Pytanie do fryzjerek i nie tylko . - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Pytanie do fryzjerek i nie tylko .

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Pytanie do fryzjerek i nie tylko .

Witam , mam takie pytanie . Od 4 może 3 lat farbuję się na czarno , kilka razy robiłam "domowe ombre " różnie wychodziło czasami rude a niekiedy czerwone . A otóż mam takie pytanie jak myślicie czy fryzjerka dałaby radę się uporać i zrobić mi taki kolor włosów bardzo jasny blond wyzszy niz zwykle ombre , dodalabym zdjecie ale niestety nowy uzytkownik nie moze .  Już nie chodzi mi o ten brąz u góry , tylko o efekt jasnego koloru . Jak myślicie uda się i czy włosy sie bardzo zniszczą ?Dodam , że mam wlosy do okolic początku piersi i aktualnie jestem w anglii wiec myśle , że tutaj chcialabym to wykonać .
Czekam na wasze opinie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pytanie do fryzjerek i nie tylko .

Moja córka "schodziła" z czarnej farby w bardzo dobrym studio.
Też chciała zejść do blondu.
Była dekoloryzacja, położenie farby. Niestety (dla niej) nie blond, bo byłoby to zbyt silne.
Ciemny blond może być przy następnej wizycie, jasny być może przy kolejnej.
Włosy na razie niezniszczone, ale właśnie dlatego podkreśliłam,że w bardzo dobrym studio.

3

mi się wydaje, że taka radykalna zmiana to tylko u fryzjera. Nie ma co samemu kombinować bo można narobić sobie większej krzywdy niż pozytku.

4

Myślę, że jest to możliwe, ale tylko u fryzjera i prawdopodobnie trzeba będzie rozjaśniać stopniowo - powtórzyć wizytę kilka razy. smile Tylko trzeba wybrać naprawdę dobrego specjalistę!

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Pytanie do fryzjerek i nie tylko .

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018