Czy to moze być ciąża? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy to moze być ciąża?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Czy to moze być ciąża?

Tydzien przed czasem dostałam miesiączki, przynajmniej tak wtedy myślałam. Do dziś tzn już 8 dzień plamie na tyle delikatnie ze wkładka w zupełności wystarczy. Zawsze miesiączki były obfite przez pierwsze 3/4 dni i trwały nie więcej niż 6 dni. Czy mogę być w ciązy? Dodam ze staramy się z chłopakiem o dziecko od roku, a w obecnej chwili nie mam zadnych typowych objawów ciązy więc nie wiem, a nie chce leciec od razu do apteki po test i poraz kolejny się rozczarować, dlatego może któraś z Was miała podobną sytuacje i pomoże smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to moze być ciąża?

Tak .Możesz być w ciąży .Ja byłam w ciąży i w pierwszym miesiacu po zapłodnieniu dostałam okres był on krótszy. Ale był.Z tego tytułu trochę mnie wprowadził w błąd .życzę powodzenia wink:)

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

3

A czy to plamienie jak na ciążę nie jest zbyt dlugie?

4

No trudno teraz tak na oko Ci powiedzieć wink Mogę powiedzieć jak U mnie było dostałam okres krótki 1 chyba dzień, a reszta 6 dni plamienia .

5

No a test to dopiero jak skończy się całkowicie miesiączka.:)Ja też czułam się normalnie prawie nic mi nie było tylko potem w 2 miesiącu dziwnie w żołądku jakby mi coś zaszkodziło czasem ale bez wymiotów.

6

Zrób badanie krwi BetaHCG i będziesz wiedzieć smile  życzę pozytywnego wyniku

Klara mój Największy Cud na ziemi
ur 17.06.2016  godz 15:48
40 cm, 2320g przez CC

7

Zrobiłam test jedna keska prosta druga zas przekrzywina obie jednak dobre widoczne. Wyonalam tez drugi test i negatywny... Miała może kóraś z Pań podobną sytacje bo ja już całkem zgupiała...

Krzywa kreska????? Chyba ci się przy widziało

Kacper - 09.09.2014 :*
Kolejne szczęście - 09.12.2016 :* Czekamy

9

Sugerujesz  ze jestem jakaś głupia i nie wiem co widzę! Daruj sobie jak masz tak bezmyślnie komentowac bo ze wzrokiem problemow nie mam.

10

Wstaw zdjęcie tego testu. I koniecznie zrób trzeci innej firmy

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy to moze być ciąża?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021