Jest mi wstyd przyznać się, że spotykał się z inną - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jest mi wstyd przyznać się, że spotykał się z inną

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez fashionnn1 (2016-05-25 20:35:11)

Temat: Jest mi wstyd przyznać się, że spotykał się z inną

Nie wiem od czego zacząc...jestem z narzeczonym od prawie dwoch lat,mamy synka. Od jakiego czasu czułam,ze cos jest nie tak,ale nie sadziłam,ze sprawy nabraly takiego biegu. Ostatnio przyszedl do niego sms i cos mnie podkusilo,aby go odczytac..i wyszlo,ze to od jakiejs kobiety. Obudzilam go i spytalam co to,nie zdazyl odpowiedziec,bo w zlosci zaczelam okladac go rekoma..wyszlam z domu i napisalam do tej kobiety,okazalo sie ze pisali ze soba co jakis czas i spotkali sie raz (niby) wraz ze swoimi wspolnymi znajomymi, a zarazem i naszym wspolnym kolegom. Poczulam sie oszukana przez mojego faceta jak i kolege. Razem z tym kolegom pisali z nia, to on ich umowil.  On juz wczesniej pisal z innymi kobietami za moimi plecami,ale to bylo na poczatku naszego zwiazku i myslalam,ze to dawno za nami...co mam robic? nie potrafie juz mu zaufac..oczywiscie zrzucil,ze to wszystko moja wina..poradzcie cos. Nie mam z kim pogadac,bo jest mi po prostu wstyd aby sie przyznac,ze spotykal sie z inna za moimi plecami....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jest mi wstyd przyznać się, że spotykał się z inną
fashionnn1 napisał/a:

Nie wiem od czego zacząc...jestem z narzeczonym od prawie dwoch lat,mamy synka. Od jakiego czasu czułam,ze cos jest nie tak,ale nie sadziłam,ze sprawy nabraly takiego biegu. Ostatnio przyszedl do niego sms i cos mnie podkusilo,aby go odczytac..i wyszlo,ze to od jakiejs kobiety. Obudzilam go i spytalam co to,nie zdazyl odpowiedziec,bo w zlosci zaczelam okladac go rekoma..wyszlam z domu i napisalam do tej kobiety,okazalo sie ze pisali ze soba co jakis czas i spotkali sie raz (niby) wraz ze swoimi wspolnymi znajomymi, a zarazem i naszym wspolnym kolegom. Poczulam sie oszukana przez mojego faceta jak i kolege. Razem z tym kolegom pisali z nia, to on ich umowil.  On juz wczesniej pisal z innymi kobietami za moimi plecami,ale to bylo na poczatku nasEgo zwiazku i myslalam,ze to dawno za nami...co mam robic? nie potrafie juz mu zaufac..oczywoscie zrzucil,ze to wszystko moja wina..poradzcie cos. Nie mam z kim pogadac,bo jest mi po prostu wstyd aby sie przyznac,ze spotykal sie z inna za moimi plecami.

Ta sytuacja przypomina mi o pewnej zasadzie która rządzi tym światem, coś co wykształciło się w naturze obu płci przez miliony lat ewolucji lub w momencie stworzenia (mniejsza o to).

Otóż twoja reakcja to książkowy wzór potwierdzający tą tezę.
Oto teza:
Mężczyzna - zawsze reaguje gwałtownie na fizyczną zdradę swojej partnerki. Spowodowane jest to pierwotnym instynktem i lękiem przed możliwością iż nie on przekaże swoje geny dalszemu pokoleniu ale inny osobnik. To jest największe upokorzenie i porażka dla osobnika płci męskiej.
Kobieta – zawsze reaguje gwałtownie na emocjonalną zdradę partnera. Zwłaszcza kiedy posiada dziecko (Tak jak w Twoim przypadku) ponieważ czuje zagrożenie spowodowane możliwością porzucenia przez partnera a co za tym idzie porażki w wychowaniu dziecka i doprowadzeniu go do stanu dorosłości. To jest największe upokorzenie i porażka dla osobnika płci żeńskiej. Ciekawostką jest tutaj iż dla kobiety podświadomie nie ma znaczenia czyje geny przechodzą na następne pokolnie. Bardzo wygodnie dla kobiety jest kopulować z samcem alfa co daje gwarancje na przekazanie wysokiej jakości genów a co za tym idzie że dziecko będzie zdrowe i silne. Natomiast na partnera zdecydowanie nadaje się osobnik bardziej spokojny, stabilny i pewny, taki który daje gwarancje iż nie porzuci partnerki i zapewni jej wsparcie przez długi okres.

Tak więc widzisz że to wszystko jest normalne. Zresztą nie masz pewności czy się ruchneli więc wrzuć na luz wink

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jest mi wstyd przyznać się, że spotykał się z inną

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018