Czy to milosc czy fascynacja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy to milosc czy fascynacja

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Czy to milosc czy fascynacja

Witam mam 24lata mam taki problem nie dawno spptykalalam się z kolegą z pracy który ma 20lat najpierw były takie dziecinne zaloty spotykaliśmy się po pracy drpczylismy się ze sobą tydzień temu przespalam się z nim tak wiem głupota Ale obydwoje tego chcieliśmy po tym wszystkim on mi napisał ze źle się z tym czuje ze Nie powinniśmy tego robić ze to jego wina ze jak mi pisał ze jest sam to tylko pisał a nie powiedział po całej tej sytuacji w pracy nie zwracalam uwagi na niego Ale cały czas czułam jak się patrzy na mnie parę razy nasze spojrzenia się wymienily  Ja na widok jego dostawalam szału w pracy zapominalam podstawowych rzeczy nie umiałam się skupić ręce mi drzaly piwiedziecie co to może wszystko oznaczać a dwa dni temu on się zwolnił z pracy i całkiem inaczej funkcjonuje jak to nazwać Nue zależy mi na nim nie kocham go nawet

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy to milosc czy fascynacja

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024