W tym miejscu są osoby chętne do popisania - netkafejka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » W tym miejscu są osoby chętne do popisania - netkafejka

Strony Poprzednia 1 2 3 4 29 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 do 120 z 1,717 ]

61 Ostatnio edytowany przez przyjacielskiforum (2018-04-28 17:17:40)

Odp: W tym miejscu są osoby chętne do popisania - netkafejka
Summertime napisał/a:

z kim bedziesz fruwal w chmurach? Ze znajomymi? Czy z grupa cwiczeniowa? Pozdrawiam smile

Będę sam leciał samolotem. Razem skoczymy i fruwamy w chmurach z instruktorem. Moje największe wyznanie w moim życiu czeka we wtorek. Bedzie film i zdjecie. Też bedzie z moją twarzą  - pokażę i wyślę na maila smile

Miło tu spędzam nad jezioro, jedliśmy grill, plywalismy na kajakach, odpaliśmy, odpoczywaliśmy. Niedługo idziemy na lody :* bosko jest!

Najlepszy temat, zapraszamy do popisania, pogadania i poznania - klik tu! cool
Zapraszam serdecznie również na mojego maila, jeśli lubisz rozmawiać jako prywatna osoba smile
Zobacz podobne tematy :

62

Mirirale smile

Czy wyczytalas ta metode z ksiazek? sok z cytryny- dobra sprawa smile A Twoj nick co oznacza?

przyjacielskiforum

realaksuj sie dalej smile i zostaw NAM troche piwa wink

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

Summertime - złap dowolne piwo co wolisz big_smile a co do skoku ze spadochronem. Będziemy wykonać skok z 4000 m. ok. 60 sekund spadania z prędkości 200 km/h. I dostanę certyfikat smile

Zapraszam serdecznie również na mojego maila, jeśli lubisz rozmawiać jako prywatna osoba smile

64

Mirirale
tak, troche nie jasno napisalam, chodzilo mi o to ,czy metode, ktora stosujemy psychologiczna, czy z nia spotkalas sie w ksiazkach?

jakis film bym ogladnela...tylko Jaki?

przyjacielskiforum TOOOOOO pijemy big_smile big_smile

Summertime - pewnie pijemy do samego dna! ale czekaj!... może wznieśmy toast za nowa znajomość i zdrowie? smile pijemy! big_smile

66 Ostatnio edytowany przez Summertime (2018-04-28 21:11:45)

A Wiec TOAST za NAS wszystkich  na watku, za tych co sie dolaczyli, i za tych ,ktorzy moze jesze przyjda, Mirirale pijesz? http://emotikona.pl/emotikony/pic/35pijacy.gif

67

Witam smile
Przyjacielski - super smile z kim tam jesteś?
Summertime - właśnie problem dotyczy męża sad

68

Summertime napisał/a:

Mirirale smile

Czy wyczytalas ta metode z ksiazek? sok z cytryny- dobra sprawa smile A Twoj nick co oznacza?

W sumie to sama do niej doszłam jeszcze jak byłam nastolatką i tak zostało. Tak naprawdę to nic, lubię pisać szczególnie opowiadania fantastyczne, horrory i ścigane-fi. To jedno z imion które planowałam użyć dla jednej z postaci.

Chętnie bym się napiła, ale od piwa wolę cydr. big_smile

"Kiedy spoglądamy na tych, którzy robią więcej niż my i są od nas lepsi, bardzo szybko zaczynamy nienawidzić swojego życia, bo nie jest tak dobre jak ich."

69 Ostatnio edytowany przez przyjacielskiforum (2018-04-29 06:57:57)

Summertime - tak też, zgadza się! zdrówko dla wszystkich którzy dołączają do nas. Niech nasza drużyna rośnie w siłę. Nikt nas nie powstrzyma! big_smile
Lou71.71 - z fajnymi ludźmi! smile dołącz do nas! smile
Mirirale - łap darmowe ulubione piwo cydr! smile

Kochani, jesteście wspaniali! macie naprawdę wielkie serca smile smile smile
Pozdrawiam magiczne big_smile

70

I ja jestem chętna smile

Nicia napisał/a:

I ja jestem chętna smile

Popiszemy! jak tam twoje życie? smile co to oznacza twój nick? skąd jesteś? smile

