Kochanek i Ja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 60 z 63 ]

Temat: Kochanek i Ja

Witam, jestem chyba w trudnej sytuacji. I nie wiem co dalej robić?
Otóż, mam narzeczonego od 7 lat jesteśmy razem.
Ale mam też kochanka.. sporo starszego od siebie...Od 2 lat...
On ma też narzeczona.
Spotykaliśmy sie dla zabawy. Dla oderwania od rzeczywistosci. Zawsze seks z zabezpieczniem. Całkiem niedawno wyznalam mu,ze cos do Niego czuje, chciał rozmawiać... ale o czym ?
Spotykamy się,  bo nie potrafię przestać.
Przechodząc do sedna sprawy, dalej jest tak jak bylo, uwielbiam to jak patrzy na mnie, te jego ciągle sms.. niby mówi, że chce się rozstać.
Ostatnio doszedł we mnie bez mojej zgody, stwierdził,że CHCIAŁ TEGO. Była rozmowa, że ma nie robić mi takich niespodzianek. Gdy emocje opadły - ponoć nie był tego świadomy.
Drugie spotkanie... cudowny seks... juz pod koniec pytania " gdzie chciałabyś żebym skończył? " A ja na to, że gdziekolwiek... byle nie we mnie... a on na to " na prawdę nie chcesz? " i... przytrzymal mnie i doszedł.
Później przytulał... głaskał mój brzuch...
całował... I żartował czy za jakiś czas będzie niespodzianka...  I odniosłam wrażenie,ze był szczęśliwy ? Kurcze... miałam wtedy 14 dc.
O co mu chodzi ?
Zaczął tak się zachowywać jak wyznalam mu,ze coś do Niego czuje...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kochanek i Ja

Ty nie jesteś w trudnej sytuacji, tylko jesteś durna po prostu. Tego się nie leczy raczej, więc przykro mi, musisz z tym żyć.
Jak się odrywasz od rzeczywistości z kochankiem to się odrywaj dalej, bo czasu masz niewiele. Tylko patrzeć jak zajdziesz w ciążę i nadejdzie szara rzeczywistość;-P A w tej rzeczywistości Ty sama z dzieckiem, bo narzeczony po latach zdrad nie będzie wychowywał cudzego dziecka, a kochanek szybciutko zerwie kontakt.
Baw się dziewczyno, bo to już nie potrwa długo;-P

3

Jeśli nie trollujesz, to na moje oko sytuacja jest jasna. On chce Cię dla siebie. Ewentualna ciąża pewnie pomogłaby Wam obojgu podjąć decyzję, żeby zerwać z dotychczasowymi partnerami i być wreszcie razem. Swoją drogą, dlaczego oszukujesz narzeczonego? Zostaw go i pozwól mu sobie ułożyć życie z kimś, kto go będzie kochać. Z Twojej strony to nie miłość, inaczej byś nie zdradzala od dwóch lat. Nie rozumiem czemu tkwisz w takiej sytuacji. Ślubu nie ma, więc chyba odejść dość łatwo.

4

To,ze jestem głupia to wiem.
Bardziej liczyłam na jakieś rady.
Próbowałam parę razy zerwać ta znajomosc..  jednak on wciąż się pojawiał, powiedział raz,ze nie pozwoli mi odejść... I bardzo cieszy się, że mnie poznał.
Mimo wszystko, jestem w Nim zakochana... I jeszcze do niedawna pilnował gumek, a teraz ?
Nie wiem skąd taki obrót sytuacji.
Ze swoja kobieta mówi, że nie spedza czasu, że nie uprawiają seksu...
to wszystko jest powalone.
Bo na dobrą sprawę ja sama nie wiem czy potrafilabym odejść od mojego partnera. I mam moralniaka przez to wszystko...

5

slodkaja napisał/a:

I jeszcze do niedawna pilnował gumek, a teraz ?
Nie wiem skąd taki obrót sytuacji.

Stąd, że Ty tego nie pilnujesz. Godzisz się na jego zachcianki. A on? No przecież wiadomo, że tak mu wygodniej i przyjemniej. Nie możesz brać tabletek?

6

Dopiero skończyłam brać tabletki... I ON O TYM WIE. Rozmawiam z Nim na ten temat.
Chciałabym mieć wkoncu dziecko, tez mu to powiedziałam.
Tylko,ze on chyba wpadł na pomysł,ze wyreczy mojego partnera ? 
Jak ostatnio powiedziałam, ze chcemy już wszystko załatwiać odnośnie ślubu to tak spojrzał na mnie i zapytał czy zartuje.

