Zerwał ze mną chłopak, jestem załamana. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zerwał ze mną chłopak, jestem załamana.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Zerwał ze mną chłopak, jestem załamana.

Witam, opowiem w skrócie jak to było. Byliśmy razem pół roku. Miesiąc temu on powiedział, że zrywa ze mną, bo ja nie mam pracy a on chciał wynająć ze mną mieszkanie, powiedział, że jak znajdę pracę to do mnie wróci, przerz miesiąc pisaliśmy ze sobą po koleżensku aż powiedziałam że znalazłam prace a on na to że się cieszy, po dwóch dniach napisał mi że się pomylił i że to już koniec i nie chce ze mną być. Jestem załamana, mam nadzieję, że będzie żałował i wróci, chcę żeby wrócił, kocham go i nie mogę bez niego żyć, nic mi się nie chcę, cały czas płaczę, co robić by wrócił?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zerwał ze mną chłopak, jestem załamana.

Nawet jak staniesz na rzęsach, to skoro nie chce to nie wróci. Daj mu czas na przemyślenia, a gdy będzie się kontaktował nie skacz za nim jak kauczukowa piłeczka na każde jego skinienie, trochę wiary w siebie.

3

Zerwal, bo nie mialas pracy ?
A jak ja znalazlas, to i tak zerwal ?
Zal go.
Przeciez mogl sie wysilic na normalne zerwanie, porozmawiac, wyjasnic sobie powod rozstania.
Nie ma do Ciebie szacunku.Dzieciak.
Dasz sobie rade.On Cie nie kochal.

4

Myślę że brak pracy był tylko pretekstem do zerwania z Tobą. Tak czy siak on nie chce z Tobą być i nic z tym nie zrobisz.

5 Ostatnio edytowany przez agnieszka855a (2016-09-21 16:15:48)

Dokładanie brak pracy to był pretekst. Musiał coś wymyślić, żeby spokojnie z Tobą zerwać i obarczyć Ciebie poczuciem winy, że to Ty byłaś niewystarczająca. A to nie o to chodzi. Nie daj sobie tego wmówić. 
Dziewczyno najgorsze co możesz zrobić to błagać jego o miłość.
Chłopak jest niedojrzały co pokazał swoich zachowaniem.
Zajmij się pracą, znajdź hobby wszystko się ułoży. Przede wszystkim nie pisz do niego całkowicie zerwij kontakt.
Zastanów się czy taki związek miał prawo bytu ? Chłopak który Cię nie akceptował i stawiał jakieś warunki ? Jak nie praca to co innego by wymyślił.
Na tym związek nie polega. To wzajemna akceptacja, szacunek i uczucie. W Twoim związku tego nie było.
Trzymaj się ciepło.

6 Ostatnio edytowany przez priorty (2016-09-27 18:10:57)

weronika_fabulous napisał/a:

Witam, opowiem w skrócie jak to było. Byliśmy razem pół roku. Miesiąc temu on powiedział, że zrywa ze mną, bo ja nie mam pracy a on chciał wynająć ze mną mieszkanie, powiedział, że jak znajdę pracę to do mnie wróci, przerz miesiąc pisaliśmy ze sobą po koleżensku aż powiedziałam że znalazłam prace a on na to że się cieszy, po dwóch dniach napisał mi że się pomylił i że to już koniec i nie chce ze mną być. Jestem załamana, mam nadzieję, że będzie żałował i wróci, chcę żeby wrócił, kocham go i nie mogę bez niego żyć, nic mi się nie chcę, cały czas płaczę, co robić by wrócił?

Na Twoim miejscu dałbym sobie spokój. Przestałaś być dla niego pociągająca, spełniasz wszystkie jego zachcianki i co najgorsze pokazałaś mu, że nie musi Cię szanować. Dla przestrogi przeczytaj sobie moją historię. Dowiesz się, co może wydarzyć się, gdy nie będziesz chciała dostrzec braku szacunku ze strony Twojego partnera. Straciłaś tylko pół roku. Wyciągnij wnioski na przyszłość i idź do przodu.

Słowem, zerwij z nim kontakt i szukaj faceta, który Cię pokocha. Tylko nie od razu. Najpierw przerób tego. Odśwież pasje, odnów kontakty ze znajomymi albo zintensyfikuj je. A jak już będziesz pewna, że masz go za sobą, szukaj kogoś nowego.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zerwał ze mną chłopak, jestem załamana.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018