72 Ostatnio edytowany przez Summertime (2018-04-29 17:41:54)

Lou
ten temat nie jest mi obcy, poniewaz jak moze, i gdzies przecztalas, z moich postow jestem po rozstaniu z mezem. Znam wszystkie mozliwe problemy, jakie istnieja w malzenstwie.....w ostatnim czasie, jego trwania, myslalm ze psychicznie nie podolam. Odwazylam sie jednak... gdyz postanowilam nie isc w strone swoich emocji, tylko pokierowalam sie wszystkimi plusami i minusami.Tzw zdrowym roozsadkiem. Nie wiem, jaki jest Twoj problem, ale pamietaj masz jedno zycie, jedna szanse..wykorzystaj ja tak, aby przyniosla Ci wiecej korzysci w zyciu, niz rozczarowan. Wiesz kto wygrywa ? Ten kto jest szczery wobec samego siebie. To kierunek, ktory tworzy sciezki.Od Ciebie zalezy, ktora wybierzesz.

Mirirale
o! Czyli w taki sam sposob doszlam do tego, na podstawie wlasnych spostrzezen... aaaaaa, zapytalam  Ciebie, poniewaz myslalam, ze powiesz, ze z literatury, bo wtedy poprosilabym Ciebie o tytul smile Wiedzialam, ze jestes interesujaca osoba od poczatku...i teraz kiedy napisalas o tym, ze komponujesz sama historie, ze piszesz, to juz w ogole SUPER:) moze z czasem dasz cos swojego przeczytac?

Nicia siemanko:) dawaj, dawaj do NAS smile

przyjacielskiforum
jak tam podboje weekendowe ? Trwaja? Czy zbierasz sie do domu?

i czekamy az minie tydzien...na Trolla wink

73 Ostatnio edytowany przez przyjacielskiforum (2018-04-29 18:22:36)

Summertime - odpoczywam w domu. Wcześniej pisałem do smutnej dziewczyny na maila, ma ogromna problem... pomagam i daję dobre rady. Szczerze powiem że najwięcej ludzi mają problem z miłością na świecie niż wszystkim.

I czekamy na trolla.

PS: mam zakwasy, za dużo uprawiłem sportu big_smile

74

jesli Ci moge cos poradzic. To wybieraj takich ludzi, ktorzy zasluguja na Twoj czas i poswiecenie. Jak widzisz pomoc i emocje przechodza bardzo silnie ...Wiem cos o tym udzielajac porad. Jak pisali do mnie ludzie....Posluchaj Twoj czas jest tez cenny i Twoja dusza tez..

a ja dochodze po lekkim przeziebieniu ...

75

Tak zawsze jest, to milosc.Jesli bylo sie ok wobec zycia. To to zycie jesze zaswieci kolorami teczy.

Pomoc jest najważniejsza, z takim problemem nie ma żartów. Osobiście lubię pomagać i dzielić z radością z ludźmi. Wracaj szybciutko do zdrowia.

77

wiedzialam, ze mi tak odpiszesz.:) Jest szereg osob na forum skomlacych, ktorzy sami sobie nawarzyli piwa. Nawet w sposobie jaki poruszaja sie po tematach, mozna odczytac, ze sa to negatywne osobowosci.Dziekuje za dobre slowko ...juz prawie zdrowa jestem smile

Proszę bardzo smile to cieszę się że jesteś zdrowa i silna jak ryba smile trzymaj się.

79

klade sie spac. KOlorowych. Zerknij na email

80 Ostatnio edytowany przez Bland44 (2018-04-29 22:15:20)

o proszę, wy już poszliście spać, a ja dopiero zasiadłam smile
Summertime, Uwierz, że nie zawsze w życiu da się zrobić, żeby dla nas było najlepiej (żyjemy wśród ludzi). Poza tym ograniczają nas też inne rzeczy.
Przyjacielski, Fajnie mieć miłe towarzystwo, chętnie bym dołączyła, bo takiego mi brakuje.
Przesyłam wszystkim buziaki smile

81 Ostatnio edytowany przez Mirirale (2018-04-29 23:20:39)

Summertime napisał/a:

Mirirale
o! Czyli w taki sam sposob doszlam do tego, na podstawie wlasnych spostrzezen... aaaaaa, zapytalam  Ciebie, poniewaz myslalam, ze powiesz, ze z literatury, bo wtedy poprosilabym Ciebie o tytul smile Wiedzialam, ze jestes interesujaca osoba od poczatku...i teraz kiedy napisalas o tym, ze komponujesz sama historie, ze piszesz, to juz w ogole SUPER:) moze z czasem dasz cos swojego przeczytac

Myślę, że wiele osób dochodzi do takich wniosków. Psychologia jest na tyle fajna, że wiele z jej zagadnień można zaobserwować u siebie. Niestety nie spotkałam się w literaturze z tym imieniem/ksywką, a czytać bardzo lubię. Mi się wydaje, że jestem nudna, ale być może to tylko moja opinia. Bardzo możliwe, na razie mam małe skrawki, ale chcę zacząć publikować swoje teksty i komponować portfolio, więc powoli pracuje nad tym, żeby pisać opowiadania od deski do deski. smile

Lou71.71 napisał/a:

o proszę, wy już poszliście spać, a ja dopiero zasiadłam smile

Nie wiem jak Ty Lou, ale ja jestem nocnym Markiem i często sama zasiadam na forum wieczorami.

