świecie smile szkoda jego życia.

Oczywiście, jak każdego. Ale niekiedy nie możemy pomóc sad
Zmykam spać, jutro święto, trzeba wcześniej wstać i do kościoła smile

Spokojnej i dobrej nocki smile

160 Ostatnio edytowany przez Summertime (2018-05-03 09:55:03)

siemaneczko http://emotikona.pl/emotikony/pic/2balony.gif

Fajnie tak sie Was czyta, tylko zycie niesie takie smutne nieraz sytuacje........ehh
Potrzebuje zdobyc info na temat programu , a dokladnie narzedzia do niego, czy jak tam zwal...chodzi mi o uzyskanie podwojnego obrazu, rozdwojenie go np tak jak w tym filmie, lub cos zblizonego do tego efektu.....
https://youtu.be/DCbDVSwr_E4

a ja w pracy dzien jak co dzien, ale przynajmniej dzis mam humor, i jestem w miare wyspana i mam nowe spostrzezenie na pewna prywatna moja sprawe...

Hej hej! smile

Takie jest życie.. popełnić samobójstwo przez własna głupotę.

Nie znam łatwiejszy program dla ciebie, używam trudny i zaawansowany program tylko dla doświadczonych - Adobe After Effects. Wszystko można robić co chcę. Sam sporo się nauczyłem poradników na stronie VIDEO COPILOT i na YouYube - bardzo polecam, może dasz radę i próbujesz ale raczej nie jest łatwy. I albo zapytaj na innym forum dla fanów, którzy robią w programie z filmem. Nie wiem czy taki istnieje forum, jeszcze nie sprawdziłem.

Cieszę się że wyspałaś i wypoczęta smile miłego dnia.

162 Ostatnio edytowany przez Mirirale (2018-05-03 17:54:56)

Znajomy popełnił samobójstwo w grudniu. Ale on od lat powtarzał, że kiedyś się powiesi. I w końcu rzeczywiście to zrobił. Wydaje mi się, że z jego strony było to romantyzowanie samobójstwa. Co w tych czasach jest dość popularne. Z drugiej strony zrobił to w pewnym sensie na złość swojej kobiecie, a przynajmniej tak to brzmiało. Smutne, ale cóż w ostateczności to ich decyzja, jakby to nie brzmiało.

Co do programu to niestety takiego nie znam, ale pewnie za jakiś czas się zainteresuję, tego typu programami.

"Kiedy spoglądamy na tych, którzy robią więcej niż my i są od nas lepsi, bardzo szybko zaczynamy nienawidzić swojego życia, bo nie jest tak dobre jak ich."

Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci przesyła Tomasz Tomki Pikulski (*)

164 Ostatnio edytowany przez Bland44 (2018-05-03 19:40:10)

witajcie:)
Ja dziś byłam w odwiedzinach u mojej siostry (ok.50km), a po powrocie do domu poszłam jeszcze odwiedzić teściową tongue
A co tam u was?
Summertime,
Dzisiaj w święto w pracy? Dzisiaj mało kto pracuje smile

165 Ostatnio edytowany przez troll (2018-05-03 19:51:40)

Summertime mieszka w Niemczech to i pracuje.
Ja zrobiłem sobie dłuuugi weekend. W sobotę byliśmy w teatrze muzycznym, potem pojechaliśmy do teściowej na wieś. Jak trzy dni znosiłem drewno do drewutni, to dziś naliczyłem na rękach cztery zastrzały od drzazg. Ale fajnie jest czasem popracować fizycznie. Jutro już powrót do szarej miejskiej rzeczywistości. sad A w niedzielę czas wracać do Niemiec. Ale i tak fajnie jest się oderwać i jakiś czas spędzić w równoległej rzeczywistości.

