Zbiegi okoliczności - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Zbiegi okoliczności

Witam,
Nie wiem co mam zrobić. Mój prawie 2-letni chłopak poprosił mnie dzisiaj o znalezienie czegoś na komputerze jego brata. Kiedyś było to nasze wspólne urządzenie ale teraz korzystamy z niego sporadycznie, bardziej ze względu na drukarkę. Byłam w trakcie szukania pliku i wpadliśmy na pomysł, ze moze został usunięty. Kiedy miałam otworzyć folder kosz wpadłam na (w moim przekonaniu niewinny) dowcip. Odegrałam scenkę, jakoby znajdowały się tam niecenzuralne, obciążające mnie materiały. Jakież było moje zdziwienie gdy naszym oczom ukazały się trzy zdjecia nagich facetów robiących sobie selfie w łazience. Wierzcie mi, że byłam równie zdziwiona co moj chłopak. zaprzeczyłam jakiegokolwiek związku z tymi fotkami, niestety nie dał temu wiary. Chcąc wyjaśnić sytuacje zaczęłam nawet porównywać datę ściągnięcia i usunięcia plików z zapisanymi wydarzeniami w moim kalendarzu. Wysunął wtedy zarzut, ze tylko winny sie tłumaczy. Poklocilismu sie o to, ja poszłam do pracy, on tez. W międzyczasie rozmawialiśmy przez telefon na neutralne tematy wiec myślałam, ze wszystko jest w porządku... myliłam sie. Po jego powrocie do mieszkania usłyszałam:
"Wszystko sobie przrmyslalem."
" Z kim wymieniasz takie zdjecia?"
"Akurat wtedy gdy tak zażartowałas cos tam było?"
"Mam Ci uwierzyć?"
Nie jestem w stanie przebić sie przez jego brak wiary i zaufania dla mnie.
Niewinny żart przerodził sie w jakis dramat.
Jak mam go przekonać ze nie wiem nawet co to za fotki?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zbiegi okoliczności

Spróbujcie o tym porozmawiać,przecież jakby to była prawda to nie żartowałabyś z takich rzeczy. Poproś go o zaufanie,do tej pory chyba Ci ufał to czemu w takiej sytuacji nie może tego zrobić? jeśli trzeba pokaż telefon,pocztę i wszystko inne może wtedy uwierzy,że to był tylko żart

3

Może brat jest gejem?

4

Ja bym dała za wygraną i zaczęła ignorować jego pretensje słowami, że już wszystko wyjaśniłam, a jak mi nie wierzy to wie gdzie są drzwi. Jak można być z kimś, kto nie ma krzty zaufania.

Witam.nie wiem jak zacząć.mam problem.bylam z moim facetem piec lat tak się złożyło ze mieszkaliśmy w jednej klatce z jego matka .wszystko bylo dobrze dopóki ona nie zaczela truć swoim jadem miedzy nami.sytuacje Byly różne z jej udziałem.doszlo do te go iż w zeszłym roku mój facet wyprowadzil sie do niej później znalazł sobie mieszkanie.mamy ze sobą kontakt lecz przeważnie ciągle sie klocimy ostro i to bardzo.jak sie spotkamy to ciężko nadal sie rozstac każdy w swoja stronę.nie potrafię zapomnieć nie potrafię zakonczyc definitywnie.nie ufam juz wogole a nie potrafimy zyc bez siebie.mamunia zawsze się wtrąca nie daly nic rozmowy z nią .noe mogę przeboleć ze ON tak dal sie zmanipulować po prostu nie moge.nie chcemy soe rozstawać ale czuje jakas inność teraz.nie jest jak bylo miedzy nami .meczy mnie ya hustawka .nie oczekuje żadnej odpowiedzi ale mi troch ulzylo.....ppgubilam sie....

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018