"przyjaciel" od ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » "przyjaciel" od ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1 Ostatnio edytowany przez kolorowa1 (2016-05-31 22:59:53)

Temat: "przyjaciel" od ...

Witam zaraz zostane napewno zjechana ale musze wyrzucic to z siebie. Od kilku lat mam faceta..mieszkamy razem zawsze bylo pieknie kolorowo bo wydawalo mi sie ze tak poprostu musi byc..ale podobno nie musi. On jest inny niz ja co prawda przeciwienstwa sie przyciagaja ale... Ja naleze do osob ktore lubia korzystac z zycia mam wielu znajomych lubimy razem spedzac czas ..on..kazdy wieczor spedzalby przed tv
.. Lubie spedzac z nim czas bo poprostu lubie Go jako czlowieka
..Kocham to przede wszystkim ,chociaz i tak zaraz napewno przeczytam ze mie wiem co znaczy kochac kovos itp.
Dwa lata temu poznalam faceta..zupelnie inny niz moj (ma dyzo znajomych lubi spedzac czas podobnie do mnie ) ale nie czuje przy nim takiej stabilizacji itp jak przy moim..wogole nie czuje odwagi i checi zeby odejsc. Spotykalismy sie kilka miesiecy..zakonczylam to ale takie sytuacje powtorzyly sie kilka razy
..cos mnie do nuego ciagnie..on jest we mnie zakochany..chcialby ze mna byc choc aktualnie spotykamy sie niby tylko tak bez zobowiazan na ...
Wiem ze jestem okropna wg Was napewno ale mam problem. Z moim mialam rozne przejscia..potrafil mnie uderzyc ..kilka razy..wybaczylam mu bo widze ze zaluje poza tym nie wyobrazam sobie zycia bez niego.. Tamten jest swietnym przyjacielem przy nim jestem soba..ciagnie mnie do niego i wystarczt spotkanie a ja przestaje panowac nad tym i zaczynamy na nowo.. Cos w tym musi byc ze tyle to trwa z takimi przeewami a my wciaz... Jesli chodzi o chemie to miedzy mna a "kochankiem" jest jej strasznie duzo ...miedzy mna a moim..mniej ale kiedys bylo rownie cudownie..moze to kwestia tego ze z nim jestem na codzien i juz od tylu lat.. Boje sie ze to do niczego dobrego nie prowadzi..oszukuje kigos kogo kocham a z drugiej strony o tamtym i tak ciagle mysle jak sie nie spotykamy. Przyjdzie taki dzien ze bede miala wziasc slub i nie bede mogla spojrzec w oczy..chyba bardziej temu drugiemu...

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez madoja (2016-05-31 23:05:42)

Odp: "przyjaciel" od ...

Czyli kochanek jest podobny do Ciebie i lepiej się z nim czujesz, ale chcesz zostać ze swoim facetem który Cię tłucze? Czy dobrze zrozumiałam?

3 Ostatnio edytowany przez RavenKnight (2016-05-31 23:13:50)

Czyli z jednym jesteś dla poczucia stabilizacji i żeby mieć gdzie wrócić, a z drugim dla seksu i rozrywki.

No, kochana, nikt tutaj nie podejmie decyzji za Ciebie, jednak ja bym radził rozstać się z tym facetem, skoro go ciągle zdradzasz, co to za związek, chyba z przyzwyczajenia i poczucia normalności.
No i na dodatek Cię bije, a Ty jeszcze do niego?
Czy wywodzisz się z patologicznej rodziny?(Bez urazy)

Zostań singlem - rób co chcesz.
Bądź w związku - szanuj partnera.

Chyba, że kolejna co boi się samotności i trzyma przy sobie owieczkę dla własnego komfortu psychicznego.

4

Nie boje soe samotnosci bo gdybym miala odejsc od niego poprostu zwiazalabym sie z tamtym. To nie tak ze z przyzwyczajenia i z komfortu ze moge wrocic..poprostu mysle ze Go kocham..jest dla mnie naprawde bardzo wazny i boje sie ze gdybym odeszla zaliwalabyn bo zatesknilabym sie na smierc a z drugiej strony ciagle ciagnie mnie do tamtego..bez niego mi zle gdy zdradzam z nim tez zle... Wiem to chore..wlasnie dlatego o tym pisze bo patrzac na to z boku pomyslalabym albo albo i po problemie..ale problem wlasnie jest..ogromny. To prawda udwrzyl mnie..ale ja go tez zdradzilam (nie usprawiedliwiam go bo nie wie o tym ale poprostu ...) nie pochodze z patoligicznej rodziny wink poprostu moze naiwnie wierze ze nigdy sie to nie powtorzy chociaz czasami bywa wybuchowy juz nie uderzy ale obrazi..niestety

5 Ostatnio edytowany przez RavenKnight (2016-05-31 23:25:02)

A jeśli Twój partner byłby w stanie zaoferować Ci to samo, co ten przyjaciel od seksu, to dalej chciałabyś zdradzać?

Swoją drogą, każdy normalny człowiek, brzydzi się takimi ludźmi, nie ma żadnego wytłumaczenia na takie zachowanie, poza brakiem jakichkolwiek wartości moralnych.

