Proszę o poradę w sprawie dorastającej córki- ignoruje nasze polecenia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Proszę o poradę w sprawie dorastającej córki- ignoruje nasze polecenia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Proszę o poradę w sprawie dorastającej córki- ignoruje nasze polecenia

Mam dorastajaca corke w wieku 17 lat od 3 lat kiedy  zaczela sie interesowac pewnym chlopce relacje z nami rodzicami zanikly prawie zupelnie zadko kiedy  wykonuje nasze polecenia ciagle ma o cos pretensje  dom traktuje jak hotel wymaga tylko pieniadze ladne rzeczy nie sprzata  nie zmywa nioe robi prawie nic juz nie mozemy sobie poradzic ja jestem osoba zchorowana maz tez  ale do niej nic nie dociera Prawde mowiac czekam kiedy skonczy 18 lat i poprostu bedzie musiala wyprowadzic sie z domu wiem ze w tym momencie moze jestesmy okrutni ale dalej juz tak byc nie moze jesli macie podobne problemy napiszcie jak sobie z tym radzicie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Proszę o poradę w sprawie dorastającej córki- ignoruje nasze polecenia

Witaj Reniu , ma taki sam problem  a nawet gorzej ,bo ja od 4 lat wychowuje sama 2 córki :18l,17l i 8l -synka

do tej starszej nic nie dociera, ani prośby ani groźby........ nic nie robi , nawet po sobie nie sprzątnie... nie mam juz sił !!!!!!!!!!! I jeszcze psychicznie się nademną znęca i nad bratem ...
Zycze Ci zdrowia i dużo sił .

pozdrawiam Cię życzę dobrej nocy Julia

Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.
   Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się smile

3

Julio 24 dzieki ze sie odezwalas teraz wiem ze nie jestem sama  z tym problemem  nas rowniez wykancza psychicznie jak odpowie to w piety idzie

4

Jesli chcesz pogadamy o tym na skeypie czesto siedze sama i chetnie nawiaze rozmowe z Toba

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Proszę o poradę w sprawie dorastającej córki- ignoruje nasze polecenia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018