7

A po co Ty jesteś w ogóle z tym Twoim partnerem?
Chcesz być z tym drugim facetem? Jeśli tak i on też tego chce to zostawcie dotychczasowych partnerów i tyle. Bzykajcie się, róbcie dzieci i ogólnie szczęśliwej drogi.  Nad czym tu myśleć? A może tak na prawdę jest jakiś powód dlaczego Ty nie chcesz oficjalnie być z tym swoim kochankiem.

8

Kochana nie wierzę,że on Cię kocha i chce z Tobą być bo przecież nic nie stoi na przeszkodzie żebyście byli razem tylko wasze checi. Nie macie rodzin mężów tylko partnerów a to można zakończyć z dnia na dzień. On się świetnie z Tobą bawi,jesteś odskocznią od codzienności ale to tamta jest z nim oficjalnie i to z nia spędza święta,wakacje itd. To,że Ty sie zakochałaś to akurat mnie nie dziwi,żeby to przerwać trzeba mieć dużo siły w sobie i być twardym odcinając się w 100% bo inaczej on zadzwoni napisze za jakiś czas i wszystko wróci od nowa.

9

Jest sporo starszy ode mnie... I to jest powód.  Zresztą on sam też się nie określił.

10

Wiek jest powodem,że się nie określił ?
Wybacz ale nie wierze. Mam bliska koleżankę,ktora jest z facetem straszym o ponad 20lat i absolutnie im to nie przeszkadza.

11

Tez miałam wrażenie,ze on się bawi... wszystko fajnie... tylko po co kończy we mnie? Facet nie urwal się z choinki i wie skąd biorą się dzieci.
Zresztą całkiem niedawno skarżył się, że jego kobieta przebakuje cos o ciąży, niby zbyl ja.. ze nie teraz,ze za rok.
No dobra - raz,zdarzyło się. Mógł się zapomnieć, poniosly go emocje...
Ale drugi raz ? Miałam wrażenie,ze odpuści.. liczyłam na to.
Nawet nie wiem jak z Nim rozmawiać?

12

slodkaja napisał/a:

Jest sporo starszy ode mnie... I to jest powód.  Zresztą on sam też się nie określił.

2 lata to jest sporo?

Zacznij myśleć głową, a nie piczką!

Co zrobisz, jak zajdziesz w ciążę? Kto zostanie tatusiem?

Sama wpędzasz się w poważne kłopoty na WŁASNE życzenie. Nie przyszło Ci do głowy, że Twój kochanek może sie spotykać na seks z kimś  innym poza Tobą? Będziesz miała Meksyk, jak się zarazisz kiłą albo HIV. Może wtedy zmądrzejesz.

13

Dla mnie jest to problem. Albo tak mi się wydaje. Kręci mnie strasznie.
Pewnie ja jego też.
Ale nie rozmawialiśmy nigdy o wspólnej przyszłości, tzn. on chciał...
ale powiedziałam mu,ze ja nie widze sensu żeby o tym rozmawiać.
Na początku naszej znajomości pytał mnie czy mogłabym się w Nim zakochać, nie wiem czy badał sytuacje... odpowiedziałam,ze nie...

14

Przykro mi, ale musisz wybrać. Narzeczony albo kochanek. Innego wyjścia nie masz.

Nie masz wyrzutów sumienia, ze robisz ze swojego narzeczonego wała?

15

Jako takich wyrzutów nie miałam.
Ale teraz... jakby mnie olsnilo... Wiem,wiem popełniam okropny blad....nie potrafię wybrać.
Ale ciągle myślę o kochanku, jego kobieta tez znalazła nasza rozmowę ale chyba jeszcze się nie domyśla na tyle...

16

Pisząc sporo starszy myślałam,że to 10-20 lat ale 2 to jest sporo starszy ?
Skoro on chciał być z Tobą a Ty sie teraz zakochałaś to w czym jest problem??
Gdyby on nie chciał związku z Tobą tylko bzykania na boku a Ty love to rozumiem,że to byłby problem,ale kiedy oboje coś czujecie to chyba wystarczy dokonać wyboru?

17

Powiedz narzeczonemu, że masz kochanka - to zdecydowanie pomoże Jemu dokonać wyboru ...