Lou71.71 smile

Szukam dziewczyny. Zawsze mnie spotkają pustki dziewczyny przez internet.. masakra.
Gdzie tu są dobre i wartościowe dziewczyny? albo czy są takie kobiety którzy nie przeszkadzają gdy jestem osobą niesłyszącą?
Młode dziewczyny bez serca w nowoczesnym czasie, trudno mi trafić wspaniała i przyszła żonę... smutne ale prawdziwe.

Troll smile

O wróciłeś! smile witaj ponownie w temacie big_smile niestety trzeba popracować i utrzymywać na rodzinę.

167

Lou71.71 smile

Szukam dziewczyny. Zawsze mnie spotkają pustki dziewczyny przez internet.. masakra.
Gdzie tu są dobre i wartościowe dziewczyny? albo czy są takie kobiety którzy nie przeszkadzają gdy jestem osobą niesłyszącą?
Młode dziewczyny bez serca w nowoczesnym czasie, trudno mi trafić wspaniała i przyszła żonę... smutne ale prawdziwe.

Przyjacielski,
To prawda, ale młody jesteś, życie przed tobą smile

Zgadza się, chciałbym pochodzić z dziewczyną na dłużej żeby poznać lepiej smile

169

Bez wątpienia fajnie jest spotkać swoją drugą połowę. Ja swoją spotkałem bardzo wcześnie, ale jak się zorientowałem że to ona, to od razu się ożeniłem. Uznałem że lepiej sobie zarezerwować mój skarb.

A to chyba nie tak że teraz trudniej spotkać wartościową dziewczynę. Nawet patrząc tu na forum, widać sporo "pustaków", ale większość dziewczyn to fajni ludzie.

Właśnie fajnie jest spotkać swoją drugą połowę, tylko bardzo mało normalnych dziewczyn na świecie. Mi jest coraz trudniejsze znaleźć. Sama miłość przyjdzie, albo będę żył w samotnością. I tak pozostaje.

171 Ostatnio edytowany przez Mirirale (2018-05-03 21:36:14)

Myślę, że jest ich wiele, ale to muszą być dziewczyny, które mają poukładane w głowie i są mądre. Jakby nie patrzeć związek z osobą niepełnosprawną fizycznie, niesłyszącą lub niewidomą jest/bywa przerażający dla zdrowej osoby, bo nie wiedzą, że te osoby w większości są bardziej niż mogłoby się wydawać lub całkowicie samodzielne. Ja wychodzę z założenia, że nie ma co na siłę szukać partnera, lepiej poznawać ludzi, rozmawiać z nimi, dzielić się przeżyciami, a zauroczenie samo przyjdzie, bo miłość trzeba stworzyć i o nią dbać, a to wymaga czasu i pracy.

troll napisał/a:

Bez wątpienia fajnie jest spotkać swoją drugą połowę. Ja swoją spotkałem bardzo wcześnie, ale jak się zorientowałem że to ona, to od razu się ożeniłem. Uznałem że lepiej sobie zarezerwować mój skarb.

A to chyba nie tak że teraz trudniej spotkać wartościową dziewczynę. Nawet patrząc tu na forum, widać sporo "pustaków", ale większość dziewczyn to fajni ludzie.

Ja moją również. Aczkolwiek ostatnio miałam kryzys i zarzucałem mu, że nie jest i przekona się o tym jak pozna kogoś kto nią jest.

Wydaje mi się, że jednak tak. Sama jak patrzę ma dziewczyny w moim wieku lub młodsze jestem przerażona, jak bardzo puste są i jak głupota w tych czasach się rozprzesztrzenia. Ale ja zawsze miałam starszych znajomych.

Mirirale napisał/a:

Myślę, że jest ich wiele, ale to muszą być dziewczyny, które mają poukładane w głowie i są mądre. Jakby nie patrzeć związek z osobą niepełnosprawną fizycznie, niesłyszącą lub niewidomą jest/bywa przerażający dla zdrowej osoby, bo nie wiedzą, że te osoby w większości są bardziej niż mogłoby się wydawać lub całkowicie samodzielne. Ja wychodzę z założenia, że nie ma co na siłę szukać partnera, lepiej poznawać ludzi, rozmawiać z nimi, dzielić się przeżyciami, a zauroczenie samo przyjdzie, bo miłość trzeba stworzyć i o nią dbać, a to wymaga czasu i pracy.

