Czy walczyć o niego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy walczyć o niego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Czy walczyć o niego

Witajcie, jak pisałam w jednym z wcześniejszym tematów 3,5 miesiąca temu zostawił mnie facet. Jest mi z tym strasznie źle bo cały czas Go kocham. Między nami naprawdę było dobrze (jestem ugodową kobietą) nigdy nie robiłam mu scen, potrafiliśmy się dogadać w każdej dziedzinie. Aż tu nagle z dnia na dzień informacja że coś się w nim wypaliło, nie chciał się już więcej spotkać (pomimo tego, że planowaliśmy wspólną przyszłosć). Teraz wiem , że szuka miłości, kobiety....trochę szybko.....strasznie to przykre. Ma jeszcze u siebie moje rzeczy z których oddaniem się nie spieszy.....Nie wiem co robić....przeczekać aż zatęskni - tylko czy to nastąpi....:( Jest mi strasznie źle, całe dnie przesypiam, biorę tabletki uspokajające bo tak bym cały czas płakała....nie umiem stanąć na nogi.....Pewnie dlateo, że nie wiem dlaczego postąpił tak a nie inaczej.....nagle z dnia na dzień....bez wyjaśnień....
Chciałabym powalczyć o niego.....pokazać, że Go kocham, że mi na nim zależy...że moje słowa nigdy nie były pustymi słowami.
Dzień przed rozstaniem mówił mi jeszcze, że bardzo mnie kocha i pytał czy będę zawsze z nim....:( Co jest z tymi facetami!!!!

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez verdad (2016-11-02 10:30:18)

Odp: Czy walczyć o niego
hoop211 napisał/a:

Dzień przed rozstaniem mówił mi jeszcze, że bardzo mnie kocha i pytał czy będę zawsze z nim....:( Co jest z tymi facetami!!!!

Tak bywa, ze uczucie mija.Albo nie mija, bo go wcale nie bylo.
Dlugo byliscie razem ?
Moze pytajac, czy bedziesz zawsze z nim, liczyl na inna odpowiedz ? Ze tez sie wahasz ? Moze liczyl na to, ze rozstanie wyjdzie od Ciebie ?
Jak chcesz walczyc o niego ? Plakac ? Blagac o powrot ?
Skad wiesz, ze szuka kobiety i milosci ?
Daj spokoj, nic nie rob.Nawet jakbys wyblagala jego powrot, chcialabys byc dalej z nim ? Chcialabys byc w takim wyzebranym zwiazku ? Za jakis czas znowu moglby Cie zostawic.
A tak, minelo juz trzy i pol miesiaca, co dzien to bedzie Ci lzej.I masz teraz szanse na poznanie kogos, kto bedzie pewien swoich uczuc do Ciebie.
A ten Twoj, to albo klamal, ze Cie kocha, albo sam nie wie, co to znaczy kochac.

3

Około roku bylismy razem. On jest mężczyzna po przejściach, wiedział czego chce od życia. Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że coś się zadziało w jego życiu stąd jego decyzja. Tydzień przed rozstaniem wykupilśmy wspólne wczasy (z jego inicjatywy) w Bułgarii na które z wiadomych przyczyn nie pojechaliśmy część kasy przepadła. Dlatego wydaje mi się to dziwne...gdyby wczesniej myślał o rozstaniu nie proponowałby wspólnych wyjazdów.... sad Skąd wiem, że kogoś szuka.....obracam się w kobiecym gronie i kolezanka znalazła jego profil na portalu randkowym (często jest dostępny) sad

Z jednej strony chciałabym na niego czekać...a z drugiej ...to tak boli.... sad

4

Witaj hoop211 wink po przeczytaniu Twojego posta , przypomniala mi sie moja historia ktora miala miejsce ok 3 lat temu. Z wlasnego doswiadczenia moge Ci poradzic abys nie walczyla , po prostu. Pomimo tego ze pewnie serducho to Ci podpowiada to nie warto. Nic tym nie ugrasz. Dasz mu satysfkacje , poczuje sie pewny siebie i bedzie robil wszystko zeby dac Ci do zrozumienia ze nic z tego nie bedzie. Nie pisz , nie dzwon , nie szukaj kontaktu pod byle pretekstem , i chociaz to nielatwe zyj swoim zyciem. Jezeli naprawde Cie kocha (kochal) to tak szybko mu to nie przejdzie , to nie katar i jezeli zobaczy ze Ty desperacko nie szukasz kontaktu , nie prosisz sie o nic to byc moze ze zechce to odbudowac. Nie ma pewnosci ze tak sie stanie i ze bedzie chcial naprawic to co sie teraz posypalo , ale jesli nawet to definitywny koniec to Ty wyjdziesz z tej sytuacji z klasa i honorem. Bedziesz mogla spojrzec sobie w twarz , bez uczucia upokorzenia i moralniaka. Tzrymam za Ciebie kciuki i zycze powodzenia smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy walczyć o niego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018