The voice of the dead cannot be stopped.

18

Lucyfer666 napisał/a:

Powiedz narzeczonemu, że masz kochanka - to zdecydowanie pomoże Jemu dokonać wyboru ...

:-) znam takich co walczyli o swoje wybranki ;-)

19

To już bedzie jego decyzja co wybierze wink - Nie sugeruję tutaj jedynego rozwiązania, ale moim zdaniem gość powinien wiedzieć z kim jest w związku

Ja w każdym razie wiem, co bym zrobił

20

No oczywiście się z Tobą zgadzam,ja też uważam,że skoro ma poroże to niech ma prawo wyboru czy chce je nosić czy zrzucić  ;-)

21

little.owl napisał/a:

Pisząc sporo starszy myślałam,że to 10-20 lat ale 2 to jest sporo starszy ?

Ale przecież napisała, że z tym kochankiem jest od 2 lat, a nie, że on jest starszy o 2 lata.

22

slodkaja napisał/a:

Co to znaczy sporo starszy? 30lat? Bo jeśli 10, czy kilkanaście, to bez przesady. Mnóstwo takich związków dobrze funkcjonuje.
Wstydziłabyś się starszego partnera? To kwestia tego co ludzie powiedzą? Ale rżnąć się z nim to nie problem? Zejdź na ziemie, albo czekaj, aż Cię życie samo sprowadzi.

23

Tak faktycznie,teraz widzę. Dzięki.

24

Jeśli facet chce to fakt bycia dużo starszym nie przeszkadza mu w zaden sposób. Mój ex jest starszy ode mnie przeszło 25 lat.
Nie przeszkodziło mu to być ze mną przez 10 lat.
Wnioski wysnuj sama i weź życie w swoje ręce bo na razie działasz bezwładnie. Albo w prawo albo w lewo.

25

Między nami jest 18 lat różnicy. Wydaje mi się, że gdyby chciał być ze mną to by nie robił dziwnych podchodów i wprost powiedział czego oczekuje. No cóż, zostało mi się tylko modlic żeby z tej chwili zapomnienia nie było ciąży.. przecież mógłby powiedzieć,ze to nie jego dziecko. Tak na prawdę to mam 1000 myśli...

26

modlitwa jako środek antykoncepcyjny - no tego jeszcze nie grali smile

on jest 18 lat starszy. a Ty masz ile? 15?

27

Nie napisalam,ze modlitwa jako środek antykoncepcyjny. Jeżeli będzie - trzeba będzie się cieszyc... jeżeli nie - jeszcze lepiej.

Mam 25 lat.

28

"Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe"
Autorko jeśli chcesz dobra dla swojego narzeczonego, to przemyśl swoje zachowanie.
Czy ty kochasz go w ogóle? Jeśli tak, to dlaczego go zdradzasz, oszukujesz?
Pomyśl o tym, co czułabyś, gdyby ukochana osoba zdradzała ciebie. Wybaczyłabyś?
Chciałabyś żyć z kimś, kto nie ma zasad, oszukuje, kłamie, kto nie ma szacunku do ciebie... kto naraża ukochaną osobę na choroby ?

Odpowiedzialność- czym ona jest wg ciebie?
Nie martwisz się o to, co będzie z tobą gdy okaże się, że: jesteś zarażona, jesteś w ciąży (pytanie z kim), kochanek nie chce opuścić swojej partnerki, jego partnerka może być w ciąży, wszystko co tobie kochanek opowiada to stek kłamstw i on ciebie nie chce ...

Zadaj sobie ten trud i odpowiedz sobie sama, co dla ciebie jest w życiu ważne.

Jeśli nie jesteś trollem i masz 25 lat, to do dojrzałości, dorosłości jeszcze tobie daleko.

Miłość szanuje. Kocham cię, więc w ciebie wierzę. Wiem, że jesteś wystarczająco silny, mądry, dobry, żebyś
dokonywał własnych wyborów. Nie muszę za ciebie decydować.
Sam to potrafisz.

29

slodkaja napisał/a:

Nie napisalam,ze modlitwa jako środek antykoncepcyjny. Jeżeli będzie - trzeba będzie się cieszyc... jeżeli nie - jeszcze lepiej.

Mam 25 lat.

Ty tak poważnie? W życiu nie widziałam tak nieodpowiedzialnej 25-latki.