Ty jesteś szczęściarą bo masz fajny i dobry facetem. Jesteś mu bardzo wdzięczna. Życzę wam wytrwałej i dobrej związki. No to prawdziwa miłość czy śmierć czeka na mnie smile

173 Ostatnio edytowany przez Summertime (2018-05-03 22:17:00)

Przyjacielski dziekuje, za odzew w mojej sprawie. Jutro sobie posiedze ...dzis jakos zajeta bylam wszystkim, tylko nie poszukiwaniami programu .D

Mirirale kurcze, te tematy zostawie..Smierc jakos, nie nastraja pozytywnie w nocy. Ale niewatpliwei jest ona wpisana w Nasz scenariusz, z ta jednak mala roznica...ze ma ona wynikac, z naturalnych przyczyn, a nie z pomoca wlasnych rak.

Lou malo, malo kto pracuje bedac na w ojczyznie...... Na moj temat wypowiedzial sie juz Troll, ktorego, fajnie widac po pauzie.Przynajmniej nabrales wiatru w zagle, jak sadze. mezczyzni statecznih, ktorzy cenia swoje milosci, to rzadkosc

Przyjacielski z ludzmi w necie jest trudno, a juz tym bardziej z mlodymi dziewczynami. Tak sie zlozylo, mam do czynienia  w realu, z towarzystwem w roznym wieku, i to jak sie zachowuja na imprach dziewczyny, to brak mi slow, strzelaja miny, krzywe jak mezczyzna podejdzie, ktory im sie nie spodoba...patrza sie bezczelnie na inne dziewczyny  z wyrazem pogardy.... ostanio nie wytrzymalam...im wygarnelam co sadze, atmosfera byla swobodna bo, to karoke bylo, ale zachowanie niektorych beznadziejne...Nigdy tak  nie postepowalam ani ja, ani kolezanki moje. Jak sie chlopak nie spodobal z mina powazna rozmawialo sie z nim, i odmawialo...Doprawdy, ale smutek mnie ogarnia nad brakiem po prostu taktu.....ale to tez dotyczy sie panow, nawet i w moim wieku, czy starszych,,teraz swiat tak sie uklada, ludzie z braku silnych priorytow staja sie marionetkami fali pustki. Swoj wklad w swiat w jego wartosci, maja wylacznie najsilniejsze jednostki, one przetrwaja niezmienne z podniesionym czole, A ci plastikowi, beda skomlec jak jeden gosc na temacie o wzroscie, do tego mlodego czlowieka nic nie dociera.On jest FATALNY, a komu szkodza najbardziej pusci ludzie, noo sobie ...zanizaja tym samym swoje zycie. nie dostrzegajac piekna ,ktore tkwi w nas samych .. to nasze mysli, emocje daja nam przezcia i komfort , a nie jakies tam zewnetrzne czynniki.

Mirirale problemy w zwiazkach bywaja, ale w jaki sposob sobie poradzilas z nimi swiadczy tez o Twojej dojrzalosci, kTora jest widoczna w kazdej wypowiedzi..My ludzie interesujacy sie psychylogia widzimy z daleka problemy, ktore dla innych sa niewidoczne .  tommmmm sie naporozmawiala big_smile  Ide spac. Dobranocka smile

174

Summertime napisał/a:

Troll, ktorego, fajnie widac po pauzie.Przynajmniej nabrales wiatru w zagle, jak sadze. mezczyzni stateczni, ktorzy cenia swoje milosci, to rzadkosc

... tommmmm sie naporozmawiala big_smile  Ide spac. Dobranocka smile

Nabralem wiatru w żagle, ale jak jutro przejadę 600km przez  Polskę, to mi para zejdzie, jak sądzę. smile