"Kiedy spoglądamy na tych, którzy robią więcej niż my i są od nas lepsi, bardzo szybko zaczynamy nienawidzić swojego życia, bo nie jest tak dobre jak ich."

82

Lou smile Cokolwiek powiesz, czy napiszesz nie wyklucza tego, że fajnie jest mieć miejsce, gdzie można sobie popisać, porozmawiać.Sama mam również obecnie dość smutną pewną sytuacje.To, że wchodzę na forum wiedzac, że mogę z kimś tu powymieniac się myślami pomaga mi.

Mirirale
Świetnie obymyśliłaś z tym pisankiem.Też lubię oddawać myśli na papier.Ale w moim przypadku są, to wiersze..Ostatnio dość długo tego nie robiłam.Niekiedy przychodzi taki moment, ochota i zaczynam pisać.Ilu masz bohaterów występujących ?

Witam każdego smile w Poniedziałek wink

83 Ostatnio edytowany przez przyjacielskiforum (2018-04-30 12:40:47)

Nicia - wrócisz tutaj jeszcze? mi się wydaje że jesteś fajna i ciekawa osoba smile popisz z nami albo zapraszam na mojego maila smile
Summertime - poszło wiadomość na maila smile
Lou - dzięki, też przesyłam buziak z Sosnowca do ciebie smile
Troll - czekamy i tęsknimy smile
Mirirale - zostań pisarka, może masz talent smile

Miłego i udanego poniedziałku! :***

84

Uważam, że świetna inicjatywa Summertime. Jestem pełen podziwu dla Twojej dobroci i wielkiego serca. Chyba wszystkie osoby, które się tutaj wypowiadają, wzbudzają moją sympatię. Chciałem Wam o tym napisać, bo obserwuję ten temat od jakiegoś czasu.

Kacerz, to ty też dołącz do nas jak widzisz sympatycznych ludzi i zależy Ci na to. Zapraszam do popisania smile może się zaprzyjaźnimy smile

86

Jasne, ze jestem chetna do popisania smile

Kto przestaje byc przyjacielem, nigdy nim nie byl...

87

Summertime napisał/a:

Świetnie obymyśliłaś z tym pisankiem.Też lubię oddawać myśli na papier.Ale w moim przypadku są, to wiersze..Ostatnio dość długo tego nie robiłam.Niekiedy przychodzi taki moment, ochota i zaczynam pisać.Ilu masz bohaterów występujących ?

Zaczynałam pisanie od wierszy, ale lepiej odnajduję się w opowiadaniach, recenzjach czy artykułach. Ja to rozumiem, też mam momenty kiedy mam szczególną ochotę, aby zacząć pisać. Po prostu przychodzi wena. Zależy od historii w najwięcej 11.

przyjacielskiforum napisał/a:

Mirirale - zostań pisarka, może masz talent smile

Chciałabym, nawet po prostu tylko dorabiać pisaniem, ale nawet nie wiem jak zacząć. Plany na życie mam nieco inne, ale nie wiem czy cokolwiek z któregokolwiek wyjdzie. smile

Kacerz, to ty też dołącz do nas jak widzisz sympatycznych ludzi i zależy Ci na to. Zapraszam do popisania smile może się zaprzyjaźnimy smile

Podbijam. big_smile

ganimedes0709 - zapraszam również na mojego maila, niektóre osoby lubią prywatnie.
mirirale - naprawdę jesteś mądra i zdolna dziewczyna.

PS: teraz gramy z przyjacielem Bartosz w minecrafta - mój własny serwer smile możecie przyłaczyć jeśli gracie też i szukacie serwer. Pozdrawiam! :-D

89

mirirale - naprawdę jesteś mądra i zdolna dziewczyna.

PS: teraz gramy z przyjacielem Bartosz w minecrafta - mój własny serwer smile możecie przyłaczyć jeśli gracie też i szukacie serwer. Pozdrawiam! :-D

Nie mnie to oceniać, ale dziękuję.