Masz w dupie swojego faceta i to, ze go zdradzasz. Zwisa Ci fakt, że możliwe, że za chwilę być może zajdziesz w ciążę z kochankiem, który nie wiadomo, czy w ogóle zdrowy jest.

Sodoma i Gomora...

30

slodkaja napisał/a:

Tak na prawdę to mam 1000 myśli...

Śmiem wątpić. Podejrzewam raczej ich brak... Na pocieszenie powiem jednak, że instynkt i popęd pierwsza klasa! smile

31

Z tego co piszesz, to nieciekawy ten twój kochanek. Facet 43-44 lata, prawdopodobnie po jakimś rozwodzie, z jedną oficjalną kobietą i drugą po cichu kochanką, którą wykorzystuje i której nie szanuje.... kiepsko. O ile ciebie może jeszcze usprawiedliwić młody wiek i brak doświadczenia, to jego już nie. Fakt, niewiele o nim wiemy ale to co wiemy nie zachęca. Zastanów się czy chcesz z kims takim być.

32

Zapytałam go dlaczego tak się zachował odpowiedział,ze nie mógł się powstrzymać.. Tylko,ze ja w to nie wierzę, po jakimś roku znajomości naszej gdy brałam tabletki... raz był stosunek bez gumki ale to był stosunek przerywany. Czyli potrafi.  Zreszta sam zapytal gdzie ma dojsc... po czym chwila ciszy.. i masz babo placek. Zapytałam go czy zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji... I z konsekwencji. Milczy. Ale ok,pewnie odczytał i myśli co odpisać.. albo nie ma teraz takiej możliwości.

33

Ja nie wierzę w prawdziwość tego wątku. Nikt nie jest aż tak głupi i nieodpowiedzialny.

34

Od 2 lat się spotykamy. On ma 43 lata. Przystojny i zadbany na swój wiek... pamiętam jak go pierwszy raz zobaczyłam,  no idealny. Spotykaliśmy sie raz w tygodniu minimum. Parę nocy spędziliśmy razem..  u Niego w mieszkaniu. Zrobił kolacje przy swiecach. Pozniej cudowny seks,zasypialismy wtuleni w siebie.. rano sniadanie... Zawsze ma dla mnie jakiś drobiazg.
Samo to,ze dojeżdża do mnie kawałek, ale ma taką prace ze może sobie na to pozwolić.
Pamiętam jak w pewnym miesiącu miałam kłopoty finansowe, pożyczył mi kasę. Gdy się odkulam chciałam oddać - nie przyjął.
Oprócz tego codziennie mamy ze sobą kontakt ... często skarży się, że nie dogaduje się ze swoją kobieta,ze go drażni. Pytam wiec czym go drażni ?
Odpowiedział,ze ciągle gada... I jego to denerwuje. Woli jej unikać. Faktycznie w ostatnim czasie bardzo dużo pracuje, często wraca do domu gdy ona już śpi- niestety nie wiem ile w tym prawdy. Może tak tylko gada.

35

A Twój narzeczony się nie pyta, gdzie noce spędzasz?

36

Jest to prawdziwa historia, niestety. Tez wolałabym sobie to wszystko wymyślić. sad

37

tez nie jestem w stanie uwierzyć, że istnieją na swiecie tak glupi ludzie - ale moze ja optymistka jestem

38

Powiedziałam mu,ze jadę do koleżanki... na noc...

39

Odpisał,ze to nie jest moja wina,tylko jego... ze nie powinien i juz więcej nic takiego nie zrobi,wbrew mi.
Super.
Pocieszyl mnie dosłownie.
Tylko co mi po tym? Ja jestem głupia.. z tym,ze on jest jeszcze glupszy, na to wychodzi.

40

A jednak miłość ogłupia. Zastanów się przez moment nad swoim życiem. Masz narzeczonego, którego oszukujesz. Różnie w życiu bywa ale przyznaj mi rację, ze brzydko z nim postępujesz. Daj mu szansę na to by ułożył sobie życie z kimś innym. Z drugiej strony jest kochanek, który robi z Tobą co chce. Facet ma kobietę a spotyka się z Tobą. Jeśli Ci wmawia, ze z nią nie sypia to kłamie. Sypia i z nią i z Tobą. Jest skrajnie nieodpowiedzialny. Pogubiłas sie w tym wszystkim. Posprzątaj ten bałagan. Jeśli kochasz tego drugiego to z nim bądz. Różnica wieku jest znacząca to prawda ale miłość nie zna wieku.

