Czyżby nowy namiestnik boży online :D - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Czyżby nowy namiestnik boży online :D

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez Abbarum (2016-09-01 02:46:52)

Temat: Czyżby nowy namiestnik boży online :D

Znalazłem przez przypadek stronę http://sektyisubkultury.republika.pl stronę chyba prowadzi jakiś nawiedzony ksiądz nawet humor jest dość miałki. O ile na poczatku  przyznaje iż new age to nie sekta i nawet wydawało by się dobrze dokumentuje ten ruch o tyle im dalej dyym gorzej a  końcówka...
Po prostu zaniemówiłem big_smile
Cytat
"
Mętlik religijny, jaki powstaje po “zachłyśnięciu” się ideologią New Age, jest bardzo niebezpieczny. Miejsce sumienia - kryterium dobra i zła, zajmuje ocena otoczenia, która jest podstawowym punktem odniesienia. Zbiorowa manipulacja, jakiej poddana zostaje jednostka, musi wcześniej czy później doprowadzić do rozchwiania osobowości."

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czyżby nowy namiestnik boży online :D

W dzisiejszych czasach nie wiadomo w co wierzyć a w co nie. Co jest prawdą a co kłamstwem. Każdy mówi co innego.
Ja wiem tylko jedno-Wierzę w Boga. I nie słucham nikogo,tylko siebie samej. Bo jeśli miałabym się zastanawiać nad tym kto ma rację,to bym zwariowała.
A co do manipulacji:
Niestety świat taki jest,że łatwo manipulować ludźmi i wmawiać im to co chcą słyszeć,nie zastanawiając się czy jest to prawdą czy nie. Słowo chcąc nie chcąc ma wielkie słowo,czyny spadły niżej.
Dlatego też tak wielu ludzi zawierza np. politykom,którzy notorycznie okłamują własny kraj.
A mimo to ludzie im wierzą.bo gdyby było inaczej,to obalili by tą złą władzę.
Choć nie wiem czy jeszcze istnieje ta dobra..

3

New age to kolejny zabieg ktòry ma ogłupiać ludzi i zwodzić ich na złą drogę. Co chwile spotykam się z tymi satanistycznymi bzdurami w sieci gdzie jest mowa o jakiś jaszczuroludziach ktôrzy rządzą światem. Zabawne że osoba ktòra to wymyśliła wcześniej była zwykłym komentatorem i na starość żeby zarobić pieniądze wymyśliła tą fantazje.

Wierzyć trzeba w to co się sprawdzało przez 2 tysiące lat czyli w Boga, Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego. Ale też trzeba brać poprawke na to co mòwi kościòl bo oni też mogą zwodzić ludzi przez złego.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

4

bo jeden bóg w trzech osobach, dziewica, która rodzi dziecko i jest nadal dziewicą oraz rogata bestia z apokalipsy są bardziej realne niż jaszczuroludzie big_smile

5

_v_ napisał/a:

bo jeden bóg w trzech osobach, dziewica, która rodzi dziecko i jest nadal dziewicą oraz rogata bestia z apokalipsy są bardziej realne niż jaszczuroludzie big_smile

Najpierw naucz się podstawowych zasad gramatyki dopiero później wdawaj się w jakąkolwiek dyskusje.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

6

ojj, ale mi w pięty poszło big_smile

bo -stworzenia takie jak- jeden

lepiej? wink
teraz dostąpię zaszczytu dyskusji? wink

zawsze mnie śmieszy,gdy tzw.wierzący strzelają focha jak im się wspomni o nierealnosci ich bogów i tych bajek smile)

7

_v_ napisał/a:

ojj, ale mi w pięty poszło big_smile

bo -stworzenia takie jak- jeden

lepiej? wink
teraz dostąpię zaszczytu dyskusji? wink

zawsze mnie śmieszy,gdy tzw.wierzący strzelają focha jak im się wspomni o nierealnosci ich bogów i tych bajek smile)

A mnie śmieszy,jak ktoś mówi,w co "trzeba" wierzyć big_smile

Stopki nie będzie big_smile

8 Ostatnio edytowany przez Chomikowa (2016-09-01 21:45:09)

Lubię takie strony, totalny old-school, skądżeś to wytrzasnął? Ciekawe, czy to stara strona, czy ktoś ledwo liznąwszy podstaw do podstaw html-a, zabrał się do dzieła anno domini 2016?

9

Revenn napisał/a:
_v_ napisał/a:

Najpierw naucz się podstawowych zasad gramatyki dopiero później wdawaj się w jakąkolwiek dyskusje.

Napisał koleś, co nie potrafi poprawnie postawić przecinka i nawet mu się nie chce używać polskich znaków. Żenujące.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

10

Cyngli napisał/a:
Revenn napisał/a:
_v_ napisał/a:

Napisał koleś, co nie potrafi poprawnie postawić przecinka i nawet mu się nie chce używać polskich znaków. Żenujące.

To ciekawe, bo tak czytam swoje posty i nie dostrzegam większych byków. Owszem mam problem z ą i om i często się myle ale raczej porównywać mnie do v i jej gramatyki, a raczej jej braku to jest pewne nadużycie.

11

nic dziwnego, że byków nie dostrzegasz, skoro je regularnie walisz big_smile

12

Za to widzę twoje i na moje oko bardzo dorodne...

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Czyżby nowy namiestnik boży online :D

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018