6

"Osiołkowi w żłoby dano,
w jednym owies, w drugim siano."
Jednego ponoć kochasz, drugi cie fascynuje.
Moja rada: znajdź sobie trzeciego!

Nadzieja, to okno z widokiem na "może"...

7

Nie wiem co by bylo gdyby.  Wiem tyle ze do puki go nie spotkalam bylam mojemu kilka lat wierna..nawet nie pomyslalam o tym nigdy zeby cos takiego ztobic tez sie tym brzydzilam do czasu wlasnie...
Ehh

8

Rozumiem ze to was brzydzi i uwarzacie ze nie mam wartosci moralnych ...ale poprostu gdy jestem przy nim nic sie w danym momencie nie luczy a pozniej budze sie przy moim i mam moralniaka wlasnie... Nikt nie zrozumie kto nie przezyl

9

Ja nie przeżyłam ale potrafię zrozumieć. smile
Pewnie czasami myślisz że fajnie byłoby ich połączyć w jednego faceta.

10

Czyli sama nie wiesz czego chcesz, nikt za Ciebie nie zdecyduje, postaw się na miejscu osoby zdradzanej i spróbuj zrozumieć własne argumenty, może da Ci coś do rozumu.

kolorowa1 napisał/a:

do puki

DOPÓKI się pisze, wybaczcie, ale nie mogłem się powstrzymać przed poprawieniem takiego przedszkolnego babola...

11

madoja napisał/a:

Ja nie przeżyłam ale potrafię zrozumieć. smile
Pewnie czasami myślisz że fajnie byłoby ich połączyć w jednego faceta.

Zgadza sie ...niestety nie ma idealnych. A tak serio jesli ktos nie mial takiej sytuscj nigdy nie zrozumie tego ze ja tez sie w tym mecze bo rozum jedno a serce drugie wsumie to i rozum i serce juz sie nawet pogbilo

12

Oj kochana, każdy miał tak w życiu, że serce do jednej osoby, a pociąg fizyczny(silniejszy) do innej.
Jakby każdy nagle miał wskakiwać komuś do łóżka i zdradzać partnera, bo znalazł kogoś bardziej atrakcyjnego fizycznie(zawsze się znajdzie) i kogoś bardziej rozrywkowego(też się zawsze znajdzie) to zapanowałaby jeszcze większa sodoma i gomora niż obecnie tongue

Tylko nie każdy to robi jakoś, niektórzy potrafią się powstrzymać, powiedzieć sobie - Kurczę, kocham tego faceta/tę kobietę i opcja bzykanka z osoba która mnie kręci, nie pozwoli mi skrzywdzić tej osoby smile

Więc proszę, nie usprawiedliwiajcie zdrady, jako wewnętrznego rozdarcia, spowodowanego poszukiwaniem wyidealizowanych cech u płci przeciwnej, bo to jest żałosne smile

13

RavenKnight napisał/a:

No, kochana, nikt tutaj nie podejmie decyzji za Ciebie...

Zostań singlem - rób co chcesz.
Bądź w związku - szanuj partnera.

Zgadzam sie z tym. Ciezka decyzja ale ty sama musisz wiedziec co dla ciebie jest najlepsze. Czy wolisz byc z kims dla zabawy czy juz powazniej i na cale zycie...

Powodzenia ci zycze!

14

RavenKnight napisał/a:

Oj kochana, każdy miał tak w życiu, że serce do jednej osoby, a pociąg fizyczny(silniejszy) do innej.
Jakby każdy nagle miał wskakiwać komuś do łóżka i zdradzać partnera, bo znalazł kogoś bardziej atrakcyjnego fizycznie(zawsze się znajdzie) i kogoś bardziej rozrywkowego(też się zawsze znajdzie) to zapanowałaby jeszcze większa sodoma i gomora niż obecnie tongue

Tylko nie każdy to robi jakoś, niektórzy potrafią się powstrzymać, powiedzieć sobie - Kurczę, kocham tego faceta/tę kobietę i opcja bzykanka z osoba która mnie kręci, nie pozwoli mi skrzywdzić tej osoby smile

Więc proszę, nie usprawiedliwiajcie zdrady, jako wewnętrznego rozdarcia, spowodowanego poszukiwaniem wyidealizowanych cech u płci przeciwnej, bo to jest żałosne smile

Zdrady do kogoś kto bije yikes ??????????????

Transhumanista "Starzenie się to odwieczna choroba choroba która należy w końcu wyleczyć"
http://www.youtube.com/watch?v=RGdaHHHHWoA
http://www.transhumanism.pl/ (strona niekomercyjna)
"Człowiekowi mądremu cała ziemia jest dostępna, gdyż ojczyzną szlachetnej duszy jest cały świat" Demokryt

15

"Kto tego nie czuł ten nie zrozumie" - tłumaczenie godne pedofila.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej".
Albert Einstein

16

Co na to twoj kochanek bo chyba wie ze jestes w zwiazku i ile bedzie jeszcze czekal na twoja decyzje o ile o czyms rozmawialiscie.

"Nigdy nie pros sie o miłość bo choćby niewiadomo co by sie dzialo zwiazek to dwoje a nie jedno."

17

Macie psa ? : D

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » "przyjaciel" od ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018