41

Kobiety maja ten problem ze nie umieją rozdzielić seksu od miłości.... Kochanek sie zmyje po 12 tygodniu ciąży a partner jak osioł będzie wychowywał niczego nie świadomy.... Pytam po co być w związku i sie gzic z innym? Przecież można być singielka i wtedy takie gierki uprawiać skolko ugodno...

42

Skąd tacy ludzie się biorą ?

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

43

Autorko,
Facet przeżywa kryzys wieku średniego. Podbudowywuje sobie ego faktem, że jest jeszcze atrakcyjny dla młodych kobiet.
Taki urok panów kolo 40.
Jak wcześniej pisałam - gdyby chciał związku z Tobą to by to po prostu zrobił.
Zostaw go. Moja rada. I zastanow się czy napewno chcesz być z narzeczonym.

44

slodkaja napisał/a:

Samo to,ze dojeżdża do mnie kawałek

Chce umoczyć to dojeżdża, niewielkie to poświęcenie;-P
Infantylna jesteś. Szkoda tylko tego Twojego faceta. Po co z nim jesteś?

45

I faktycznie może tak być, że facet tylko się mną bawi - wcale tego nie wykluczam.
Tylko,ze ja mu też mowie,ze nie mam zamiaru odchodzić od mojego narzeczonego... a jednak...

46

slodkaja a tak w ogóle to, jaki masz problem ? Chwalisz się, czy się żalisz i w czym Ci pomóc ?
Nie rozumiem sensu tego wątku.

47

Coraz częściej myślę żeby napisać do jego kobiety.
Jeszcze nie wiem po co. Może zasiać w niej ziarenko niepewnosci... tylko jak ?
I czy to dobry pomysł ? Oczywiście,że zły. Gdyby mu pokazała ta wiadomość - on wiedziałby,ze to ja.
Czy powinnam mu wprost powiedzieć,ze kocham go i niech wybiera.
Nie wiem,  może wkoncu wybierze... bo mnie osobiście meczy juz ta sytuacja.

48

Otóż, mam narzeczonego od 7 lat jesteśmy razem.
Ale mam też kochanka.. sporo starszego od siebie...Od 2 lat...
On ma też narzeczona.
Spotykaliśmy sie dla zabawy. Dla oderwania od rzeczywistosci.

Jeśli to nie jest troll, to jakiś chomik nauczył się pisać i się włamał na Forum.
Nie ma innej opcji.

Dno.

49

po tym jakie odpowiedzi padają ze strony użytkowniczki słodkaja myślę, że to troll
To po prostu niemożliwe, żeby ktoś miał w takim wieku, tak niepoukładane w głowie

50

Zaczyna to przypominać gadanie dziada do obrazu...my swoje a autorka juz w ogóle nie reaguje tylko w swoim świecie bladzi...

51

Może faktycznie pisze jakbym była trollem. Sama pewnie bym tak pomyślała gdybym przeczytała podobny wątek. Jednak to się dzieje naprawdę wiec dlaczego nikt mi nie wierzy?
Chciałabym mieć go tylko dla siebie, boje się porozmawiać z Nim o tym wprost, mógłby mnie odrzucić... Co mi radzicie? Jak wyczuć czy on chciałby być ze mną ? Przecież nie chce kończyć znajomości od tak.... bo wiem,ze on znów będzie pisał... I w kolko będzie to samo.Mojego narzeczonego w tym wszystkim traktuje chyba jako kolo zapasowe (niestety) i tez jestem do Niego przyzwyczajona jakby nie było.   
Ani ja ani kochanek nie jesteśmy w związkach malzenskich, dzieci też nie mamy... jest to niby takie proste... a jednak... mam wrażenie, że nie do przeskoczenia.

52

Jesteś straszną egoistką. Odejdz od narzeczonego i zwiąż się na stałe z kochankiem. Jestescie siebie warci. I przestań pytać co masz robić bo już dostałaś na to pytanie mnóstwo odpowiedzi. Ciarki mnie przechodzą jak sobie pomyślę, ze miałabyś mieć dziecko. Jestes jakaś oderwana od rzeczywistości i nieodpowiedzialna. Moze taka odpowiedz Cię zadowoli i przestaniesz pisac bzdury

53

Powiedz kochasiowi, że okres się spóźnia, to Ci rozjaśni tongue

I am Jack's complete lack of surprise.

