Chcę przybliżyć wam fundamentalną prawdę o was i waszym miejscu we - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Chcę przybliżyć wam fundamentalną prawdę o was i waszym miejscu we

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Chcę przybliżyć wam fundamentalną prawdę o was i waszym miejscu we

wszechświecie.

Witajcie.
Chcę, byście poznali uniwersalną prawdę, której próżno szukać wśród koncepcji religijnych,
i której jeszcze główny nurt nauki nie zatwierdził.
Wasze ciała (w tym mózgi) nie są nośnikami świadomości, umysłu, osobowości, pamięci.
Podobnie jak Internet nie jest zawarty w laptopie, czy program telewizyjny nie jest zawarty w telewizorze.
Człowiek który rozmontuje układy telewizora - nie znajdzie tam nośnika z zapisanym programem.
Nie znaczy to jednak, że jego emisja nie następuje.
Ciało można porównać do laptopa, a świadomość do danych zapisanych w chmurze,
które nie zostaną utracone gdy laptop ulegnie zniszczeniu.
Połączenie ciała i niematerialnej świadomości odbywa się poprzez splątanie kwantowe.
Wieloświatowa interpretacja mechaniki kwantowej - jako jedyna pozostaje w pełnej zgodności z paradoksami
i obserwowanymi dziwnymi zjawiskami w świecie kwantów, i to jej należy się prym, zamiast interpretacji kopenhaskiej.
Nasze tzw. marzenia senne - nie są zlepkiem obrazów i dźwięków które rzekomo mózg tworzy w czasie snu.
Sny są konsekwencją istnienia Wieloświata.
Zbioru wszystkich możliwych scenariuszy, wydarzeń.
Wszystkich możliwych tzw. światów,  wszechświatów alternatywnych lub  równoległych.
Jesteśmy istotami wielowymiarowymi.
Każdy z nas ma niezliczoną ilość bliźniaczych kopii o tym samym kodzie DNA - w różnych światach.
Na scenariusz naszych snów składają się zmieniające się w trakcie trwania snu zdarzenia,
przeżycia i emocje z ich życia codziennego.
Dlatego w czasie snu przeżywamy i oglądamy światy alternatywne za pomocą ich (bliźniaczych kopii) umysłów.
W rzeczywistości są to splątane kwantowo wcielenia duszy przeżywające życie na wszystkie możliwe sposoby.
Deja-Vu jest szczególnym snem, w którym przeżyte zdarzenie, doświadczymy w przyszłości w identycznej postaci na jawie.
Jeśli będziemy pamiętali, że mieliśmy ten sen - nazwiemy to relistycznym snem proroczym.
Jeśli zapomnimy ten sen - w czasie zaistnienia tego zdarzenia w rzeczywistości - doświadczymy "Deja-vu".
Istnienie wieloświata przewiduje kwantowa teoria wielu swiatów, której autorem jest Hugh Everett III.
Funkcja falowa nigdy nie ulega redukcji, ale ewoluuje zgodnie z równaniem Schrodingera.
Tzw. elektroniczne zjawisko głosowe (EVP)
powstaje i ewoluuje w czasie pozornej redukcji funkcji falowej u obserwatora,
kiedy z superpozycji odsłuchiwanych próbek losowych dźwięków na urządzeniu -
wyłaniane są te, które tworzą modulację podobną do ludzkiego głosu, dającą się zrozumieć jako słowo lub krótkie zdanie.
Kot Schrodingera pozostanie w jednym wszechświecie żywy, a w drugim martwy.
Paradoks dziadka nigdy nie zaistnieje.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chcę przybliżyć wam fundamentalną prawdę o was i waszym miejscu we

Autorze, bardzo Ci dziękuję za przybliżenie mi fundamentalnej prawdy o mnie i moim miejscu we wszechświecie!!! big_smile  big_smile big_smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

3

Krejzolka82 napisał/a:

Autorze, bardzo Ci dziękuję za przybliżenie mi fundamentalnej prawdy o mnie i moim miejscu we wszechświecie!!! big_smile  big_smile big_smile

łał, ja też już jestem uświadomiona o prawdzie i moim miejscu we wszechświecie. I co z tym fantem trzeba dalej zrobić?

Chłopak chyba z księżyca (we wszechświecie) spadł - dzielić się takimi prawdami i nie domagać się kasy za taką wiedzę... aż dziwne. Ja na jego miejscu zamiast pisać do netkobiet, zwołałabym sympozjum naukowe (albo konsylium lekarskie - wiadomej specjalizacji).

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

4

Autor nie znalazł zrozumienia na www.polityka.pl na forum.wiara.pl,na forum gazeta.pl,nawet na forum interia.pl więc pewnie wpadnie jeszcze na forum dla mam,dla emerytów,dla hydraulików i dla anorektyczek.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

5

Gratuluję!
Einstein, to chrupek przy Autorze. Po  takim wywodzie?! smile

facet po przejściach

6

O kocie Schrodingera kiedyś czytałam, a jeżeli moje ciało podobne jest do komputera, to poproszę o nowe dyski, bo stare szwankują:-)

Nadzieja, to okno z widokiem na "może"...

7

Autorze mam wrażenie, że powypadały Ci kartki z książki przy lekturze wiadomego dzieła Briana Greene'a. A może przesadziłeś z przyswajaniem koncepcji prof. Andrzeja Brodziaka? big_smile

8

Podnoszę, chyba się nie obrazicie? smile

Podobne poglądy snuło sporo osób. Z takich bardziej zwariowanych ludków - m.in. David Icke tongue co o tym myślicie?

9

robertcb32123 napisał/a:

Kot Schrodingera ... nigdy nie zaistnieje.

Po zapoznaniu się z całym wywodem ...przyznaję, że to porażające i wywołujące jedyny mozliwy "rozumny" okrzyk: o jezu!
Nie mniej - nie bacząc na ten powyższy okrzyk - przyznać też muszę, że "coś" jest na rzeczy.
Zagadnienie jest na tyle ciekawe, że warte głębszej analizy, która (przy mocniejszym zaangażowaniu) każdego dociekliwego doprowadzić może do obłędu.

Daremnie dekadami domniemuję druzgocących danych dotyczących dawnych dramatów dwojako dających drugie dno do dna dotychczas dojmującego...

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Chcę przybliżyć wam fundamentalną prawdę o was i waszym miejscu we

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018