Prostowanie krnąbrnych włosów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Prostowanie krnąbrnych włosów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Prostowanie krnąbrnych włosów

Witam serdecznie drogie panie. Jestem facetem, ale nie mam gdzie się poradzić w tej kwestii. Próżno szukać rad na męskich forach, chyba same rozumiecie.

Sprawa wygląda tak. Mam bardzo gęste włosy na głowie i postanowiłem sobie, że zapuszcze je tak, aby móc za kilka lat spleść warkocz. Niestety moje włosy zamiast rosnąć w dół to zaczynają się kręcić i powstaje z nich zbita dziwnie wyglądająca masa pnąca się do góry.  Czy znacie może jakieś sposoby na prostowanie takich włosów, lub sprawienie, aby zaczęły one rosnąć w dół?

Pozdrawiam serdecznie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prostowanie krnąbrnych włosów

Najlepiej jest się udać do fryzjera. On sprawdzi jakie masz włosy, w jakim stanie i doradzi co można zrobić. Niektóre włosy są podatne na płyny do prostowania a inne wymagają innych środków. Ciężko cos doradzić nie widząc włosów. Z całą pewnością nie da się ich całkowicie wyprostować ale ujarzmić można tylko trzeba dobrać odpowiedni kosmetyk.

3

Jak urosną dłuższe, to będą opadać w dół. Jeśli przeszkadza ci ich kształt, mozesz iść do fryzjera, żeby nadał im lepszy, ale tak, żeby nie obciąć zbyt wiele. Stosuj odżywki nawilżające i ułatwiające rozczesywanie. Nie ma nic gorszego niż facet z długimi, ale zniszczonymi włosami. Porad szukaj na stronach dla kobiet, one dobrze doradzają w kwestii włosów. smile

Nie praca jest hańbą, ale próżnowanie. - Hezjod

4

smile Kup sobie prostownicę i tak jak dziewczyny będziesz stał przed lustrem i sobie prostowała, bo tutaj żadne kosmetyki Ci nie pomogą raczej. Ja bym ci poleciła taka na parę z babylissa to szybko przynajmniej prostuje i dużo czasu ci to nie zajmie smile

5

zgadzam się, wizyta u fryzjera to po pierwsza a prostownica to po drugie wink

6

Prostowanie bardzo niszczy i przy takich włosach   jest czasochłonne, a może znajdziesz sposób na to, żeby  jakoś ten splot podkreślić ładnie?

7

Prostownica to morderca dla włosów, choćby była porcelanowa i jonizująca, albo ceramiczna i z keratyną - i tak sprawi, że po kilku tygodniach prostowania włosy będą nadawały się tylko i wyłącznie do obcięcia.

8

Możesz przed prostowaniem zabezpieczyć włosy mgiełką lub olejkiem ale to i tak niewiele da.Może do taka przejściowa faza,jak podrosną będą wyglądać lepiej.Kręconych włosów się NIE prostuje, na tym polega ich urok wink

Last night I dreamt
that somebody loved me.
No hope, no harm,
just another false alarm...

9

Jak chłopak zacznie prostować włosy, które mają kilka czy nawet kilkanaście  cm długości to nie zdąży ich zapuścić i zaplatać wartkocza, bo mu te włosy poprostu się spalą...

10

Żeby wyprostować włosy to tylko prostownica, z czasem się pewnie będą lepiej układać smile Zgadzam się, prostownica złej jakości, albo nieumiejętnie stosowana potrafi strasznie zniszczyć włosy. Staraj się używać jak najniższej temperatury, przejeżdżaj raz po włosach, używaj mgiełki termoochronnej. Parowe są super z babyliss, szybko się nagrzewają.

Uwaga! Posty będące 'dziełem' spamera nie stanowią rzetelnej opinii o danym produkcie, dlatego nabywasz je na własną odpowiedzialność - moderacja forum.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Prostowanie krnąbrnych włosów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021