54

Ja będę bardzo brutalna ale szczera.
Nie nadajesz się ani na partnerkę dla narzeczonego ani kochanka. Niby dlaczego kochanek miałby być z Tobą skoro widzi jak kantujesz swojego chłopaka?Żoną jaką zamierzasz być? taką co zaraz poleci do innego i zdradzi męża przy najbliższej okazji. Jeżeli faktycznie , ktoś w tym wieku myśli jak dziecko to powinien najpierw dorosnąć a potem zacząć szanować siebie,żeby inni go szanowali. Przez takie kobiety jak autorka nie szanujące się rodzi się wiele kontrowersji sprzecznych dotyczących aborcji jak i badań DNA. Skąd wiesz jak Ci kochanek zrobi dziecko to czyje ono będzie?Zero odpowiedzialności za niezobowiązujący sex i inne konsekwencje.Przez takie zachowanie jakie autorka prezentuję mężczyźni stereotypowo i z brakiem szacunku określają wszystkie kobiety .

55

Autorko od pięciu boleści weź się w garść i zdecyduj się kogo i czego chcesz od życia bo chwilowo to jesteś zakręcona jak słoik na zimie ale najgorsze jest to ze oszukujesz swojego faceta i siebie na dodatek...Boże daj byś z tym kochasiem w ciąże rzeczywiście nie zaszła bo szkoda bąbelka będzie

56

Słodkaja przecież pisałam Ci,że kochanek Cię nie chce,gdby czegoś chciał już dawno bylibyście parą!
Jesteś odskocznią od pracy i gderającej jak twierdzi kobiety.
Pisałaś na poczatku,że on Cię chciał a teraz piszesz,że może Cię odrzucić Hmmm a może to Ty go od zawsze chciałaś i miałaś nadzieję,że on też z czasem bedzie chciał? A tu po 2 latach nic się nie zmienia tylko Ty się coraz bardziej frustrujesz bo kochasz bez wzajemności ?

57 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2016-09-09 10:02:26)

i powiedz narzeczonemu, że masz kochanka
Skoro miałaś odwagę bzykać się na boku to miej odwagę powiedzieć mu prawdę i pozwolić zdecydować, co postąpić z osobą, która zabrała mu 5 lat.
I tak mam wrażenie, że wieku pomyliłaś się o 10 lat do przodu

58

slodkaja napisał/a:

Tylko,ze ja mu też mowie,ze nie mam zamiaru odchodzić od mojego narzeczonego... a jednak...

właśnie dlatego, idzie na calego bo wie, że nie na swoje konto.

Inny bedzie płacił, a on zaspokoji swoją samczą pierwotną potrzebę zapłodnienia jak najwiekszej ilości samiec...

Nie dośc, że dorabia innemu facetowi rogi, to jeszcze mu zapłodni kobietę.

Facet pewnie ma ubaw po pachy, że dorwal taką "chętną"  i naiwną zarazem.

Szkoda narzeczonego i dziewczyny kurlewicza.

Jak chcesz zrobic coś dobrego, to poskarż się jego dziewczynie.
- żeby go nauczyła gdzie ma kończyć smile

59

Takich bzdur dawno nie czytałem.
Autorce nie chodzi o to, że kochanek jest starszy. Chodzi o to, że w dupie ma zabezpieczanie się. Reszta jej pasuje.
Narzeczony tej pani jest tu daleko i głęboko. Sądzę z tego, że zazdrosny nie jest. O ile był kiedykolwiek.
Wychodzi na to, że jemu zwisa potrzeba wiedzy o tym, co "jego" kobieta faktycznie robi nocami poza domem.

facet po przejściach

60 Ostatnio edytowany przez authority (2016-09-16 02:39:55)

A może wie i mu pasuje znałem takiego Marka. Udawał iż nie wie nie chciał rozmawiać aż w końcu powiedział mi iż jemu pasuje takie małżeństwo w grunt by ona była. Ale zabronił mi to rozpowiadać wśród znajomych. Dodam iż on nie mieszka w moim mieście o którym z resztą nie raz chyba pisałem. Bo nie wierze iż on jeszcze tego nie zauważył. W innym wypadku niech zostawi męża i powie prawdę ale oszczędzi mu szczegółów.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

Posty [ 1 do 60 z 63 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021