W minecrafta niestety nie gram, wolę nieco inny typ gier. Mam na ps4, ale porzuciłam tę grę po paru godzinach. Podobnie z resztą do 7 Days to die, która pod wieloma względami jest podobna do minecrafta. smile

Proszę smile

A szkoda, fajnie by było grać wspólnie.. może ktoś tu jeszcze chętny/a do grania smile mam kuzyn we Wrocławiu, jak przyjadę do niego i gramy na ps4 tongue wolę pc smile

91

Proszę smile

A szkoda, fajnie by było grać wspólnie.. może ktoś tu jeszcze chętny/a do grania smile mam kuzyn we Wrocławiu, jak przyjadę do niego i gramy na ps4 tongue wolę pc smile

Też wolę PC i w większość gier gram na PC, poza wiedźminem, the last of us, until dawn i właśnie minecraftem. Poza tym, że używam pski do oglądania Netflixa przez większość czasu jest nieużywana. big_smile

Obecnie gram w Overwatch, StarCraft, Hearthstone, Portal 2, Mafia 3, Minecraft, Grand Theft Auto V, Tera, World of Warcraft - wszystkie oryginalne gry smile nie zamierzam grać sam w gry ponieważ lubię grać z kimś i wcale nie jest mi smutno smile też są fajne filmy na stronie - efilmy smile

93 Ostatnio edytowany przez Mirirale (2018-04-30 18:34:11)

Też gram w Overwatcha i hearthstone. Poza tym Diablo III, LoLa, Dead by daylight i The elder scrolls online (tę grę dopiero zaczynam, niedawno ją zakupiłam. Wcześniej maniaczyłam GW2). Najwięcej czasu spędzam właśnie w Overwatchu i Dead by daylight. Przez chwilę grałam w World of Warcraft, ale dopiero w zeszłym roku zaczęłam w to grać i stwierdziłam, że ludzie, którzy w to grają są w to mocno wkręceni i za bardzo nie ma w tej społeczności miejsca dla nowych graczy. Też wolę grać z innymi, a w zasadzie przeważnie gram z moim facetem (większej ekipy nie mamy bo nasi znajomi, jeżeli grają w gry to te zupełnie inne od naszych), ale przez najbliższe 4 miesiące nie będziemy mieli okazji grać jednocześnie. sad

O proszę, strzał w dziesiątkę! big_smile chętnie pogram z tobą i facetem w Overwatcha i Hearthstone, jeśli będziecie chcieli grać ze mną w drużynie to wyślę wam na maila jaki jest mail żeby dodać do kontaktu smile mam srebro z rywalizacji w Overwatch ale nie za dużo gram w to, niestety najwięcej spędzam w grze Minecraft - dużo rzeczy do robienia (surowce, produkcja, budowanie, potwór, piekło, mechanizm i inne przygody) nie mam czasu gdy chcę grać na resztę big_smile coraz już mniej gram w World of Warcraft, toksyczni ludzie bardzo uzależniają.

95 Ostatnio edytowany przez Summertime (2018-04-30 19:57:19)

kacerz smile

Mam teraz okres malo sympatyczny, od wczoraj, to sie zaczelo dziac...i Twoje slowa splynely na mnie niczym ratunek ...brak mi slow....sprawiles mi przegromna radosc..doprawdy nawet nie wiesz ile, to znaczy dla mnie.Czytalam Cie na wypowiedziach, gdzies niechcaco napotykajac i od razu czulam w Tobie czlowieka, z duza poztywna aura, ceniacego dobro.... wielkie Thanks smile za zauwazenie i za ogrom pieknych slow. To miejsce, ma szeroko otwarte drzwi dla Ciebie- zawsze.Duzo pracujesz tak w ogole?

ganimedes0709 smile

bardzo mi milo, ze jestes z Nami! Napisalam niedawno do Ciebie.Jak widzisz tez obie piszemy z klawiatury bez znakow......nieraz w trakcie czynnosci codziennych uzywam komorki, tam wtedy moge pisac poprawnie.Jsetes calkiem sama,czy kogos masz ?jak, to jest u Ciebie?

Mirirale smile

ten pomysl zarabianiem poprzez pisanie jest wysmienity spojrz w google jak znalezc praceBlog interviewme w tytule Jak szukać pracy?
Praca w domu i zarabianie przez internet: 12 pomysłów (Oferty, Zarobki) tam powinno byc cos o pisaniu i jego zarobkach , sorki , ze to nie link, ale ten sprzet po prostu mi nie zapisuje linka, albo zapisuje tylko ja nie umiem...Bo zwyczajnie jak sie klika, to u mnie nie dziala.

przyjacielskiforum smile

bardzo dziekuje za Twoje Wielkie slowa!!!!Bardzo...Jestes  przyjemnym pozytywna smile osoba.Dziewczyna bedzie z Toba miala cudownie...Takich ludzi szanujacych i godnych z wartosciami jest niewiele.

