Co zrobiłem nie tak? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Co zrobiłem nie tak?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez NieznajomyFacet (2016-10-25 15:36:37)

Temat: Co zrobiłem nie tak?

Witam,
wiem, że forum dla kobiet i dlatego piszę tutaj po chcę wiedzieć co ja zrobiłem nie tak, żeby wyciągnąć wnioski na przyszłość. Zacznę od tego, że jestem już dojrzałym facetem, byłem na nie jednej randce, związku i mam tam jakieś doswiadczenie. Nie dawno poznałem dziewczynę na tinder i wszystko na początku było fajnie i spoko - po prostu zwykła rozmowa na chacie. Interesowała się prawie tym samym co ja, pracowaliśmy razem w tym samym miejscu więc były wspólne tematy do rozmów. Po paru dniach zobaczyła mnie na siłowni jak akurat ćwiczyłem (ja ją też, ale nie byłem pewny na 100%). Napisała mi o tym i od tamtego momentu była bardzo chętna na rozmowę. Po przejściu na fb to ona sama zaproponowała spotkanie. Wykręciłem się z powodów pracy bo faktycznie nie byłbym w stanie wstać rano. Na następny dzień zaproponowałem sam randkę. Zgodziła się bez wykrętów itd. Przed randką mnóstwo znowu wiadomości. Jako iż bywamy w tych samych miejscach to jeszcze przed minęliśmy się w sklepie (znowu jej nie poznałem). Przyszła randka i zaczęły się schody. Jako, że miejsce nie bardzo pozwalało na to żebym mógł z nią jakoś złapać bliski kontakt fizyczny (głównie przez odległość stołu bo serio było bardzo daleko) to go nie było, ale z drugiej strony widziałem oznaki zainteresowania - poprawianie włosów, rozszerzone źrenice, bawienie się przedmiotami itd. Po dwóch godzinach wyszedłem do toalety, a gdy wróciłem to widziałem, że pisze coś w telefonie. Jako, że było zimno to zaproponowałem przeniesienie się gdzieś gdzie jest cieplej. Odmówiła mówiąc, że za pół godziny musi się zbierać do domu bo obiecała rodzicom, że obejrzy z nimi film (chociaż na początku pytałem się czy ma jakieś ograniczenia czasowe), ale siedzimy dalej i gadamy. Tak się rozgadaliśmy, że jej termin dawno minął i gdy się skapnęła to wielkie zdziwienie jaki mamy czas. Jako iż chciałem wypić, ale ona była samochodem to zrezygnowałem to ona sama zaproponowała, że mnie odwiezie. Zgodziłem się a pod moim domem jeszcze dodatkowo gadaliśmy kolejne pół godziny. Koniec końcem była w domu grubo po czasie, a spotkanie skończyło się po prostu na dzięki za spotkanie i do zobaczenia. Poszedłem spać i odzywam się na następny dzień. Odpowiedzi tutaj już nie były tak rozbudowane jak przed randką (chociaż nie były to trzy wyrazy), ale mówię sobie ok jest w pracy to nie bardzo może pisać. Nagle cisza na parę godzin - to ja napisałem ostatni. No to napisałem do niej, że można by się w sumie wymienić telefonami bo z netem czasami może być kiepsko. Otrzymałem odpowiedź tylko na ostatnie moje pytanie, więc napisałem wtedy że nie zawracam głowy. Jako odpowiedź tym razem dostałem nr telefonu (na 100% prawdziwy). Po godzinie przeczytałem i od razu napisałem coś tam odnośnie naszego ostatniego spotkania. W odpowiedzi dostałem jeden wyraz z minką. Zadałem kolejne pytanie żeby rozruszać rozmowę i niestety już nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Kontakt się urwał zupełnie.

I teraz pytanie mam do was co było nie tak? Rozumiem, że kontakt fizyczny jest ważny na pierwszej randce bo samemu często udawało mi się przynajmniej złapać za rękę dziewczynę na spacerze, ale tutaj nie było jak za bardzo bo restauracja. Po prostu chcę wyciągnąć wnioski na przyszłość i dostać lekcje :).

Dodam, że jak przypadkowo wpadnę na nią na siłowni to pewnie oleje ją tak jak ona mnie. Po prostu jestem osobą, która mocno wszystkich szanuje, a jak ktoś mnie nie szanuje to ja go też nie szanuję.

Dzięki za odpowiedzi :)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co zrobiłem nie tak?

Może tu wcale nie chodziło o kontakt fizyczny? Może to po prostu taki typ dziewczyny, która skacze z kwiatka na kwiatek. To oczywiście nie jest konieczne, ale to było dopiero wasze pierwsze spotkanie, może akurat była zajęta, może spotkała się ze znajomymi albo lubi bawić się w kotka i myszkę. Jak ja spotkasz to oczywiście nie biegają za nią, może po epstu zapytaj czemu przestała się odzywać?

Odp: Co zrobiłem nie tak?

No może i masz tutaj pewnie rację, chociaż trochę czasu z nią gadałem i nie wydawała się pustą dziewczyną. Poza tym ta wymówka z filmem trochę brzmiała jak ściema chociaż całkiem logicznie to wytłumaczyła, że jest rodzinna. No nic dzięki za odpowiedź :)

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Co zrobiłem nie tak?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018