jak się pozbierać ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jak się pozbierać ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: jak się pozbierać ?

Dziewczyny potrzebuje pomocy ,albo raczej wsparcia.. chyba jeszcze nawet nie bardzo do mnie dotarło co się stało. Jestem albo raczej byłam w związku dwa lata. Były różne konflikty ,większe czy mniejsze radziłam się was już nie raz. Po wielu ciężkich chwilach pomyślałam ,że nic nie jest w stanie nas zniszczyć ,zaakceptowałam brak czasu ,brak akceptacji jego rodziny czy znajomych ,jego wyjścia z kolegami zamiast ze mną. Podporządkowałam całe życie jemu byle być gotowa na spotkanie kiedy będzie miał ochotę i czas.. kochałam ponad wszystko ..kocham nadal. 6 dni temu widzieliśmy się ,kochaliśmy było idealnie od następnego dnia jakby wszystko się zmieniło ,prawie brak kontaktu ,palnęłam coś o co zwykle nie obrażałby się na mnie tak bardzo ..zero kontaktu wyłączanie telefonów kiedy próbowałam się dodzwonić ,w weekend który mieliśmy spędzić razem dowiedziałam się ,że to nie ma sensu ,że się wypaliło ,mamy osobne życie i nagle skończył mi się świat.. Marzyłam żebyśmy razem zamieszkali ,podróżowali ,chciałam nagle mieć dzieci ,których nigdy tak na prawdę nie chciałam ,cały czas wierzyłam ,że to mężczyzna ,z którym chce spędzić życie. Brzydzi mnie każda myśl ,że mogłabym mieć jakiekolwiek innego faceta ,jest mi niedobrze na samą myśl ,że już nigdy mnie nie przytuli ani pocałuje. Z jednej strony czuje ulgę bo ciągle czekałam aż znajdzie czas aż zwróci na mnie uwagę ,spędzi wieczór ze mną zamiast kolegami ,ale z drugiej strony nie umiem się pozbierać ,nadal chyba to do mnie nie dociera.
Funkcjonuje dopoki nie musze się odzywać ,kiedy ktoś o coś pyta od razu płacze ,albo wybucham płaczem po godzinie spokoju.
Jestem pierwszy raz w takiej sytuacji ,jest to moja pierwsza miłość. Nigdy nie czułam się tak wyczerpana psychicznie. Nie wiem jak się zachować gdy się odezwie ,czy coś robić jak postanowi już ze mną w ogóle nie chce rozmawiać... Czy mogę liczyć na waszą pomoc ,jakiekolwiek wsparcie w tej sytuacji ? ;c

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak się pozbierać ?

Jak czytałam Twój post przypomniało mi się to co sama przeżywałam po moim rozstaniu. I tak naprawdę nic co ktokolwiek do mnie mówił jak bardzo mnie pocieszal nie było w stanie mi pomóc.
Jesteś dopiero na początku drogi, także jak pewnie już czytałas albo ktoś Ci mówił to jest etap żałoby i musisz ją przejść. Nie powstrzymuj płaczu, wygadaj się przyjaciółce. Możesz wypisać jego wady na kartce i to dlaczego nie chcesz z nim być (bo chyba nie chcesz być z kimś kto Cię nie szanuje, woli piwo z kumplami itd)
Będzie bolało, ale z czasem będzie lepiej. Na pewno nie po kilku dniach może nawet nie po kilku miesiącach, ale będzie, uwierz mi smile
Z tego co napisałaś istnieje duża szansa, że jesteś kobietą kochająca za bardzo, uzależnilas się od niego, dlatego też polecam grupę wsparcia dla kobiet kochających za bardzo, może znajdziesz tam też pomoc.
Mój były po rozstaniu cały czas się ze mną kontaktował a ja nie byłam na tyle silna żeby to skończyć, to był duży błąd. Dlatego jeśli mogę Ci jeszcze coś poradzić to brak kontaktu, niekatowanie się jego zdjęciami na fb, insta itd.
I naprawdę będzie lepiej!

3

Odp: jak się pozbierać ?

Inga głowa do góry! Weź się w garść! Pierwsze rozstanie ze swoją pierwszą miłością zawsze boli, ale uwierz mi nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło....

Jesteś inteligetną dziewczyną i nie chcesz takiego związku w którym cierpisz, jesteś poniżana, musisz się podporządkować. Dobrze wiesz że to nie tak powinno wyglądać. Zasługujesz by poznać kogoś kto Cię doceni, kogoś kto będzie Twoją bratnią duszą, kogoś kto daje szczęście a miedzy wami jest taka chemia, że od tego napięcia prawie świecicie oboje w nocy i co najważniejsze jesteście swoimi najlepszymi przyjaciółmi! smile Szukaj miłości pełnej szacunku i zrozumienia a nie egoizmu i niedojrzałości.

Tego swojego byłego potraktuj jako incydent, pomyłkę, lekcje od życia i idz na przód! Wszystko będzie dobrze smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jak się pozbierać ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018