Wooow  zauwazylam, ze jestes NET- FACETEM Gratuluje !!! http://emotikona.pl/emotikony/pic/oklaski.gif

chyba dzis odpadne w przedbiegach, jestem dniem zmeczona i swoimi smutasami

Summertime - dziękuję za przyjemne słowa, jak poznam  swoją dziewczynę to będę oferował jej wszystko czego pragnie. Da się spełniać swoje marzenia, bo można zwariować inaczej. Bardzo szybko awansowałem na Net-facet, nie spodziewałem się tego big_smile jeszcze raz dziękuje za gratulacje big_smile

97

Summertime,
co cię tak smuci? Nie chcesz się podzielić ...
Przyjacielski,
Jak większość tu też uważam cię za super faceta, prawdziwie jak twój nick-przyjacielskiego. Zazdroszczę twojej przyszłej dziewczynie wink
U mnie dzień jak co dzień, na razie nic się nie wyjaśnia, a ja lubię jasne sytuacje (Jak to się mówi - wóz, albo przewóz ...). No cóż, muszę uzbroić się w cierpliwość.
Buziaki dla wszystkich smile

Lou71.71 smile

Dziękuję big_smile
W niespodziewanym czasie na pewno znajdziesz kogoś pozytywnego człowieka w realu żebyś się nie czuła samotnie...
Może znajdziesz tutaj. Życzę Ci żebyś znalazła szczęścia smile

Summertime smile

Chciałem ci poprawić humor, dzisiaj pierwszy raz ogłaszałem w innym temacie, zapraszałem ich żeby werbować ludzi tutaj na nasz temat przez kreatywna autorka smile

99

haa hiiiii big_smile big_smile Super Net-Facecie.Jestes extra ! ide spac, nie dam rady juz pisac, ani listow, ani tu na forum.Pozdrawiam serdecznie wszystkich, nocnie i Dobranoc aaaa Lou, jutro Ci tak, z grubsza przedstawie i mam nadzieje, ze u Ciebie w koncu sie wyklaruje, wyjasni wszystko, co dla Ciebie wazne.

Wiem co tu działam na forum powoli do przodu big_smile
Jak założą nowy i ogólny temat którzy chcą poznać. Zawsze będę werbował ich na nasz temat! smile

Wyśpij się spokojnie, jutro do zobaczenia! smile

101 Ostatnio edytowany przez Summertime (2018-05-01 12:02:15)

Cieple...Heeej wszystkim smile

ganimedes jest?Jak dzisaj dzionek leci? smile

Mirirale podalam Ci to info na temat tej strony, bo tam jest opisany sposob dla osob, chcacych zarabiac pisaniem..Zdaje sie, ze sa, tam tez strony zakomunikowane, gdzie mozna takowej pracy szukac...

Lou rozklada mnie na lopatki pewna sytuacja emocjonalna. Zwiazana ze znajomoscia. Musze ta znajomosc uciac. I juz poczynilam pierwsze kroki, teraz odczekuje, zbieram sie w sobie, i ponowne wykonam konkretny ruch.....kosztuje mnie, to duzo stersu i obaw , chodz wiem, lub prawie wiem, ze robie dobrze.

przyjacielskiforum, bardzo mowiacy avek smile i dzieki, TY wiesz za co smile

Wszyscy na majowym?

102

O proszę, strzał w dziesiątkę! big_smile chętnie pogram z tobą i facetem w Overwatcha i Hearthstone, jeśli będziecie chcieli grać ze mną w drużynie to wyślę wam na maila jaki jest mail żeby dodać do kontaktu smile mam srebro z rywalizacji w Overwatch ale nie za dużo gram w to, niestety najwięcej spędzam w grze Minecraft - dużo rzeczy do robienia (surowce, produkcja, budowanie, potwór, piekło, mechanizm i inne przygody) nie mam czasu gdy chcę grać na resztę big_smile coraz już mniej gram w World of Warcraft, toksyczni ludzie bardzo uzależniają.