Wbrew pozorom nie jest nas tak mało. Ja innych mężczyzn, niż ci stateczni, nie znam. Jest za to niestety sporo chłopców, nawet wśród 40 latków i z tymi jest gorzej. Ale uwazam, że prawdziwego mężczyznę tworzy dopiero jego kobieta. Jak stworzą związek za który on poczuje się odpowiedzialny, to wtedy z chłopca staje się prawdziwym mężczyzną. Tak było że mną i ze wszystkimi moimi kumplami.

Dobranocka i kolorowych snów, drogie dzieci tongue

Summertime - Nie ma sprawy. Tak już coraz trudniejsze sprawy w necie. Wiem na pewno że rok do przodu będzie coraz będzie piekielne niż trudniejsze.
Próbowałem się zapisać w biurze matrymonialnym, powoli zamkną w całej Polsce bo mamy internet i możemy szukać sami na portalu randkowym. Pustki dziewczyny i beznadziejni faceci dla mnie brak mi słów też.. chore ambicje.

Dobranoc.

176 Ostatnio edytowany przez przyjacielskiforum (2018-05-04 00:16:39)

Oficjalnie odchodzę z forum netkobiety.pl smile
Zachęcam do pisania na mojego maila, ten mój email jest oficjalny i stały w kontakcie - dobranoc wszystkim smile

177

Przyjacielski
No tutaj się zgodzę. Jak to moja mama się śmieje jak ślepej kurze ziarno. Bo wbrew pozorom jestem dość specyficzną osobą i mam ciężki charakter. Dziękuje. Prawdziwa miłość, podejrzewam, że to jedynie kwestia czasu. smile

Summertime
To prawda bywają i bywać będą, trzeba jakoś sobie dać z nimi radę. Czasami tak jest, a czasami pewne sprawy analizujemy, aż za bardzo i problemy sami sobie tworzymy, a przynajmniej ja tak mam.

Troll
Jak to mówią za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta. Ile w tym powiedzeniu prawdy - nie wiem. Ale wiem, że jeżeli masz wsparcie ukochanej osoby, świat stoi otworem, bo i sił na radzenie sobie z problemami jest więcej.

178

siemka smile

jak, to Przyjacielski....odchodzisz.Dlaczego?

Mirirale

masz slicznego avka smile

179

Summertime napisał/a:

Przyjacielski z ludzmi w necie jest trudno, a juz tym bardziej z mlodymi dziewczynami. Tak sie zlozylo, mam do czynienia  w realu, z towarzystwem w roznym wieku, i to jak sie zachowuja na imprach dziewczyny, to brak mi slow, strzelaja miny, krzywe jak mezczyzna podejdzie, ktory im sie nie spodoba...patrza sie bezczelnie na inne dziewczyny  z wyrazem pogardy.... ostanio nie wytrzymalam...im wygarnelam co sadze, atmosfera byla swobodna bo, to karoke bylo, ale zachowanie niektorych beznadziejne...

Co dokładnie powiedziałaś i jaka była ich reakcja?

Summertime napisał/a:

Mirirale problemy w zwiazkach bywaja, ale w jaki sposob sobie poradzilas z nimi swiadczy tez o Twojej dojrzalosci, kTora jest widoczna w kazdej wypowiedzi.

Zgadzam się. Mirirale jest myślącą i mądrą osobą. Czytam to, co pisze, z przyjemnością.

180

Przyjacielski, wcześniej nie zauważyłam posta, ale czemu? Smutno. sad

Summertime, dziękuję. Mi również bardzo się podoba, ale musiałam go sporo pomniejszyć i trochę stracił na jakości.

Kacerz, a dziękuję, miło to słyszeć. smile

Posty [ 121 do 180 z 1,717 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 29 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » W tym miejscu są osoby chętne do popisania - netkafejka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021