On ostatnio je gra ze mną w Overwatcha i hearthstone. W ostatnio razem gramy raze najczęściej w teso. Ja byłam na pograniczu brozu i srebra, ale nie grałam więcej niż te 10 kwalifikacyjnych gier, a że lubię grać postaciami, których, żeby wykorzystać pełny potencjał trzeba współpracy drużyny to inna kwestia. Też ostatnio nie gram tak dużo jak kiedyś, ale dalej lubię do tego usiąść. Jeżeli chcesz możesz mnie dodać na blizzardzie (Thalsa#1994) albo na steamie (Thalsa (ten sam avatar co tutaj), tam będzie się łatwiej porozumieć, ale jeżeli wolisz e-mail śmiało możesz tam napisać.

Summertime napisał/a:

Mirirale smile

ten pomysl zarabianiem poprzez pisanie jest wysmienity spojrz w google jak znalezc praceBlog interviewme w tytule Jak szukać pracy?
Praca w domu i zarabianie przez internet: 12 pomysłów (Oferty, Zarobki) tam powinno byc cos o pisaniu i jego zarobkach , sorki , ze to nie link, ale ten sprzet po prostu mi nie zapisuje linka, albo zapisuje tylko ja nie umiem...Bo zwyczajnie jak sie klika, to u mnie nie dziala.

Dziękuję za podpowiedź na pewno sprawdzę  te źródła. Sama nie wiedziałabym gdzie szukać informacji. smile

103

Summertime napisał/a:

kacerz smile

Mam teraz okres malo sympatyczny, od wczoraj, to sie zaczelo dziac...i Twoje slowa splynely na mnie niczym ratunek ...brak mi slow....sprawiles mi przegromna radosc..doprawdy nawet nie wiesz ile, to znaczy dla mnie.Czytalam Cie na wypowiedziach, gdzies niechcaco napotykajac i od razu czulam w Tobie czlowieka, z duza poztywna aura, ceniacego dobro.... wielkie Thanks smile za zauwazenie i za ogrom pieknych slow. To miejsce, ma szeroko otwarte drzwi dla Ciebie- zawsze.Duzo pracujesz tak w ogole?

Dziękuję. Trochę czuję się niezręcznie, bo nie wiem, co odpisać na taką pozytywną reakcję na mój wpis. W swoich komentarzach na forum staram się być konstruktywny. Przez to czasem jestem krytyczny, ale to nieuniknione. W każdym razie mi też jest bardzo miło.
W ostatnim czasie nie jestem w stanie pracować efektywnie. Mam na całe szczęście na tyle elastyczną pracę i dobrą sytuację, że mogę sobie pozwolić na dłuższą przerwę w pracy bez żadnych poważnych konsekwencji.

Mirirale, przyjacielskiforum niezłymi jesteście nerdami! Znam tylko WoW-a(nigdy w niego nie grałem), Diablo III(grałem w II) i Minecrafta(to taka gra, gdzie na przykład godzinami łowi się ryby?).

Lou71.71 napisał/a:

U mnie dzień jak co dzień, na razie nic się nie wyjaśnia, a ja lubię jasne sytuacje (Jak to się mówi - wóz, albo przewóz ...).

Doskonale Cię rozumiem.

104

Witajcie:)
Ja w ogóle nie grywam w żadne gry, ale mój synuś wszystkie wymieniane przez was zna i grywa:)
Przyjacielski,
Super avatar smile
Ja dziś trochę pośmigałam tongue na rowerze

105

kacerz
a czemu czujesz sie niezrecznie, nawet ludzie czesto ,nie zdaja sobie sprawy jak bardzo, potrafia swoim slowem, kogos podniesc, na duchu.Lub po prostu przydusic. Mialam smutasay powiedzialaes, cos poztywnego, I tyleeee... a mi to pomoglo w danej chwili a, to co o Tobie napisalam, to takie wrazenie wywarles, jeszcze zanim Cie poznalam...ot, a ze akurat spotkalismy sie tutaj, to Ci powiedzialam. Nie chcialabym tylko, abys odbieral to jako cos zupelnie nooo, nie wiemmm jakiegos tammmmm. Nie mam problemu z przekazywaniem mysli, czasem jak ktos jest w porzadku, to warto MOCA slowa, to powiedziec, a jak, ktos pajacuje tu na forum, to tez trzeba mu, to zaznaczyc big_smile

Lou smile

Jeej, a jak nozki bola? I jak spedzilas dzien? Dobry on byl?

106

Summertime napisał/a:

Lou smile

Tak jak już napisałam - na przejażdżce rowerowej, tak łydki bolały - lubię jak bolą big_smile
Miłego wieczoru, zajrzę później, idę zrobić kolację:)

Dzisiaj byłem na majowym z rodziną w górach. Gdzie jest dokładnie miejsce? w Międzybrodzie Żywieckie smile
Zajrzyjcie na google z grafiką. Polecam na cudowne i magiczne wakacje!

Lou71.71 i Summertime - Długo się nad tym zastanowiłem w nocy. Dziękuję wielkie! niezły awatar na 100%, całkiem mi się podoba bardzo smile taki awatar pasuje do mojego nicka smile szukałem w folderze na moim pulpicie. Ustawiłem żeby zmniejszyć rozmiar, bo forum netkobiety wymaga 80x80. Chciałbym się zaprzyjaźnić i pogodzić ze wszystkim, którzy popiszą mnie na zawsze. Może poznamy w realu, zależy mi sympatycznych, serdecznych i bardziej przyjaznych ludzi. Piszą, piszą a potem uciekają do swojego znajomego albo zgubią w życiu - nie takie są dobre rzeczy. Trzymamy się razem z ekipą w tym temacie! smile nie wiem jak mam podziękować za ten temat dla Summertima.

Lou71.71 i kacerz - Też interesuję gry komputerowe, rok temu kupiłem najnowszy i gaming laptop. Tylko gram dla rozrywki i realaksu. Dawno myślałem czy się zapisać na turniej esport, żeby wygrywać nagrodę ale są dobrzy gracze smile w sumie najwięcej grają i ćwiczą żeby było lepiej niż ja. Trening czyli mistrz big_smile zdecydowałem spróbować się zapisać i rywalizowac z kimś big_smile chciałem się zapisać, zawsze nie ma miejsca. Jak ludzie pilnują, widzą nowe zapisy i zapisują natychmiast. W sumie rzadko odwiedzam na stronie które są zapisy na esport.

Lou71.71 - uwielbiam rower! może jutro będziesz miała zakwasy, ale spala kalorii smile sport to zdrowie smile skoro niedługo robisz kolację to życzę Ci bardzo smacznego! big_smile

Summertime - Wiem o co chodzi smile chcemy więcej ludzi czyli duża i fajna ekipa na forum smile właśnie dostałem wiadomość od ganimedesa, niedługo odpiszę jej wiadomość.

Mirirale - Świetnie! myślałem że nie chcecie grać ze mną, za chwilę dodam do kontaktu na Steam i Blizzardzie smile cieszę się że będziemy grać wspólnie smile będzie bardzo miło i fajnie! big_smile

108

Lou71.71 napisał/a:
Summertime napisał/a:

Lou smile

Tak jak już napisałam - na przejażdżce rowerowej, tak łydki bolały - lubię jak bolą big_smile
Miłego wieczoru, zajrzę później, idę zrobić kolację:)

Tak, Tak wiem.Ale pod tym pytaniem ukkrylam big_smile hhiii dwuznacznik, i chcialam, abys cos wiecej sypnela z opwiesci big_smile bo rozumiem ze caly dzien nie szosowalas wink

naszego Neta _faceta dzis pochlonelo .....chyba ta majowka wink Baw sie dobrze- przyjacielskiforum

Summertime - teraz jestem w domu ale fajnie było smile

110

haaahiiii No patrz oboje pisalismy nie wiedzac o sobie big_smile

a daaaj spokoj z tymi dziekuwami! No jestesmy tu i wszyscy, jestesmy w klimacie i kazdy ma ogromny wklad ..Ogromny, bo tu jest sama prawda. Zycie smile Pozdroweczka net-Facecie smile Przyjacielski..... a gory sa doprawdy nieziemskie i ....i woda morza tez smile

Muszę kulturalnie dziękować za ten temat bo szanuję ciebie i tak wymyślałaś ogromny i fajny temat big_smile no dobrze, że tu cały czas szczerze gadamy, bardzo lubię smile
Dokładnie, byłaś tam no nie co? big_smile Dzięki i nawzajem smile

112

ale jestes mily smile wiesz cooooo , glupio mowic, ale nie bylam w Polskich gorach .Bylam w Alpach. Ale, to gory i to gory big_smile Lece tez niebawem, odpisac Naszej nowej kolezance, ale to dopiero, tak gdzies za pol godzinki, a do tego czasu zwijam sie, bo trzeba przygotowac sie do spania smile

Wow yikes serio nie byłaś w górach w Polsce? warto odwiedzać miasto Zakopane - najlepsze góry w Polsce. Polecam bardzo! bardzo wiele atrakcji!
A ja nie byłem w Alpach, może odwiedzam kiedyś kto wie smile są też fajne w góry w Alpach. Spoko odpisz swojej nowej koleżance, bo czeka smile
Mi się nie chce spać, jeszcze muszę wgrać zdjęcia na majówkę.

114 Ostatnio edytowany przez przyjacielskiforum (2018-05-01 21:05:11)

mlodykrk27 napisał/a:

Witamm. Ktoś z krk? Chętnie poznam. D29

O witaj, dawaj dawaj i dołącz do nas smile niestety nie mieszkam w Krakowie, ale chętnie poznam, pogadam i popisać smile M27 smile

EDIT: Aha.. jesteś facetem, zobaczyłem w innym temacie, więc czemu piszesz D29 i próbujesz kłamać jako dziewczyna?
Twardy i prawdziwy dowód:
PunBB bbcode test

115 Ostatnio edytowany przez Summertime (2018-05-01 22:39:27)

skomplikowane, to troche Jakby nie bylo................, nie bylam w tych gorach..ale z pewnoscia nadrobie zaleglosci zmykam do spania to nocne paaa wszystkim http://emotikona.pl/emotikony/pic/budzik.gif i dla zainteresowanych nie jestem z krakowa chodz szczerze mowiac nie widze  tego wpisu, kolegi z Kr.

Kombinuje coś fałszywego, podejrzewam. Wstawiłem twardy i prawdziwy dowód... do jutra popiszemy Summertimko smile paaa smile

117

kacerz napisał/a:

Mirirale, przyjacielskiforum niezłymi jesteście nerdami! Znam tylko WoW-a(nigdy w niego nie grałem), Diablo III(grałem w II) i Minecrafta(to taka gra, gdzie na przykład godzinami łowi się ryby?).

Za przyjacielskiego wypowiadać się nie mogę, ale jeżeli chodzi o mnie to tak jestem nerdem i dość mocno siedzę w tych klimatach. Jeżeli gdzieś wyjeżdżamy to w 90% procentach pewnym jest, że odwiedzimy przynajmniej jeden escape room. Marzy mi się tez taka klasyczna gra w DnD, ale do tego trzeba mieć ekipè więc może w przyszłości, z resztą tak samo jak wyprawa na jakieś larpy.

Summertime napisał/a:

nie bylam w tych gorach..ale z pewnoscia nadrobie zaleglosci zmykam do spania to nocne paaa wszystkim http://emotikona.pl/emotikony/pic/budzik.gif i dla zainteresowanych nie jestem z krakowa chodz szczerze mowiac nie widze  tego wpisu, kolegi z Kr.

Ja w górach byłam tylko w szpitalu w Zakopanem, więc nie za dużo zwiedziłam, ale z tego co udało mi się zobaczyć, mogę wywnioskować, że jest bardzo ładne.
Tez nie jestem z Krakowa, ale to jedno z moich ulubionych miast w Polsce.

Mirirale i kacerz - niestety nie jestem nerdem, bo nie codziennie gram w gry komputerowe big_smile dużo podróżuję i interesuję inne hobby.
Mirirale i Summertime - byłem wszędzie tam w Zakopanem, piękne tam jest... co warto zobaczyć w Zakopanem? Kolej Kasprowy Wierch, Gubałówka, Aqua Park, Szczyt Giewont, Skocznia Narciarska, Oko Morskie oraz wiele innych atrakcji.

119

Grać też nie gram codziennie, więcej czytam, ale wszystko utrzymuje się w klimatach fantasy. A podróże mam w planach, ale najpierw muszę na nie zarobić, póki co są to jedynie podróże w najbliższe okolice. big_smile
Góry raczej nie są dla mnie, aczkolwiek w parę miejsc tam chciałabym pojechać.

Nie przypadam za to że codziennie grać w to, jak żyć normalnie? w sumie nie ma normalnego życia, można się uzależnić tego. Można chorować na niedobór witaminy D3 bez słońca, cukrzyca oraz inne choroby. Dla mnie strata czasu i szkoda zdrowia. Można wybierać jakiś termin w kalendarz żeby pograć. Czasem można grać dla przyjemności i rozrywki, gdy osoba ma mnóstwo czasu żeby doświadczyć i podziwiać grę ale czasem trzeba zrobić sobie dłuższa przerwę. Właśnie to jest wiedza i doświadczenie. Nauka to potęga klucz smile
Pytam z ciekawością, jaki tytuł obecnie czytasz książkę? Też lubię czytać fantasy i jeszcze to czasopisma z tytułem wiedza i świata big_smile
A gdzie lubisz jechać? nad morzem? lubię jechać wszędzie gdy są pięknych miejsc i ciekawych atrakcji smile

Posty [ 61 do 120 z 1,717 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 29 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » W tym miejscu są osoby chętne do popisania - netkafejka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021